DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Echolife HG521 HUAWEI Modem Bilgileri ?
27
Cevap
0
Favori
164.116
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Echolife HG521 HUAWEI Modem Bilgileri ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      47 Mesaj
      10 Mayıs 2010 13:29:32
      Arkadaşlar şu TTNET'in yeni vermiş olduğu kablosuz HUAWEI modemden var elimde antensiz felan bunun kullanıcı adı ve şifresi lazım olmuyor bir türlü..

http://192.168.1.1/html/index.asp Bu siteye gidiyorum oraya ne yazcam bulamadım bir türlü off ya off

Kullanıcı Adı : admin
      Şifre : ttnet

Kullanıcı Adı : admin
      Şifre : 1234

bunları denedim fakat hiçbiri çalışmıyor kafayı yiyicem yaa

kendi TTNET kullanıcı adı ve şifremide girdim yine olmuyor arkadaş

Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaLaTaPaLaCe -- 10 Mayıs 2010; 13:30:50 >

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      10 Mayıs 2010 14:01:47
      Kullanma kılavuzunda admin-ttnet yazıyor.

Kullanıcı adı: admin
      Şifre: ttnet

-
      Birde şunları denermisin. Caps Locka da dikkat et, açık olmasın. Olmadı reset atman(reset butonuna 6 sn. basılı tutman) gerekecek.
      Şifre: admin

Kullacını adı: admin
      Şifre: "boş"

Kullanıcı adı: "boş"
      Şifre: "boş"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kinesis -- 10 Mayıs 2010; 14:45:59 >

İnsan
      Sadece İnsan
    • Çavuş
      47 Mesaj
      10 Mayıs 2010 15:39:40
      Dediklerini uyguladım ama hocam yine olmuyor..

Sağolasın teşekkürler..

• Er
      1 Mesaj
      04 Haziran 2010 16:47:30
      kardeşim kullanıcı isimi olarak admin sifre olarakda kurarken oluşturduğun modem şifresini gir.

• Yüzbaşı
      362 Mesaj
      05 Haziran 2010 23:54:51
      Admin

ttnet

Herşeyi Çözdüğünü Sandığın An Yanılırsın.
    • Yarbay
      3083 Mesaj
      07 Haziran 2010 23:52:20
      resetledikten sonra orjinale döner o zamanda admin ttnet yada admin 1234 filandır.

• Er
      3 Mesaj
      28 Temmuz 2010 19:40:39
      reset tuşu hangisi tek bi tuş var o da açma kapama tuşu ona mı basıcaz?

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      28 Temmuz 2010 19:58:46

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanK_1905
      reset tuşu hangisi tek bi tuş var o da açma kapama tuşu ona mı basıcaz?

Modemin arka bölümünde ethernet ile telefon soketinin arasında küçük bir delik var oraya 6-7 sn. süreyle ataç gibi bir şeyle basılı tutarsan, modemin bütün ayarlarını sıfırlamiş olsursun. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      479 Mesaj
      29 Temmuz 2010 14:14:42
      Bende de war ayni modemen ethernet kablosuyla baglanmadan wireless baglanamiyorum Ethernet kablosuyla baglandiktan sonra herhangi bir durumda disconnect edersem yeniden gelip etherneti takip wireless e baglanabiliyorum benim sorunum nedir acaba yardim lutfen..

• Er
      1 Mesaj
      13 Eylül 2010 23:40:17
      ya kardesim ben de GaLaTaPaLaCe la ayni sorunum var dediniz herseyi denedim admin-ttnet, admin-1234, admin-bos, bos-bos, admin-kendi modem parolasi ama hala olmuyo ya

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      03 Kasım 2010 22:10:33
      Modemin arkasındaki reset tuşuna 6 saniye basılı tutun.

http://192.168.1.1 adresinden

Şifre : ttnet

olmak üzere giriş yapın,olacaktır.

