Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
0
Favori
117.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çok geç

quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Ya cok mu isteriz bilmiyorum ama bir de faturasız hatlar için taraftar hatları gibi bir durum olsa o da iyi olurdu. Tek numarayla 2000dk konuşmak 10Lİra felan. Bu paketleri yaptın diğerlerini de yaparsın be vf . Koccum benim.

bir zamanlar vardı hesabını bilen tarife konuşturan seçenek opsiyonu.
    15 tl'ye 3500 dk idi yanılmıyorsam.

cep limitsiz kontörlü ve uzun lafın tarifesi kapatılarak böyle bir tarife çıkartılmalı bence de.
    vodafone'un gereksiz şeyleri biraz temizlemesi lazım.
    buraya yazalım da görsünler.

Liraya geçişten sonra eski cep1 tarifemi hesabını bilen tarife yaptım. Zaten ceplimitsiz kontörlü tarifesinin de Tl geçişinden sonra gelen zamla bir adı kalmadı. Dediğin gibi bu iki gereksiz tarife temizlenmeli. Ben de düşüncene katılıyorum.

Ayrıca o 3500dakika opsiyonu 5 - 10 TL ücretle karşımıza cıkarsa tamamdır artık. Çift telefon taşımayı bırakır ve 4 aydır sadece süre uzatmak için kontör yüklediğim 1.hattım vodafone kontör yüklemeye baslarım. :))

Sadece gelen aramaları cevaplamak için kullanıyorum ve bunun dısındaki mesaj, konusma internet işlerimi Avea Gsmobile hattım ile hallediyorum.

• Super hizmet. Kutluyorum vodafone. Kamu 40 vardi bende midi sms de aldim sukella oldu. Su internet hizmetlerinde adil kullanim olayi olmasaydi o sisteme de gecerdim.
  • yurtiçi/yurtdışı 500 SMS 9 Lira

böyle bir paket var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

yurtiçi/yurtdışı 500 SMS 9 Lira

böyle bir paket var mı ?

Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

ozaman iptal edip sms günüm bittiğinde yeni paket alırım

Hayırlı olsun şimdiden.

Teşekkür ederim.
  • Efsane 750 abonesiyim..

Az önce aradım MH'yi ve "Her Yöne Maksi" paketini almak istediğimi söyledim. Hali hazırda Vodafone içi sınırsız mesaj paketim var bu paketi aldığımda nasıl bir prosedür olacak diye sordum.

Aldığım cevap harika: 6 Mayıs'a kadar şebeke içi sınırsız paketim devam edecek, fatura kesildiği an otomatik olarak iptal edilecek ve Maksi aktifleştirilecek.. Bana gelen mesajda da 7'sinden itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz diyor

Efsane: 55 TL
    Her Yöne Maksi: 9 TL
    Aylık Cepnet: 7.99 TL
    TOPLAM: 71.99 TL

Her ay ne kadar ödeyeceğim derdim yok, kafam rahat
    Teşekkürler Vodafone..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyaan -- 30 Nisan 2010; 6:40:02 >

• Demekki herkes cepten 7.9 a nete de giriyor
  • Evet arkadaşlar süper parmağın ilk mağdurlarından biri benim sanırım.

Dün bu saatlerde deneme amaçlı mini mesaj paketine abone oldum hattımda 7 küsürat TL vardı. Gelen mesajla birlikte abonelik başladı ve hattımda 3 lira kesildi 4 küsürat tl kaldı. buraya kadar herşey tamam.

Az önce vodafone den bir mesaj geldi 50 sms paketi için bakiyenizde en az 3 TL olması gerekmedir diye. Sonra bakiyeme baktım 2 küsürat birşeyler kalmış. my vodafoneden detay görüntülemede 12 sms gönderdiğim ve tüm smslerin ücretlendirildiğini gördüm. Velhasıl durum böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **BLL**

Evet arkadaşlar süper parmağın ilk mağdurlarından biri benim sanırım.

