Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enrique Iglesias07

Aynen bende giremiyorum. Nasıl alıştıysak artık elim ayağım boşaldı. Konuşamadım kimseyle

Bende de Android var sorun yok e

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enrique Iglesias07 kullanıcısına yanıt
    al benden de o kadar hocam evde ki tüm akıllı cihazlardan denedim tık yok bozulmuş kesin
  • DementorBoggark kullanıcısına yanıt
    Telefonu değiştirip 6s aldım Olaya bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Whatsapa bağlanıyor yazıyor ama gelmiyor neden olabilir 1 saattir bağlanıyor diyor netimde sıkıntı yok tüm sitelere giriş yapabiliyorum.
  • Telefonu sıfırladıktan sonra verilerimi geri yükledim. Whatsapp mesajlarında sorun yok ancak X kişisinin bana özelden attığı bir fotoğraf bir grupta Y kişisi tarafından atılmış gibi görünüyor. Kısaca medyalar birbirine girmiş. Aynı sorunu yaşayan ve tavsiyesi olan var mı?

• Arkadaşlar yeni telefona geçince whatsapp mesajları silindi. Herhangi bir "geri yükle" tarzı bir şey sormadı. Sadece gruplar duruyor. Bu mesajları geri yükleme ihtimalim var mıdır? Benim için çok önemli bir konu. Şimdiden teşekkür ederim.
  • Profil fotoğrafı güncellenemedi lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası veriyor çözümü nedir?
  • Arkadaşlar ben iphone 6yı satıp 2 ay sonra note 5 aldım ama whatsappta gruptan ben çıkmadığım halde kendim çıkmışım görünüyor amaben telefonu satarken hiçbi whatsapp grubundan çıkmadımki bu nasıl oluyor biri açıklasın 2 ay kullanmayınca kendi kendinemi çıkıyor

• Merhaba arkadaslar soyle bi durum var. Bir arkadasimla whatsapp uzerinden 3-4 aylik konusmalarim var bu konusmalari yarin kendisi silicek . ama ben silinsin istemiyorum yanliz soz vermia bulundum. Yarin o silmeden once ben bu konusmalarin bir yedeğini alsam simdiden yarin o sildikten sonra geri yukleme gibi bir sey yapabilir miyim ?

• herkese selam. iphone dan adroide geçtim bu gün. ama whattsapta daha önce kullanılan numarayı deiğiştirip kendi numaramı aktif edemiyorum. eski hesabı silmek istiyorum ama olmuyor. her defasında şu uyarıyı veriyor '' şebeke koşulları hesabınızı silmeye izin vermiyor '' nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilicek var mı acaba..
    ACİLL!!
  • Çok kıl bir sorun olacak ama sinektir ufaktır mide bulandırır hesabı , :)

mesajı yolladıktan sonra baloncuk bazen yarısı içeri kalacak şekilde yolluyor tamamen yarısı değil yani alt kısımdan minicik kesik gidiyor sanki yukarı kaydırınca sorun yok ara ara yapıyor bunu neden oluyor fikri olan var mıdır..*
  • iOS'ta whatsapp arka planda yokken mesaj gelince bildirim gelirdi ama tek tik olurdu. Şimdi çift tık oluyor ? Sebebi nedir ?

• iyi akşamlar arkadaşlar iphone 6s kullanıyorum whatsappda sayfa geçişlerinde kasma sorunu yaşıyorum ve beni çok rahatsız ediyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim
     GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!)
  • bazen karşı tarafın son görülmesi gece dahi olsa attıgım mesajı(gunduz) okuduna daire mavi tik cıkıyor bu nedendir arkadaslar

yani gece 03.40 son görülme olsa sabah 10.00 da gunaydın desem bazen mavi tik cıkıyor bir süre sonra ama son görülme hala 03.40
  • derdewıl1472 kullanıcısına yanıt
    Whatsapp ayarlardan sohbetleri yedekle konusmayi silince wgatsabi silip tekrar yukle yedeklemeyi geri yukle bu kadar

• Who Deleted me whatsapp diye bir uygulama cikmis sanirim takip edenleri de gosteriyor asli var mi acaba

• Arkadaslar merhaba yeni aldim nu.arayi whatsapp numarayı degistirdigimde yeni numaram gider mi şu kişinin numarası degisti diye acill yardim lütfennn

• google drıve yedeklenen mesajları nasıl görebiliyoruz
  • arkadaşlar, ws de birine word belgesi yollarken, pc den tele attığımda( iphone) belgedeki yazılarda kayma olmuş oluyor, bunun önüne nasıl geçebilirim?
  • beyler bazen whatsppa girince mesaj gelmiş oluyor ama ana ekranda bildirim falan gelmemiş oluyor bu
    neden oluyor acaba
    bildirim internet hersey acık
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.