Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Merhaba benim Motorola Milestone cihazım var cihaz recovery moda giriyor ama bootloader mode açılmıyor.Cihaz a phone.apk değişimi yaptıktan sonra cihaz bu hale geldi.Cihazı recovery mode da hard reset yatıktan sonra ve wipe cashe yaptıktan sonra cihaz açılıyor android ayarlarını yapın diyor dil seçimini yaptıktan sonra ilerleme olmuyor.system dosyalarından launcher.apk yı silmiştim daha önce.Bootloader moda giremediğim için rom güncellemesi yapamıyorum.Direk cihazı orjinal update.zip dosyası ile romlamak istediğimde hata veriyor.Sanırım ilk başta rsd lite ile açmamız ve flashlamız lazım ama bootloader açılmadığından bunuda yapamıyorum.Cihaz sizce kullanılmaz halemi gelmiştir? JTag işlemi mi yapmak gerekiyor? Bu cihaz için bu şekilde bir işlem uygulanabiliyor mu? Cihazı pc ye bağladıgımda sadece hafıza kartına bağlanıyor ama usb mode çalışmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.Cevaplarsanız çok sevinirim.
  • hocam malesef milestone jtag yok daha evvel de o cihazdan gelmedi eğer size uyarsa gönderin bakalım elimizden bişey gelecek mi
  • Olur hocam gönderirim.Bana max ne kadara patlar bu iş? çünkü o telefonun yerine başka bir telefonda aldım milestone için çok para harcamak istemiyorum.
  • selam elimde HTC diamond var anakartı yanmıştı internetten cıkma anakart aldım ama imei no sorunu var acaba getirsem jtag la orjinal imei no geri yükleyebilirmiyiz ne kadar olur ücreti tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: taksici1000

selam elimde HTC diamond var anakartı yanmıştı internetten cıkma anakart aldım ama imei no sorunu var acaba getirsem jtag la orjinal imei no geri yükleyebilirmiyiz ne kadar olur ücreti tesekkürler

o şekilde yapmıyoruz usta.. Bizdeki aletlerde o yok ..
  • Selam BestCool Usta..Hayırlı işler..İnternet üzerinden sıfır xperia x10 aldım.Power düğmesine basınca kırmızı ışık 3 defa yanıp sönüyor, fakat açılmıyor..Karşımda bir muhatap

da bulamıyorum..Bu cihazı hayata döndürebilirmisiniz? Bana maliyeti ne olur? Ne sürede teslim alırım?
  • sonmesaj görünmüyor
  • Hocam mail attım mustafarafi@yahoo.com adresinize beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: obdurator

Selam BestCool Usta..Hayırlı işler..İnternet üzerinden sıfır xperia x10 aldım.Power düğmesine basınca kırmızı ışık 3 defa yanıp sönüyor, fakat açılmıyor..Karşımda bir muhatap

da bulamıyorum..Bu cihazı hayata döndürebilirmisiniz? Bana maliyeti ne olur? Ne sürede teslim alırım?

hallolur hocam PM atmıştım size dün mesajınız görünmüyordu
  • Hocam , mustafarafi@yahoo.com'a mesaj attım..cevabınızı bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: felix_eray

Hocam mail attım mustafarafi@yahoo.com adresinize beklemedeyim

selam hocam bestcoolsevgigsm@gmail.com buraya gönderir misiniz
  • Mustafa Bey iyi günler;

Elimde Samsung Galaxy S2 I9100 G ( üretim vietnam) cihaz var ve bu cihaza yanlış sürüm yüklemeden dolayı cihaz ölmüş hiç tepki vermiyo download moda girmiyo ve telefon hiçbir şeklide açılmıyor, sanırım boot yüklenmesi gerek bu cihazı hayata döndürebilirmiyiz. Ve ücreti neolur.

İyi çalışmalar...
  • gönderin ustam hallederiz..
  • hocam benim cihazımda yanlış yazılımdan dolayı açılmıyor hiçbir şekilde tepki vemiyor tlf i90003 ücreti ne kadar bide adres alabilirsem cihazı göndermek istiyorum size
  • pm attım
  • ustam neo telefonumu dün kapattım ve birdeha açılmadı sarjda almıyor brick olmus dediler ama herhangi bir root rom yükleme vs yapmadım nasıl açılabilir mi ve adresiniz neresi bulamadımda
  • Bati Mah. Ihlamur Sok. Ismet Yalgin Pas. (cadirci Is Mrk. Karsisi)
    No: 15/36 Pendik/İST 34890
    0216 491 32 66
    0216 491 78 41
    0532 576 69 76

SEVGİ İLETİSİM-
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviada_22

hocam benim cihazımda yanlış yazılımdan dolayı açılmıyor hiçbir şekilde tepki vemiyor tlf i90003 ücreti ne kadar bide adres alabilirsem cihazı göndermek istiyorum size

sizin cihazınız hazır yarın kısmetse kargolanacak
  • çok tşk ederim ustam servsin yapamadığını sen bir günde yaptın tlf bana geldikten sonra kullandıkça sana dua ederiz
  • yılbası dolayısıyla kargolarda gecikme yaşandı arkadaşlar kusura bakmayın kargo bize biraz uzak kalıyor gelip dükkandan alıyorlar kargocular da baya yogun
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.