DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TELEFONLARIMIN DİNLENDİĞİNİ NASIL ANLARIM?
48
Cevap
1
Favori
13.589
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TELEFONLARIMIN DİNLENDİĞİNİ NASIL ANLARIM?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2803 Mesaj
      03 Mayıs 2010 00:50:43
      Arkadaşlar klasiktir telefon yankı yapıyosa parazit yapıyosa veya kesiliyosa dinleniyosundur derler ama acaba dinlenip dinlenmediğimi nasıl anlarım?
      Ciddi ciddi soruyorum teknik olarak bu işten anlayan arkadaşlar bir yardımcı olabilirse sevinirim bunu anlamanın veya engellemenin bir yolu varmıdır?

FANATİK SE'Cİ DEĞİLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM!!!!!!!!!!!!
    • Yarbay
      4351 Mesaj
      03 Mayıs 2010 01:10:45
      Hiçbir alakası yok. Yankı, parazit vs. bağlantı durumuyla ilgili bir problemdir. Ayrıca telefonlarınız dinlenmez, niye dinlensin ki? Dinlense dahi hiçbir şekilde anlayamazsınız.

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
      Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
      Dead Line
    • Binbaşı
      1597 Mesaj
      03 Mayıs 2010 01:15:36
      Bizim telefonda çok cızırtı yapıyor acaba dinleniyozmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 3 Mayıs 2010; 1:16:40 >

• Yüzbaşı
      861 Mesaj
      03 Mayıs 2010 01:22:48
      taktik vereyim diyeceğim şimdi ama spam reklam yağacağından endişe ediyorum.

neyse veriyorum yine de yanına bir arkadaşını al derin muhabbete başla.
      muhabbetin konusu emlak olsun. hani nereden emlak alırım, kaça alırım, ne almalıyım, nasıl almalıyım.

ondan sonra bak nasıl spam mailler geliyor.

hem mailden hem de cepten krediler açıldığını okursun anlaşılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speakerphone2010 -- 3 Mayıs 2010; 1:24:20 >

• Yarbay
      11045 Mesaj
      03 Mayıs 2010 01:25:47
      Anlayamazsınız.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
      VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
      Ford Fiesta 1.5 TDCI Trend
      Ford Fiesta 1.4 TDCI Titanium
    • Yüzbaşı
      861 Mesaj
      03 Mayıs 2010 01:30:12
      dandik hoparlör setleri var masa üstü stereo. bu aralar heryerde satılıyor, 12 tl' e felan.
      bunlardan alıyorsunuz, dııt dııt data dataa datt felan çok sık yapıyorsa anlayın ki bişiler oluyor.
      mesaj da geliyor olabilir.

hazır yeri gelmişken, bu hoparlörlerden aldım gold dasatıyor. telefon 10 metre ötede de olsa
      hoparlörler dıtlıyor yok böyle birşey. neden olur bu?

• Çavuş
      89 Mesaj
      03 Mayıs 2010 01:53:08

quote:

Orijinalden alıntı: speakerphone2010

dandik hoparlör setleri var masa üstü stereo. bu aralar heryerde satılıyor, 12 tl' e felan.
      bunlardan alıyorsunuz, dııt dııt data dataa datt felan çok sık yapıyorsa anlayın ki bişiler oluyor.
      mesaj da geliyor olabilir.

hazır yeri gelmişken, bu hoparlörlerden aldım gold dasatıyor. telefon 10 metre ötede de olsa
      hoparlörler dıtlıyor yok böyle birşey. neden olur bu?