Veya

Kullanıcı adı: User
      Şifre:

bilgileriyle de giriş yapabilirsiniz.Modemi TTNET'ten almış olup da reset atmanız durumunda bu bilgilerle giriş yapamamanız mümkün değil.Çünkü ben de şu an bu modemden kullanıyorum ve Konfigürasyon dosyasını indirip inceledim;orda da aynı bilgiler var.

• Onbaşı
      21 Mesaj
      07 Ocak 2011 00:43:14
      selam beyler benimde bi sorunum var ben smile adsl abonesiyim ttnetin verdiği bu EchoLife HG521 modem var bunla sadece ttnet abonelirimi bağlanıyor ben smile adsl bilgilerimi yazıyorum kabul etmiyor bunun bi çözümü vermı yardım ederseniz sevinirim...

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      02 Şubat 2011 18:06:23

quote:

Orijinalden alıntı: youngdoctor27

selam beyler benimde bi sorunum var ben smile adsl abonesiyim ttnetin verdiği bu EchoLife HG521 modem var bunla sadece ttnet abonelirimi bağlanıyor ben smile adsl bilgilerimi yazıyorum kabul etmiyor bunun bi çözümü vermı yardım ederseniz sevinirim...

Konuda anlatılan yönergeleri takip ederek bağlanabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44215766

• Yüzbaşı
      672 Mesaj
      10 Şubat 2011 11:31:01
      beyler benimde modemim huawei hg521 reset tuşuna 50 sn basılı tuttum.geri açtım baktım normal başladı yani kullanıcı adı falan sormadı . modem kapalıyken reset attım acaba ondan mı oldu? yoksa iyice bastıramadım mı

GAMERTAG : XboxerTR
    • Yüzbaşı
      515 Mesaj
      26 Şubat 2011 13:35:41

quote:

Orijinalden alıntı: SouLForceTR

beyler benimde modemim huawei hg521 reset tuşuna 50 sn basılı tuttum.geri açtım baktım normal başladı yani kullanıcı adı falan sormadı . modem kapalıyken reset attım acaba ondan mı oldu? yoksa iyice bastıramadım mı

Modem açıkken reset atacaksınız.

Ayrıca 50 saniyeye gerek yok.6 saniye basılı tutmanız yeterli..

• Er
      1 Mesaj
      07 Mart 2011 00:30:25
      arkadaşlar bende de hg521 huawei modem var ben modemimim ARAyüzüne girdim benim sorum şu ağdaki diğer bilgisayarın internet hızını düşürmeyi bu modem üzerinden nasıl yapıyoruz bildğim kadarıyla güvenlik duvarı üzerinden yapılıyordu bu iş ama bu modemin ara yüzü bana biraz değişik geldi lütfen yardım edin ağ içindeki bi bilgisayarın download hızını düşürmem gerekiyorr Acil !!! Şimdiden Teşekkür Ederim Forum ;)

• Binbaşı
      1263 Mesaj
      20 Temmuz 2011 08:51:03

quote:

Orijinalden alıntı: -REMANIA-

Admin

ttnet

saol hocam işime yaradı

• Teğmen
      144 Mesaj
      23 Ağustos 2011 22:11:58
      arkadaşların dedikleri olmadıysa birde modemin altında yazılı yapıştırılmış bir kağıt vardır aynı modem bende de var çünkü ordaki şifreyi dene :) gerçi o kablosuz modem şifresi ama sen yinede bi dene

ASUS M5A99X EVO , AMD FX 8150 , SAPPHİRE HD 6870 , (4X2) GSKİLL 8 GB RAM , 1TB SEAGATE + 640GB WD HDD , 22 İNC SAMSUNG LED MONİTOR
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      27 Şubat 2012 17:00:50
      beyler bende bu modemi bu gün aldım bi kalem alın elinize sivri uçlu ışılar sönene kadar absın 10 saniye civarı
      sonra modemi açıp kapayın btn ışıklar yandığında internete girin Ttnet in s,tesi çıkıo onyalıyoruma basıN 2 DK SONRA GİRİN net hazır kullanıcı adı:=admin şifre:ttnet işlem tmm bi sayfa açtım katılırsanız sevinirim
      http://www.facebook.com...şıyız-xD/293784774010183 sağolun işlem tmm

• Çavuş
      88 Mesaj
      15 Mart 2012 11:14:14
      quote:

Orijinalden alıntı: takatimkalmadı

kardeşim kullanıcı isimi olarak admin sifre olarakda kurarken oluşturduğun modem şifresini gir.

