Şimdi Ara

Facebook sitesine giremiyorum onun dışındaki bütün sitelere giriyorum? Acil Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
177.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar hem mozillada hemde IE'de bütün sitelere çok rahat girebiliyorum ama facebooka her iki sunucuda da giremiyorum.Arada bir giriyor genelde zaman aşımına uğrandı bağlantı sıfırlandı diyor.Herhangi bir DNS numarası felanda kullanmıyorum.Daha önce sorun yoktu şu 2 gündür bu sorunu yaşıyoum.
    Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

• Sorun kendiliğinden düzelmiştir arkadaşlar :)
  • geçen gün bana da oluyordu, çerezlerden değil .. bir bilgisayardan girerken diğernden girebiliyordum.. gerçekten ilginç bir problem ..
  • Bazen oluyor sonra aynı şekilde kendi kendine düzeliyor :)
  • Şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum. 2 gündür problem devam ediyor. Kendi pc m olsa sorun yapmayacağım da müdür bir gün gelmedi ertesi gün sorun başladı. Sanki ben yapmışım gibi oldu. Bunun bir yolu yordamı yokmu?
  • http://tr-tr.facebook.com/

buradan girmeye çalışın bakalım?
  • Giriş yapıyor ama başka bağlantılara tıklamak istediğimde bağlantı süresi doldu deyip kapanıyor.
  • Bizimde evde aile efratı kullanıyor ama videoları ilkinden sonra izleyemiyorlar. Ben tövbeliyim facebok kullanmam ama benim çözmemi bekliyorlar elbette. 1. video izleniyor gözümle gördüm. Bir kere video izlendikten sonra bir daha videolar açılmıyor. Video unavailable hatrası veriyor. Yardım bekliyorum.
  • Modemi açtık kapadık sorun duzeldi
  • ie ve opera da denemiştim sorunluydu ve hala da sorunlu. Ama mozilla ile denedim dün akşam ve sorunsuz. Tarayıcı ile alakalı bir sorun galiba.
  • kardeşım ben de chrome ie ve mozilla kuullanıyorum ie de sayfa görüntülenemiyor chrome da sayfa bulunamadı fln diyo pfff
  • evet son yarım saattir ben de giremiyorum.. bölgesel bi sıkıntı var galiba.. kendi kendine düzelicektir
  • ARKADASSLAAAARRR YARDIMM LUTFEEENNNNNNN........................

Hata! Google Chromewww.facebook.com sitesini bulamadı
    Yeniden yüklemeyi deneyin:www.­facebook.­com
    Ek öneriler:
    www.­facebook.­com sitesinin önbelleğe alınmış kopyasına erişin
    Google'da ara:

SABAHH GIREBILIODUM FACEBOKKA AMA SUAN GIREMIYORUM BIR PROBLEMMI VARRR ANLAMADIMMMM BURDA ONBELLEGI ALINMIS KOPYASI FELAN NASIL HALLEDEBILIRIMM BIRIRI YARDIMCII OLABILIRMI ?

• Arkadaşlar bende (Bu web sayfası kullanılamıyor
    http://tr-tr.facebook.com/ adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir) yazıyor kafayı yiğcem...lütfen yardım edin
  • CEVAAPPP YAZICCAAKK KIMSEE YOKKKKMUUUU
  • yaw yok bende de yaa!!! giremiom :S
  • aksammdaa hataaa veriodu zor zar girilioduuu ,,,, pc den sabah bazi programlari sildim acaba ondan mii diee dusundum ama sizindeee ayni problem var galiba :S:S:S
  • hepimiz banlandıkmı kie :D
  • bencee facebooku cokerrrttillerrr
  • o da bi olasılık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.