Manyetik alan koruması yoktur

• Yüzbaşı
      861 Mesaj
      03 Mayıs 2010 02:14:34
      bişi olmadığı kesin de bu çerçevelerin ucuz olması bundan dolayı mı yani dıtlıyor? öyle sinek vızıltısı gibi de değil ha,
      resmen datlıyor. kulaklık kullanıyorum bir de ansızın datlıyor var yaa hoplamak ne ki kulak zarını patlatacak cinsten.
      ee nolcak peki, datlayacak mı bunlar çözümü nedir?

genius yazısı var üstünde. bir de kulaklık deliği ve bu deliğin üstünde hemen bir led yanıyor sarı renk.
      yani kulaklık kullanırken telefonu kapatıyorum hesap edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speakerphone2010 -- 3 Mayıs 2010; 2:16:25 >

• Yarbay
      2803 Mesaj
      03 Mayıs 2010 10:34:46
      Bazen telefonu arabanin teybine baglayip muzik dinliyorum datdara datdara daaat cok yapiyo acaba onlami alakali? vayyy!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      2803 Mesaj
      04 Mayıs 2010 21:40:25
      Evet arkadaşlar yokmu başka bilgisi olan?

• Onbaşı
      26 Mesaj
      04 Mayıs 2010 21:53:42
      arkadaşım bana kendi hattından kendi telfon numaranı ara çalıyorsa dinleniyorsun demişti ama tam olarak bilmiyorum

Sen beni benim seni sevdigim kadar sev ki ,ben senin beni benim seni sevdigim kadar sevdigini bileyim......
    • Yarbay
      5301 Mesaj
      04 Mayıs 2010 21:56:31
      Karşıdan gelen veya giden senin sesin, ani volume düşmeleri-artışları yaşıyorsa..

- Computer 'n Instructional Tech's Education
    • Binbaşı
      1722 Mesaj
      04 Mayıs 2010 22:02:13
      Telefonla konuşurken deki eğer bu telefon dinleniyorsa dinleyenlerin anasını avradını ...... o zaman ortaya çıkar işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarpaşa -- 4 Mayıs 2010; 22:05:46 >

Biz erenler gerçeğiyiz Has bahçenin çiçeğiyiz Hacı Bektaş köçeğiyiz Edep erkan yol bizdedir
    • Çavuş
      45 Mesaj
      04 Mayıs 2010 22:06:56
      Telefonda aynne şöyle de
      -bak ibrahim malı ....dan al bırak torbacılar kazık atıyo git al 5-10 kilo yaırn sabah da yola çıkalım fln de arkadaşında san auyum göstersin
      sonra verdiğin adresde ışıkları kapat döner sandalyeye otur ve bir sigara yakıp polisleri bekle 1 saat içinde gelmezlerse dinlenmiyorsun

• Yarbay
      2803 Mesaj
      04 Mayıs 2010 22:22:59

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel_

Telefonda aynne şöyle de
      -bak ibrahim malı ....dan al bırak torbacılar kazık atıyo git al 5-10 kilo yaırn sabah da yola çıkalım fln de arkadaşında san auyum göstersin
      sonra verdiğin adresde ışıkları kapat döner sandalyeye otur ve bir sigara yakıp polisleri bekle 1 saat içinde gelmezlerse dinlenmiyorsun

Bu güzeldide dinlediğinden şüphelendiğim insanlar polisler değil

• Çavuş
      93 Mesaj
      04 Mayıs 2010 22:26:55
      Seni kim niye dinlesin ya..sıradan bir vatandaşsın işte.

2003@DONANIMHABER
    • Yarbay
      2803 Mesaj
      05 Mayıs 2010 21:40:38

quote:

Orijinalden alıntı: qwerty_1

Seni kim niye dinlesin ya..sıradan bir vatandaşsın işte.

Evet sana katılıyorum ben can sıkıntısından ilgi çekmeye çalışan 15 yaşında bi çocuğum çünkü

Arkadaşlar bu konuda başka somut bi bilgisi olan varmı?

• Yarbay
      2803 Mesaj
      06 Mayıs 2010 22:41:32
      Varmı başka fikri olan?

• Yarbay
      3471 Mesaj
      07 Mayıs 2010 14:54:01
      Telefon dinlemelerini engellemek için ahizeye "Adana çık aradan." komutunu veriniz.

