Şimdi Ara

Liseler'de (1-2-3) Sınıf Geçme ( Ayrıntılı Bilgi ) + Not Hesaplama Programı (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
5
Favori
399.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar lise 3'e gidiyoruz.Aklıma takılan bir soru var.Diyelim benim ortalamam 2,50 altı.Ve 2 zayıfın var.Sorumluluklara kalırmıyım?

Birde diyelim ortalamam 2,50 yi geçiyor ama 2-3 zayıf getircem.Yine sorumluluklara kalırmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Arkadaşlar lise 3'e gidiyoruz.Aklıma takılan bir soru var.Diyelim benim ortalamam 2,50 altı.Ve 2 zayıfın var.Sorumluluklara kalırmıyım?

Birde diyelim ortalamam 2,50 yi geçiyor ama 2-3 zayıf getircem.Yine sorumluluklara kalırmıyım?

Sorumlu kalma galiba söyle oluyor

4 adet zayıfın var dil anlatım bunlardan 1 tanesi 2.50 üstü ortalama dil anlatim sorumlu geçersin .

öyle biliyorum unutmadısam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Arkadaşlar lise 3'e gidiyoruz.Aklıma takılan bir soru var.Diyelim benim ortalamam 2,50 altı.Ve 2 zayıfın var.Sorumluluklara kalırmıyım?

Sorumlu kalma galiba söyle oluyor

4 adet zayıfın var dil anlatım bunlardan 1 tanesi 2.50 üstü ortalama dil anlatim sorumlu geçersin .

öyle biliyorum unutmadısam

Dil ve anlatimim 3 geliyor. Ondan kalmam ama edebiyat ve matematikten kalacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler cok acil bir soru sorucam ben 11. Snif duz lise ogrencisiyim ilk donem 2( geo,biyo) zayifim vardi 2. donem 4(fizik biyo geo inglizce) zayif var. ortalamam 2.67 bu durumda sinifi nasil gecerim?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batujan07 -- 6 Aralık 2015; 8:41:23 >
  • beyler 9. sınıfta 5 tane zayıf varsa ama ortalamamız tutuyorsa o zayıfların sayısını 3e düşürmek zorunda mıyız?
  • düz lise 10.sınıftayim.fizik mat tarih dilve anlatim zayif ort 2.5 üstünde sınıftami kalirim
  • diyelim 4 zayıfım geldi ama ortalamam 2.5*0 üzeri.8düz liseyim) sorumluluk sınavlarına girermiyim? yada kalırmıyım?
  • 1 dönem 4 olan dersim 2. dönem 5 gelirse 4+5=9/2=4.5 o da 5 mi oluyor? eğer öyleyse benim sınıf geçme notum 4.3

5 puan üzerinden 4.3 ise 100 puan üzerinden 86 oluyor. ama 2. dönem karne ortalamam 78 takdir alır mıyım?
  • ben 9 sınıftayım 5 zayıfım var biyo-mat-dil ant-ve geometri.... geçen biyo mat ve dil ant dan ort yükseltme sınavlarına girdim geometridende bir kaç gün sonra girceğim----- sonra e-okuldan baktım biyo dan 38 almışım ama dersin karşısında geçti yazıyo mattan 4 almışım ondada geçti yazıyo dil anlatımdan 9 almışım onda sorumlu yazıyo sonradan e-okulda yıl sonu notlarına baktım 9. sınıf ağırlıklı yıl sonu notu 55,86, herhalde ort tutuyo o yüzden dil ve ant dersi hariç diğerlerinden geçmişim ben şimdi o derlerden geçip dil ve anlatımdan 10. sınıfa sorumlumu geçtim acaba acil cevap plsss.
  • Arkadaşlar Ben ATL öğrencisiyim 10. sınıfta 5 zayıfım vardı hepsini sorumlulukta kurtardım ama ortalamam hala 52.79 geçermiyim lütfen yardım edin
  • Bu konu neden bu kadar uzatlıyo kesin çözüm ben buaadan hesaplama yaptımhttp://www.mersinim.net/egitim/tesekkur-hesaplama-net-ve-kesin-h107439.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemlink -- 15 Ocak 2014; 0:57:57 >
  • aklıma birşey takıldı dil anlatımı geçtik yani ortalaması 50 nin üstünde ama 3 yada 4 tane zayıf var yıl sonu not ortalamasıda 50 nin üstünde 50 yani 50 nin altında değil direk geçermiyiz sorumluluk falan kalmadan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö.U.K -- 6 Nisan 2014; 22:45:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flying scary

aklıma birşey takıldı dil anlatımı geçtik yani ortalaması 50 nin üstünde ama 3 yada 4 tane zayıf var yıl sonu not ortalamasıda 50 nin üstünde 50 yani 50 nin altında değil direk geçermiyiz sorumluluk falan kalmadan?

aynı soruyu sorcaktım be kardeşim 4 tane 1 var ortalamam 60 dil anlatımı 1 deyil geçebiliyormuyum ?
  • beyler bu ortalama varya 2.50 ortalama onu nasıl hesaplıyoruz?
  • By_emre34 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş geçebilidinmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedi.Sinek

Kardeş geçebilidinmi ?

Kalmadım hocam geçtim çok şükür :) Üniversite 2'deyim :D
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.