Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
0
Favori
117.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

her yone maksi aldim 1 saat once 2 msg attım mesajla kalanı sorguladım kalan hakkımı 0 olarak gösteriyor

Paketler yeni olduğundan böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsin. Çok takıldıysa kafana müşteri hizmetlerini arayıp bilgi al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

quote:

her yone maksi aldim 1 saat once 2 msg attım mesajla kalanı sorguladım kalan hakkımı 0 olarak gösteriyor

Paketler yeni olduğundan böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsin. Çok takıldıysa kafana müşteri hizmetlerini arayıp bilgi al.

Bende bugün itibariyle heryöne maksi sms paketini almış bulunuyorum :) bu bahsedilen sorun hakkında bizzat müşteri hizmetleriyle görüştüm aslında başka mevzu için görüşürken son anda aklıma geldi ve bunuda sordum bende de aynı çünkü 4-5 sms atmış olmama rağmen kalan hakkım 0 gösteriyordu dedim nedir bu iş.baktı inceledi dedi heryöne 500 sms hakkınız duruyor sadece 5 tane vodafone a doğru atmışsınız o da 5000den düşmüş doğrumudur dedi evet dedim sorun yok görünüyor bizde dedi ,sanırım yeni paketler olduğundan sistemle alakalı anlık sorunlardır düzelir zaman içerisinde bizde görünen bir sorun yok dedi ki zaten sorun yoktu bakiyemden düşen birşey yok paketten gidiyordu attığım smsler.Bakiyesinden gitme sorunu sizde de yoksa problem yok yinede rahatlamak isteyen arayabilir müşteri hizmetlerini benim aldığım cevap buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 4 Mayıs 2010; 13:04:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

quote:

Bende bugün itibariyle heryöne maksi sms paketini almış bulunuyorum :) bu bahsedilen sorun hakkında bizzat müşteri hizmetleriyle görüştüm aslında başka mevzu için görüşürken son anda aklıma geldi ve bunuda sordum bende de aynı çünkü 4-5 sms atmış olmama rağmen kalan hakkım 0 gösteriyordu dedim nedir bu iş.baktı inceledi dedi heryöne 500 sms hakkınız duruyor sadece 5 tane vodafone a doğru atmışsınız o da 5000den düşmüş doğrumudur dedi evet dedim sorun yok görünüyor bizde dedi ,sanırım yeni paketler olduğundan sistemle alakalı anlık sorunlardır düzelir zaman içerisinde bizde görünen bir sorun yok dedi ki zaten sorun yoktu bakiyemden düşen birşey yok paketten gidiyordu attığım smsler.Bakiyesinden gitme sorunu sizde de yoksa problem yok yinede rahatlamak isteyen arayabilir müşteri hizmetlerini benim aldığım cevap buydu.

Neyse ben alana kadar onlar düzeltirler zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Yazdim yine ayni cevap. Neyazarsam yazayim gelen mesaj ayni :))

DEGERLI ABONEMIZ, ABONE OLMAK ICIN "PAKET MIKTARI"; IPTAL ICIN "IPTAL PAKET MIKTARI", SMS BAKIYENIZI OGRENMEK ICIN "BAKIYE PAKET MIKTARI" YAZIP TEKRAR DENEYINIZ.

Bendede sürekli aynı hata.Bir türlü iptal edemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aBaBaDaN

quote:

Yazdim yine ayni cevap. Neyazarsam yazayim gelen mesaj ayni :))

DEGERLI ABONEMIZ, ABONE OLMAK ICIN "PAKET MIKTARI"; IPTAL ICIN "IPTAL PAKET MIKTARI", SMS BAKIYENIZI OGRENMEK ICIN "BAKIYE PAKET MIKTARI" YAZIP TEKRAR DENEYINIZ.

Bendede sürekli aynı hata.Bir türlü iptal edemedim

Bir ara ben lazım olduğu için 1 haftalık Süper SMS'i alayım dedim. İptal ettiğimi sanıyorum ama bir türlü iptal olmuyor. 3 hafta sürekli paket yenilendikten sonra bu işin mesajla olmayacağını anlayıp müşteri hizmetlerine iptal ettirdim. Bazen durum vahim oluyor gerkçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 4 Mayıs 2010; 22:44:01 >

• Reklamlar başladı

Ama sonuna yetiştim

Mesaj yaz 7999 a gönder diyordu
  • 500sms her yöne 6tl çok iyi olmuş aveada bu 7.8tl idi bakalım avea buna bir cevap verecek mi? Yalnız vodafone bu sms paketleriyle gerçekten çok ilgi çekeceğe benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TürküDiyarı

500sms her yöne 6tl çok iyi olmuş aveada bu 7.8tl idi bakalım avea buna bir cevap verecek mi? Yalnız vodafone bu sms paketleriyle gerçekten çok ilgi çekeceğe benziyor.