• Binbaşı
      1744 Mesaj
      07 Mayıs 2010 14:56:45
      Telekulak çetesine takılmış olabilirsin kardeş..Şüpheleniyorsan savcılığa başvur.

• Yarbay
      2803 Mesaj
      09 Mayıs 2010 16:29:36

quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Telefon dinlemelerini engellemek için ahizeye "Adana çık aradan." komutunu veriniz.

Peki denerim

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      09 Mayıs 2010 17:03:01
      " Dinleyen varsa adam gibi söylesin, delikanlı olun lan " de, belki gaza gelip araya girerler

İngilizce tercüme ihtiyacı olan arkadaşlar pm ile ulaşabilir. Tabi öyle uzun makale şeklinde çeviriler istemeyin :D
    • Yarbay
      6226 Mesaj
      09 Mayıs 2010 17:26:19
      Bilemezsin.

Kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser.
      Tek rakibim kangal.
    • Binbaşı
      1287 Mesaj
      09 Mayıs 2010 17:30:28
      Dinlensin.. Ne olacak ki ? Yorgunluğu gider.

İmzanız kural içidir! || Uymanız gereken imza kurallarını mükemmel bir şekilde yerine getirdiniz. || Tebrikler!
    • Yarbay
      6875 Mesaj
      09 Mayıs 2010 17:32:50
      Bir soruşturmada dinlenilen kayıtta hattın temiz olduğu söyleniyor üstelik bunu söyleyen çok nüfuzlu birisi o bile bilmediyse imkanı yok bilemezsin.

• Yarbay
      2189 Mesaj
      09 Mayıs 2010 17:37:17
      Kendin anlayamazsın.

Bilgi edinme hakkını kullanıp dilekçe verirsen, dinlenip dinlenilmediğin hakkında bilgi verirler.

• Yüzbaşı
      776 Mesaj
      09 Mayıs 2010 17:38:32
      Konuşma biterken dinleniyorsam dinleyenin ........... diye söv en son dayanamaz çikar meydana

''Violence Solves Everything!''
    • Yarbay
      2803 Mesaj
      10 Mayıs 2010 01:40:34

quote:

Orijinalden alıntı: HITM@N

Kendin anlayamazsın.

Bilgi edinme hakkını kullanıp dilekçe verirsen, dinlenip dinlenilmediğin hakkında bilgi verirler.

Ama dinleyenin kim olduğunu nereden bilecekler illa devlet dinleyecek diye bir şey yokki..

• Yarbay
      4430 Mesaj
      10 Mayıs 2010 01:44:00

quote:

Orijinalden alıntı: Yu$uF YıLmAz

Dinlensin.. Ne olacak ki ? Yorgunluğu gider.

Buna benzer bir şeyi ben yazacaktım.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
      Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
    • Yarbay
      6392 Mesaj
      10 Mayıs 2010 02:27:35
      Arkadaşım görev olarak kritik bir bölgedemisin ya da devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinin ya da örgütle bağlantın mı var, kim niye dinlesin seni yahu, gerçi ben daha önce takılmıştım dinlenmeye emin ol hiç anladım mesajlaşmam konuşmam hepsi gözümün önüne konuldu neden dinlendiğimide ise anlatmam emmiyetten ardılar yarın emmiyete gelin dediler yoksa sizi gelip iş yerinizden alırız dediler bende gittim ifademi verdim avukata da vekaletimi verdim çıktım işin içinden,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
    • Onbaşı
      37 Mesaj
      10 Mayıs 2010 02:31:39
      Seni Kim Niye Dinlesin ?

Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur.
    • Yarbay
      3440 Mesaj
      10 Mayıs 2010 02:40:33
      kim neden dinlediğini ne yapacaksınız ?
      özel bir neden olmasaydı adam açıklardı dimi ?
      3 mesajdan 1'i seni kim niye dinlesin....

soru soracağınıza soruyu yanıtlayın eğer bilginiz varsa.

