Şimdi Ara

Turkcell Kampanyaları (Faturalı Hat) [ANA BAŞLIK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1)BEREKETİN BOL OLSUN TÜRKİYEM

29 TL'ye her yöne tam 500dk!
    Turkcell bereket yağmuru! Çiftçi Tarifesi ile ayda sadece 29TL’ye yurtiçi her yöne 500 Dakika rahat rahat konuş!

2)Ekominik
    Evdeyken ev telefonuyla konuşurum diyorsanız Ekominik tam size göre. Ev veya iş yerinizdeki sabit hatlı telefonunuza takacağınız Ekominik’le konuşmak artık çok ucuz. Hemen siz de Ekominik alın, ev ekonomisi hareketine katılın.
    Aylık Ödeme 24 TL * 24 ay
    Aylık Sabit Hatlarla Görüşme 500 dk
    Paket Aşım Fiyatı 0,07 TL
    GSM Aramaları 0,1818 TL
    Ekominik kampanyası 31 Temmuz 2010’a kadar geçerlidir.(30 Eylül 2010'a uzatıldı)

3)Şanslı günlerinizde dilediğinizce konuşun, mesajlaşın!
    Faturalı Turkcell’liler tüm Turkcell’lilerle haftanın 2 günü dilediğince konuşuyor ve mesajlaşıyor.
    Ayda sadece 11 TL ödeyerek her hafta şanslı 2 gününüzde tüm Turkcell’lilerle dilediğinizce konuşabilir, dilediğinizce mesajlaşabilirsiniz!
    Şanslı günlerinizi öğrenmek ve bu kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için tek yapmanız gereken 2GUN yazıp 8040’a kısa mesaj göndermek.
    Kampanya süresi 30 Eylül 2010 tarihine kadar uzatılmıştır.

4)EvTurkcell
    Sabit hatlarla en uygun fiyata konuşturan EvTurkcell dönemi başladı!
    Kampanyaya kayıt olan bireysel faturalılar, ayda 7,5 TL'ye evden yurtiçi sabit hatlarla tam 400 dakika konuşuyor.
    EvTurkcell kampanyası 31 Ağustos 2010 tarihine kadar geçerlidir.

5)Ayda 29 TL'ye her yöne 300 dakika!
    Hazır Kart’tan faturalıya geçenler ayda sadece 29 TL’ye her yöne tam 300 dakika konuşuyor!

6)Ayda 49 TL'ye her yöne 600 dakika!
    Hazır Karttan faturalı hatta geçen aboneler Haydigel tarifesi büyük paketi ile ayda sadece 49 TL’ye heryöne tam 600 dakika konuşuyor!

7)Ayda 69 TL'ye her yöne 1000 dakika!
    Hazır Karttan faturalı hatta geçen aboneler Haydi Gel tarifesi mega paketi ile ayda sadece 69 TL’ye heryöne tam 1000 dakika konuşuyor.

8)Turkcell’de istediğin günler ve hafta sonları özgürce konuş!
    Günlük veya hafta sonu paketlerinden birini alın, dilediğiniz bir gün veya hafta sonu boyunca tüm Turkcell'lilerle saatlerce konuşmanın keyfinin çıkarın!
    Dilediğiniz bir hafta içi gününde EVET GUN yazıp 2377'ye gönderdiğinizde, tüm vergiler dahil 3,64 TL karşılığında Turkcell'li sevdiklerinizle o gün boyunca saatlerce konuşabilirsiniz.
    Dilediğiniz bir hafta içi veya hafta sonu gününde EVET SON yazıp 2377'ye gönderdiğinizde ise tüm vergiler dahil 6,06 TL karşılığında önünüzdeki ilk hafta sonu boyunca Turkcell'li sevdiklerinizle saatlerce konuşabilirsiniz.

Günlük paket dakikaları:
    Günlük paketinizi SMS gönderdiğiniz gün boyunca gece saat 23:59'a kadar tüm Turkcell'lilerle yaptığınız görüşmelerde kullanırsınız. Kullanım süresi 8 saat (480 dakika) ile sınırlıdır.
    Hafta sonu paket dakikaları:
    Hafta sonu paketinizi talebinizin geçerli olduğu hafta sonu boyunca Pazar gecesi saat 23:59'a kadar tüm Turkcell'lilerle yaptığınız görüşmelerde kullanırsınız. Kullanım süresi iki gün için toplam 14 saat (840 dakika) ile sınırlıdır.
    Günlük ve hafta sonu paketleri 30 Eylül 2010 tarihine kadar geçerlidir.