Şimdilik kimsenin buna bir cevap vereceğini sanmıyorum. Önümüzdeki 3-5 ay belki daha uzun bir süre bu böyle devam eder diye düşünüyorum.
  • reklamın sonunda mesaj yaz 7999'a gönder diyordu gelen mesaj:
    Heryöne 50 SMS 3 TL için mini,500sms için midi, vodafone içi 5000sms için vfmaksi,heryöne 500+vflularla 5000 sms için hymaksi yaz 7999'a gönder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikei

reklamın sonunda mesaj yaz 7999'a gönder diyordu gelen mesaj:
    Heryöne 50 SMS 3 TL için mini,500sms için midi, vodafone içi 5000sms için vfmaksi,heryöne 500+vflularla 5000 sms için hymaksi yaz 7999'a gönder.

reklamda tek tek hepsini aktarıcaklarına güzel yol seçmişler unutan biri mesaj yazıp 7999a yolladığında dışardayken hepsi gelicek istediğini seçip onu yazıp yollayarak abone olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: nikei

reklamın sonunda mesaj yaz 7999'a gönder diyordu gelen mesaj:

reklamda tek tek hepsini aktarıcaklarına güzel yol seçmişler unutan biri mesaj yazıp 7999a yolladığında dışardayken hepsi gelicek istediğini seçip onu yazıp yollayarak abone olucak.

Evet güzel olmuş gerçekten. Karmaşada kafası karışanlar ve ezber yapmak istemeyenler için birebir.
  • vodafoneson zamanlarda show yapmaya basladı.
    Trcell bakalım ne yapacak kurt puslu havayı mı sever diyecez yoksa nal mı toplayacaklar!
  • 28 nisandaki konuyu daha yeni görüyorum Sonunda başardınız çocuklar 3 tl ye 50 sms oldukça iyi ortalama bir kullanıcı için
  • 1.8 TL ICIN VODAFONE A GECILMEZ bari 600 sms 6 tl 6bin denseydi. BENCE CEPDOLUSU da UCUZ KALMALIYDI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    1.8 TL ICIN VODAFONE A GECILMEZ bari 600 sms 6 tl 6bin denseydi. BENCE CEPDOLUSU da UCUZ KALMALIYDI.

1,8 tl için evet vodafona geçilmez

ancak

+1,2 için hem çok mesajlaştığımız hemde az mesajlaştığımız arkadaşlarımız ve sevgilimiz için değer
  • ben vodafone sms paketlerinin tartışılacak durumunun olduğunu düşünmüyorum.

iyi iş çıkardılar herkesin beklentisine ve keyfine uygun.
  • Ben bu işi anlayamadım. Cep dolusu sms paketimi iptal edememiştim.Bugün kontör yükledim, ardından mesaj geldi HYMAKSİ yüklenmiş hattımı. Ama sorgulama yapıyorum kullanabilcem 0 hakkım varmış. 9 Lirada düştü hesabımdan, bu ne menem iştir anlamadım yahuuu
  • quote:

Ben bu işi anlayamadım. Cep dolusu sms paketimi iptal edememiştim.Bugün kontör yükledim, ardından mesaj geldi HYMAKSİ yüklenmiş hattımı. Ama sorgulama yapıyorum kullanabilcem 0 hakkım varmış. 9 Lirada düştü hesabımdan, bu ne menem iştir anlamadım yahuuu

Bu hatayı alanlar var, sistemsel bir sorunmuş. Mesaj paketiniz tanımlanıyor ancak 0 hakkınız var diyor. Mesaj atıp kontrol ediniz. Bakiyeden düşmüyorsa sorun yok.
  • Hımmmm. Anlaşıldı. Birde şu cep dolusu paketinin akibetini merak ediyorum, yarın onunda son günü, birde onu tanımlamasınlar bana iptal edemiyorum çünkü.
  • quote:

Hımmmm. Anlaşıldı. Birde şu cep dolusu paketinin akibetini merak ediyorum, yarın onunda son günü, birde onu tanımlamasınlar bana iptal edemiyorum çünkü.

4440542 yi arasana noxco. çünkü iptal olmadıysa yenilerler
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.