Şimdi Ara

TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
72
Cevap
2
Favori
220.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr tatil rezervasyonu için hangi tur şirketi daha güvenilir[sm=alala.gif
    anı tur
    bam tur
    vb.................

• www.tatilsepeti.com
    2 yıldır bu siteden rezervasyon yapıp giderim. Hep memnun kaldım.
    Son gittiğimde Odeon Tur yetkilisi hergün akşam arayıp "Bir derdiniz var mı?" diye sordu.
  • RAPSODY TRAVEL la gittim hiç memnun kalmadım sadece aç kaldım çünkü yemek için durmak gibi bir planları yada gidilecek yerler hakkında bi fikirleri olmadığı içindi diye düşünüyorum çünkü tura kayıt olurken en fazla 3-4 saat sürecek diye söyledikleri yolların en aza 3-4 saat olduğunu bunun 16 saate kadar çıktığını öğrendiğimiz zamanlarda bir de yanlış yollara saptığımız yolu uzattığımızda oldu. kesinlikle tavsiye etmiyorum hatta gitmemeniz için ısrar edebilirim kayıt olurken söyledikleri birçok şey sadece katılımı artırmak için olduğu ortaya çıktı daha ayrıntılı soru sormak isteyenler pm atabilir.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1245450/rapsody-travel-turkey-hic-memnun-kalmadim/

• Bilinen turların aksine burayı da tavsiye ederim arkadaşlar Tatil Fırsatım . Odessa turuna katıldım, rehberleri gayet cana yakın ne istediğinizi anlıyor :) otel şehir merkezinde uçuş saatleri gayet iyi, fiyat olarakta uygun geldi bana. Şirket olarakta gayet ilgililer, gidene kadar 4-5 sefer aradım sanırım her defasında güzel karşılandım. İnceleyin derim
  • Sadece tur şirketine bakıp almayı doğru bulmuyorum. Operatör iyiyken tesis beklediğiniz gibi çıkmayabiliyor tabi tam tersi de mümkün.
    Ben hem fiyatları karşılaştırmak hem de satıcı olmadıkları için daha tarafsız otel yorumları olduğuna inandığım neredekal.com ve tribago gibi sitelere bakıyorum.
    Fiyat karşılaştırma da akakce.com ne ise tesis fiyatı karşılaştırmada da bunlar aynı mantıkta çalışıyor.
    Siz de bakın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.