9)Diğer Cep 90 Paketi
    Diğer operatörler ile çok uygun fiyata konuşmanın yolu!
    KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 11 TL'ye diğer operatörler ile tam 90 dakika konuşmak için DIGER 90 yazıp 5700'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
    Diğer cep paketi 31 Ekim 2010 tarihine kadar geçerlidir.

10)Diğer Cep 150 Paketi
    Diğer operatörler ile çok uygun fiyata konuşmanın yolu!
    KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 18 TL'ye diğer operatörler ile tam 150 dakika konuşmak için DIGER 150 yazıp 5700'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
    Diğer cep paketi 31 Ekim 2010 tarihine kadar geçerlidir.

11)Faturalı BizBize’de her yöne %50 İndirimli konuşma devri!
    KAMPANYA BİTTİ

12)Haftada İki Gün Bedava
    Haftanın iki günü milyonlarca Turkcell'liyle bedava konuşma ve SMS
    Her gün kampanyaya başvuran ilk 100 kişiden biri olun, 90 gün boyunca haftanın iki günü milyonlarca Turkcell'liyle bedava konuşma ve SMS gönderme fırsatını kaçırmayın.
    Kampanyaya katılmak için 2GUN yazın 7098'e gönderin.
    Kampanya 30.09.2010 tarihine kadar geçerlidir.

13)12 Ay Taahhütlü Kampanyalar
    Başvurun, sizi arayalım.
    Kampanya 30.09.2010 tarihine kadar geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgnera -- 2 Ağustos 2010; 17:48:24 >

• 50 lira yükleyince 50 de turkcell veriyodu, bittimi o yükleme kampanyası?
  • Turkcellin kampanyalarında yok 20 ver 30 al 1 hafta olsun yok 12 den sonra yok 30 mayısa kadar yada her yöne değil turkcelli içi gibi hep uyutmalık ve ucundan azcık koklatmalık kampanyalar yapıyor.

Yinede sağol ama ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tusdata

50 lira yükleyince 50 de turkcell veriyodu, bittimi o yükleme kampanyası?

bitmedi devam ediyor, bu başlıktakiler sadece faturalı hatlar için senin sorduğun bu linkte

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/hazirkart/tlyukletlkazan

30 TL’ye AVANTAJ KART yükleyin 30 TL, 50 TL’ye SÜPER KART yükleyin 50 TL kazanın.

Üstelik hediye TL’lerinizi TAM 1 AY boyunca Turkcelllilerle konuşurken kullanabilirsiniz.

Kampanyaya kayıt 31 Mayıs'ta sona eriyor, acele edin!
  • Öncelikle güzel konu olmuş elinize sağlık

Bende alo paket 60 vardı... Dün iptal mesajı attım ve mevcut tarifemin şu anda "bizbize hepimiz" olduğunu öğrendim. Turkcell'in sitesinde bu tarifenin sabit ücretini vermemişler. Acaba siz biliyor musunuz?
    Bizbize faturalının sabit ücreti 9.90 imiş.. Eğer bunun da öyle ise "tarife saniye" ye geçmeyi düşünüyorum. O da faturalı hatlar için ve aylık sabit ücret 3.90 üstelik ücretlendirme saniye bazlı imiş yani benim gibi uzun uzun konuşmayı sevmeyenlere göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 15 Mayıs 2010; 13:44:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty1907fb

Öncelikle güzel konu olmuş elinize sağlık

Bende alo paket 60 vardı... Dün iptal mesajı attım ve mevcut tarifemin şu anda "bizbize hepimiz" olduğunu öğrendim. Turkcell'in sitesinde bu tarifenin sabit ücretini vermemişler. Acaba siz biliyor musunuz?
    Bizbize faturalının sabit ücreti 9.90 imiş.. Eğer bunun da öyle ise "tarife saniye" ye geçmeyi düşünüyorum. O da faturalı hatlar için ve aylık sabit ücret 3.90 üstelik ücretlendirme saniye bazlı imiş yani benim gibi uzun uzun konuşmayı sevmeyenlere göre

bizbize hepimiz tarifesi de bizbize tarifesi ile aynıdır tarife saniye hem ücretlendirme hem de sabit ücret konusunda çok daha avantajlı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

quote:

Orijinalden alıntı: nty1907fb

Öncelikle güzel konu olmuş elinize sağlık

bizbize hepimiz tarifesi de bizbize tarifesi ile aynıdır tarife saniye hem ücretlendirme hem de sabit ücret konusunda çok daha avantajlı...