LOL TR : Gundam Exia
    • Yarbay
      3118 Mesaj
      10 Mayıs 2010 02:43:55
      -Mal hazır mı?
      +Belirlediğimiz yerde buluşalım
      -Tamam.
      +Dikkatli ol dinliyor olabilirler

dinliyorlarsa 1 telefon daha alırsın bundan sonra

• Yüzbaşı
      272 Mesaj
      10 Mayıs 2010 02:49:43
      Ben nişanlım ile ev telefonundan konuşurken.. Ki bu konuşmalar 1 saati geçtiği oLuyor..

Bazen telefonu bırakıp kapıya falan baktığı olduğunda başkaLarının konuşma sesLerini duyuyorum.(2 başka kişi telefonda konuşuyor)

Çok sık oluyor bu.

İstanbul Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
    • Yarbay
      2803 Mesaj
      10 Mayıs 2010 22:17:11

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

kim neden dinlediğini ne yapacaksınız ?
      özel bir neden olmasaydı adam açıklardı dimi ?
      3 mesajdan 1'i seni kim niye dinlesin....

soru soracağınıza soruyu yanıtlayın eğer bilginiz varsa.

Hay ağzına sağlık beni anlayan birisi çıktı.
      Yaşım 28.. Çocuk gibi sırf ilgi çekmek için bu konuyu açmış değilim..
      Seni kim neden dinlesin diyenler var ama beni birilerinin dinlemesi için milletvekiki bürokrat iş adamı veya çok tanınmış bir insan olmama gerek yok.
      Bi şeyler duydukki bi haber aldıkki merak ediyoruz belki bi bilen vardır diye ama gördüğüm kadarıyla bu konuda çok bilgili insan yok forumumuzda..
      Yinede cevaplar için sağolun sağlık olsun

• Yarbay
      2803 Mesaj
      10 Mayıs 2010 22:19:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Arkadaşım görev olarak kritik bir bölgedemisin ya da devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinin ya da örgütle bağlantın mı var, kim niye dinlesin seni yahu, gerçi ben daha önce takılmıştım dinlenmeye emin ol hiç anladım mesajlaşmam konuşmam hepsi gözümün önüne konuldu neden dinlendiğimide ise anlatmam emmiyetten ardılar yarın emmiyete gelin dediler yoksa sizi gelip iş yerinizden alırız dediler bende gittim ifademi verdim avukata da vekaletimi verdim çıktım işin içinden,

Ben görev olarak kritik bir bölgede değilim veya devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinim veya bir örgütle bağlantım yok ama seni dinlediklerine göre senin böyle bir durumun var heralde devlete kin veya bir örgüte bağlantı

• Yarbay
      6392 Mesaj
      12 Mayıs 2010 18:19:03

quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Alıntıları Göster

Ben görev olarak kritik bir bölgede değilim veya devlete karşı aşırı derecede büyük bir kinim veya bir örgütle bağlantım yok ama seni dinlediklerine göre senin böyle bir durumun var heralde devlete kin veya bir örgüte bağlantı

Ben bu millet için kelle koltukda gezdim sen sıcak yatağında yatarken ben dağda yattım, edebli ol ithamlarına dikkat et,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
    • Yarbay
      2996 Mesaj
      12 Mayıs 2010 18:47:07

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Karşıdan gelen veya giden senin sesin, ani volume düşmeleri-artışları yaşıyorsa..

Uzman konuştu.

Düş peşindeyim,Düş peşime.
    • Yarbay
      2803 Mesaj
      13 Mayıs 2010 01:24:13

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Alıntıları Göster

Ben bu millet için kelle koltukda gezdim sen sıcak yatağında yatarken ben dağda yattım, edebli ol ithamlarına dikkat et,

Önce sen kendin dikkat et sonra benden aynısını iste kim niye dinlesin seni yahu lafın pek yakışık almadı beni tanıyomusun? hayır.. o zaman ona göre hitap et bana

