DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
programda veya rom atarken susmuş cıhazlara JTAG - tamir ve EMMC değişimi
1.067
Cevap
107
Favori
123.370
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Marka #OnePlus
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Diğer Markalar >> programda veya rom atarken susmuş cıhazlara JTAG - tamir ve EMMC değişimi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      1156 Mesaj
      Referanslar: 71

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

13 Ekim 2016 16:14:34
      NOT: Bazı arkadaslar soruyor neden digerlerine gore biraz pahalı yapıyorsunuz diyor kimi de neden ucuz yapıyorsunuz diyor yani kimine göre pahalı gelebilir neden mi
      Biz bu işe sonradan girmedik 2000 den beri bizim asıl işimiz bu..
      Biz 20-30 dolarlık havya kullanmıyoruz..
      Biz 1 dolarlık flex kullanmıyoruz..
      Biz mikroskop altında 0 hata ile iş yapmaya çalışıyoruz..
      Biz sadece türkiye ye değil dünyaya iş yapıyoruz.. ( isteyene yabancı forumlardan bir cok referans verebilirim)
      Biz çip değişen cihazlarda çıkma vs eski revizyon çip kullanmıyoruz yeni ve pahalı çip kullanıyoruz...
      Dükkana gelen arkadaşlar kullanılan alet edavatları gördüler..
      Ankaradan izmirden bir çok ilden gelip tanışan arkadaşlarımız oldu..
      Biz profesyonel çalışıp hala gerçek esnaf duygularıyla hareket ediyoruz..
      Elbet hatalarımız olur olmaz degil ama elimizden geldigince telafi etmeye çalışıyoruz..
      Bazen kargolarda gecikme yaşanıyor bizden de oluyor kargo firmalarından da kaynaklanabiliyor..
      Biz randıman vermeyecek cihazı müşteriye yaptırmasını tavsiye etmiyoruz..

Forumdan ozel mesajları cevaplamada bazen sıkıntı oluyor whatsapp dan yazın
      0532 576 6976

2. Cİhaz gönderirken cihazı güzelce sarıp gönderin
      3. Cİhazın arızasını veya nasıl arızalandıgını daha evvelden tamir gördüyse ne için tamir gördüğünü ve telefon ve geri dönüş adresini de yanına not iliştirip gönderirseniz işimiz daha da hızlanır..
      4. Jtag için gönderecek arkadaşlar cihazın offical orijinal romla mı custom rom atarken veya root atarken vs nasıl sustugunu yazarsanız daha iyi olur

GÜncel:
      LG G2ve G3 tüm modeller Jtag başlamıştır.. 10.10.2014
      Ayrıca imei null olanlar ve basebandı ucanlar düzeltilir.... 04.01.2014
      HTC one x tegra işlemci S-OFF ve tüm HTC lerin s-offu yapılır (HTC ONE 1.54 Hboot dahil)
      İ9300 _note2 boot repair başlamıştır
      i9300 note 2 emmc chip değişimi
      Lenovo K910 JTAG (full brick)
      OnePlusOne jtag (full brick)

3G çalışmayan n7105-t999 gibi kore samsung cihazların problemi ..

Blackberrylerde mep hakkı 0 kalan cihazlarda onarılır..

Programda veya başka bir sebepten dolayı açılmayan cihazlara JTAG yoluyla tamir yapılır....
      JTAG nedir:

kısaca özetlersek elektronikte kullanılan flash belleklerin veya işlemcilerin bord üzerinden hiç sökülmeden borda üzerindeki JTAG pinlerine gerekli pinleri lehimleyerek komple silinip tekrar programlanması olayıdır
      her işlemci flaşın programlanmasına izin vermez veya board üzerinde böyle bir işlem için gerekli bağlantı uçları olmayabilir
      bu gibi durumlarda flash veya işlemci sökülürek ayrıca bir programlayıcı ile programlanır genelde zahmetli ve zor bir işlemdir genellikle bu noktalara jtag kabloları mikroskop altında lehimlenir.. Çoğu cihazın hazır jigleri mevcuttur bu cihazlara jig takılarak lehim atılmaz ve Jtag işlemi yapılabilir ama bazen jiglerle olmayan veya jiglerle randıman alınamayan cihazlara mikroskop ile lehim yapılır..
      Ayrıca çinden gelen açılışında xda-developer yazan HD2 leri de acrupa ciahzına çeviriyoruz neden ihtyaç duyarım; bu cihazlarda zamanla restart sorunu başlıyor romla düzelmiyor jtagla full silinip Avrupa dumpu atılarak normal haline getiriliyor ..

Örnek G1 JTAG pinleri :

İ900 Jtag pinleri

listede olmayan cihazlar için mail atınız veya arayınız..
      bestcoolsevgigsm@gmail.com
      0216 491 32 66
      0532 576 69 76

G2 yeni resimler

Xperai X1 jtag :

HTC HD2

Uploaded with ImageShack.us

Samsung F490 Jtag

HTC Imagio WhiteStone Unlock, , Unbrick, CID Change eklenmiştir
      samsung İ560
      HTC Touch Pro2 T7373 (HTC Rhodium 100) Unlock, Unbrick, CID Change eklenmiştir

HTC Dash Unlock, Unbrick, CID Change supported

Samsung T959 Vibrant Galaxy S Unbrick bricked boot eklenmiştir

HTC Tattoo – HTC Click100 Unlock, Unbrick, CID Change supported

Motorola
      A3000

A3100

ME600

MB300

Yeni EXPERİA serileri Boot tamiri GDFS tamiri tekrar simloga gecen cihazlar onarılır..

Sony Ericsson E10i – (TA Repair)
      Samsung SC-02B –
      Samsung SCH-W910 –
      Huawei U8160 –
      Vodafone 858 –
      ZTE Racer –
      Sony Erricsson S0-01B –.
      Sony Erricsson E10a –
      Sony Erricsson E10i –
      Sony Erricsson E15a –

mail : bestcoolsevgigsm@gmail.com
      MSN : mustafarafi@yahoo.com
      Sonork : 100.111110
      0532 576 69 76
      0216 491 32 66
      http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=40.87894,29.23169&daddr=&hl=tr&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=17&sll=40.878518,29.232398&sspn=0.003156,0.006909&ie=UTF8&z=17
      Adres bilgileri

http://www.bestjtag.com/?page_id=35

AYRICA TÜM HTC lerin simlockları 15 dakikada açılır...

S8500 - T959V 1024 vs bir çok yeni moedel eklenmiştir sormaktan çekinmeyin..

Yeni model board resimleri meraklıları kullandıkları ciahzların boardlarını görmek isterse..
      http://www.bestgsmsupport.com/board%20pictures/

Sensation hakkında gelen özel mesajlara genel cevap
      Şu an için cihazla box yapımcıları (jtag box programlayan coderler ile) uğraşıyoruz tahminimce bi kaç güne oluımlu sonuç alacağız cihazın Jtag pinleri bulundu tamir için gereken boot yazılımı ve adresleri çözümleniyor elinde çökmüş olan varsa gönderebilir..

i9003 ler tam anlamıyla yapılmaya başlanmıştır...
      Unbrick Samsung SGH-i727 Galaxy S II Skyrocket
      Unbrick Samsung SGH-T989 Galaxy S II
      Unbrick HTC Sensation (HTC Pyramid)
      Unbrick HTC Shooter (HTC EVO 3D)

ve aklımıza gelmeyen ve yazmayan çoğu cihazın jtagı çıkmıştır

NAND flash değişimi :
      Riskli bir işlem ama yapılabiliyor... NAND flash bozuldugu zaman son çare entegreyi değişmek
      Genelde desire S incredible s lerde daha çok gerekiyor

Desire S

bu konudan alıntılar :

quote:

Orijinalden alıntı: ozimo

Alıntıları Göster

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

Mustafa hocam benim komple ceset u8800'ü de diriltti kısa sürede, sonsuz teşekkürler üstadım

quote:

Orijinalden alıntı: uzunnn

Bestcool tamir ettiginiz s9003cihazim icin tesekkurler elinize saglik.tamir ettirmeyi dusunen arkdslar guvenilir bir arkadas gonul rahatligiyla tamir yaptirabilirsiniz

quote:

Orijinalden alıntı: musty013

gecenlerde mustafa abiye jtag yaptırdım titan için zaten tanıyordum eskiden beri simaende tanısma sansımız oldu :)

quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Mustafa abi şu bizim x10 'nunda nand flashı değişseydi ne olurdu ya.

Şaka bir yana, sayın BesTCooL çok sıcak kanlı , içten, gerçekten işinin ehli biri. Sevgigsm forumlarını takip edenler zaten nasıl bir usta olduğunu bilir. Cihazımı götürmeden 1 gün önce randevulaştık kendisiyle, gelmem gereken saatten geç gelmeme ve başında müşteri olmasına rağmen hemen benim cihazımı bakıma aldı kendisi sağolsun. Fakat geldiğimde PC 'si çöktüğü için cihaza yapıcağı jtag 'ı beklemek durumunda kaldım o da benim şansıma. zaten şansım olsa

Normalde telefon tamiri gibi ince olaylarda her tamirciye götürmem telefonumu güven meselesinden ötürü. Bu konuda çok titizim. Fakat BesTCooL hocam bana güven verdi bu konuda. Telefon tamiri konusunda artk kapısını çalacağım ilk şahıs kendisidir.

Vesselam hayırlı işler ustam.

Şenol

quote:

Orijinalden alıntı: siliniyor

quote:

Orijinalden alıntı: sermandes

quote:

Orijinalden alıntı: siliniyor

ustamla bir çok forum uzerınden mesaj sonra da telefon ile gorustum cihazımı hiç tnımadıgım gormedıgım halde guven ıcerısınde yolladım ucretı de verdıgı hesaba atm den yatırdım.

cihazım ulastıgı zaman ıscılıgı hakkında da yorum yapacagım arkadslar

Cihaz geldigi zaman bizede bildir kardeş bende yaptırcam nasıl yapıyor işcilik filan merak ettim

mustafa ustayı hayatımda gormedım, guvenmek ıcın hıcbırsey yoktu,daha oncekı mesajları okudum bırısı de benım gıbı mersınden gondermıstı kargo ıle bunu okuyunca kendısıne mesaj cektım -ustelık bbayagı bı mesajlastık- karsılıgını yazdı ettı hallederız dedı, aradım telefonla bır kac kere onu da hoş bır sekılde cevapladı.
      neyse yolladım hocam cıhazı kargo ıle 1 gunde yaptı ben parayı hesabına atm den yatırdıgım gun de kargoyu cıkarttı

cıhazın tamırını gelınce cıhazı mersınde kımse -teknıkservısler ve tamırcı cambazıyım dıyenlerde dahıl olmak uzere-yapmadı. cıhaz sımdı calısıyor,guzel ambalajlanmıştı.

mustafa usta internet uzerındekı alışverişlerde kaybettiğim guven duygusunu tekrar kazandırdı, özetle.

cıhazınızın ne problemı var bılmıyorum ama mustafa usta halledecegıne guvenıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: mciceek

quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

quote:

quote:

quote:

Merhabalar Hocam; bende yurtdışından getirilmiş Desire HD var. Getirildiğinde simlock kırılmıştı. İki hafta kadar önce HTC Sense 3.0 update'ini yaparken telefon kapandı ve bir daha açılmadı, açılmadıdan kastım açılıyor ama siyah ekranda kırmızı üçgen ve ünlem işaretleri ile kalıyor. Volume down ve Power kombinasyonu çalışıyor ama factory reset atamıyorum.

E:Can't open data cwpkg.zip

E:Can't open cache recovery command

gibi hatalar veriyor ve aynı siyah ekrana geri dönüyor reset attıktan sonra. Tamir edilebilmesi mümkün müdür diye soracaktım ve eğer mümkünse yaklaşık maliyeti ne olur acaba? Bi yardımcı olursanız sevinirim.