Yanıt için teşekkürler... Hazır yaş da tutarken genç tarife'ye geçtim. Onda sabit ücret yokmuş ya o baya güzel olmuş
  • İlk konu güncellendi özellikle detaylı yapmadım hepsi topluca görülsün istedim üzerine konuşuruz
  • Kampanyaların büyük bir çoğunluğu temmuz-ağustos-eylül gibi bitiyor, eski sistem ile uzatma yoluna giderse Turkcell kaybedecektir, yok 2011 e girerken sürprizler hazırlıyorlar ise rekabet kışın yaşanabilir
  • GUNCEL
  • quote:

Kampanyaların büyük bir çoğunluğu temmuz-ağustos-eylül gibi bitiyor, eski sistem ile uzatma yoluna giderse Turkcell kaybedecektir, yok 2011 e girerken sürprizler hazırlıyorlar ise rekabet kışın yaşanabilir

Umarım dediğin gibidir, çünkü artık sıktı. Önceden ne güzel arkadasını getir , 1 ay boyunca kullanabileceğin 1000 dk kampanyası, 60 dakika arandıkça faturandan 3 TL indirim kazan, 3GMERAK tarzı kampanyalar vardı. Artık hiçbirşey yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Kampanyaların büyük bir çoğunluğu temmuz-ağustos-eylül gibi bitiyor, eski sistem ile uzatma yoluna giderse Turkcell kaybedecektir, yok 2011 e girerken sürprizler hazırlıyorlar ise rekabet kışın yaşanabilir

Umarım dediğin gibidir, çünkü artık sıktı. Önceden ne güzel arkadasını getir , 1 ay boyunca kullanabileceğin 1000 dk kampanyası, 60 dakika arandıkça faturandan 3 TL indirim kazan, 3GMERAK tarzı kampanyalar vardı. Artık hiçbirşey yok..

Ben çok ciddi ataklar hem de tek seferde bekliyorum artık 2 yıldır sessiz kaldılar, benim gibi düşünenleri de kaybetmeyi göze alırlarsa, kayıpları büyük olacak
  • valla bu foruma kulak versinler , yoksa Turkcell'im gider ellerin olur
  • İyi sabahlar Turkcell takipçileri
  • quote:

İyi sabahlar Turkcell takipçileri

haftada 2 gün free ve cayma bedelli olmasa bir hiç turkcell:D cayma bedelim bitsin 9 ay sonra VINNNNNNN Vodafone'a böyle giderse:D günaydın ya uyumazmısın sen DSGHNRY
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1026

quote:

İyi sabahlar Turkcell takipçileri

haftada 2 gün free ve cayma bedelli olmasa bir hiç turkcell:D cayma bedelim bitsin 9 ay sonra VINNNNNNN Vodafone'a böyle giderse:D günaydın ya uyumazmısın sen DSGHNRY

Bazen uyuduğum oluyor

Eylül Ekim gibi kampanya tarihleri bitiyor ben o aylarda bir Vodafone açılımı bekliyorum artık Turkcell'den.

SMS tarife internet hepsi için... Yoksa söylediğin gibi iş işten geçecek...
  • Son bilgilere göre günceldir...
  • mesaj paketleri ile ilgili bilgiyi nerden alabilirim.
    genç tarifede cayma bedellideyim de arada lazım oluyo mesaj. 30 veya 50 tane fazla fazla yeter aylık. bunlara abonelik ne kadar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

mesaj paketleri ile ilgili bilgiyi nerden alabilirim.
    genç tarifede cayma bedellideyim de arada lazım oluyo mesaj. 30 veya 50 tane fazla fazla yeter aylık. bunlara abonelik ne kadar acaba

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/mesajlasma/faturali/ekonomikmesaj

heryöne 3.000 SMS - 23 TL

heryöne 300 SMS - 11 TL

heryöne 30 SMS - 3 TL

-
    http://forum.donanimhaber.com/m_37220087/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

mesaj paketleri ile ilgili bilgiyi nerden alabilirim.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/mesajlasma/faturali/ekonomikmesaj

heryöne 3.000 SMS - 23 TL

heryöne 300 SMS - 11 TL

heryöne 30 SMS - 3 TL

-
    http://forum.donanimhaber.com/m_37220087/tm.htm

bilgi için çok teşekkür ederim.

bir de şimdi farkettim oim de.

KAMPUSCELL 5 SMSTEN SONRA BEDAVA böyle bir kampanya var. ve tanımlanan 5 diyor. 5 mesaj kullanabilir miyim yoksa 5 mesaj kullandıktan sonra atacağım mesajlar mı bedava olacak.

ya da bu şartlar altında heryöne 30 sms alırsam sıra nasıl olacak acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.