Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolgahalilcin

usta benım i900 var surum atarken elektırıkler kesılınce oda gıttı ekrana goruntu gelmıyor power ısıgı yanıyor bır tek malıyetı ve kac dakıka surer bu jtag ıslemı pm atarsanız sevınırım üstadım

mail atmıstınız degil mi cevapladım mailden
  • Selamun aleykum. Benim galaxs s im var. Rom atarken çöktü cihaz hiç açılmıyor. Recovery menüye girmiyor. Hiç ışık yok. Acaba maliyeti ne kadar olur. ı9000.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davşan

Selamun aleykum. Benim galaxs s im var. Rom atarken çöktü cihaz hiç açılmıyor. Recovery menüye girmiyor. Hiç ışık yok. Acaba maliyeti ne kadar olur. ı9000.

ve as 80 tl ücreti olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Hocam çıkmadımı hala bu Atrix 4g'ye jtag?:((

atrixlere bu gidisle cıkmayacak ustad :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgahalilcin

usta benım i900 var surum atarken elektırıkler kesılınce oda gıttı ekrana goruntu gelmıyor power ısıgı yanıyor bır tek malıyetı ve kac dakıka surer bu jtag ıslemı pm atarsanız sevınırım üstadım

sizin cihaz daha evvel bir veya bir kaç yere gitmiş ekran soketi vs lehimliydi onları da temizledim ekran gelmiyordu su an ekran da geliyor daha fazla işçilik yazmam lazımdı ama kıyamadım yine :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

quote:

İnanılır gibi değil bu motorolanın işi ve coderların mantığı...

Cihaz brick oldu çöpe atıcaz herhalde, hey Allah'ım yaa...
  • quote:

quote:

quote:

Sen şunu kaça satan, yiğenim tablet istiyordu bari ona alayım da senin de işin görülsün

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

quote:

quote:

Sen şunu kaça satan, yiğenim tablet istiyordu bari ona alayım da senin de işin görülsün

Hocam cihaz brick, yani açılmıyor hiç...

İlanıda burada: http://forum.donanimhaber.com/m_62477837/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• gecenlerde mustafa abiye jtag yaptırdım titan için zaten tanıyordum eskiden beri simaende tanısma sansımız oldu :)
  • Nasıl biriydi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce yanıma yanastı burya yeni geldim kayboldum bi 50lira verirmisin dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty013

önce yanıma yanastı burya yeni geldim kayboldum bi 50lira verirmisin dedi

hahahah valla unutmustum gece gece güldüm yav :)

Mustafa'nın yanına yaklastım kapıda bekliyordum dükkanı bilmedigi için yakından alıcam dükkana getircem baktım geliyor yanastım yanına; kardeş dedim ben buralarda kayboldum 50 tl var mı :) Garip garip baktı hızlıca gidiyor, dedim benim ben gel dükkan burda babacan..

Hakkını helal et kardeşim bazen takılıyoruz sevdigimiz arkadaşlara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 3 Ağustos 2012; 5:00:22 >

• helal olsun abi ne demek bende karsıdan kafayı dikmişim sana bakınıyordum o zaman :D:D avea demiştin aveaya bakıyodum:D zaten normaldede hızlı yürüyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanetliforum -- 3 Ağustos 2012; 12:32:59 >
  • Mrb htc desire s cihazim pc üzerinden exe rom yüklerken boot ekraninda kaldi cihaz sadece boot ekraninda aciliyor ve en üstte security warning yaziyor cihaz s-on durumda haliyle room vs atamiyorum daha önce bir tamirciye verdim yapamadi cihazi siz halledebilirmisiniz ve bize ne kadara patlar tesekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucofb

Mrb htc desire s cihazim pc üzerinden exe rom yüklerken boot ekraninda kaldi cihaz sadece boot ekraninda aciliyor ve en üstte security warning yaziyor cihaz s-on durumda haliyle room vs atamiyorum daha önce bir tamirciye verdim yapamadi cihazi siz halledebilirmisiniz ve bize ne kadara patlar tesekkürler..

hocam büyük ihtimal nand flash degisecek isterseniz bi gönderin bakalım elimde bi cihaz var flash takmadan kurtabilirsek flash size kalır eğer buna takarsak 10-15 güne yeni flashlar gelcek
  • Mustafa abi şu bizim x10 'nunda nand flashı değişseydi ne olurdu ya.