PM atmıştım değil mi ?

Tamamdır hocam, bugün veriyorum telefonu kargoya. teşekkürler.

selamlar cihazınız hazır yeni güncellemesini de yaptık başka bir isteğiniz va rmı? Ptesi kargolayabilriiz..

Selamlar hocam, elinize emeğinize sağlık. Bundan sonra en ufak bir sıkıntıda ulaşacağım kişi sizsiniz. Eğer ücreti ve hesap numaranızı pm atarsanız (iş bankası kullanmıyorsanız IBAN numarası daha iyi olur) ben de pazartesi hesabınıza yatırabilirim. İyi çalışmalar...

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Y.

Mustafa bey sağolsun ideos x5 ime kavuştum.
      Ellerinize sağlık.

quote:

Orijinalden alıntı: akcelik

Arkadaşlar telefonumu bugün kargodan aldım herkese tavsiyem başka tamircilerde macera aramayın BestCool işinin ehli bir arkadaş ...

quote:

Orijinalden alıntı: akcelik

quote:

akcelik arkadaşımızn gönderdiği T989 aynı satte halledildi kargocuyu bekliyor

http://www.bestjtag.com...PLE_IMG_0044-300x224.jpg

Eline sağlık :)

quote:

Orijinalden alıntı: guneyonur

BestCool hocama Jtag için HD2 cihaz yollamıştım sağolsun. Büyük bir özenle halledip yolladı cihazı. Teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: emrhky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrhky

MERHABA.
      BENİM LG P500 MARKA TELEFONUM ROM ATARKEN KAPANDI ARTIK HİÇ AÇILMIYOR. JTAG YAPABİLİYORMUSUNUZ AYRICA FİYAT NEDİR?
      İYİ GÜNLER.

emrah bey cihazınız hazır ptesi kargolanacak

Çok teşekkür ederim ustam. Çok hızlı ve güvenilir olduğunuzu tekrar kanıtladınız. Daha önce başka bir servis yapamadı cihazı ayrıca jtag portlarını kopartmışlar. BesTCooL hocam cihazı eline ulaştığı gün onarıp hazır hale getirdi. Kesinlikle diğer arkadaşlara tavsiye ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: erdemsavar87

Arkadaşlar 3 tuş sorunu çözmeye(samsung galaxy s) çalışırken telefon sustu, izmirde(ikamet ettiğim yer) ve kocaelinde verdiğim servisler üstünde 1 ay kadar çalışmalar yaprıktan sonra böle bişey görmediklerini ve kesin anakartın değişmesi gerektiğini söylediler,en sonunda sevgi iletişime ulaştım ellerine ulaştıktan 15-20 dakka sonra arayıp telefonumun açıldığını üstünede güncelleme isteyip istemediğimi sordular :) bu kadar kısa sürede halledildi yani 1 ay boşuna ömrümden ömür gitti bu durumdaki arkadaşlara tavsiye ederim hiç düşünmeden yollasınlar,tekrar teşeküürler sevgi iletişim..

quote:

Orijinalden alıntı: mgundem

Evet nihayet kargoculara rağmen omniamıza kavuştuk..Telefonumu tekrar hayata döndüren ustama teşekkür ederim. İlk başta güven durumu oluşuyor malum tanımıyoruz..Ama her telefonuma ve mesajıma usanmadan cevab verdi.Nihayetinde telim sorunsuz geldi.Gerçekten güven sorunu kesinlikle yok. Güvenilir bir kişi.Gönül rahatlığıyla makinalarınızı gönderebilirsiniz.Diğer üyelerimizin söylediği gibi güzel türkçe rom yüklenmiş. Bayada bir uygulama var. En başta bu rom yüklü olsaydı sanırım diğer romlarla uğraşıp teli bozmayacaktık...Neyse tel açık hayırlısı diyelim artık. Teşekkürler ustam

quote:

Orijinalden alıntı: Tehhannu

Pazar günü olmasına rağmen bize yardımcı oldunuz ve Galaxy S telefonumu bozulduğu gün tekrar kullanmaya başladım.
      Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: medd

custom rom işleri ile uğraşırken htc desire telefonumu sd kart ve sim kartı görmez hale getirmiştim. telefon brick mi oldu jtag mi gerekir diye tereddüt yaşarken şans eseri buradan mustafa arkadaşımızın bilgilerine ulaştım. görüşüp aynı gün telefonu kendisine götürdüm. kısa bir işlemle cihazı ilk günkü gibi sorunsuz bir hale getirip teslim etti.
      kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.

quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

ustad cihaz geldi eline saglik, cihaz canavar gibi olmus. sagolasin.

quote:

Orijinalden alıntı: olemix51

hocamın eline sağlık ümidimi yitirmişken üstad telefonu hayata döndürdü. Çok teşekkürler iyi çalışmalar.

quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

bugün kendisiyle iletişime geçtik görüştük çok düzgün bir arkadaşımız, işimizi de halletti.Yardımından dolayı teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: nakedx

Arkadaşlar bende sorun yaşadığım htc evo 3d cihazımı İzmir den gönderdim.Sağolsunlar ellerine ulaştıkları gün sorunu hallettiklerini bildirip kargoyla geri gönderdiler. Şuan sorunsuz kullanmaktayım. Güvenle gönderebilirsiniz. Merdiven altı işi yapmıyolar.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lostpoet

Selam Muhterem ,

Benim Galaxy S Advance I9070 var.. Kararlılık güncellemesi diye birşey yaptı kendisi samsungun kendi güncellemesini.tekrar açmak için kapattı ve daha da açılmadı.. power tuşuna basınca yada şarja takınca hiç bi tepki yok ..internette yazılı bütün tuş kombinasyonlarını denedim ama cihazda hiç bi yaşam belirtisi yok. ne download mod ne reovery mode ..ölü modunda cihaz.. Doğru yerde olduğumu düşündüğüm için yazıyorum. Galaxy S Advance I9070 e Jtag yapılıyo mu yada yapıyor musun ? ve ne kadara yapıyosun..

Saygılarımla

Lostpoet arkadaş cihazı getirdi hallettik verdik sagolsun...

quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

ustad cihaz geldi eline saglik, cihaz canavar gibi olmus. sagolasin.

quote:

Orijinalden alıntı: blabchief

Üstad Nokia Lumia 920 geldi bugün elime gayet güzel olmuş hiç açılmıyordu telefon şimdi canavar gibi çalışıyor. Ellerine sağlık eskisinden de iyi olmuş çok teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: emrdmr1

Mustafa hocama bende bir adet telefon gönderdim.Cihaz hiç bir şekilde hiç bir şeye tepki vermiyordu.İzmirdeki telefoncular yapamadı.Hocam aynı gün cihazı onarıp aynı gün kargoya verdi saolsun.Her türlü sorunuza samimiyetle cevap veriyor,yardımcı oluyor.Teşekkürler...

quote:

Orijinalden alıntı: erfeser

Ellerine sağlık usta. Note2 eMMc değişimini hızla ve başarıyla gerçekleştirdiğin için teşekkürler. Sorunsuz bir şeklide telefonumu kullanmaya başladım.

quote:

Orijinalden alıntı: cyan41

nexus 4 model cihazım hiç açılmıyordu, @BesTCooL sağolsun problemimi çözdü. Kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz işinin ehli ne yaptığını bilen bir arkadaş. Tekrar teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: bll1975

Mustafa hocam dükkanınızdan şimdi ayrıldım,öncelikle sabırla telefonlarıma cevap verip susan cihazımı hayata döndüren size çok teşekkür ederim.şimdi sabah istanbulun bir ucu Bahçelievler'den diğer ucu Pendik'e geldiğim yoldan geri dönerken sıcağı sıcağına durumu yazayım dedim,ilk önce hiç tanımadığım biri iken ,rom atma esnasında susan LGG3 cihazımı elden verip yüzyüze tanışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslımı hissediyorum.üstelik işini kapalı kapılar ardında değilde gözünüzün önünde ikram ettiğiniz çayını içerken güzel sohbeti olsun sabırla dinlemesi olsun işinin ehli sektörün yüz akı bir arkadaş olduğunu belirteyim.burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.cihazınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz bir işyerinin güzel esnafları Mustafa hocam ve Adem bey yolunuz açık,Kazancınız bol olsun .saygılarımla

GPS Devices: 

* Daewoo DPN3500 – Boot repair

Mobile phones and communicators :

* Eten X800 Boot repair/Unbrick

* HTC Desire Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair CID

* HTC Diamond Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Dream – Google G1 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, Activation bypass
      * HTC HD2 LEO Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair CID
      * HTC Herald Boot repair/Unbrick
      * HTC Magic32A Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Magic32B Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Nexus Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC RhodiumW Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Rhodium Touch Pro2 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Topaz Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Touch HD Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Touch2 Mega Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Imagio/Whitestone repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Snap – Maple 120, Maple 100repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Dash repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID

* HTC Tattoo Click 100 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID

* HTC Legend A6363 Unlock, Unbrick, CID Change

* HTC Touch P3452 – HTC Elfin Ubrick – Boot repair supported

* Samsung B7330 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung C5510 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung F480 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung F500 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung G810 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung G810 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i450 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i450 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i550 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i550 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i560 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i568 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i560 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i568 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung I5700 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i710 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i718 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i740 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i740 Modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung I7500 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i780 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i780 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung I8000 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8320 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8320 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8510 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8510 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8910 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8910 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung I9000 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i900 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i900 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i908E modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung M7500 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung M7600 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung M8910 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S3310 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S3370 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S5230 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S5560 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S5600 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S7070 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S7350 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S7350i Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S8000 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S8300 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S8500 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung T919 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung T959 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung U700 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung U800 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung U900V Boot Repair/Unbrick
      * Samsung Z240 Boot Repair/Unbrick

* Toshiba G810 Boot Repair/Unbrick
      * Toshiba G910 Boot Repair/Unbrick
      * Toshiba TG01 Boot Repair/Unbrick, EFS rebuild, Unlock

CDMA Mobile Phones:

* Huawei C2806M Repair, Read/Write NOR flash,
      * Huawei C2901M Repair, Read/Write NOR flash

Broadband Modems:

* ZTE MF100 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF112 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF622 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF626 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF628 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF170 Boot Repair/Unbrick

* Huawei E1550 Boot Repair/Unbrick
      * Huawei E17X Boot Repair/Unbrick
      * Huawei E220 Boot Repair/Unbrick
      * Huawei E585 Boot Repair/Unbrick
      * Huawei E169 Boot Repair/Unbrick

