Şimdi Ara

Adalara Nasıl Gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
39.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bu pazar günü adalara (Heybeli veya büyük ada) gitmek istiyorum.
    Fakat ilk defa gideceğim için, haliyle nasıl gidilceğini ve ne kadar tutacağı hakkında net bi fikrim yok.
    Ama internetten araştırdım, çok karışık geldi bana seferler...
    Gidiş ve dönüş sefer saatlerinide merak etmekteyim...

Küçükçekmece / Cennet Mahallesinde oturuyorum,
    En yakın, hızlı ve detaylı şekilde gidebileceğim yolu tarif edebilecek olan arkadaş varsa çok sevinirim.

• Akşam 8'de blue starın önünde bekle anlatayım
  • Buradan anlatsan olmuyor mu
  • Kabataşa gidip oradan gidebilirsin.
    Burada sefer saatleri var.

http://www.ido.com.tr/index.cfm?page=SubPage&kapsam=224&textid=2250&ln=TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: inuY

Buradan anlatsan olmuyor mu

:)

Metrobüse atla Cevizlibağ da in trenvaya aktarma yap Kabataşta in iskeleye git 3 5 lira bişi ücreti adalarda fazla yiyip içme aman :D
  • oceanic 815 beklenir, bavulu teslip edilip binilir. gerekeni uçak yapacaktır zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Kabataşa gidip oradan gidebilirsin.

Arkadaşım güzel bulmuşsun, teşekkür ederim. Fakat ilk mesajımda dediğim gibi adalara gidebilmek için diğer yerlere nasıl gideceğim kısa sürede. Sırayla anlatabilirsen ne mutlu bana. Sağolasın ayrıca.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Kabataşa gidip oradan gidebilirsin.

Arkadaşım güzel bulmuşsun, teşekkür ederim. Fakat ilk mesajımda dediğim gibi adalara gidebilmek için diğer yerlere nasıl gideceğim kısa sürede. Sırayla anlatabilirsen ne mutlu bana. Sağolasın ayrıca.

HıraX anlatmış ya bir kaç mesaj üstte.. Hayatında çekmeceden hiç çıkmadın mı?

• Hürriyet cad.sine çık aşağı e-5 e doğru yürü metrobüs durağına geç 9 durak sonra Cevizlibağ da in yolun sağına geç orda trenvay istasyonu var sağ tarafa geç Kabataş yönüne bin son istasyonda in denizin olduğu tarafa geç zati orda görüceksin iskeleyi
  • Cevizlibağa gidip tramvaya binip Kabataşta inebilirsin.
    Direk Taksime gidip oradan Kabataşa inebilirsin.

Avcılara gidip deniz yoluyla Kadıköye geçebilirsin varsa Bostancıya gidebilirsin. Oradan Adalara gidebilirsin.
  • Hacı ilk önce seni Cennetten bi çıkarmak lazım hangi liseye gidiyosun?
  • Ankara'lı olarak anlatayım;

İlk önce karşıya geç.Kadıköy,Rıhtım'a gel.Rıhtım'dan bin ve Bostancı İskele'de in.Bostancı İskele'de her an Adalar'a giden vapur bulabilirsin,Kabataş'dan gidenlerin aralığı çok fazla,saatte 1 gidiyor resmen,Bostancı daha evladır.Heybeliada tavsiyemdir,Büyükada gene de biraz kalabalıktır,Heybeli daha gözden kaçmıştır.
  • Böyle sormamın sebebi, daha önceden gitmemiş olmam, ve kız arkadaşımla gideceğimden dolayı rezil olmamak için detaylı bilgi ve teyid etmek istedim tam olarak.
    Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inuY -- 14 Mayıs 2010; 11:01:16 >
  • Dönüşü de akşam saatine bırakma.
    Gerçi şimdiden yoğunluk var mı bilmiyorum.
    Oturacak yeri geçtim duraklardaki yoğunluktan dolayı yolcu inmesi binmesi çok uzun sürüyor.

Bikaç kere oraya gittim ama bi kere de denize girmek için gitmiştim dönüşüm de akşama doğr 5..6 ya denk geldi.
    Denizden çıkmışım, üstüm tuzlu, hava 70 vapurun içi 80 derece, vapurun içi anababa günü,
    kağnı gibi gidiyoruz, tam güneş gelen yere oturmuşum bir de sinüslerde biriken deniz suyu sızmaya başlamasın mı
    offf hatırlamak istemiyorum.
  • quote:

Böyle sormamın sebebi, daha önceden gitmemiş olmam, ve kız arkadaşımla gideceğimden dolayı rezil olmamak için detaylı bilgi ve teyid etmek istedim tam olarak.
    Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Kız arkadaşınla birlikteyken yolu karıştırmak hatta kaybolmak çok zevklidir. Rezil olmazsın aksine kendine daha bağlı hale getirebilirsin. Tabii bu durum için biraz tecrübe gerekiyor.
    Yukarıda bir sürü alternatif çözümler verildi, araştır hangisi sana uyuyorsa onu tercih et.
  • cumartesi-pazar adaya gidilmez bak idoda çalışan biri olarak uyarıyorum seni..

Kanser-Sinir koması-Depresyon-Panik Atak-Dalak şişmesi-Böğür patlaması gibi
    efektif durumlar ortaya çıkabilir.
  • gemiyle gidilir, kasarsan yüzerek.
  • Yüzerek gidenler var ya harbiden denemek lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratt

Yüzerek gidenler var ya harbiden denemek lazım :D

Yüzerek giden 100 mt kala yorulup geri dönenler de var ama.
    Zor iş
  • Kabataş kadıköy bostancıdan vapurlar kalkıyor.Bostancıdan saat başı kalkıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.