Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaktusdream

kolay gelsin ustam.. full brick olmuş galaxy s2 ye yapabileceğiniz bir işlem var mı? varsa nasıl ulaştırırım cihazı size.. kocaelideyim ben.. saygılar..

isterseniz getirin isterseniz kargolayın üstadım adreis PM ile gönderdim..
  • Hocam spica 5700 var brick. fiyat verebilirmisiniz.
  • Pm attim

bu arada bir kaç yeni resim eklendi

http://www.bestjtag.com/resim-galerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 22 Şubat 2012; 13:16:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

Pm attim

bu arada bir kaç yeni resim eklendi

http://www.bestjtag.com/resim-galerisi
    bugün gelen bir HD2 hali içler acısı daha evvel cihazı başka yere göndermişler Tuş flex kopuk jtag yolları kopuk

Cep telefonu tamir

Cep telefonu tamir

masraf 3 katı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 23 Şubat 2012; 16:55:55 >

• sanırım resimdeki hd2 benim cihaz oluyor :(
  • abi merhaba bugün geldim ben htc hd2 getirdim ısınma sorunu var dedin.ben bir anakart buldum 150 liraya temiz 2. el önerir misin abi zaten montajı sana yaptırırım:)yani hallolur mu sınma sorunu anakart değişimiyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

sanırım resimdeki hd2 benim cihaz oluyor :(

aynen hocam sizinkine romu attık cihazı toplayıp denemek kaldı bakalım napcak
  • Mustafa hocak Sensation Jtag ile ilgili bir gelişme varmı?
  • mustafa hocam öncelikle kolay gelsin elimde t-mobile hd2 var orjinal windows mobile 6.5 yüklüydü ben buna android kurdum android gayet kusursuz ve stabil çalışıyor ancak internete girince telefon bir kaç siteye girdikten sonra kendini kitliyor ama wirelessten girince hic takilmiyor 3g ve 2g den internete baglaninca donuyor bataryayi cikarip tekrar takmam gerekiyor o kadar para verdim cihaz internete girince donuyor buda benim canimi cok sıktı acil yardımını bekliyorum ne yapmam lazım bana bir cozum yolu oner mustafa hocam.bide gps e baglaninca da ara da donuyor bana önerebilecegin android rom ve radio rom var mi sizin elinize gecen cihazlara hangilerini yukliyorsunuz.cevabinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şimşeks

mustafa hocam öncelikle kolay gelsin elimde t-mobile hd2 var orjinal windows mobile 6.5 yüklüydü ben buna android kurdum android gayet kusursuz ve stabil çalışıyor ancak internete girince telefon bir kaç siteye girdikten sonra kendini kitliyor ama wirelessten girince hic takilmiyor 3g ve 2g den internete baglaninca donuyor bataryayi cikarip tekrar takmam gerekiyor o kadar para verdim cihaz internete girince donuyor buda benim canimi cok sıktı acil yardımını bekliyorum ne yapmam lazım bana bir cozum yolu oner mustafa hocam.bide gps e baglaninca da ara da donuyor bana önerebilecegin android rom ve radio rom var mi sizin elinize gecen cihazlara hangilerini yukliyorsunuz.cevabinizi bekliyorum.

babacan biz genelde coredroid romunu atıyoruz açılışı yavaş ama sonrası stabil bir rom veya görsellik önemli değil derseniz cyonage nin romları da güzel

• Elimde Android kururken hem imesi hemde dalihi 16 gb hafızasını görmeyen bir Samsung I8320 telefonum var. Bu telin yapımı mümkünmüdür ? Ücretini pm'lersen sevinirim.
  • telefonun internete girince bir de gps e bağlanınca donma sorunu vardı bugün bir telefoncuya götürdüm cihazına virüs girmiş dedi box la yazılım atacağım düzelir felan dedi teslim almaya gittim ancak yazılım felan atmış ama düzelmemiş acaba benimi kandırdı mustafa hocam cihaza virüs girme ihtimali var mı acaba bana acil yardım edin sivas ta yapan yok ustam son çare sana göndereceğim lütfen bana yardımcı ol.sorun ne olabilir hocam bi fikrin var mı cihazın işlemci ya da ankart veya diğer aksamlarında bir sorun olduğunu sanmıyorum nerdeyse sıfır ayarında ısınma sorunu felanda yok dediğim gibi yalnızca gps ve internete girince donuyor bu ikisi kapalı olduğu zaman hiç takılma donma felan olmuyor günlerce sorunsuz kullandım sorun ne olabilir acaba gönderiyim mi sana mustafa hocam?
  • Merhaba. Elimde hiç açılmayan bir adet huawei ideos x5 var.
    x5için jtag mevcut değil deniyor ama bildiğim kadarıyla desire z ile aynı chipsetmiş. Cihazı göndersem bakar mısınınız kargoyla. Fiyat verir misiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Y.

Merhaba. Elimde hiç açılmayan bir adet huawei ideos x5 var.
    x5için jtag mevcut değil deniyor ama bildiğim kadarıyla desire z ile aynı chipsetmiş. Cihazı göndersem bakar mısınınız kargoyla. Fiyat verir misiniz?

???
  • quote:

quote:

quote:

???

hocam ideos x5 elimde su an bi tane var ugrasıyoruz

Bu arada T989 boot çökmüş olan varsa göndersin

Cep telefonu tamir

Uploaded with ImageShack.us

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 13 Mart 2012; 14:27:09 >

• quote:

Eğer olumlu sonuç alırsanız bana haber verirseniz sevinirim ücretle birlikte.
    Saygılar :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

???

Cep telefonu tamir

merhabalar BesTCooL kardes bendede rom yukleme hatasıyla acılmayan huaweı ıdeos x5 var ozgur arkadasımız gıbı bende pm alabılırmıyım kolay gelsın tesekkurler..

ozgur y baba sanada gecmıs olsun cevırılerını az kullanmadık ellerın dert gormesın...ınsallah sorun cozulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: safsansar

quote:

quote:

quote:

quote:

???

merhabalar BesTCooL kardes bendede rom yukleme hatasıyla acılmayan huaweı ıdeos x5 var ozgur arkadasımız gıbı bende pm alabılırmıyım kolay gelsın tesekkurler..

ozgur y baba sanada gecmıs olsun cevırılerını az kullanmadık ellerın dert gormesın...ınsallah sorun cozulur.

Alıntıları Göster
    safsansar kardeş az sabır ha bugün ha yarın çözülecek inşallah

• quote:

tesekkurler gozumuz kulagımız sende o zaman ıyı haberlerını beklıyoruz..senden ıyı calısmalar kolay gelsın kardesım
  • quote:

Orijinalden alıntı: safsansar

quote:

tesekkurler gozumuz kulagımız sende o zaman ıyı haberlerını beklıyoruz..senden ıyı calısmalar kolay gelsın kardesım

aynrn gözümüz kulağımız send e:)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.