ZTE_WP829
      ZTE_S1602
      ZTE_S160
      ZTE_S100
      ZTE_MF628
      ZTE_MF627
      ZTE_MF626
      ZTE_MF622
      ZTE_MF190
      ZTE_MF180S
      ZTE_MF180
      ZTE_MF170
      ZTE_MF112
      ZTE_MF100
      ZTE_F285
      ZTE_C370
      ZTE_C335
      ZTEC_N600
      Versions_DLLs.txt
      Unicare_UN510BF
      Unicare_ChivaC2
      Toshiba_TG01
      Toshiba_G910
      Toshiba_G900_PDA
      Toshiba_G810
      Sungil_SXC1080
      Sierra_U595
      Sierra_597
      SE_X8
      SE_X10_Mini
      SE_X10
      SE_X1
      Samsung_Z630
      Samsung_Z540
      Samsung_Z240
      Samsung_W629
      Samsung_W299
      Samsung_U900V
      Samsung_U800
      Samsung_U700
      Samsung_T959V
      Samsung_T959
      Samsung_T919
      Samsung_T749
      Samsung_T669
      Samsung_SPH_D700
      Samsung_S8530_PDA
      Samsung_S8500_PDA
      Samsung_S8300
      Samsung_S8000
      Samsung_S7350i
      Samsung_S7350
      Samsung_S7330
      Samsung_S7230E
      Samsung_S7070
      Samsung_S5830
      Samsung_S5660
      Samsung_S5600
      Samsung_S5570
      Samsung_S5560i
      Samsung_S5560
      Samsung_S5510
      Samsung_S5260
      Samsung_S5250
      Samsung_S5230
      Samsung_S3370
      Samsung_S3310
      Samsung_S239
      Samsung_S109
      Samsung_P1000
      Samsung_M8910
      Samsung_M7600
      Samsung_M7500
      Samsung_M180S
      Samsung_M110S
      Samsung_I997
      Samsung_I917
      Samsung_i910_PDA
      Samsung_I9108X
      Samsung_I9108
      Samsung_I9100
      Samsung_i908E_mdm
      Samsung_I9023
      Samsung_i900_PDA
      Samsung_i900_mdm
      Samsung_I9003
      Samsung_I9000
      Samsung_I897
      Samsung_i8910_PDA
      Samsung_i8910_mdm
      Samsung_I8700
      Samsung_i8510_PDA
      Samsung_i8510_mdm
      Samsung_i8320_PDA
      Samsung_i8320_mdm
      Samsung_I8000
      Samsung_i780_PDA
      Samsung_i780_mdm
      Samsung_I7500
      Samsung_i740_PDA
      Samsung_i740_MDM
      Samsung_i718
      Samsung_i710
      Samsung_i607_PDA
      Samsung_I5800
      Samsung_I5700_PDA
      Samsung_i560_PDA
      Samsung_i560_mdm
      Samsung_I5510
      Samsung_i550_PDA
      Samsung_i550_mdm
      Samsung_I5500
      Samsung_i450_PDA
      Samsung_i450_mdm
      Samsung_G810_PDA
      Samsung_G810_mdm
      Samsung_G800
      Samsung_F619
      Samsung_F500_mdm
      Samsung_F480
      Samsung_E189
      Samsung_C5510
      Samsung_B7330
      Samsung_B619
      Samsung_B379
      Samsung_B319
      Samsung_B309
      Samsung_B2710
      Samsung_B259
      Samsung_B209
      Samsung_B159
      Samsung_B139
      Samsung_B119
      Samsung_A900
      Samsung_A867
      Samsung_A837
      RoverPC_EvoV7
      Qtek_9000
      QSD8XXX_L41_D04
      QSC6XXX_L36_D08
      QSC6XXX_L32_D08
      QSC60XX_L24_D08_NOR
      QSC60XX_L20_D08_NOR
      QSC60XX_L18_D08_NOR
      QSC1100_X14_NOR
      PXA3XX_NAND
      Pantech_UM175
      Pantech_UM150
      Nokia_1255
      Nokia_1006
      MSM7XXX_L41_D08
      MSM7XXX_L41_D04
      MSM6XXX_L06_D02
      Motorola_W200
      Motorola_W150i
      Micromax_MMX250C
      Micromax_C111_QSC6010
      Micromax_C111_QSC1100
      LG_VM265
      LG_TD636
      LG_RD6100
      LG_RD3640
      LG_RD3610
      LG_RD3540
      LG_RD3510
      LG_RD3500
      LG_RD3100
      LG_RD3000
      LG_P500
      LG_LSP450T
      LG_GT540
      LG_GM730
      LG_CU720
      iPAQ_614
      Huawei_EC189
      Huawei_EC1260
      Huawei_E585
      Huawei_E5832
      Huawei_E5830
      Huawei_E220
      Huawei_E17X
      Huawei_E169
      Huawei_E160G
      Huawei_E160
      Huawei_E1550
      Huawei_E153U
      Huawei_C8500
      Huawei_C5589
      Huawei_C5100
      Huawei_C5005
      Huawei_C31
      Huawei_C2906
      Huawei_C2905
      Huawei_C2901M
      Huawei_C2830
      Huawei_C2823
      Huawei_C2809
      Huawei_C2808
      Huawei_C2807
      Huawei_C2806M
      Huawei_C2801
      Huawei_C2607
      Huawei_C2605
      HTC_Wizard
      HTC_Wings
      HTC_WildfireS
      HTC_WildFire
      HTC_Trophy
      HTC_Topaz
      HTC_Tattoo
      HTC_Snap
      HTC_RhodiumW
      HTC_Rhodium
      HTC_Raphael
      HTC_Polaris
      HTC_Nike
      HTC_Nexus
      HTC_Mozart
      HTC_Mega
      HTC_Magic_SAPP400
      HTC_Magic32B
      HTC_Magic32A
      HTC_Legend
      HTC_Jade
      HTC_Incredible_C
      HTC_Imagio
      HTC_Hero
      HTC_Herald
      HTC_HD7
      HTC_HD2.rar
      HTC_HD2
      HTC_HD
      HTC_Gene100
      HTC_Elf
      HTC_DroidEris
      HTC_Dream
      HTC_Diamond
      HTC_DesireZ
      HTC_DesireS
      HTC_DesireHD
      HTC_Desire
      HTC_Dash
      HTC_Click
      HTC_Chief
      HTC_Athena_H3
      HTC_Artemis
      Haier_C6000
      Haier_C5100
      Haier_C3010
      Haier_C300
      Haier_C2076
      Haier_C2040
      Eten_X800
      ESM7XXX_L41_D04
      DELL_XCD28
      DELL_Streak
      Daewoo_DPN3500
      BCM2156_OneNAND
      AT91SAM9263EK
      ASUS_P526

HTC
      WILDFIRES
      WILDFIRE
      TOUCHPRO2
      TOPAZ
      SAPP30032B
      SAPP10032A
      RAPHAEL
      NIKI
      NEXUSONE
      MYTOUCH4G
      KAISER
      JADE
      INTRUDER
      INSPIRE4G
      IMAGIO
      HERO100
      HD7
      HD2
      FREESTYLE
      ESPRESSO
      ELF
      DROIDINC2
      DREAM
      DIAMOND
      DESIRES
      DESIREHD
      DESIRE
      BLACKSTONE
      SE
      XPERIAX10i
      XPERIAX10a
      XPERIAX10
      XPERIAX1
      XPERIAU20I
      XPERIAE16I
      XPERIAE15I
      XPERIAE10I
      SO-01B
      SAMSUNG
      ZV10
      Z300
      Z140
      U700
      SPHW9500
      SPHW9100
      SPHW9000
      SPHW8400
      SPHW8300
      SPHW7700
      SPHW5310
      SPHW5300
      SPHW5200
      SPHW5000
      SPHW4200
      SPHW4100
      SPHW3500
      SPHW3000
      SPHW2900
      SPHW2400
      SHWA180S
      SHWA130K
      SGHT959V
      SGHT959
      SGHI897
      SGHF480
      SCHW940
      SCHW930
      SCHW920
      SCHW830
      SCHW780
      SCHW770
      SCHW750
      SCHW720
      SCHW590
      SCHW570
      SCHW560
      SCHW550
      SCHW460
      SCHW410
      SCHW390
      SCHW350
      SCHW330
      SCHW300
      SCHW270
      SCHW240
      I908PDA
      I908MSM
      I900PDA
      I900MSM
      I718PDA
      I710PDA
      GTS8500
      GTS7070
      GTS5260
      GTS5233W
      GTS5233T
      GTS5233A
      GTS5230W
      GTS5230M
      GTS5230H
      GTS5230G
      GTS5230
      GTS3850
      GTS3650
      GTI9000
      LG
      U8210
      TU915
      TU720
      SU960
      SU950
      SU920
      SU910
      SU630
      SU430
      SU370
      SU130
      SU100
      SH810
      SH650
      SH640
      SH470
      SH460
      SH410
      SH400
      SH240
      SH210
      SH170
      SH150A
      SH150
      SH110
      P509
      P506GO
      P506
      P505R
      P505
      P503
      P500H
      P500
      P350GO
      P350
      LV7400R
      LV7400
      LU2300
      L852I
      L706IE
      L705IX
      L705I
      L704I
      L601I
      L600I
      L06A
      L04A
      KU9600
      KU9500
      KU9300
      KU9200
      KU9100
      KU730
      KU6300
      KU4300
      KU4000
      KU3700
      KU2000
      KH8200
      KH8000
      KH6500
      KH6400
      KH3900
      KH3400
      KH3100
      KH2700
      KH2200
      KH2100
      KH1800M
      KH1800
      KH1600
      KH1400
      KH1200
      KH1000
      GT810H
      GT540R
      GT540GO
      GT540G
      GT540f
      GT540
      GM750Q
      GM750n
      GM750h
      GM750
      GM735
      GM730f
      GM730e
      GM730
      GD880f
      GD880
      E720
      CU920
      CU915
      CU720
      CU575
      CU500
      CU405
      CU400
      CT815
      CT810
      C710H

7 Times in 1,508 Posts

ORT-JTAG – Supported Models list List updated 09-NOV-11
      Samsung Models :

A767 JTAG / Repair Boot
      A867 JTAG / Repair Boot
      A887 JTAG / Repair Boot
      A897 JTAG / Repair Boot
      B7320 JTAG / Repair Boot
      B7320L JTAG / Repair Boot
      B7330 JTAG / Repair Boot
      B7610 JTAG / Repair Boot
      C5510 JTAG / Repair Boot
      F299 JTAG / Repair Boot
      F330 JTAG / Repair Boot
      F480 JTAG / Repair Boot
      F480V JTAG / Repair Boot
      F490 JTAG / Repair Boot
      F490V JTAG / Repair Boot
      G400 JTAG / Repair Boot
      G800 JTAG / Repair Boot
      G810 JTAG / Repair Boot
      I450 JTAG / Repair Boot
      I520 JTAG / Repair Boot
      I550 JTAG / Repair Boot
      I5500 JTAG / Repair Boot
      I5508 JTAG / Repair Boot
      I5503 JTAG / Repair Boot
      I5510 JTAG / Repair Boot
      I5700 JTAG / Repair Boot
      I5800 JTAG / Repair Boot
      I5801 JTAG / Repair Boot
      I617 JTAG / Repair Boot
      I6410 JTAG / Repair Boot
      I718 JTAG / Repair Boot
      I728 JTAG / Repair Boot
      I740 JTAG / Repair Boot
      I7500 JTAG / Repair Boot
      I780 JTAG / Repair Boot
      I8320 JTAG / Repair Boot
      I8510 JTAG / Repair Boot
      I8700 JTAG / Repair Boot
      I8910 JTAG / Repair Boot
      I897 JTAG / Repair Boot
      I900 JTAG / Repair Boot
      I9000 JTAG / Repair Boot
      I9003 JTAG / Repair Boot
      I9023 JTAG / Repair Boot
      I9100 JTAG / Repair Boot
      I908 JTAG / Repair Boot
      I997 JTAG / Repair Boot
      L810 JTAG / Repair Boot
      M110s JTAG / Repair Boot
      M130K JTAG / Repair Boot
      M180s JTAG / Repair Boot
      M7600 JTAG / Repair Boot
      M8800 JTAG / Repair Boot
      P100 JTAG / Repair Boot
      P1000 JTAG / Repair Boot
      P1000N JTAG / Repair Boot
      P1010 JTAG / Repair Boot
      P1013 JTAG / Repair Boot
      S3370 JTAG / Repair Boot
      S3650 JTAG / Repair Boot
      S5230 JTAG / Repair Boot
      S5230G JTAG / Repair Boot
      S5233W JTAG / Repair Boot
      S5250 JTAG / Repair Boot
      S5360 JTAG / Repair Boot
      S5510 JTAG / Repair Boot
      S5520 JTAG / Repair Boot
      S5560C JTAG / Repair Boot
      S5570 JTAG / Repair Boot
      S5600 JTAG / Repair Boot
      S5660 JTAG / Repair Boot
      S5670 JTAG / Repair Boot
      S5750 JTAG / Repair Boot
      S5830 JTAG / Repair Boot
      S7070 JTAG / Repair Boot
      S7220 JTAG / Repair Boot
      S7230E JTAG / Repair Boot
      S7330 JTAG / Repair Boot
      S7350 JTAG / Repair Boot
      S7350i JTAG / Repair Boot
      S8000 JTAG / Repair Boot
      S8000H JTAG / Repair Boot
      S8300 JTAG / Repair Boot
      S8500 JTAG / Repair Boot
      S8530 JTAG / Repair Boot
      SCH-B189 JTAG / Repair Boot
      SCH-B209 JTAG / Repair Boot
      SCH-B309 JTAG / Repair Boot
      SCH-E189 JTAG / Repair Boot
      SCH-S109 JTAG / Repair Boot
      SCH-S229 JTAG / Repair Boot
      SCH-S269 JTAG / Repair Boot
      SCH-W330 JTAG / Repair Boot
      SCH-W450i JTAG / Repair Boot
      SCH-W760 JTAG / Repair Boot
      SCH-W860  JTAG / Repair Boot
      SPH-i325 JTAG / Repair Boot
      SPH-W6300 JTAG / Repair Boot
      SPH-W7100 JTAG / Repair Boot
      SPH-W8700 JTAG / Repair Boot
      T659 JTAG / Repair Boot
      T749 JTAG / Repair Boot
      T849 JTAG / Repair Boot
      T919 JTAG / Repair Boot
      T959 JTAG / Repair Boot
      T959P JTAG / Repair Boot
      T959V JTAG / Repair Boot
      U700 JTAG / Repair Boot
      U800 JTAG / Repair Boot
      U900 JTAG / Repair Boot
      W570 JTAG / Repair Boot
      W5700 JTAG / Repair Boot
      W850 JTAG / Repair Boot
      W8500 JTAG / Repair Boot
      W900 JTAG / Repair Boot
      Z140 JTAG / Repair Boot
      Z150 JTAG / Repair Boot
      Z230 JTAG / Repair Boot
      Z400 JTAG / Repair Boot
      Z500 JTAG / Repair Boot
      Z540 JTAG / Repair Boot
      Z720 JTAG / Repair Boot
      ZV30 JTAG / Repair Boot
      ZV40 JTAG / Repair Boot
      ZV50 JTAG / Repair Boot
      ZV60 JTAG / Repair Boot

