Şimdi Ara

bluetooth cevre aygıtı sorunu kesin cözüm burda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
110.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar uzun süre araştırmam sonunda bulduğum driveri sizlerlede paylaşmak istedim .bilgisayarımda cok ayar çektim ama hiçbiriside cevre aygıtı sorununu cözemedi cünküğ yazılımı bulamıyordu işte size verecegim linkteki driver bu yaranıza melhem olacak .arkadaşlar kendinizi hiç kasmayın size sadece bir link verecegim ondaki driveri yükleyin problem tamamdır yani sonuclanacak . hiç bilgisayar ayarını vs değiştirmeye gerek yokhttp://www.broad-com.com/support/bluetooth/update.php site budur . arkadaşlar broad ile com arasındaki tireyi kaldırın yani broadcom olacak orası yoksa yanlış olur . sonrada teşekkürlerinizi beklerim sitenin alt kısmında dowloand vardır ona basınca yeni bir sayfa acılacak ve ordan accept i tıklayın driveri ilk önce bilgisayarınıza yükleyin mesela masaüstüne daha sonrada programı çalıştırın . kurulum zaten sizi yönlendirecek siz accept gördüğünüzde tıklamaya devam edin 4 5 dakikalık yüklemeden sonra rommade yazısa tıklayın bilgisayar tekrar acılıp kapanacak ve bundan sonra işlem tamam olacak . kısacası burdaki işlem bilgisayarımızın bulamadığı yazılımı yüklemek . benim casper laptobumda işe yaradı inşallah sizlerdede yararlı olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: satcodx23

evet arkadaşlar uzun süre araştırmam sonunda bulduğum driveri sizlerlede paylaşmak istedim .bilgisayarımda cok ayar çektim ama hiçbiriside cevre aygıtı sorununu cözemedi cünküğ yazılımı bulamıyordu işte size verecegim linkteki driver bu yaranıza melhem olacak .arkadaşlar kendinizi hiç kasmayın size sadece bir link verecegim ondaki driveri yükleyin problem tamamdır yani sonuclanacak . hiç bilgisayar ayarını vs değiştirmeye gerek yokhttp://www.broad-com.com/support/bluetooth/update.php site budur . arkadaşlar broad ile com arasındaki tireyi kaldırın yani broadcom olacak orası yoksa yanlış olur . sonrada teşekkürlerinizi beklerim sitenin alt kısmında dowloand vardır ona basınca yeni bir sayfa acılacak ve ordan accept i tıklayın driveri ilk önce bilgisayarınıza yükleyin mesela masaüstüne daha sonrada programı çalıştırın . kurulum zaten sizi yönlendirecek siz accept gördüğünüzde tıklamaya devam edin 4 5 dakikalık yüklemeden sonra rommade yazısa tıklayın bilgisayar tekrar acılıp kapanacak ve bundan sonra işlem tamam olacak . kısacası burdaki işlem bilgisayarımızın bulamadığı yazılımı yüklemek . benim casper laptobumda işe yaradı inşallah sizlerdede yararlı olur .

dell 5521 modelde de olur mu acaba ? bende bluetooth driveri kuramadım dell in kendi sitesinden de kabul etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkaskartali35

quote:

Orijinalden alıntı: satcodx23

evet arkadaşlar uzun süre araştırmam sonunda bulduğum driveri sizlerlede paylaşmak istedim .bilgisayarımda cok ayar çektim ama hiçbiriside cevre aygıtı sorununu cözemedi cünküğ yazılımı bulamıyordu işte size verecegim linkteki driver bu yaranıza melhem olacak .arkadaşlar kendinizi hiç kasmayın size sadece bir link verecegim ondaki driveri yükleyin problem tamamdır yani sonuclanacak . hiç bilgisayar ayarını vs değiştirmeye gerek yokhttp://www.broad-com.com/support/bluetooth/update.php site budur . arkadaşlar broad ile com arasındaki tireyi kaldırın yani broadcom olacak orası yoksa yanlış olur . sonrada teşekkürlerinizi beklerim sitenin alt kısmında dowloand vardır ona basınca yeni bir sayfa acılacak ve ordan accept i tıklayın driveri ilk önce bilgisayarınıza yükleyin mesela masaüstüne daha sonrada programı çalıştırın . kurulum zaten sizi yönlendirecek siz accept gördüğünüzde tıklamaya devam edin 4 5 dakikalık yüklemeden sonra rommade yazısa tıklayın bilgisayar tekrar acılıp kapanacak ve bundan sonra işlem tamam olacak . kısacası burdaki işlem bilgisayarımızın bulamadığı yazılımı yüklemek . benim casper laptobumda işe yaradı inşallah sizlerdede yararlı olur .

dell 5521 modelde de olur mu acaba ? bende bluetooth driveri kuramadım dell in kendi sitesinden de kabul etmiyor

kardeşim inan bilmiyorum denemen lazım . çoğu arkadaşta sorun hallolmuş gözüküyor denemeden bişey dyemem .ayrıca dikkat edersen konuyu 2010 da açmışım yani 3 yıl olmuş .şuan halen o link çalışıyormu inan onu bilmiyorum dediğim gibi deneyip görmen lazım ben nedesem şimdi yalan olur .umarım sorunun hallolur.

• quote:

Orijinalden alıntı: UmkuTC

Windows 8 de çalışıyordu windows 7 de çalışmıyor kafayı yiyecem lanet olsun böyle işe tövbe ya ! gidecem packard bell'in yerini basacam en sonunda Acayip sinirliyim bilgisayarı kırıp atıcam olaca en sonun

orijinal Windows kullanıyorsanız ve 64 bit ise linkte bulunan driveri yükleyin hata verecektir sürücüyü yüklemiyecektir..devam edin yükleme bitince aşağıdaki şekilde bilgisayarınızdan seçerek yükleyin.

1- http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=3182 (64 bit)

2- http://support.microsoft.com/kb/2654568/tr (yükleme linki)

Windows Mobile Aygıtları
    Bir Windows Mobile aygıt kullanarak e izlerseniz aşağıdaki adımları updte en son sürümünü Windows taşınabilir aygıt için merkezi 6.1
    1.Microsoft Windows Mobile Aygıt Merkezi 6.1 gidin

Site
    2.Devam' ı tıklatın.
    3.İstenirse, Windows Orijinal Ürün Avantajı yazılımları yükleyin.
    4.Yükle' yi tıklatın, sonra Çalıştır' ı tıklatın.
    5.Microsoft Windows Mobile Aygıt Merkezi 6.1yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
    6.Başlat düğmesini tıklatın, Aygıt Yöneticisi'ni Arama kutusuna yazın, sonra da Aygıt Yöneticisi' ni tıklatın.
    7.Bilinmeyen aygıt' ı genişletin, Bluetooth çevre aygıtısağ tıklatın ve sonra sürücü yazılımını güncelleştir' i tıklatın.
    8.Sürücü yazılımı için bilgisayarıma gözat ' ı tıklatın, sonra Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver' i tıklatın.
    9.Bluetooth radyo listeden seçin. Şirket adı altında Microsoft Corporation'ın altında sürücüleri seçin, Windows Mobile-Based aygıt desteğien son sürümünü seçin.
    10.İleri' yi tıklatın. Tüm uyarılar görünmelidir, Yoksay, daha sonra istendiğinde'ı tıklatın, Son' u tıklatın.
    11.Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.