DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Hp Yazıcıdan çıktı alamıyorum.
3
Cevap
0
Favori
4.769
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> Hp Yazıcıdan çıktı alamıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      135 Mesaj
      03 Mayıs 2010 16:31:36
      Merhabalar. HP laser jet p1005 marka bir yazıcım var. İşyerinde daha önce başka bir bilgisayarda kullanılıyordu.Çıktı alınabiliyordu.Bilgisayarı değiştirdim.Ürünün yanında verilen Cd ile tekrar kurulum yapıldı.İlginç bir şekilde sınama sayfasını çıkarıyor fakat bir word sayfasını yazdırmaya çalışırken "word belgeyi arka planda yazıcıya gönderiyor" şeklinde bir mesaj çıkıyor ve sayfaları hafızaya alıyor fakat çıktıyı vermiyor.Sağ altta yazıcı simgesi de çıkıyor ve hemen arkasından sanki yazım işlemi tamamlanmış gibi bir kaç sn sonra kayboluyor.Driver'ın güncel sürümünü indirip yazıcıyı tekrar kuracağım.Fakat bunun çözüm olacağını pek sanmıyorum.Nihayetinde yanında bir kurulum CD si var ve başka bir bilgisayarda çalışan yazıcı bilgisayarı değiştirince niçin çalışmasın.

Yazıcı daha önce ağda kullanılıyordu.Bununla ilgili tanımlayamadığım bir sorun olabilir mi? Yazıcı şu an benim bilgisayarıma USB kablosu ile bağlı.

• Teğmen
      135 Mesaj
      10 Mayıs 2010 09:19:31
      Yardımcu olabilecek birisi yok mu?. En azından bir fikri olan.

• Teğmen
      135 Mesaj
      22 Mayıs 2010 13:55:18
      Kendim yazıp kendim oynadım ama belki birine faydası olur diye yazayım.Sitesinden indirdiğim son driverleri problemi çözdü.

• Çavuş
      85 Mesaj
      22 Mayıs 2010 21:30:15
      Problemin çözüldüğüne sevindim.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> Hp Yazıcıdan çıktı alamıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.