Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uzil

son sürümüyle stalker'lığı engelleyen uygulama.

eskiden sizin telefon rehberinizde olmasa dahi birinin tleefonunu rehberinize ekleyip çevrimiçi durumunu (ihpone'dan engellemediyse), kişisel durumunu ve en önemlisi profil fotoğrafını görebiliyordunuz.

artık böyle bir şey yok. sizi rehberinden silmiş birinin profiline girdiğinizde avatarına dokunursanız "profil fotoğrafı yok" hata mesajıyla karşılaşıyorsunuz.

bu şekilde whatsapp'ı olan birinin sizi rehberinden silip silmediğini de anlayabiliyorsunuz.

Yani bizi silerse profil fotosu gözükmüyor di mi ? Eski sevgilim beni silmemis yakaladım onu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon değiştireceğim şuan hesabımı silmeden telefondan kaldırsam yeni telefonumda mesajlar ve gruplar gözükür mü ve gruplardan çıkmış sayılır mıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michigan -- 9 Şubat 2014; 22:08:55 >
  • arkadaşlar android telefon kullanıyorum whatsapp'da daha önce profil resmi görünen kişiler şimdi görünmüyor tabi bunlarla yıllardır görüşmüyorum eski arkadaşlarım haliyle numaramı silmiş olabilirler bu durum doğru değilmi bende ekli olup karşı tarafta ekli değilsem profil fotosunu göremiyorum ? son görülmelerde sorun yok profil fotoları görünmüyor bilgi verirmisiniz
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    bilgimi ? arkadasim diger sayfada (49.sy) hatta ustde acikladik,sordun yine yazalim,whatsapp sali gunu 22 den sonra gizli bir guncelleme yapti ve artik resimlerin gozukmesi icin iki tarafdada numaralarin rehbere kayitli olmasi gerekli,bir taraf kayitli diger taraf kayitli degilse rehbere kayitli olan kisi senin resmini görebilir sen onun kini göremezsin cunku onda sen kayitli olmadigin icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuk_18 -- 8 Şubat 2014; 23:37:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuk_18

bilgimi ? arkadasim diger sayfada (49.sy) hatta ustde acikladik,sordun yine yazalim,whatsapp sali gunu 22 den sonra gizli bir guncelleme yapti ve artik resimlerin gozukmesi icin iki tarafdada numaralarin rehbere kayitli olmasi gerekli,bir taraf kayitli diger taraf kayitli degilse rehbere kayitli olan kisi senin resmini görebilir sen onun kini göremezsin cunku onda sen kayitli olmadigin icin

konuyu okuyorum hocam sık sık ancak yazan arkadaşlar sorun olduğunu düşündükleri için emin olamadım o yüzden tekrardan sordum cevap için teşekkürler
  • nokia c6-01 kullanıcısıyım. yaklaşık 1.5 yıldır whatsapp kullanıyorum. son birkaç aydır bi sorunla karşılaşıyorum. hiç konuşmadığım kişiler sohbet listeme ekleniyo. sohbeti sil diyorum tekrar geliyo sohbet listesine böyle bi sorunla karşılaşan varsa lütfen söylesin
  • gsfrkn G kullanıcısına yanıt
    virüstür buyuk ihtimal telefonu komple silip yeniden kurmani tavsiye ederim olmaz ise wahts hesabini silip yeniden acmani öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuk_18 -- 9 Şubat 2014; 13:46:29 >
  • arkadaşlar iyi akşamlar. whatsapp hesabını sildikten sonra tekrar açabiliyormuyuz? komle hesabı silmekten bahsediyorum.
  • Rehberden sildiğim kişiler whatsapp kişi listemden silinmiyor. her yolu denedim yok. ne yapmam gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tpnrck

arkadaşlar iyi akşamlar. whatsapp hesabını sildikten sonra tekrar açabiliyormuyuz? komle hesabı silmekten bahsediyorum.

Whatsapp hesabın zaten telefon numarası olan hesap değil mi? Benim "bildiğim" hesabı inaktif edemiyorsun çünkü telefon numarasına bağlı hesaplar. Fakat detaylı bilgi için uzman arkadaşlar gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michigan

Arkadaşlar telefon değiştireceğim şuan hesabımı silmeden telefondan kaldırsam yeni telefonumda mesajlar ve gruplar gözükür mü ve gruplardan çıkmış sayılır mıyım ?

Bilen veya deneyen yok mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilith_

Rehberden sildiğim kişiler whatsapp kişi listemden silinmiyor. her yolu denedim yok. ne yapmam gerekli?

Uygulama Yöneticisi ne girip programı durmaya zorla tuşuna basarak durdur , yeniden whatsapp a girdiğinde sildiğiniz numarayı görmezsiniz. .

• Yaklaşık 3 4 hafta önce whatsapp dan gelen bildirim de süremin Son 30 gün olduğu yazıyordu. Bugün kafama esti bir bakayım Son güncelleme merhaba ne zamandı diye. Bir de baktım 11 Şubat 2015 olmuş kendi kendine uzanmış anlamadım. Başına böyle birşey gelen veya bir bilgisi olan var mı? Android kullanıcısıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuk_18

virüstür buyuk ihtimal telefonu komple silip yeniden kurmani tavsiye ederim olmaz ise wahts hesabini silip yeniden acmani öneririm

teşekkürker tavsiyeniz için

• tpnrck kullanıcısına yanıt
    hesabi sildikden sonra tabiki tekrar acabiliyorsun,ama mesala hesabi silip 1 2 ay sonra yeniden actiginda süreninde uzadigini görebilirsin ama simdi sildin haftaya actin tekrar ayni numara ile o zaman kaldigin yerden devam edersin ucretsiz kullanma süreni
  • Michigan kullanıcısına yanıt
    yapman gereken whatsi silmeden bu dosyalarimda whatsappin kalsörü var o klasörü komple al yeni telefona kopyala sonra whatsappi kur o sekilde yeni telefona aktarabilirsin birde google hesabin yedekliyorsa ondada geri gelebiliyor,
  • Lilith_ L kullanıcısına yanıt
    rehberden sildikden sonra whatsi guncellemen gerek ancak o zaman gidiyor kisi listenden
  • fuk_18 F kullanıcısına yanıt
    Dostum çok sağol bende bu süre uzatmak için sormuştum :)
  • fuk_18 F kullanıcısına yanıt
    Dostum telefon iphone yalnız.Böyle bi imkan yok sanırım iphoneda.Başka bir yol var mı peki ? Bu arada cevap verdiğin için teşekkürler

• Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır whatsappta bazı kişilerin resimlerini göremiyorum. Son görülmeler var ama resimler yok. Bunun tam olarak nedenini biri açıklayabilir mi ? Geçen mesajları okudum ama kesin bir şey yoktu. Bilen biri bilgilendirirse sevinirim yoksa kafayı yiyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mücahit5353 -- 10 Şubat 2014; 17:03:45 >
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.