HTC Models:

Chief Unbrick
      Desire Unbrick
      Desire HD
      Desire S
      Desire Z
      Diamond Unbrick
      Diamond C Unbrick / Repair Boot
      Dream Unbrick
      Eris Unbrick / Repair Boot
      Evo Unbrick / Repair Boot
      HD2 Unbrick
      Herman Unbrick
      Hero Unbrick
      HERO200 CDMA Unbrick / Repair Boot /
      Incredible Unbrick / Repair Boot
      Incredible S Unbrick / Repair Boot
      IOLITE Unbrick
      Jade Unbrick
      Kaiser Unbrick
      Magic Unbrick
      Mega Unbrick
      Mozart Unbrick
      Nexus one Unbrick
      **** Unbrick
      Polaris Unbrick
      Quartz Unbrick
      Rhodium S Unbrick
      Rhodium W Unbrick
      Schubert Unbrick
      Sedna Unbrick
      Smart Unbrick
      Snap Unbrick
      Tattoo Unbrick
      Titan Unbrick
      Topaz Unbrick
      Touch HD Unbrick
      Touch Pro Unbrick
      Trophy / Spark Unbrick
      Vogue / PPC 6900 Unbrick / Repair Boot 
      Wildfire
      Wildfire S Unbrick
      Whitestone Unbrick
      Wings Unbrick

LG Models:

BL20 JTAG / Repair Boot
      CU915 JTAG / Repair Boot
      CU920 JTAG Repair Boot
      E720 JTAG / Repair Boot
      E900 JTAG / Repair Boot
      KC910 JTAG / Repair Boot
      GD880 JTAG / Repair Boot
      GM730 JTAG / Repair Boot
      GM750 JTAG / Repair Boot
      GT540 JTAG / Repair Boot
      GW550 JTAG / Repair Boot
      GW620 JTAG / Repair Boot
      KC910i JTAG / Repair Boot
      KH1800 JTAG / Repair Boot
      KH2200 JTAG / Repair Boot
      KH3100 JTAG / Repair Boot
      KH8600 JTAG / Repair Boot
      KS20 JTAG / Repair Boot
      KU600 JTAG / Repair Boot
      KU9100 JTAG / Repair Boot
      KV 3900 / LV3900 / SV3900  JTAG / Repair Boot
      KV4200 JTAG / Repair Boot
      KV2400 JTAG / Repair Boot
      KX136 JTAG / Repair Boot
      LB2900 JTAG / Repair Boot
      LG2500H JTAG / Repair Boot
      LST255 JTAG / Repair Boot
      LSP430 JTAG / Repair Boot
      LSP450 JTAG / Repair Boot
      LU2300 JTAG / Repair Boot
      P350 JTAG / Repair Boot
      P500 JTAG / Repair Boot
      P970 JTAG / Repair Boot
      RD3000 JTAG / Repair Boot
      RD3100 JTAG / Repair Boot
      RD3500 JTAG / Repair Boot
      RD3520 JTAG / Repair Boot
      RD3530 JTAG / Repair Boot
      RD3540 JTAG / Repair Boot
      RD3550 JTAG / Repair Boot
      RD3610 JTAG / Repair Boot
      RD3640 JTAG / Repair Boot
      RD6100 JTAG / Repair Boot
      RD6150 JTAG / Repair Boot
      RD6300 JTAG / Repair Boot
      SH110 JTAG / Repair Boot
      SH130 JTAG / Repair Boot
      SH170 JTAG / Repair Boot
      SH240 JTAG / Repair Boot
      SH860 JTAG / Repair Boot
      SU600 JTAG / Repair Boot
      SU910 JTAG / Repair Boot
      SV600 JTAG / Repair Boot

Sony Ericsson Models:

XPERIA X1 Unbrick
      XPERIA X10 Unbrick / Repair Boot
      XPERIA X10 Mini [E10i] Unbrick / Repair Boot

ZTE Models:

AC560 JTAG / Repair Boot
      AC580 JTAG / Repair Boot
      Blade / P729B / Orange San Francisco JTAG / Repair Boot
      C300 JTAG / Repair Boot
      C321 JTAG / Repair Boot
      C330 JTAG / Repair Boot
      C332 JTAG / Repair Boot
      C335 JTAG / Repair Boot
      C336 JTAG / Repair Boot
      C339 JTAG / Repair Boot
      C360 JTAG / Repair Boot
      C361 JTAG / Repair Boot
      C362 JTAG / Repair Boot
      C370 JTAG / Repair Boot
      C700 JTAG / Repair Boot
      C78 JTAG / Repair Boot
      F100 JTAG / Repair Boot
      F101 JTAG / Repair Boot
      F102 JTAG / Repair Boot
      F156 JTAG / Repair Boot
      F188 JTAG / Repair Boot
      F280 JTAG / Repair Boot
      F285 JTAG / Repair Boot
      F930 JTAG / Repair Boot
      MF100 JTAG / Repair Boot
      MF180 JTAG / Repair Boot
      MF620 JTAG / Repair Boot
      MF626 JTAG / Repair Boot
      MF627 JTAG / Repair Boot
      MF636 JTAG / Repair Boot
      MF637 JTAG / Repair Boot
      R516 JTAG / Repair Boot
      R518 JTAG / Repair Boot
      S100 JTAG / Repair Boot
      S130 JTAG / Repair Boot
      S131 JTAG / Repair Boot
      S160 JTAG / Repair Boot
      S191 JTAG / Repair Boot
      S192 JTAG / Repair Boot
      S300 JTAG / Repair Boot
      S618 JTAG / Repair Boot

Huawei Models:

C2605 JTAG / Repair Boot
      C2800 JTAG / Repair Boot
      C2806 JTAG / Repair Boot
      C2808 JTAG / Repair Boot
      C2828 JTAG / Repair Boot
      C2829 JTAG / Repair Boot
      C2830 JTAG / Repair Boot
      C2901 JTAG / Repair Boot
      C2906 JTAG / Repair Boot
      C31 JTAG / Repair Boot
      C5330 JTAG / Repair Boot
      E150 JTAG / Repair Boot
      E1550 JTAG / Repair Boot
      E1552 JTAG / Repair Boot
      E156 JTAG / Repair Boot
      E160 JTAG / Repair Boot
      E170 JTAG / Repair Boot
      E172 JTAG / Repair Boot
      E1732 JTAG / Repair Boot
      E1750 JTAG / Repair Boot
      E176 JTAG / Repair Boot
      E180 JTAG / Repair Boot
      E220 JTAG / Repair Boot
      E272 JTAG / Repair Boot
      EC121 JTAG / Repair Boot
      ETS2222 JTAG / Repair Boot
      U1250 JTAG / Repair Boot
      U1310 JTAG / Repair Boot
      U3100 JTAG / Repair Boot
      U8120 JTAG / Repair Boot
      U8150 JTAG / Repair Boot
      U8230 JTAG / Repair Boot

Haier Models:

C2030 JTAG / Repair Boot
      C2040 JTAG / Repair Boot
      C2076 JTAG / Repair Boot
      C3010 JTAG / Repair Boot
      C5000 JTAG / Repair Boot
      C6000 JTAG / Repair Boot
      C6300 JTAG / Repair Boot

Toshiba Models:

G810 JTAG / Unbrick / Repair Boot
      G910 JTAG / Unbrick / Repair Boot
      TG01 JTAG / Unbrick / Repair Boot / Unlock

Motorola Models:

A3000 JTAG / Repair Boot
      A3100 JTAG / Repair Boot
      MB300 JTAG / Repair Boot
      ME600 JTAG / Repair Boot

AMOI Models:

Skype S1 JTAG / Repair Boot
      Skype S2 JTAG / Repair Boot

SKY Models:

IM-U310K JTAG / Repair Boot
      IM-U440S JTAG / Repair Boot
      IM-S550S JTAG / Repair Boot

Siemens Models:

EF81 JTAG / Repair Boot

Asus Models:

P835 JTAG / Repair Boot

DELL Models:

Mini5 [Streak] JTAG / Repair Boot

Hisense Models:

C100 JTAG / Repair Boot
      C177 JTAG / Repair Boot

YOY Models:

TE31 JTAG / Repair Boot

Unicair Models:

C201A JTAG / Repair Boot

Micromax Models:

C111 JTAG / Repair Boot
      C112 JTAG / Repair Boot

SHOW KTFT Models:

EV-W100 JTAG / Repair Boot

Lonovo Models:

3GW100 JTAG / Repair Boot

Sungil Models:

SXC1080 JTAG / Repair Boot

K-Touch Models:

