Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende iPad 2 var sürüm ios5 5.1 nasıl whatsapp yukleyebilirim Jailbreakte yok iOS5 için
  • İphone ile whatsapptan nasil cikis yaparim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal86

İphone ile whatsapptan nasil cikis yaparim

Telefondan kaldırmayı dene ben bugün biraz denedim ama çıkış yolu bulamadım tek çözüm silmek bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhandkl

quote:

Orijinalden alıntı: erdal86

İphone ile whatsapptan nasil cikis yaparim

Telefondan kaldırmayı dene ben bugün biraz denedim ama çıkış yolu bulamadım tek çözüm silmek bence

O sekilde biliyorumda androidler gibi acip kapatmak istiyorum silmek istemiyorum
  • Merhabalar bir sorum olacak!!!! iphone 3 kullanıcısıyım whatsapp programına girdiğim an mesajar geliyo, telefonum kilitliyken mesaj gelmiyo whatsapp dan. ayarlarımda bir sorun var sanırım çok da araştırdım ama bi fikrinizi sormak istedim... şimdiden teşekkürler )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bihayli

Merhabalar bir sorum olacak!!!! iphone 3 kullanıcısıyım whatsapp programına girdiğim an mesajar geliyo, telefonum kilitliyken mesaj gelmiyo whatsapp dan. ayarlarımda bir sorun var sanırım çok da araştırdım ama bi fikrinizi sormak istedim... şimdiden teşekkürler )

Aynı sorunu ben de yaşıyorum cevap verirseniz iyi olur. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkeita

quote:

Merhabalar bir sorum olacak!!!! iphone 3 kullanıcısıyım whatsapp programına girdiğim an mesajar geliyo, telefonum kilitliyken mesaj gelmiyo whatsapp dan. ayarlarımda bir sorun var sanırım çok da araştırdım ama bi fikrinizi sormak istedim... şimdiden teşekkürler )

Bildirimlerden whatsapp'i açın. Kilit ekranda görüntüle ya da sesli uyarı ver şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

quote:

Orijinalden alıntı: kkeita

quote:

Bildirimlerden whatsapp'i açın. Kilit ekranda görüntüle ya da sesli uyarı ver şeklinde.

O zaten açıktı, programı silip yeniden yükledim sorun halloldu.

• MERHABALAR
    bir konuda bilgi almak istiyorum,
    türkiyede whatsapp kullanan bir arkadaşım Almanyaya gitti, kendisiyle ordan whatsappdan yazıştığımızda ekstra bir ücret yansıyormu? Bu konuda bilgisi olan varmı?
    Arkadaşım Turkcell kullanıcısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elly83

MERHABALAR
    bir konuda bilgi almak istiyorum,
    türkiyede whatsapp kullanan bir arkadaşım Almanyaya gitti, kendisiyle ordan whatsappdan yazıştığımızda ekstra bir ücret yansıyormu? Bu konuda bilgisi olan varmı?
    Arkadaşım Turkcell kullanıcısı.

Bir fark olmaz hocam..ben kik messenger uzerinden uzun bir sure filipinli bir kisiyle mesajlastim faturamda extra bir fiyatlandirmaya rastlamadim. Sonucta mantik soyle..Sizin whatsapp tan gondereceginiz mesajin kac kb veya/mb olacagi uzerinden ucretlendiriliyorsunuz..Ama eger fotograf gonderecek veya arama yapacaksaniz bence WiFi kullanmanizi oneririm
  • Arkadaslar installous'tan whatsapp indirdim aktivasyon kodu gelmiyor.illa ki ücretli mı almak gerekiyor?yoksa başka bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salih -- 3 Nisan 2012; 17:06:51 >
  • Arkadaslar status kismina nasil istedigimiz seyi yazabiliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih

Arkadaslar installous'tan whatsapp indirdim aktivasyon kodu gelmiyor.illa ki ücretli mı almak gerekiyor?yoksa başka bir yolu var mı?

Hayır hocam o şekilde de olması lazım. Bir daha kod isteyin gelmediyse eğer.
  • arkadaşlar general mobi,le 0700 var bende bunda çalışırmı veya nerden bulabilirim çalışanını yardımcı olursanız sevinirim .
  • arkadaşlar pc ye bağlanmıyormuy ya whatsapp ?
    pc den direk cep telefonuna yazacaksın 10 numara olur
  • Soru:

Birinin sizi engellediğini nasıl anlarız?

Cihaz Nokia C6
  • bildirim gelmiyor acaba nedendir
    uygulamaya girince geliyor yazilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar.android tel kullanıyorum.kurcalarken bütün sohbetleri yanlışlıkla silmişim.önemli bilgiler vardı.silinen bilgiler geri gelirmi?
  • Ara sıra bildirim gelmemesi bende de oluyor.

Muhtemelen server ile alakalı. Cok takmaya gerek yok :)
  • bende statu yu guncellemiyor. 5 -6 kere yaziyorum amca oluyor neden acaba
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.