• Emekli Yönetici
      3237 Mesaj
      13 Mayıs 2010 01:49:07
      Hocam telefonda konuşurken konuştuktan birkaç saniye sonra kendi sesinizi duyuyorsanız dinleniyorsunuz demektir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Mayıs 2010 09:55:37
      eger telefonlar yorulmussa dinlendigini anlayabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1597 Mesaj
      13 Mayıs 2010 10:11:16
      Ne işle meşgulsün?Eğer dinleniyorsan vardır bir hikmet ayrıca seni dinleten çok yakınında olabilir

Intel i7 930 2.8 GHz/ Gigabyte GA-X58A-UD3R rev 1.0/ Kingston HyperX 12Gb 1600Mhz CL9 (KHX1600C9D3T1K3/6GX)/ Asus GTX 780 DirectCU II O.C. / 250GB Samsung Evo 850 SSD Seagate 2TB Seagate 2TB / Coolermaster HAF 922/ High Power Absolute Power 650W/ LG Flatron M2762D
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Mayıs 2010 10:22:44
      Sen bir şey dediğinde karşıdaki cevap veriyorsa demekki seni dinliyormuş.

Ichigo...Yağmurdan nefret ederim.Bu dünyaya da yağmur yağıyor.Kalbin karmaşa içindeyken, bu gökyüzü bulutlanıyor.Üzgün olduğun zaman, korkunç derecede yağmur yağıyor.Bu yalnız dünyada...Yağmura tutulmanın dehşetini anlayabiliyor musun?Sadece yağmuru durdurmak için, sana istediğin gücü veririm.Eğer bana güvenirsen, bu dünyaya yağmur yağmasına izin vermeyeceğim.Ichigo, bana güven.Yalnız dövüşmüyorsun.
    • Yarbay
      4389 Mesaj
      13 Mayıs 2010 10:24:41

quote:

Orijinalden alıntı: |Uqur|

Hocam telefonda konuşurken konuştuktan birkaç saniye sonra kendi sesinizi duyuyorsanız dinleniyorsunuz demektir.

Şaka olduğunu söyle?

• Yüzbaşı
      999 Mesaj
      13 Mayıs 2010 10:30:28
      quote:

Doğru

• Teğmen
      130 Mesaj
      13 Mayıs 2010 10:56:25

quote:

saçma sapan konuşmayın lütfen

LG G2
    • Emekli Yönetici
      3237 Mesaj
      13 Mayıs 2010 11:02:02

quote:

Orijinalden alıntı: nofearman

Alıntıları Göster

saçma sapan konuşmayın lütfen

Düzgün konuş.

@Büyük İskender
      Ciddiyim.

• Yarbay
      2803 Mesaj
      15 Mayıs 2010 13:27:00

quote:

Alıntıları Göster

Düzgün konuş.

@Büyük İskender
      Ciddiyim.

Bu kadar basit olabilirmi ya sesini duyuyosan dinleniyosun diye?

• Binbaşı
      1643 Mesaj
      15 Mayıs 2010 13:33:51
      Dinlendiğini düşünen arkadaşların anne babaları ya da kendileri nerede çalışıyorlar ya da bir yerleremi üyeler?

Öyle devlet herkesi dinlemez belli kişiler dinlenir.Belliden kastım örneğin bir bakanlığın önemli bir biriminde çalışıyordur dinlenir.Bunun dışında sokaktaki vatandaş durduk yere dinlenmez.

Kaldı ki siz kendinizden eminseniz kendinizden süphe etmiyorsanız dinlenseniz ne olur?

Cazırtı cuzurtu v.s eskiden olabir ancak artık böcek diye tabir edilen cihazlar sokakta satılırken sizin dinlendiğinizi anlamanız zor birşey ruhunuz bile duymaz.

Kuş gibi uçmaksa özgür olmak , biz ruhumuzu kuş yapar yine uçarız....
      İstikbal Göklerdedir Göklerdeki Hava Aracı Senin Elinde....
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TELEFONLARIMIN DİNLENDİĞİNİ NASIL ANLARIM?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.