E379 JTAG / Repair Boot
      ZTE_WP829.dll
      ZTE_V9.dll
      ZTE_V889D.dll
      ZTE_V880.dll
      ZTE_Skate.dll
      ZTE_S185.dll
      ZTE_S170.dll
      ZTE_S165.dll
      ZTE_S1602.dll
      ZTE_S160.dll
      ZTE_S100.dll
      ZTE_R518.dll
      ZTE_N721.dll
      ZTE_MF628.dll
      ZTE_MF627.dll
      ZTE_MF626.dll
      ZTE_MF622.dll
      ZTE_MF190.dll
      ZTE_MF180S.dll
      ZTE_MF180.dll
      ZTE_MF170.dll
      ZTE_MF112.dll
      ZTE_MF100.dll
      ZTE_FWPC26.dll
      ZTE_F285.dll
      ZTE_F280.dll
      ZTE_F160.dll
      ZTE_C370.dll
      ZTE_C335.dll
      ZTE_AC30.dll
      ZTE_AC2766.dll
      ZTE_AC2746.dll
      ZTEC_N600.dll
      Versions_Plugins.txt
      Versions_DLLs.txt
      Unicare_UN510BF.dll
      Unicare_ChivaC2.dll
      Toshiba_TG01.dll
      Toshiba_G910.dll
      Toshiba_G900_PDA.dll
      Toshiba_G810.dll
      Sungil_SXC1080.dll
      Sierra_U595.dll
      Sierra_801.dll
      Sierra_597.dll
      SE_X8.dll
      SE_X10_Mini.dll
      SE_X10.dll
      SE_X1.dll
      SE_U20i.dll
      SE_U20a.dll
      SE_E15a.dll
      Samsung_ZV60.dll
      Samsung_Z710.dll
      Samsung_Z650i.dll
      Samsung_Z630.dll
      Samsung_Z540.dll
      Samsung_Z500.dll
      Samsung_Z240.dll
      Samsung_YPG70.dll
      Samsung_YPG1.dll
      Samsung_W629.dll
      Samsung_W299.dll
      Samsung_U900V.dll
      Samsung_U800.dll
      Samsung_U700.dll
      Samsung_T999V.dll
      Samsung_T999.dll
      Samsung_T989.dll
      Samsung_T959V.dll
      Samsung_T959.dll
      Samsung_T919.dll
      Samsung_T879.dll
      Samsung_T759.dll
      Samsung_T749.dll
      Samsung_T679.dll
      Samsung_T669.dll
      Samsung_T589.dll
      Samsung_T499.dll
      Samsung_T479.dll
      Samsung_SPH_L710.dll
      Samsung_SPH_D710.dll
      Samsung_SPH_D700.dll
      Samsung_SC_06D.dll
      Samsung_SC_05D.dll
      Samsung_S8600.dll
      Samsung_S8530_PDA.dll
      Samsung_S8500_PDA.dll
      Samsung_S8300.dll
      Samsung_S8000.dll
      Samsung_S7562I.dll
      Samsung_S7562.dll
      Samsung_S7530.dll
      Samsung_S7500T.dll
      Samsung_S7500L.dll
      Samsung_S7500.dll
      Samsung_S7350i.dll
      Samsung_S7350.dll
      Samsung_S7330.dll
      Samsung_S7250D.dll
      Samsung_S7230E.dll
      Samsung_S7070.dll
      Samsung_S6810P.dll
      Samsung_S6802.dll
      Samsung_S6500D.dll
      Samsung_S6500.dll
      Samsung_S6312.dll
      Samsung_S6102.dll
      Samsung_S6012.dll
      Samsung_S5830L.dll
      Samsung_S5830i.dll
      Samsung_S5830G.dll
      Samsung_S5830.dll
      Samsung_S5750E.dll
      Samsung_S5670.dll
      Samsung_S5660.dll
      Samsung_S5600.dll
      Samsung_S5570i.dll
      Samsung_S5570.dll
      Samsung_S5560i.dll
      Samsung_S5560.dll
      Samsung_S5510.dll
      Samsung_S5380D.dll
      Samsung_S5360.dll
      Samsung_S5301.dll
      Samsung_S5300.dll
      Samsung_S5260.dll
      Samsung_S5250.dll
      Samsung_S5230.dll
      Samsung_S3850.dll
      Samsung_S359.dll
      Samsung_S3370.dll
      Samsung_S3310.dll
      Samsung_S239.dll
      Samsung_S189.dll
      Samsung_S109.dll
      Samsung_R530.dll
      Samsung_P960.dll
      Samsung_P7320.dll
      Samsung_P6810.dll
      Samsung_P6800.dll
      Samsung_P6200.dll
      Samsung_P5113X.dll
      Samsung_P5110X.dll
      Samsung_P5100X.dll
      Samsung_P3113X.dll
      Samsung_P3110X.dll
      Samsung_P3100X.dll
      Samsung_P1010_IRAM.dll
      Samsung_P1010.dll
      Samsung_P1000N.dll
      Samsung_P1000.dll
      Samsung_N8010.dll
      Samsung_N7000_AP.dll
      Samsung_M8910.dll
      Samsung_M8800.dll
      Samsung_M828.dll
      Samsung_M820.dll
      Samsung_M7600.dll
      Samsung_M7500.dll
      Samsung_M569.dll
      Samsung_M240S.dll
      Samsung_M200S.dll
      Samsung_M200K.dll
      Samsung_M190S.dll
      Samsung_M180W.dll
      Samsung_M180S.dll
      Samsung_M130K.dll
      Samsung_M110S.dll
      Samsung_L760.dll
      Samsung_I997.dll
      Samsung_I9220_AP.dll
      Samsung_I9210.dll
      Samsung_I920_CP.dll
      Samsung_I920_AP.dll
      Samsung_I917.dll
      Samsung_i910_PDA.dll
      Samsung_I9108X.dll
      Samsung_I9108.dll
      Samsung_I9103.dll
      Samsung_I9100P.dll
      Samsung_I9100GX.dll
      Samsung_I9100G.dll
      Samsung_I9100.dll
      Samsung_i908E_mdm.dll
      Samsung_I9070P.dll
      Samsung_I9070.dll
      Samsung_I9023.dll
      Samsung_I9020T.dll
      Samsung_I9020A.dll
      Samsung_i900_PDA.dll
      Samsung_i900_mdm.dll
      Samsung_I9003_IRAM_2V6.dll
      Samsung_I9003_IRAM.dll
      Samsung_I9003.dll
      Samsung_I9001.dll
      Samsung_I9000.dll
      Samsung_I897.dll
      Samsung_i8910_PDA.dll
      Samsung_i8910_mdm.dll
      Samsung_I8700.dll
      Samsung_I8530.dll
      Samsung_i8510_PDA.dll
      Samsung_i8510_mdm.dll
      Samsung_I8350.dll
      Samsung_i8320_PDA.dll
      Samsung_i8320_mdm.dll
      Samsung_I8190.dll
      Samsung_I8160.dll
      Samsung_I8150.dll
      Samsung_I8000.dll
      Samsung_i780_PDA.dll
      Samsung_i780_mdm.dll
      Samsung_I777.dll
      Samsung_I7500.dll
      Samsung_I747M.dll
      Samsung_I747.dll
      Samsung_i740_PDA.dll
      Samsung_i740_MDM.dll
      Samsung_I727.dll
      Samsung_i718.dll
      Samsung_I717.dll
      Samsung_i710.dll
      Samsung_i607_PDA.dll
      Samsung_I5800.dll
      Samsung_I5700_PDA.dll
      Samsung_i560_PDA.dll
      Samsung_i560_mdm.dll
      Samsung_I559.dll
      Samsung_I5510.dll
      Samsung_i550_PDA.dll
      Samsung_i550_mdm.dll
      Samsung_I5500.dll
      Samsung_I535.dll
      Samsung_i520_PDA.dll
      Samsung_i520_mdm.dll
      Samsung_I509.dll
      Samsung_I500.dll
      Samsung_i450_PDA.dll
      Samsung_i450_mdm.dll
      Samsung_G810_PDA.dll
      Samsung_G810_mdm.dll
      Samsung_G800.dll
      Samsung_F619.dll
      Samsung_F500_mdm.dll
      Samsung_F480.dll
      Samsung_F219.dll
      Samsung_E329I.dll
      Samsung_E189.dll
      Samsung_E160L.dll
      Samsung_E160K.dll
      Samsung_E120S.dll
      Samsung_E120L.dll
      Samsung_E110S.dll
      Samsung_C6712.dll
      Samsung_C5510.dll
      Samsung_B7510.dll
      Samsung_B7330.dll
      Samsung_B7320.dll
      Samsung_B6520.dll
      Samsung_B619.dll
      Samsung_B5510.dll
      Samsung_B5330.dll
      Samsung_B379.dll
      Samsung_B339.dll
      Samsung_B319.dll
      Samsung_B309.dll
      Samsung_B2710.dll
      Samsung_B259.dll
      Samsung_B219.dll
      Samsung_B209.dll
      Samsung_B159.dll
      Samsung_B139.dll
      Samsung_B119.dll
      Samsung_A900.dll
      Samsung_A887.dll
      Samsung_A867.dll
      Samsung_A837.dll
      RoverPC_EvoV7.dll
      Qtek_9000.dll
      QSD8XXX_L41_D04.dll
      QSC6XXX_L36_D08_BS0006.dll
      QSC6XXX_L36_D08.dll
      QSC6XXX_L32_D08_BS0006.dll
      QSC6XXX_L32_D08.dll
      QSC6XXX_L24_D08_ONENAND.dll
      QSC60XX_L24_D08_NOR.dll
      QSC60XX_L20_D08_NOR.dll
      QSC60XX_L18_D08_NOR.dll
      QSC1100_X14_NOR.dll
      PXA3XX_NAND.dll
      Pantech_UM175.dll
      Pantech_UM150.dll
      Pantech_T100K.dll
      Pantech_A850S.dll
      Pantech_A850L.dll
      Pantech_A850K.dll
      Pantech_A840S.dll
      Pantech_A830S.dll
      Pantech_A830L.dll
      Pantech_A830K.dll
      Pantech_A820L.dll
      Pantech_A810S.dll
      Pantech_A800S.dll
      Pantech_A770K.dll
      Pantech_A760S.dll
      Pantech_A730S.dll
      Orton_4100C.dll
      Orange_Boston.dll
      Olive_C2110.dll
      Nokia_Lumia_610.dll
      Nokia_1255.dll
      Nokia_1006.dll
      MSM7XXX_L41_D08.dll
      MSM7XXX_L41_D04.dll
      MSM7227_L41_D08_ONENAND_4K.dll
      MSM7227_L41_D08_ONENAND.dll
      MSM7225A_L52_D08.dll
      MSM6XXX_L06_D02.dll
      Motorola_W210.dll
      Motorola_W200.dll
      Motorola_W150i.dll
      Micromax_MMX250C.dll
      Micromax_C111_QSC6010.dll
      Micromax_C111_QSC1100.dll
      Micromax_C100.dll
      MDM6600.dll
      LinkSys_WRT54GL.dll
      LG_VM265.dll
      LG_TD636.dll
      LG_SU630.dll
      LG_SH860.dll
      LG_RD6100.dll
      LG_RD3640.dll
      LG_RD3610.dll
      LG_RD3540.dll
      LG_RD3510.dll
      LG_RD3500.dll
      LG_RD3100.dll
      LG_RD3000.dll
      LG_P999_CP.dll
      LG_P970.dll
      LG_P930.dll
      LG_P705.dll
      LG_P698.dll
      LG_P500.dll
      LG_P350.dll
      LG_LSP450T.dll
      LG_LS970.dll
      LG_GT540.dll
      LG_GM730.dll
      LG_F160S.dll
      LG_F160L.dll
      LG_F160K.dll
      LG_F120L.dll
      LG_F120K.dll
      LG_F100S.dll
      LG_E900.dll
      LG_E615.dll
      LG_E612.dll
      LG_E510.dll
      LG_E405.dll
      LG_E400.dll
      LG_CU720.dll
      LG_C660H.dll
      Lenovo_LePhone3GW100.dll
      iPAQ_614.dll
      Intex_In50.dll
      Huawei_U8825D.dll
      Huawei_U8815.dll
      Huawei_U8800Pro.dll
      Huawei_U8800.dll
      Huawei_U8655.dll
      Huawei_U8650.dll
      Huawei_U8500.dll
      Huawei_U8350_51.dll
      Huawei_U8350.dll
      Huawei_U8220.dll
      Huawei_U8180.dll
      Huawei_U8160.dll
      Huawei_U8150D.dll
      Huawei_U8150.dll
      Huawei_U8110.dll
      Huawei_U2800.dll
      Huawei_U1280.dll
      Huawei_U1270.dll
      Huawei_S7.dll
      Huawei_ETS2225.dll
      Huawei_ETS2222_Plus.dll
      Huawei_ETS2205.dll
      Huawei_EC189.dll
      Huawei_EC1260.dll
      Huawei_E585.dll
      Huawei_E5832.dll
      Huawei_E5830.dll
      Huawei_E220.dll
      Huawei_E17X.dll
      Huawei_E169.dll
      Huawei_E160G.dll
      Huawei_E160.dll
      Huawei_E1550.dll
      Huawei_E153U.dll
      Huawei_C8500.dll
      Huawei_C5589.dll
      Huawei_C5100.dll
      Huawei_C5005.dll
      Huawei_C3500.dll
      Huawei_C3200.dll
      Huawei_C31.dll
      Huawei_C2906.dll
      Huawei_C2905.dll
      Huawei_C2901M.dll
      Huawei_C2856.dll
      Huawei_C2830.dll
      Huawei_C2823.dll
      Huawei_C2809.dll
      Huawei_C2808.dll
      Huawei_C2807.dll
      Huawei_C2806M.dll
      Huawei_C2801.dll
      Huawei_C2607.dll
      Huawei_C2605.dll
      HTC_Wizard.dll
      HTC_Wings.dll
      HTC_WildfireSCDMA_PG7620000.dll
      HTC_WildfireS.dll
      HTC_WildFire.dll
      HTC_Vivid_PH3910000.dll
      HTC_Trophy.dll
      HTC_Topaz.dll
      HTC_Titan_PI3911000.dll
      HTC_Thunderbolt_CP.dll
      HTC_Thunderbolt_AP_USB.dll
      HTC_Thunderbolt_AP.dll
      HTC_Tattoo.dll
      HTC_Surround_PD26100.dll
      HTC_Supersonic.dll
      HTC_Snap.dll
      HTC_Sensation_PG5813001.dll
      HTC_Sensation_PG58130.dll
      HTC_Sensation_PG5811000.dll
      HTC_SensationXL_PI39200_USB.dll
      HTC_SensationXL_PI39200.dll
      HTC_Sensation4G_PG58100.dll
      HTC_Rhyme_PI46100_USB.dll
      HTC_RhodiumW.dll
      HTC_Rhodium.dll
      HTC_Rezound_PH9810000.dll
      HTC_Raphael.dll
      HTC_Radar_PI06100_USB.dll
      HTC_Polaris.dll
      HTC_OneX_PJ8310000.dll
      HTC_OneXL_PJ8312000.dll
      HTC_OneV_PK76100_USB.dll
      HTC_OneS_PJ4020000.dll
      HTC_OneS_PJ4010000.dll
      HTC_Nike.dll
      HTC_Nexus.dll
      HTC_Neon.dll
      HTC_MyTouch4G_PG5910000.dll
      HTC_Mozart.dll
      HTC_Mega.dll
      HTC_Magic_SAPP400.dll
      HTC_Magic32B.dll
      HTC_Magic32A.dll
      HTC_Legend.dll
      HTC_Jewel_PJ7510000.dll
      HTC_JetStream_PG0941000.dll
      HTC_Jade.dll
      HTC_Inspire_USB.dll
      HTC_Inspire.dll
      HTC_Incredible_S_USB.dll
      HTC_Incredible_S.dll
      HTC_Incredible_C.dll
      HTC_Incredible_2_USB.dll
      HTC_Incredible_2.dll
      HTC_Imagio.dll
      HTC_Hero.dll
      HTC_Herald.dll
      HTC_HDMini_PB9210000.dll
      HTC_HD7.dll
      HTC_HD2.dll
      HTC_HD.dll
      HTC_Glacier_USB.dll
      HTC_Glacier.dll
      HTC_Gene100.dll
      HTC_Flyer_PG41400.dll
      HTC_Flyer_PG41100.dll
      HTC_FlyerPG41400_USB.dll
      HTC_FlyerPG41100_USB.dll
      HTC_Flyer4G_PG4130000.dll
      HTC_Explorer_PJ0312000.dll
      HTC_Explorer_PJ0310000.dll
      HTC_EvoView4G_PG41200_USB.dll
      HTC_EvoView4G_PG41200.dll
      HTC_EvoDesign4G_USB.dll
      HTC_EvoDesign4G_PH4430000_USB.dll
      HTC_EVO3D_PG86300.dll
      HTC_Evo3DCDMA_PG8610000.dll
      HTC_Espresso_PB6510000.dll
      HTC_Elf.dll
      HTC_DroidEris.dll
      HTC_DroidDNA_PL8320000.dll
      HTC_Dream.dll
      HTC_Diamond.dll
      HTC_DesireZ_USB.dll
      HTC_DesireZ.dll
      HTC_DesireX_PM6610000.dll
      HTC_DesireV_PL1110000.dll
      HTC_DesireVC_PK7810000.dll
      HTC_DesireS_USB.dll
      HTC_DesireS.dll
      HTC_DesireHD_USB.dll
      HTC_DesireHD_26V.dll
      HTC_DesireHD.dll
      HTC_DesireC_PL0110000.dll
      HTC_DesireCDMA.dll
      HTC_Desire.dll
      HTC_Dash.dll
      HTC_Click.dll
      HTC_Chief.dll
      HTC_ChaCha_PH0613000.dll
      HTC_ChaCha_PH0611000.dll
      HTC_Athena_H3.dll
      HTC_Artemis.dll
      HTC_Amaze4G_PH8511000.dll
      HTC_Amaze4G_PH8510000.dll
      HTC_8X_PM2330000.dll
      HTC_8X_PM2320000.dll
      HTC_8S_PM5910002.dll
      HTC_7Pro.dll
      Haier_C6000.dll
      Haier_C5100.dll
      Haier_C301R.dll
      Haier_C3010.dll
      Haier_C300.dll
      Haier_C2076.dll
      Haier_C2040.dll
      Haier_C2010.dll
      Fly_IQ285.dll
      Exynos4412_eMMC0.dll
      EuroSky_ES4100.dll
      Eten_X800.dll
      ESM7XXX_L41_D04.dll
      ESC6XXX_L36_D08.dll
      DELL_XCD28.dll
      DELL_Streak.dll
      Daewoo_DPN3500.dll
      CoolPad_5860Plus.dll
      BCM2156_OneNAND.dll
      AT91SAM9263EK.dll
      ASUS_P526.dll
      Anydata_ADU_555C.dll
      Alcatel_OT995.dll
      Alcatel_OT990.dll
      Alcatel_OT255C.dll
      Acer_S100.dll