Şaka bir yana, sayın BesTCooL çok sıcak kanlı , içten, gerçekten işinin ehli biri. Sevgigsm forumlarını takip edenler zaten nasıl bir usta olduğunu bilir. Cihazımı götürmeden 1 gün önce randevulaştık kendisiyle, gelmem gereken saatten geç gelmeme ve başında müşteri olmasına rağmen hemen benim cihazımı bakıma aldı kendisi sağolsun. Fakat geldiğimde PC 'si çöktüğü için cihaza yapıcağı jtag 'ı beklemek durumunda kaldım o da benim şansıma. zaten şansım olsa

Normalde telefon tamiri gibi ince olaylarda her tamirciye götürmem telefonumu güven meselesinden ötürü. Bu konuda çok titizim. Fakat BesTCooL hocam bana güven verdi bu konuda. Telefon tamiri konusunda artk kapısını çalacağım ilk şahıs kendisidir.

Vesselam hayırlı işler ustam.

Şenol

• quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Mustafa abi şu bizim x10 'nunda nand flashı değişseydi ne olurdu ya.

Şaka bir yana, sayın BesTCooL çok sıcak kanlı , içten, gerçekten işinin ehli biri. Sevgigsm forumlarını takip edenler zaten nasıl bir usta olduğunu bilir. Cihazımı götürmeden 1 gün önce randevulaştık kendisiyle, gelmem gereken saatten geç gelmeme ve başında müşteri olmasına rağmen hemen benim cihazımı bakıma aldı kendisi sağolsun. Fakat geldiğimde PC 'si çöktüğü için cihaza yapıcağı jtag 'ı beklemek durumunda kaldım o da benim şansıma. zaten şansım olsa

Normalde telefon tamiri gibi ince olaylarda her tamirciye götürmem telefonumu güven meselesinden ötürü. Bu konuda çok titizim. Fakat BesTCooL hocam bana güven verdi bu konuda. Telefon tamiri konusunda artk kapısını çalacağım ilk şahıs kendisidir.

Vesselam hayırlı işler ustam.

Şenol

sağolasın şenolum allah razı olsun keşke cihazın da olsaydı ne kadar iyi olacakdı kısmet... Her zaman beklerim telefon olsun olmasın..

• iki sene önce i900e jtag yapmıştı BestCooL, Mersinden yollamıştım cihazı hatta yolladıktan sonra çevremdeki birkaç kişi " tanımadığın yere telefon mu yollanır. unut sen o telefonu " demişlerdi :) kargo yerine ulaştıktan bir saat sonra telefonla arayarak aynı gün kargolamış beni de Mest etmişti :D

Hocam çin tablet tamirat işine de girmişssiniz sanırım :) danışmak istediklerim varda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayfresh

iki sene önce i900e jtag yapmıştı BestCooL, Mersinden yollamıştım cihazı hatta yolladıktan sonra çevremdeki birkaç kişi " tanımadığın yere telefon mu yollanır. unut sen o telefonu " demişlerdi :) kargo yerine ulaştıktan bir saat sonra telefonla arayarak aynı gün kargolamış beni de Mest etmişti :D

Hocam çin tablet tamirat işine de girmişssiniz sanırım :) danışmak istediklerim varda :)

çok teşekkürler hocam sagolasın
    çin tablet işi karışık be hocam forumda yararı olur diye bir kaç rom vermiştim ama uğraşılacak gibi değil cihazlar..
  • ankara'da samsung i9000'e jtag yapan yer bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.