Şimdi Ara

Red Dead Redemption (KOVBOY KONU ) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
15
Favori
259.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusei

oyunun henüz başındayımda kzııl derililer varmı :D görmedim ben :D yok ama galiba

Kızılderili var oyunda seçtigimiz profillerde varda 6-7 karakteri geçmiyor vahşi batıdaki gibi kalabalık kızılderili sürüsü yok, olsa süper olurdu posta arabası ile kaçarken kızılderili saldırısı mesela

Sanırım oyun meksikada geçtigi için koymamışlar.
  • bazı bölümlerde kafasında kırmızı bandana olan adamlarla çatışıyoruz onların türü ne tam olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

quote:

Orijinalden alıntı: Cyberx26

Dün işten gelince biraz oynama fırsat buldum. Oyun tam bana göre gta daki özgürlük hissini vahşi batı ortamında yaşatıyor. Kafama göre takılıyorum ata binmek inanılmaz keyifli dağ tepe dolaştım ama tepeden düştüm atım öldü. Haritaya baktım atlar olan bi yer gördüm gittim orada kendime yeni at buldum. Sonra kasabaya indim. Elinde bıçakla bi kadını kovalayan adam vardı uyuz oldum vurdum, sonra başkasının atını çaldım, duvarda bi tane wanted ilanı gördüm aldım onu gittim mekanına önce adamlarını sonra kendisini hakladım şerif 40 dolar ödül verdi Şimdilik pek görev yapmıyorum serserilik yapıp oyunun tadını çıkarıyorum. Kim ne derse desin bana göre mükemmel bir oyun illa birşeyler yapmak zorunda değilsin kafana göre takılabiliyorsun. İşte bu his benim çok hoşuma gidiyor. Ben oyundan aldığım zevke bakarım yok fsp miymiş cart muş gerek yok zevk alıyorum bu kadar basit, beğenmeyenlerin oyunu karalamısını bi türlü anlamıyorum. Benimde beğenmediğim bir sürü oyun var ama başlıklarına girip baltalamıyorum.

aynen benim kafadasın bende kafama göre geziniyorum oyundaki serbestlik hissi inanılmaz okadar geniş bi harita varki hiç bi yer bir birinin aynı değil,hatta daha haritanın tamamını gezemedim bile hile yaptım ama yinede olmadı

onca mekanı dağı taşı onca yabani hayvanı nasıl yaptınız mübarekler akıl almıyor hele sabaha karşı bi tepenin üzerinde güneşin doğuşunu izlemek inanılmaz grafikler resmen uçmuş ağaçların arasından süzülen güneş ışınları gerçektekinden hiç farklı değil oyun tek kelimeyle müthiş

Oyuna laf edeni kovboy ipimle yakalar forumdan dışarı atarım :D , ayrıca spolier i de okumadım okumuyucam uleeen :D

• At yakalama görevinde atı iple yakalarken ipi yanlışlıkla atçıya doğru tuttum :D atçı bana yumruk attı ben de dayanamadım hogtie yaptım :D , bir daha da atçılık görevi çıkmadı, insanlık ölmüş yahu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Aster

At yakalama görevinde atı iple yakalarken ipi yanlışlıkla atçıya doğru tuttum :D atçı bana yumruk attı ben de dayanamadım hogtie yaptım :D , bir daha da atçılık görevi çıkmadı, insanlık ölmüş yahu :D

aaaaaaahahah süper yaaaa :D:D:D:D o görevde en kolayıydı ya kopardın beni :D:D:
  • quote:

Orijinalden alıntı: jose_mourinho007

quote:

At yakalama görevinde atı iple yakalarken ipi yanlışlıkla atçıya doğru tuttum :D atçı bana yumruk attı ben de dayanamadım hogtie yaptım :D , bir daha da atçılık görevi çıkmadı, insanlık ölmüş yahu :D

aaaaaaahahah süper yaaaa :D:D:D:D o görevde en kolayıydı ya kopardın beni :D:D:

Görev olanı değil, iş olanı :D ridgewood daki
  • belli bir süre sonra tekrar aktif olur o tamamen bir daha çıkmamasına imkan yok. çünkü işlerle ilgili yan görevler, kıyafet açma vs var...
  • wanted ilanları nerde ya ben görmedim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

wanted ilanları nerde ya ben görmedim :D

Sheriffin ofis nin oralarda duvarda tuşu ile kabul ediyorsun .
  • quote:

hiç gülüceğim yoktu ya süpersin :D
    benimde o ilk yakaladığımız sarı at öldü , çok üzülmüştüm :D
  • oyunda ben ayı görmedim ayılar nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

quote:

Orijinalden alıntı: lwryder201

quote:

Orijinalden alıntı: jamiro

belki yüzlerce kere yazılmıştır ama cok sayfa oldugundan gozume ilişmedi. oyun pc ye cıkacak mı arkadaslar ?

şu an için resmi açıklama yok

bu arada
    [spoiler]
    oyunda john mar. öldü oğlunu oynuom şimdi ama creditler çıkmadı, ben şantaj foto ek görevini daha önceden yapmıştım, creditlerin çıkması için daha ne yapmak gerek

Allah belanı versin..... beceriksiz herif...... mesaj yazdıktan sonra bir bak..... düzeltme butonu var orda ........

hakaret etmene gerek yok spoiler yazıo başında dikkatli bakmamışsın herhalde?

• Ya tam oyunun en iyi görevlerinden birini yapıodum , bi mekan bastık otomatik silahla , sonra ilerde kırmızı düşmanlar gelmemeye başladı bekliyorum öyle :D
    otomatik tüfeğin üzerinden de inemiyorum yoksa bir bug mu ? :D
  • sayenizde ben de okudum spoiler ı. verilir de bu kadar verilmez arkadaş!!!

spoiler böyle yazsana bilader spoiler butonu var orda onu kullan.

spoiler demişin dibine daha kafadan yazmışın yuh diyorum. üstüne biri de alıntılamış daha güzel yapmış. yuh be arkadaş sıçtınız içine oyunun
  • Geçerken gözüme takıldı benim şahsen.

Stallion'dan daha hızlı at var mıdır ? Varsa nasıl bulacağım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Aster -- 24 Temmuz 2010; 17:25:29 >
  • @Mr. Aster At muhabbeti 2-3 sayfa geride geçmişti bir göz at istersen.

@NECO Ayılar oyunun son kısımlarında Tall Trees kısmında çıkıyor.

@lwryder201 Hem spoiler yapmayı becerememişsin üstüne de alıntı yapıyorsun ilahi
  • credits için

-SPOILER

jack marston olarak babamızın katilini düelloda yeniyoruz.
    ? şeklinde stranger görevi olarak çıkıyor ufak bir görev serisi.

-SPOILER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KobraAbiniz -- 24 Temmuz 2010; 19:13:26 >
  • Beyler bu düello olayının inceliği nedir bir türlü adam gibi yapamıyorum şansa geçiyorum hep bilen varsa anlatsın
  • Crosshairlar beyaz olduğunda vuracaksın. En önemli kısmı burası. Onun dışında bir sürü ayrıntısı var ama her seferinde anlatması uzun sürüyor, belki bir yere yazıp kopyalarım
  • ya beyler at yakalaıyp satma olayı var mı.?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.