NOT:
      1. Kargo çıkacak arkadaşlar Burdaki PSC firmasının UPS R38A75 koduyla
      daha uygun gönderebilirler..

2. Cİhaz gönderirken cihazı güzelce sarıp gönderin

3. Cİhazın arızasını veya nasıl arızalandıgını daha evvelden tamir gördüyse ne için tamir gördüğünü de yanına not iliştirip gönderirseniz işimiz daha da hızlanır..

4. Jtag için gönderecek arkadaşlar cihazın offical orijinal romla mı custom rom atarken veya root atarken vs nasıl sustugunu yazarsanız daha iyi olur

i9300 S3 EMMC çip değişimi

i9300 EMMC tamir (çip saglam ise)

CMD Pullup Level:1650 mV 
      CMD Active Level:2268 mV
      EMMC CID 15010056545530304D00AE977782AF65
      EMMC CSD D02701320F5903FFF6DBFFFF8E40406D
      EMMC Manufactorer ID: 15
      EMMC OEM ID: 0100
      EMMC Date: 10/2012 FW rev.0x0 HW rev.0x0
      EMMC Serial #: 2929162114
      EMMC NAME: VTU00M
      EMMC Capacity: 15028 MB (High Density Card)
      =============================================
      Extended CSD rev 1.6 (MMC 4.5)
      Card Supported Command sets [S_CMD_SET: 0x01]
      HPI Features [HPI_FEATURE: 0x01]:
      implementation based on CMD13
      Background operations support [BKOPS_SUPPORT: 0x01]
      Max Packet Read Cmd [MAX_PACKED_READS: 0x3f]
      Max Packet Write Cmd [MAX_PACKED_WRITES: 0x3f]
      Data TAG support [DATA_TAG_SUPPORT: 0x01]
      Data TAG Unit Size [TAG_UNIT_SIZE: 0x04]
      Tag Resources Size [TAG_RES_SIZE: 0x00]
      Context Management Capabilities [CONTEXT_CAPABILITIES: 0x05]
      Large Unit Size [LARGE_UNIT_SIZE_M1: 0x07]
      Extended partition attribute support [EXT_SUPPORT: 0x03]
      Generic CMD6 Timer [GENERIC_CMD6_TIME: 0x0a]
      Power off notification [POWER_OFF_LONG_TIME: 0x3c]
      Cache Size [CACHE_SIZE] is 65536 KiB
      Background operations status [BKOPS_STATUS: 0x00]
      TRIM Multiplier [TRIM_MULT: 0x02]
      Secure Feature support [SEC_FEATURE_SUPPORT: 0x55]
      Boot Information [BOOT_INFO: 0x07]
      Device supports alternative boot method
      Device supports dual data rate during boot
      Device supports high speed timing during boot
      Boot partition size [BOOT_SIZE_MULTI: 0x10]
      Access size [ACC_SIZE: 0x07]
      High-capacity erase unit size [HC_ERASE_GRP_SIZE: 0x01]
      High-capacity erase timeout [ERASE_TIMEOUT_MULT: 0x01]
      Reliable write sector count [REL_WR_SEC_C: 0x01]
      High-capacity W protect group size [HC_WP_GRP_SIZE: 0x50]
      Sleep current (VCC) [S_C_VCC: 0x07]
      Sleep current (VCCQ) [S_C_VCCQ: 0x07]
      Sleep/awake timeout [S_A_TIMEOUT: 0x11]
      Sector Count [SEC_COUNT: 0x01d5a000]
      Partition switching timing [PARTITION_SWITCH_TIME: 0x01]
      Out-of-interrupt busy timing [OUT_OF_INTERRUPT_TIME: 0x02]
      I/O Driver Strength [DRIVER_STRENGTH: 0x00]
      Card Type [CARD_TYPE: 0x07]
      CSD structure version [CSD_STRUCTURE: 0x02]
      Command set [CMD_SET: 0x00]
      Command set revision [CMD_SET_REV: 0x00]
      Power class [POWER_CLASS: 0x00]
      High-speed interface timing [HS_TIMING: 0x00]
      Erased memory content [ERASED_MEM_CONT: 0x00]
      Boot configuration bytes [PARTITION_CONFIG: 0x48]
      No access to boot partition
      Boot config protection [BOOT_CONFIG_PROT: 0x00]
      Boot bus Conditions [BOOT_BUS_CONDITIONS: 0x01]
      High-density erase group definition [ERASE_GROUP_DEF: 0x00]
      Boot write protection status registers [BOOT_WP_STATUS]: 0x00
      Boot Area Write protection [BOOT_WP]: 0x00
      Power ReadOnly locking: possible
      Permanent ReadOnly locking: possible
      Read Only lock status: not locked
      User area write protection register [USER_WP]: 0x00
      FW configuration [FW_CONFIG]: 0x00
      RPMB Size [RPMB_SIZE_MULT]: 0x01
      Write reliability setting register [WR_REL_SET]: 0x1f
      Write reliability parameter register [WR_REL_PARAM]: 0x05
      Enable background operations handshake [BKOPS_EN]: 0x00
      H/W reset function [RST_N_FUNCTION]: 0x00
      HPI management [HPI_MGMT]: 0x00
      Partitioning Support [PARTITIONING_SUPPORT]: 0x07
      Device support partitioning feature
      Device can have enhanced tech.
      Max Enhanced Area Size [MAX_ENH_SIZE_MULT]: 0x0000bb
      Partitions attribute [PARTITIONS_ATTRIBUTE]: 0x00
      Partitioning Setting [PARTITION_SETTING_COMPLETED]: 0x00
      General Purpose Partition Size
      [GP_SIZE_MULT_4]: 0x000000
      [GP_SIZE_MULT_3]: 0x000000
      [GP_SIZE_MULT_2]: 0x000000
      [GP_SIZE_MULT_1]: 0x000000
      Enhanced User Data Area Size [ENH_SIZE_MULT]: 0x000000
      Enhanced User Data Start Address [ENH_START_ADDR]: 0x000000
      Bad Block Management mode [SEC_BAD_BLK_MGMNT]: 0x00
      Periodic Wake-up [PERIODIC_WAKEUP]: 0x00
      Program CID/CSD in DDR mode support [PROGRAM_CID_CSD_DDR_SUPPORT]: 0x01
      Native sector size [NATIVE_SECTOR_SIZE]: 0x00
      Sector size emulation [USE_NATIVE_SECTOR]: 0x00
      Sector size [DATA_SECTOR_SIZE]: 0x00
      1st initialization after disabling sector size emulation [INI_TIMEOUT_EMU]: 0x00
      Class 6 commands control [CLASS_6_CTRL]: 0x00
      Number of addressed group to be Released[DYNCAP_NEEDED]: 0x00
      Exception events control [EXCEPTION_EVENTS_CTRL]: 0x0000
      Exception events status[EXCEPTION_EVENTS_STATUS]: 0x0000
      Extended Partitions Attribute [EXT_PARTITIONS_ATTRIBUTE]: 0x0000
      Packed command status [PACKED_COMMAND_STATUS]: 0x00
      Packed command failure index [PACKED_FAILURE_INDEX]: 0x00
      Power Off Notification [POWER_OFF_NOTIFICATION]: 0x00
      Control to turn the Cache ON/OFF [CACHE_CTRL]: 0x00
      Writing file...C:\Users\ee\Desktop\EMMC_ROM1_00000000_20000000.bin
      Loading eMMC Addon Firmware...
      CMD Pullup Level:1650 mV
      CMD Active Level:2258 mV
      EMMC CID 15010056545530304D00AE977782AF65
      EMMC CSD D02701320F5903FFF6DBFFFF8E40406D
      EMMC Manufactorer ID: 15
      EMMC OEM ID: 0100
      EMMC Date: 10/2012 FW rev.0x0 HW rev.0x0
      EMMC Serial #: 2929162114
      EMMC NAME: VTU00M
      EMMC Capacity: 15028 MB (High Density Card)
      Writing 20000000 bytes to 00000000 ...ROM1