Denedim oldu aynı sorun bende de vardı teşekkürler takatimkalmadı

Hiroşima 1945. Çernobil 1986. Windows 1995.
    • Er
      1 Mesaj
      02 Nisan 2012 09:55:25
      Selam arkadaşlar bende bu echolife hg521 den kullanıyorum ama söyle bi problemim var explerer dan modemin içine giriyorum şifre kullanıcı adı herşey normal internetimde var yanlız modem ana sayfasında Ayar sekmelerim resmen eksik...
      Normalde Solda sekme olarak Durum, Bakım, Temel, Gelişmiş butonlarının olması lazım ama bende Temel ve Gelişmiş resmen yok. Düzeltmek için ne yapabilirim?

JackieYS
    • Er
      2 Mesaj
      29 Nisan 2012 23:09:00
      quote:

Orijinalden alıntı: JackieYS

Selam arkadaşlar bende bu echolife hg521 den kullanıyorum ama söyle bi problemim var explerer dan modemin içine giriyorum şifre kullanıcı adı herşey normal internetimde var yanlız modem ana sayfasında Ayar sekmelerim resmen eksik...
      Normalde Solda sekme olarak Durum, Bakım, Temel, Gelişmiş butonlarının olması lazım ama bende Temel ve Gelişmiş resmen yok. Düzeltmek için ne yapabilirim?

Aynı sıkıntı bendede var, Huawei HG521 marka modemin arayüzüne girdiğimde ( TEMEL ) ve ( Gelişmiş ) diye bir buton yok.
      Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Onbaşı
      18 Mesaj
      30 Haziran 2012 00:13:05
      Donanım Haber'in güzel insanlarına ne kadar teşekkür etsek az. Fakat bu sorunu yaşayan arkadaşlara verilmesi gereken tek öneri:

Kullanıcı Adı : admin Şifre : ttnet

değil... Bunun yanı sıra kullanmaları gereken tarayıcıdır. Arkadaşlar İnternet Explorer kullandığınız takdirde sorun yaşamazsınız.
      Aynı problemi bende bu şekilde aşmış bulunmaktayım. Saygılar.

• Er
      7 Mesaj
      30 Eylül 2012 16:58:39
      Echolife HG521 HUAWEI Modem Sorunu çözülmüştür Artık başka internet sağlayıcılarıdada kullanılabilir.

• Yarbay
      4885 Mesaj
      28 Ekim 2012 09:49:07
      Echolife HG521 'de NAT'ı ve uPnP 'yi nasıl kapatabilirim riski varmıdır?

• Yarbay
      4885 Mesaj
      30 Ekim 2012 12:08:33
      quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Echolife HG521 'de NAT'ı ve uPnP 'yi nasıl kapatabilirim riski varmıdır?

Up !!

Bu soruya cevap verebilecek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 30 Ekim 2012; 15:13:12 >

• Er
      1 Mesaj
      01 Mart 2014 12:49:36
      eğer o dediklerini olmuyorsa kullanıcı adı:admin şifre:password yazın olur ben denedim oldu

• Teğmen
      106 Mesaj
      08 Nisan 2014 11:50:59
      kullanıcı adı: admin
      şifre: ttnet

Bende böle oluyo .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerem Aslan -- 8 Nisan 2014; 11:54:17 >

BLOK YEMEDİK YEDİRMEYİZ!

DH KİMSEYİ BLOKLAMAYANLAR TOPLULUĞU
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Echolife HG521 HUAWEI Modem Bilgileri ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.