Şimdi Ara

dacia duster versiyonları açıklandı. baz donanım tam takır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dacia'nın suv modeli duster resmi sitesinde yerini aldı.
    29.900 tl ile 48.400 arasında fiyatlara 3 donanım seviyesine sahip.

benim donanım takıntım yoktur ama en baz modeli tam takırmış harbiden. klimasını geçtim, ön camlar bile manuel,metalik boya seçeneği bile yok vs... bir tek hidrolik direksiyon var. hiç bir opsiyon seçeneği yok.

orta donanımlı olan ambiance 1.6 4X2 32.000 tl. opsiyon klima+abs,yolcu h.yastığı 2500 tl
    toplam 34.500 tl. bu fiyata bu seçenek gayet iyi gözüküyor.

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=712

• Almanya'da 24.000 liradan satışa çıkmış...

11.900 Euro yazmışlar resmi sitelerine...

http://www.dacia.de/home.php

Bu arada birşey dikkatimi çekti. Dacia'nın imalat sloganı ve ilk hareket noktası 4999 Euroluk araçtı... Baktım ki sandero bile 6.900 Euro etiketlemişler. Sanki araçta 1000 (vergilerden arınık) Euroluk hala ekstra bir fabrika karı var. Yani araca güzel tampon yapmışlar. sanıyorlar ki Çin'i böyle durdururuz...

Size sesleniyorum Fransa; ABD Volt'u sürüyor, akaryakıtlı motorları komple çökertecek. Çin buralara kadar geldi ve yıllık 500.000 araçlık kapasite hedefi koydu. Yıllardır başarıyla süren, piyasa dansözlüğünde raksınız'ın sonu yaklaşmakta. Küreselleşen dünya da büyük şirketler küçük şirketleri yutar...

Reno pilli otomobilinde 2 sene sonraya sipariş açmış 1174 kişi yazılmış. Miş miş te, muş muş. Bunlar hikaye.. Biraz ucuzlatın artık araçları.

Geliyor SUN TZU'nun savaşçıları. Tamamen serbest ve özgürleşmiş bir biçimde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAST_DRIVER -- 28 Nisan 2010; 18:58:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.