DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İZMİRDEN SATILIK JANT VE LASTİK ( OPEL ASTRADAN ÇIKMA)
0
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> İZMİRDEN SATILIK JANT VE LASTİK ( OPEL ASTRADAN ÇIKMA)
Giriş
      527 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      19 Mart 2004

Durum
      Forumda değil

04 Mayıs 2010 19:41:52
      16 inc ce geçtiğim için aracımdan çıkan 4 adet demir jantlarım ve 4 adet lastiklkerimi satmaya karar verdim. Lastikler bodrumda durup çüreyeceğine belki lastiğini deiştirmeye karar veren arkadaş olur diye düşündüm. Jantlar orjinal gm dir. lastikler pirellinin p6 modelidir ebatları 195*65*15 dir 4 ay önce almıştım çıkma olarak ama sıfır gibiydiler kulanan bi arkadaşımdan almıştım alalı bi hafta olmuştu satmaya karar verince ben kendime almıştım. yani lastikler 4 aylıktır. yaklaşık olarak 9000 km yaptım saylır yukarı aşağıda olabilir tam emin değilim çünkü bu konuda. herkeze iyi günler diliyorum.
      http://www.sahibinden.c...568707WQQpXQQdisplayitem
      Fiyat= 300 TL.
      Yer = İzmir/Buca

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM : CoNQueRoR, Orgeneral_,Revolver40,,PcBuldier,cardiomania,guven35,hysteria35,Vals,plyr,bytepire,turkom,utkuidikut,O2AN,Emekli James Bond,fenerli_ulash,positive,desouza,whitewolf06,hiickimse,magunes117, drekeskin,dkbilgisayar,ASİL01,Quartamin,xxxcem,Orqun06,zerogamer,hulusi,A35A
Sayfa:   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> İZMİRDEN SATILIK JANT VE LASTİK ( OPEL ASTRADAN ÇIKMA)
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.