İ337 Avrupa (türkiye) şebeke tamiri..
      Normalde bu cihazlar türkiyede kapalı alanda şebeke vermiyor verse bile arama yapmıyor

N7105 3G tamiri

i9300 komple Emmc değişim videosu aralıksız..

https://www.facebook.com/sevgigsm.net

Note 2 EMMC degistikten sonraki durumu
      sane çip (iyi çip)
      insane çip sorunlu çip (cihaz aniden gidebilir)

Çip orj hali

Note 2 EMMC degistikten sonraki hali

EMMC değişmesi gereken durumlar
      Cİhaz downlaod moda girip de product name boşsa yüzde 90 EMMC çip sorunludur
      Cihaz açılıta logoda kalıyorsa Yüzde 90 EMMC bozuktur (wipe denendi ise )
      Odinden yazılım atarken pit hatası verip yazılıma girmiyorsa yüzde 99 EMMC bozuktur (partition gitmiştir)
      Çipler insane çip degildir sane çipdir insane çip SDS olayı yaşayan, aniden giden cihazlardaki sorunlu çiplerdir test etmek isteyen https://play.google.com.../apps/d...mc_check&hl=tr
      SDS olayı hakkında bilgi http://forum.donanimhaber.com/m_79201776/tm.htm

Fiyat için kontak kurun..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 20 Ocak 2016; 23:17:17 >

EMMC değişimi
      Jtag
      HTC tüm modeller tüm versiyonlar S-OFF java kart ile..
      Tamir ve ekran değişimi
      İletişim sevgiyle mümkündür sevgi iletişim..
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Mayıs 2010 02:06:48
      yanlış rom yüklemeden dolayı olusan arzalarıda giderebiliyormusun?

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

01 Mayıs 2010 11:51:37
      evet ustam....

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Mayıs 2010 00:11:40

quote:

evet ustam....

okey seni ekliyorum nolur olmaz windows kullanıyoruz her şey gelebilir insanın başına :D

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

02 Mayıs 2010 00:33:37
      ekle usta

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

06 Temmuz 2010 20:04:15
      G2 yapılmaya başlanmıştır
      Samsung i780 test edilmiştir

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

08 Temmuz 2010 15:09:43
      HD2 eklenmiştir

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yüzbaşı
      745 Mesaj
      Referanslar: 17

Katılım Zamanı
      03 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

08 Temmuz 2010 15:12:41
      HTC diamond var Çökmüş. Kaça hallolur acaba?

Sorunsuz alışverişlerim :
      DOĞANSERİOUS(GA-965pDS3 anakart)
      ergin(Asus kasa)
      InTerCeptor(512MbDDR400 ram)
      ekansdiuqil(hd 2600 agp 512mb E.kartı)
      leren(CM HDD 5.25" MODUL)
      gokkus86(4GB HyperX Ram)
      Chaoss(LinkSys Wireless-G WMP54G)
      borahalim(Asus 550W PSU)
      eQuiNoX83(Skystar 2 uydu kartı)
      SayGili (X530 ses sistemi)
      Ürün verdiklerim:
      serdarsun(Airties PCMCIA wireles)
      ustaşenol(7 Adet antika Cep telefonu)
      isacubukcu(Corsair 2x2RAM)

Bir daha asla ve asla Referansı sağlamda olsa Önce paranın tamamı sonra ürün teslimi yapacağım..!
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

08 Temmuz 2010 15:46:46
      PM attım ücretini

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

17 Temmuz 2010 00:51:36
      HD2 ve HD2 t-mobile JTAG listeye eklenmiştir
      HTC topaz JTAG listeye eklenmiştir..
      LG KC910- KC910i JTAG listeye eklenmiştir..
      LG SU910 JTAG listeye eklenmiştir..
      HTC Google G3 JTAG listeye eklenmiştir..
      HTC Touch PRO2 Rhodium JTAG listeye eklenmiştir..

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      Referanslar: 4

Katılım Zamanı
      17 Kasım 2009

Durum
      Forumda değil

17 Temmuz 2010 01:33:52
      hocam mail attım attım ilgilenirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitk -- 17 Temmuz 2010; 1:35:58 >

iletişim :

tel:0555 897 8137

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

17 Temmuz 2010 02:04:18
      cevapladım usta

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yüzbaşı
      409 Mesaj
      Katılım Zamanı
      15 Temmuz 2005

Durum
      Forumda değil

15 Ağustos 2010 00:59:44
      Merhabalar, Motorola V3xx flash atabilirmiyiz?...

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

15 Ağustos 2010 01:07:37
      atarız cihaz yıldız ve kareya basarak açınca flash moduna giriyor mu giriyorsa ekranda ne yazıyor..

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yüzbaşı
      409 Mesaj
      Katılım Zamanı
      15 Temmuz 2005

Durum
      Forumda değil

15 Ağustos 2010 01:11:28
      Girmiyor, yani giriyordu, yanlış flashlamadan şu anda hiçbir hareket yok, eğer olursa fiyat ne olur?...

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

15 Ağustos 2010 03:13:16
      25 tl ye hallolur ustam

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yüzbaşı
      522 Mesaj
      Referanslar: 10

Katılım Zamanı
      26 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

15 Ağustos 2010 03:27:20
      pm atıldı.

Invincible-ozgboy-Prosatarus-just sky-MODDA-şimdikizaman-serkanky-casberg-burakthy-cathedral-Wilakress-progressivemaniac-tirannosaurus-ahmety-engalb55-Turqie-imuratk- funkslap-victorist-yogun54-okylmz-matrix31(Bu arkadaşı tavsiye etmiyorum) - sezerbaris
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

19 Ağustos 2010 23:45:51
      HTC HD2 ve T-mobile HD2 new security olan cihazlara unlock kodu 1-30 dakikada verilir..

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Android Beta Kullanıcısı
      1506 Mesaj
      Referanslar: 43

Katılım Zamanı
      18 Nisan 2006

Durum
      Forumda değil

26 Ağustos 2010 23:53:03
      benim elimde de mpx200 var çakılmış ama cihazın kendisi zaten pek ederli birşey değil onda durum ne olur?

Yaptığın işi önce kendin beğenmelisin..
      Air Ride Controller Android App
      necoinside.com
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

27 Ağustos 2010 00:02:35
      gönder ustad olursa hallederiz önemli değil

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yarbay
      6230 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      08 Nisan 2005

27 Ağustos 2010 00:41:42
      ...

• Onbaşı
      25 Mesaj
      Katılım Zamanı
      16 Temmuz 2010

Durum
      Forumda değil

28 Ağustos 2010 18:21:28
      iyi günler hocam bende de rom yüklerken bozulan i900 var, jtag yapılacak sen yapabili misin? pm bekliyorum masrafı ne tutar onu da yazarsanız

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

28 Ağustos 2010 18:24:10
      hallederiz üstad gönderin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 13 Kasım 2010; 1:45:24 >

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

04 Eylül 2010 00:10:26
      Samsung Omnia Vision 940SC
      Huawei E272
      ZTE MF637 Repair
      Verizon HTC Imagio XV6975 (HTC Whitestone 100)

* Repair Dead Boot / Unbrick
      * Unlock

eklenmiştir

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      Katılım Zamanı
      16 Temmuz 2010

Durum
      Forumda değil

07 Eylül 2010 23:47:08
      Rom yüklerken bozduğum telefonumu daha önce gönderdiğim tamirci 3 hafta uğraştı bu telefonun anakartı yanmış düzelmez diye geri göndermişti, Mustafa ustaya gönderdiğimde aynı gün telefonun halloldu deyince epey şaşırdım, Aynı gün de kargoya verdi. Bu işin ustası diyebilirim, Birkaç telefoncuya sorduğumda en düşüğü ustamın yaptığı fiyatın 1,5 katını istediler.Şiddetle tavsiye ediyorum, Teşekkürler Ustam...

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

08 Eylül 2010 01:01:00
      allah razı olsun ustam teşekkür ederim... Ayrıca sizin cihaza hard reset de atsanız türkçesi gitmez orijinal türkçe rom atıldı.. Sadece bu romu bu fiyatlara attıramazdınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 8 Eylül 2010; 1:09:34 >

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yüzbaşı
      946 Mesaj
      Referanslar: 15

Katılım Zamanı
      19 Temmuz 2008

08 Eylül 2010 02:00:08
      Ekleyelim konuyu favorilere, ne olur ne olmaz
      Hayırlı işler üstad.

**ESKİ NİCK UAZRO** Tüm alışverişlerde öncelik elden teslimdir. sorunsuz alışverişler: @cixhan, @antbyotic, @mertq, @n1ghtwolff, @hapymyday, @Yeni Klasör, @kiss of life, @zerogs x2, @dota, @Grimmjow JeagerJaques x2, @ozgboy, @Apoca1ypse, @amortiiii, @nurmuhammed, @AslanPaşa, @erkandere, @salom, @haggardd, @MuzminRahTs?z!, @Wilakress, @old_snake, @djmixed, @yolcu12, @FuRrKaNn, @10.Lincoln, @aLMaNNN, @kinetik, @slayer_00, @carismadaly, @izomer, @DARBE, @formula2000, @fatihli52, @f.aktunc, @DeepAcidJzz, @yogun54 @wishmuster78, @By CrAzY
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

14 Eylül 2010 15:49:04
      LG KS20
      LG GM730
      HTC Tattoo
      Huawei E220

eklenmiştir

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

20 Eylül 2010 15:48:27
      HTC desire eklenmiştir..

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yüzbaşı
      678 Mesaj
      Referanslar: 18

Katılım Zamanı
      10 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

01 Ekim 2010 18:24:11
      i9000?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

01 Ekim 2010 23:36:42
      i9000 de oluyor ustam listeye eklemeyi unutmuşum listeye eklenmeyen baya bir cihaz var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 1 Ekim 2010; 23:37:25 >

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Er
      3 Mesaj
      Katılım Zamanı
      12 Nisan 2007

Durum
      Forumda değil

03 Ekim 2010 18:32:38
      bak usta senı burdada buldum bir benım cıhaızmı yapamıyorsun şimdisamsung omnia pro b7610

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

03 Ekim 2010 18:53:54
      ustam senin model su an olmuyor sende kesin olacaksa göndereyim diyorsun daha evvel üzerinde uğraşmadığım cihaza nasıl kesin olur diyebilirim..