Dün bu saatlerde deneme amaçlı mini mesaj paketine abone oldum hattımda 7 küsürat TL vardı. Gelen mesajla birlikte abonelik başladı ve hattımda 3 lira kesildi 4 küsürat tl kaldı. buraya kadar herşey tamam.

Az önce vodafone den bir mesaj geldi 50 sms paketi için bakiyenizde en az 3 TL olması gerekmedir diye. Sonra bakiyeme baktım 2 küsürat birşeyler kalmış. my vodafoneden detay görüntülemede 12 sms gönderdiğim ve tüm smslerin ücretlendirildiğini gördüm. Velhasıl durum böyle.

yeni paketler ya belki sistem sorunu olmuştur hemen m.hizmetleriniarayıp sorunu iletirsen iadesi yapılır ve düzeltilir hatan.

• quote:

Evet arkadaşlar süper parmağın ilk mağdurlarından biri benim sanırım.

benim kontörlü hatta da öyle oldu 50 sms aldım gerçi ama mesaj gelmemişti, mesajdan sonra bakiyeden düşmemeye başladı yani normale döndü. demek ki tanımlandı diye gelen sms i beklemek lazım
    ama size mesaj gelmiş tabi, muhtemelen sistem hatasıdır.

• Müşteri hizmetleri ile görüştüm sistem hatası olmuş. Yarın paket tanımlanıp düşen bakiye iade edilecekmiş
  • quote:

Müşteri hizmetleri ile görüştüm sistem hatası olmuş. Yarın paket tanımlanıp düşen bakiye iade edilecekmiş

İyi bari sorun halledilmiş, geçmiş olsun hocam.
  • quote:

Müşteri hizmetleri ile görüştüm sistem hatası olmuş. Yarın paket tanımlanıp düşen bakiye iade edilecekmiş

Müşteri hizmetleri bunun için var zaten değil mi?
  • quote:

quote:

Müşteri hizmetleri bunun için var zaten değil mi?

evet

• heryöne maksi sms paketini alıp kullanan var mı arkadaşlar ?

Düşüşler nasıl oluyor kullanan varsa vodafone a atınca 5000 den şebeke dışına atınca 500 den mi düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN
    heryöne maksi sms paketini alıp kullanan var mı arkadaşlar ?

Düşüşler nasıl oluyor kullanan varsa vodafone a atınca 5000 den şebeke dışına atınca 500 den mi düşüyor.

Büyük ihtimalle dediğin gibidir. Ben 15'inde falan alıcam. Daha Cep Dolusu bitmedi.
  • Her Yöne Maksi = Her Yöne 500 SMS ve Vodafonelu’larla 5000 SMS

öncelikle vodafone yönüne attığın mesajlar, 5.000 den, diğer yönler 500 den.
    vodafone içi 5.000 biterse, 500 den düşer.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN
    heryöne maksi sms paketini alıp kullanan var mı arkadaşlar ?

Büyük ihtimalle dediğin gibidir. Ben 15'inde falan alıcam. Daha Cep Dolusu bitmedi.

Benimde p.tesi gece 12 de bitcek.gece 12den sonra alacağım hymaksi de merak ettim böyle olması gerekir herhalde mantıklı olan dediğim şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem
    Her Yöne Maksi = Her Yöne 500 SMS ve Vodafonelu’larla 5000 SMS

öncelikle vodafone yönüne attığın mesajlar, 5.000 den, diğer yönler 500 den.
    vodafone içi 5.000 biterse, 500 den düşer.

Olması gereken de bu şekilde zaten.
  • haftalık sms kampanyası bittimi arkadaşlar birde şebeke içi 5.000 sms yada 5.000+500 sms kampanyasından faturasızlar yararlanabiliyormu birde benim cep dolusu üyeliğim devam ediyor bir hafta var iptal etsem mesajlarım gidermi yoksa bir haftaya kadar yine kullanırmıyım 2 olarak 3.000 sms devam ederken bu paketlerden birine üye olabilirmiyim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.