Şimdi Ara

Gümüşdere plajı şu an ne durumda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2009 kış mevsiminde petrol yüklü bir tankerin batması sonucunda Gümüşdere plajı petrol atıklarıyla dolmuştu. Şu an ne durumda acaba ? Gidip gören var mı?

• Hazirandan önce gitme.
    İlla da plaj diyorsan ElmasKum-AltınKum Plajlarına git idareten. Rumeli Kavağında , 4.leventten 25A bin ve sondurakta Rumeli kavakta in.

Hangi semtte oturuyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peter Griffen

Hazirandan önce gitme.
    İlla da plaj diyorsan ElmasKum-AltınKum Plajlarına git idareten. Rumeli Kavağında , 4.leventten 25A bin ve sondurakta Rumeli kavakta in.

Ayazağa'da. Aile ile gittiğimiz için sürekli polislerin plajına gidiyoruz. Hemen gitmek gibi bir düşüncem yok zaten Acaba o petrolü temizlemişler midir diye merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S Line

quote:

Hazirandan önce gitme.

Ayazağa'da. Aile ile gittiğimiz için sürekli polislerin plajına gidiyoruz. Hemen gitmek gibi bir düşüncem yok zaten Acaba o petrolü temizlemişler midir diye merak ettim.

varsayalım temizlendi , bizde sizin gibi polis kolejinin plajından giriyorduk ailecek fakat geçen sene biliyorsundur belki polis kolejinin plajında küçük bir çocuk boğuldu ve geçen sene o olaydan sonra plajı kapattılar. O yüzden bu sene açılırmı açılmazmı bilgim yok benimde. ama inşallah açılır. O Cankurtaran diye verdikleri kaloriferci adamları verirlerse daha çok insan boğulur benden söylemesi..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S Line

quote:

Hazirandan önce gitme.

varsayalım temizlendi , bizde sizin gibi polis kolejinin plajından giriyorduk ailecek fakat geçen sene biliyorsundur belki polis kolejinin plajında küçük bir çocuk boğuldu ve geçen sene o olaydan sonra plajı kapattılar. O yüzden bu sene açılırmı açılmazmı bilgim yok benimde. ama inşallah açılır. O Cankurtaran diye verdikleri kaloriferci adamları verirlerse daha çok insan boğulur benden söylemesi..

Orada çalışanların hepsi polis diye biliyorum.

• Kara denizde bayağı boğulan olur. Ben kısırkaya-gümüşdere-kilyos plajlarına giden yolun kenarında oturuyorum. yazın neredeyse her allahın günü ambulans sesleri. Plajlarda kapanma falan olmadı. Ama polis okulunu bilemem.

İllede kıçımı garantiye alıcam derseniz karadenize girmeyin. Boğazda girin.

Alttan kumlar kaymaya bir başladımmı . Rüzgarlı havada giderseniz boyunuzu geçen dalgalarla karşılaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 11 Mayıs 2010; 13:22:30 >
  • Gümüşkum ve Altınkum plajlarının telefonlarına ihtiyacım var bilen biri yazabilir mi lütfen ?
  • Ben Gümüşdere plajında çalışıyorum. Gümüşdere plajı şu an bomba gibi.. Bugün sezonun bir provasını yaptık, gayet iyiydi.
    Batan geminin ise Gümüşdere plajı ile alakası yok, kesinlikle denizimiz tertemiz.. Plajda 1 doktor, 2 hemşire tam kadrolu olarak çalışıyor. Cankurtaranlar ise doğma büyüme oralılar ve bu işi uzun zamandır yapan lisanslı cankurtaranlar..

Tesisten biraz bahsetmek gerekirse; öncelikle giriş geçen seneyle aynı, yani 10 TL.
    Benim bulunduğum Çay bahçesi, Kantin ve Büfe işletmesi ise geçen senelerden farklı bir işletme anlayışıyla işletiliyor. Fiyat politikası ise dışardan yiyecek içecek getirmeyi gerektirmeyecek tarzda ayarlandı.
    Gümüşdere plajının Çay bahçesi, Kantin ve Büfe işletmesinin 2010 fiyatlarından bazıları şöyle:
    Çay: 1,00 TL
    Tost: 2,00 TL
    Köfte - Ekmek Arası : 4,50 TL
    Köfte Menü : 7,00 TL ( Köfte, Patates ve Kutu Kola)
    Hamburger: 3,00 TL
    Hamburger menü: 5,50 TL ( Hamburger, Patates ve Kutu Kola)
    Kutu Kola vb: 2,00 TL
    Patates Tava : 3,00 TL
    Sosis Tava : 4,00 TL
    Sosisli Sandviç : 3,00 TL

Herkesi bekleriz..

Polis kolejinin plajının geçen seneki olaylardan sonra bu sene açılacağını sanmam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koleman -- 15 Temmuz 2010; 22:10:18 >

• 2 senedir maramara ve karadeniz soğuktu
    acaba şu an yine soğukmudur
    gümüşderenin suyu soğıkmu?
  • Soğuk sıcak pek farketmez. Kuzey Ege'de daha soğuk yerler var.

Zaten Gümüşderede pek yüzülmüyor.

Ancak gelen dalgalara karşı çırpınırsın.
  • Deniz sıcak ama bu sene İstanbul'da deniz sezonu bir türlü adam gibi açılamadı. Bir hafta ardarda güneşi göremedik bir türlü.. İnşallah bundan sonra bol bol güneş görürüz.

Bu arada haber vereyim; para-motor uygulamasını da hayata geçiriyoruz. Yani artık makul bir ücretle uzman eğitmen-gözetmen refakatinde Sarıyer-Kilyos semalarında süzülebileceksiniz.

Paramotor ne ki?

• bu gün gümüş dere plajındaydım... ama ne gündü cankurtaran yada plaj göreevlilerinden birine artık ne oldu ise detayı bilmiyorum bir anda 3 8 arası sayıda görevli ellerinde sopalar halkın içinde adamı kovalayıp yakalayıp öldüresiye dövdüler. tabi adam kan revan içinde kaldı ben ve etrafımdakiler saldıran sözüm ona plaj görevlisi kişileri ayırdık.kelimenin tam anlamıyla terör estirdiler...

bununla kalsa iyi kaç aramadan sonra nihayet yarım saat sonra jandarma geldi insanlar şimdi gereken yapılacak diye beklerken olayı yapan oranın derebeyleri jandarmanın arasından millete bağırıp çağırarak gidin eğlenmenize bakın ne bakıyonuz bilmemne diye bağırıp çağırırken jandarmamızda aralarındaki adamın tehditlerini bitirmesini bekleyerek. sonunda alıp gittiler... ben 37 yaşındayım ama böyle rezalet böyle kepazelik görmedim..

oraya gitmek isteyenlere önemle duyrulur.. gittiğimiz grup arkadaşlarla apar topar orayı terk ettik bir dahada asla..

eğlenmek için gittiğimiz yerde adam başı 10 lira vererek akla mantığa insanlığa vicdana sığmayan olaylarla kabus gibi hafta sonu geçirdik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac-73 -- 18 Temmuz 2010; 23:22:13 >

• arkadaşlar bende istanbula gecen sene taşındım fakat bu sene istanbulda denize bir yere gitmek isitoyrum yüzmek için nereyi tavsiye edersiniz hiç bilmyorum ayazağada oturyorum nasıl gitceğimide anlatırsanız..
  • arkadaşlar yeni gittim gezmeye plajda komple tadilat yapıyorlar harika bi yer olmuş tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.