Şimdi Ara

Oda boyutları krokisi sizce kaç inç lcd tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
36.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar odanın boyutlatını çizdim sizce keç inç lcd almalaıyım görüntü performansı açısından

• resimden yada krokiden anladıgım kadarı ile odanız 12 - 15 metre kare gibi benden örnekleme yaparsak 37 işinizi görür.
  • Bencede 37 süper olur daha büyügü biraz kaba kaçar
  • 37 veya 40 diyorum ben. yeni ev kuruyorum ve salon için alacağım 42 yi diğer odalarda bile düşündüm açıkcası evde biraz dolaşınca.
    insanların gözü alışıyor ve algıları değişiyor dostum 32den vazgeç bence.
  • Bende de aynı oda dizaynı var fakat merak ettim neden pencerenin önüne koltuk koymadınız?

Bence 3lü koltuğun kapı dibindeki kısmının hemen eskimesini istemiyorsanız 37" ve 40" den vazgeçin...

Benim mobilya dağılımım farklı ama 46" ve mümkünse üstünü düşünüyorum...

Kaynak için TIKLAYINIZ....

Edit: Bu arada IKEA nın Home Planner programı bu oda krokisi çizme eşya yerleştirme işleri için ideal ve kullanışlı, ihtiyaç duyan arkadaşlara tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 1 Mayıs 2010; 12:52:12 >

• Sn.bonuscu

Size naçizane bir tavsiyem şudur;

Bu panel tip TV ler böyle ortam büyüklüğüne göre alınmaz
    Hiç gerek yok olayısıyla böyle krokilerede!

Sen önce bütçeni bize bildir???;en önemlisi budur
    diğer önemli olan ise hangi kaynakları izleyecekni+panele bağlayacağın ext.cihazlar v.s

Senin sorduğun durum ise bu olayın en son kısmıdır

Kolay gelsin+
  • panel odanın metre karesine göre alınır her yazanı ciddiye almayınız, adamın 5 metre kare yeri var 106 mı alacak, kardeşim senin odana en fazla 37 inç olur bazılarının yazısı ile yola çıkma , alırken salla derler alıncada bin bir türli kulanım detayı ile kafanı karıştırırlar,

hep onların dedigin doğrudur eger işlerine gelmezse şu şunun fakesi derler, bir kaç kişinin tekelindemi olacak forumlar,
    forumlar senelerdir üye olunmadanda okunur, ben bir yerden ceza alırsam asla oraya bir daha girmem diyenler olabilir ben heryerde iken diyenler olabilir, mesela ben erzurumda iken
  • değerli arkadaşlar yorumlarınız için teşekkurler sanırım LG 37sl8500 tercih edecem fakat tek sorun bu sl serilerinde yansıma problemi var napacam başka hangi model 37 inç tercih etmeliyim acaba benim oda güney cephede fazlaca ışık alıyor crt tv de gündüzlri nerdeyse tv seyredemiyorum lcd de bu sorun yaşanırmı
  • p ölçülerde odamızda 37'' kullanıyoruz büyük bile, dahada büyügü bana göre görgüsüzlük gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Sn.bonuscu

Size naçizane bir tavsiyem şudur;

Bu panel tip TV ler böyle ortam büyüklüğüne göre alınmaz
    Hiç gerek yok olayısıyla böyle krokilerede!

Sen önce bütçeni bize bildir???;en önemlisi budur
    diğer önemli olan ise hangi kaynakları izleyecekni+panele bağlayacağın ext.cihazlar v.s

Senin sorduğun durum ise bu olayın en son kısmıdır

Kolay gelsin+

+ 1
  • Bence 42SL8500 al ben 3 metrelik salonda kullanıyorum gayet güzel. Çok iyi geldi odaya.

Odayla ilgili fikrim ise 3 lü ve 2li koltuklarda sürekli izliyorsanız teklilerle yer değiştirin onları görme açısından problem olmayacaktır.

Ben nettenenucuz.com dan 2240 TL ye aldım peşin.http://www.netteenucuz.com/urun/42sl8500.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyc_lps

Bence 42SL8500 al ben 3 metrelik salonda kullanıyorum gayet güzel. Çok iyi geldi odaya.

Odayla ilgili fikrim ise 3 lü ve 2li koltuklarda sürekli izliyorsanız teklilerle yer değiştirin onları görme açısından problem olmayacaktır.

Ben nettenenucuz.com dan 2240 TL ye aldım peşin.http://www.netteenucuz.com/urun/42sl8500.aspx

hayırlı olsun gülegüle kullanın benim oda güney cephe fazlaca ışık alıyor şu an evde 70 ekran crt var gündüzleri neredeyse hicbirşey görünmüyor yansımadan bu gün kentpark m.markt dartye falan baktım nerdeyse tüm tvleri inceledeim sl serisi kesinlikle çok fazla yansıma yapıyor ki ben düşünmüyorum bu cihazı bütcemde sınırlı ben sizin yerinizde olsam lh5000 alırdım şu indirimde 2190 taksitli fiyatı 200hrz falan oldukça iyi bi cihaz ben lh4000 bakıyorum o daha hesaplı 100 hrz ve yansıma sorunu yok tabi bu benim fikrim sony ex ve bx serisinide kontrol ettim fiaytları 40 inç 50 hrz olan 1750 100 hrz oaln ise 2250 falan sanırım lh4000 en mantıklısı olacak

• ayrıca oda küçük 32 inç almak istemiyorum sanırım 42 inç alıp salona koyacam sd yayın için crt var odada mkv için alacam bu cihazı zaten 2 tb 720 ve 1080p filmde tamam geriye tv kaldı seçeneklerim

42 LH 5000 - 200hrz mat ekran 2190 tl
    42 LH 4000 - 100hrz mat ekran 1890 tl
  • Kesinlikle 40 inç ve üzeri alın. inanın ufak alırsanız pişman olursunuz.. ben de 40inç var işk aldığımda büyük gelmişti ancak şimdi neden 46 almadım diyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.