Burdan forumdan bi arkadaşın MAgic 32 b vardı cihaza 32a atmış olmuyordu yeni jtag geldi onunla hallettik ama senin model malesef yok
      Başka bir arkadaş HD2 getirdi hem simlock hemde jtag yaptık cumartesi günü sabah geldi öğleden sonra cihazı hazırdı aldı gitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 3 Ekim 2010; 19:01:57 >

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Yüzbaşı
      486 Mesaj
      Referanslar: 29

Katılım Zamanı
      19 Eylül 2003

Durum
      Forumda değil

04 Ekim 2010 08:49:42
      Usta cumartesi günü yaptığınız jtag işlemi için çok teşekkür ederim. Gerçekten işinizin ehlisiniz.

• Yarbay
      2334 Mesaj
      Referanslar: 27

Katılım Zamanı
      14 Şubat 2009

04 Ekim 2010 10:33:26
      Takip msjim bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

05 Ekim 2010 20:00:37
      HTC chief XV6175 unlock repair eklenmiştir...

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

06 Ekim 2010 15:35:25
      toshiba TG01 tamir ve unlock eklenmiştir

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • iOS Beta Kullanıcısı
      129 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

08 Ekim 2010 23:21:28
      msj bulunsun

• Onbaşı
      25 Mesaj
      Katılım Zamanı
      07 Ekim 2010

Durum
      Forumda değil

13 Ekim 2010 17:33:59
      teşkküler, başarılı çalışmalar.

HTC Türkiye - HTC Aksesuar
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

16 Ekim 2010 22:59:38
      HTC Imagio WhiteStone Unlock, , Unbrick, CID Change eklenmiştir

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      Katılım Zamanı
      11 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

17 Ekim 2010 14:04:49
      iyi günler dilerim. i900 omnia cihazım var rom atarken tepkisiz hale geldi hiç bir yaşam belirtisi yok az önce mail adresinize mail attım. birde buradan yazayım dedim. Maaliyet ve adres bilgilerini göndermeniz mümkün mü ?

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

17 Ekim 2010 14:08:09
      mailinizi az evvel cevapladım ...

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

18 Ekim 2010 13:51:59
      Yeni liste

GPS Devices:

* Daewoo DPN3500 - Boot repair

Mobile phones and communicators :

* Eten X800 Boot repair/Unbrick

* HTC Desire Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair CID
      * HTC Diamond Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Dream - Google G1 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, Activation bypass
      * HTC HD2 LEO Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair CID
      * HTC Herald Boot repair/Unbrick
      * HTC Magic32A Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Magic32B Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Nexus Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC RhodiumW Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Rhodium Touch Pro2 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Topaz Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
      * HTC Touch HD Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Touch2 Mega Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Imagio/Whitestone repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Snap - Maple 120, Maple 100repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Dash repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
      * HTC Tattoo Click 100 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID

* Samsung B7330 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung C5510 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung F480 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung F500 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung G810 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung G810 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i450 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i450 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i550 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i550 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i560 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i568 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i560 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i568 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung I5700 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i710 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i718 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i740 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i740 Modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung I7500 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i780 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i780 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung I8000 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8320 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8320 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8510 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8510 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8910 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i8910 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung I9000 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i900 modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i900 PDA Boot Repair/Unbrick
      * Samsung i908E modem Boot Repair/Unbrick
      * Samsung M7500 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung M7600 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung M8910 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S3310 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S3370 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S5230 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S5560 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S5600 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S7070 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S7350 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S7350i Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S8000 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S8300 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung S8500 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung T919 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung T959 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung U700 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung U800 Boot Repair/Unbrick
      * Samsung U900V Boot Repair/Unbrick
      * Samsung Z240 Boot Repair/Unbrick

* Toshiba G810 Boot Repair/Unbrick
      * Toshiba G910 Boot Repair/Unbrick
      * Toshiba TG01 Boot Repair/Unbrick, EFS rebuild, Unlock

CDMA Mobile Phones:

* Huawei C2806M Repair, Read/Write NOR flash,
      * Huawei C2901M Repair, Read/Write NOR flash

Broadband Modems:

* ZTE MF100 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF112 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF622 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF626 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF628 Boot Repair/Unbrick
      * ZTE MF170 Boot Repair/Unbrick

* Huawei E1550 Boot Repair/Unbrick
      * Huawei E17X Boot Repair/Unbrick
      * Huawei E220 Boot Repair/Unbrick
      * Huawei E169 Boot Repair/Unbrick

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 19 Ekim 2010; 0:53:49 >

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      Katılım Zamanı
      11 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

18 Ekim 2010 18:47:26
      Samsung i900 omnia cihazımı az önce bestcool arkadaşımıza sevgi iletişim adına yollamış bulunmaktayım. cihazım elime geçer geçmez de buradan durumu anlatacağım bu hem benim hemde cihazını yollamak isteyen arkadaşların aklında soru işareti kalmaması açısından faydalı olacaktır.. Şimdiden göstereceğiniz ilgi alaka için teşekkr ederim BestCool

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

18 Ekim 2010 19:53:52
      yarın kısmetse elime ulasşır erken gelirse aynı gün kargolarız üstad..

Bu arada

HTC Touch Pro2 T7373 (HTC Rhodium 100) Unlock, Unbrick, CID Change eklenmiştir

HTC Dash Unlock, Unbrick, CID Change supported

Samsung T959 Vibrant Galaxy S Unbrick bricked boot eklenmiştir

HTC Tattoo – HTC Click100 Unlock, Unbrick, CID Change supported

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 18 Ekim 2010; 19:57:30 >

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      Katılım Zamanı
      11 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

18 Ekim 2010 20:20:15
      zaten benim elime gelir gelmez de diğer arkadaşların ellerinde beklettiği cihazları yollattıracam size :)

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

19 Ekim 2010 00:48:30
      hocam bu forumdan 2-3 kişinin daha yapmıştık ama yazmadılar..

Teşekkür ederim..

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

19 Ekim 2010 14:29:22

quote:

Orijinalden alıntı: bayfresh

Samsung i900 omnia cihazımı az önce bestcool arkadaşımıza sevgi iletişim adına yollamış bulunmaktayım. cihazım elime geçer geçmez de buradan durumu anlatacağım bu hem benim hemde cihazını yollamak isteyen arkadaşların aklında soru işareti kalmaması açısından faydalı olacaktır.. Şimdiden göstereceğiniz ilgi alaka için teşekkr ederim BestCool

hocam hangi kargoyla yolladınız elime ulaşmadı henüz

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      Katılım Zamanı
      11 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

19 Ekim 2010 14:40:32
      Telefon ile kendisine bilgi verildi :)

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

19 Ekim 2010 17:30:17
      quote:

Orijinalden alıntı: bayfresh

Telefon ile kendisine bilgi verildi :)

cihazınız hazır bugun kargocular gelirse bugun çıkıcam yine de adresi PM den atın bana

Orijinal türkçe rom da yüklendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 19 Ekim 2010; 17:34:12 >

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      Katılım Zamanı
      11 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

19 Ekim 2010 18:25:22
      ilhi alakanız için teşekkr ederim. Elime geçtiği anda Referans düşüncelerimi buradan yazacağım...

• Onbaşı
      16 Mesaj
      Katılım Zamanı
      11 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

20 Ekim 2010 19:30:31
      Tekrar Tekrar iyi akşamlar diliyorum.

Bu gün akşam saatlerinde cihazımı aldım kargodan. Muazzam bir işçilik ve muazzam bir kutulama ile telefonumu bana ulaştırdı BestCool ve sevgi iletişim. Öncelikle şunu söylemek isterim, Bu devirde kimse kimseye pek güvenmez Fakat BestCool ve sevgi iletişim çalışanları ile olan konuşmalarımız vede mailleşmelerimizde kendileri bana inanılmaz bir güven verdi. Ve o güvenim de boşa çıkmamış oldu. Kendilerine burdan bir kere daha teşekkr ediyorum Çünki bana verdikleri jtag fiyatı çok çok çok uygun ve işinin ehli olan kişiler tarafından yapıldığı belli.gittiğim serviste rom yüklemeye bile 70lira fiyat istediler benden ki jtag ücretini dahil edince nerdeyse telefonu bırakıp çıkacaktım gittiğim servisten.
      Telefonu ilk yolladığımdaki halinden çok daha güzel uygulamalar ile geldi elime. Kendilerine bana verdikleri güven ve kaç zamandır moralimi bozan telefonumu :) tekrar hayata dönderdikleri için Teşekkr ederim.
      Konuştuğum kişi bir esnaftan çok yakın bir arkadaşım dı sanki. :)

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

20 Ekim 2010 22:56:49
      Güzel sözleriniz için teşekkürler elimizden gelenei yapmaya çalııyoruz 15 yıla yaklaştı bu meslekde şükür ki... Cihazınızı güle güle kullanın ama romlardan uzak durun :) Yolunuz düşerse buyun bi kahvemi için..

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      Katılım Zamanı
      11 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

21 Ekim 2010 09:08:25
      bir daha rom atmak mı tövbe :D

• Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

21 Ekim 2010 21:34:44
      artık yoğurdu üflerim diyorsun ustam :)

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

22 Ekim 2010 15:17:32
      HD2 flex tamiri

Müşteri sökmeye çalışırken Tuş filmi yarıdan kopmuş evvelce filmi hafif kazıyarak yolu çıkardık sonra lehimle ütüledik sonra extra telle sağlamlaştırma

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

23 Ekim 2010 00:05:50
      i9000 3tuş ve boot tamiri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 23 Ekim 2010; 0:09:21 >

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Binbaşı
      1156 Mesaj

Katılım Zamanı
      29 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

23 Ekim 2010 14:55:40
      Froyo 2.2 update de tamm

EMMC değişimi
      Jtag
      Tamir ve ekran değişimi
    • Er
      4 Mesaj
      Katılım Zamanı
      29 Ağustos 2005

23 Ekim 2010 15:06:27
      Yakın ilgisi (gece geç saatlere kadar uğraşırken, msnde anlık bilgi dahi verdi bana ) itinalı çalışması sonucu telefonumu tekrardan hayata döndürdüğü için teşekkür eder ve herhangi bir tel. sorununuzda mutlaka tavsiye ederim tekrardan teşekkürler BesTCooL !

• Er
      12 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Kasım 2007

Durum
      Forumda değil

23 Ekim 2010 19:15:29
      sa iphone 3G 16gb içinde varmı?

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Diğer Markalar >> programda veya rom atarken susmuş cıhazlara JTAG - tamir ve EMMC değişimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.