DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kitapyurdu.com Güvenilir Mi?
226
Cevap
2
Favori
36.843
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kitapyurdu.com Güvenilir Mi?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      4314 Mesaj
      24 Nisan 2010 08:40:14
      Güvenilirlikten kasıt, müşteri memnuniyeti nasıl? Ürün sipariş ettiğimde kaç günde elime ulaşır? Yani üye olmaya ve alışveriş yapmaya değer mi yoksa insanı delirten bir firma mı?

Piyasada aradığım kitapları bulamıyorum. Sadece Kitapyurdu'nda var. Bu nedenden ötürü üye olup alışveriş yapmayı düşünüyorum. Ha bu arada İşbankası ile çalışıyorlar mı ve havale kabul ediyorlar mı? Ve ürün kaç günde elime ulaşır?

• Binbaşı
      1058 Mesaj
      24 Nisan 2010 12:58:13
      Garanti sanal kart ile alisveris yaptım onceki alisverislerimi onu belirteyim oncelikle..bir cok kisinin kullandigi bir site, su ana kadar yanlis hatirlamiyorsam 3 kez siparis verdim, verdigim kitaplar genelde populer kitaplardi ama arasinda cok populer olmayanlar da vardı hepsi 2-3 gun icerisinde elime ulasti..tavsiye ederim

• Yarbay
      2229 Mesaj
      24 Nisan 2010 15:42:13
      Güvenilir bende çok aldım ordan kitap en fazla 2-3 gün içerisinde geliyor..

Technische Universitat Wien - Architektur
      Dexter | Hannibal
      Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Fear The Walking Dead | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | Heroes: Reborn | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Humans | Hunted | Limitless | Lost | Modern Family | Mr. Robot | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | The Whispers | True Detective | Two And a Half Men | Zoo | The Lost Room | Dead Set
    • Yarbay
      4314 Mesaj
      24 Nisan 2010 16:06:47
      Anladım. Peki İş Bankası ile çalışıyorlar mı? O konu hakkında bir bilginiz var mı? Ve havale kabul ediliyor mu?

• Binbaşı
      1673 Mesaj
      24 Nisan 2010 16:40:00
      Benim de birkaç kez alışverişim oldu.Kitaplar sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.
      İş Bankası'ndan havale yapabiliyorsun.

• Yarbay
      4314 Mesaj
      24 Nisan 2010 16:52:54
      Peki kitaplar nasıl oluyor? Elinize hiçbir tarafı kıvrılmamış, sağlam bir şekilde geliyor mu? Paketlemeleri iyi mi?

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      24 Nisan 2010 17:14:57
      Ocak ayında yaklaşık 90 civarında kitap sipariş ettim ve bir haftada elime geçti. Çok kaliteli ve uygun bir site,pazarlık yapmaya gerek kalmadan da 173 ytl iskonto yapıldı.

Ya yeni bir yol bulacağız,ya yeni bir yol yapacağız.
      Hannibal Barca
    • Yarbay
      4314 Mesaj
      24 Nisan 2010 17:29:41

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Peki kitaplar nasıl oluyor? Elinize hiçbir tarafı kıvrılmamış, sağlam bir şekilde geliyor mu? Paketlemeleri iyi mi?

Sorumu tekrarlıyorum.

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      24 Nisan 2010 17:48:29
      Paketlemesi güzel. Toplu verdiğim siparişleri Tokat'a istemiştim ve içlerinde 1-2 kitapda çok az kıvrılma harici diğerlerinide hiçbir sorun yoktu.

Ya yeni bir yol bulacağız,ya yeni bir yol yapacağız.
      Hannibal Barca
    • Yarbay
      4314 Mesaj
      24 Nisan 2010 19:32:07
      Tamam. Teşekkürler. Sanırım üye olacağım. Ne kadar sıkıntılı bir alıcıyım öyle değil mi?

• Yarbay
      6782 Mesaj
      24 Nisan 2010 19:35:26

quote:

Tamam. Teşekkürler. Sanırım üye olacağım. Ne kadar sıkıntılı bir alıcıyım öyle değil mi?

gayet normal bir alıcısın

ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
    • Yarbay
      4314 Mesaj
      24 Nisan 2010 20:14:21
      Eyvallah.

Fotoğraf siten 10 numara. Fotoğraflar sana mı ait?

• Binbaşı
      1107 Mesaj
      25 Nisan 2010 18:12:20
      Peki kapıdan ödeme yapabiliyormuyuz kredi kartı ile değil ?

• Yarbay
      3088 Mesaj
      25 Nisan 2010 18:21:46
      4 aydır düzenli olarak alışveriş yapıyorum paketleme sağlam maksimum 5 günde geliyor tabi hafta başı yaparsan 3 günde de gelir

• Onbaşı
      16 Mesaj
      25 Nisan 2010 20:10:28
      İlk alışverişimde bir kitabımı bulamamışlardı ve zarar sokmuştu.

• Teğmen
      233 Mesaj
      25 Nisan 2010 21:13:25
      2 defa alışveriş yaptım.Bir problem çıkmadı.Fiyatlar da piyasaya göre çok uygun.

• Binbaşı
      1649 Mesaj
      26 Nisan 2010 00:26:51
      birsürü kitap aldım gayet uygun fiyatlara problemsiz alışveriş

• Teğmen
      102 Mesaj
      08 Mayıs 2010 14:34:32
      Eğer düşünürsen D&R'da çok iyi.
      dr.com.tr
      Ben sürekli kitap şiparişi veriyorum hem indirimde çok kitap var hemde kampanya yapıyor 3 al 2 öde gibi...
      Paketlemesi çok güzeldi ince bir kutuda geldi kitaplarım. Kesinlikle bir sorun yaşamadım, siteside gayet güvenilir. Ben çok memnun kaldım sınıfta herkese önerdim şimdi hepimiz ordan alıyoruz

• Teğmen
      126 Mesaj
      01 Haziran 2010 23:28:41
      kitapyurdu.com adresindne bugüne kadar 250 liralık alış veriş yaptım hiç bir sorun çıkmadı paketleme oldukça iyi kitaplar orjinal piyasaya göre ucuz havale ile ödeme yapılıyor tavsiye ederim

Rapidshare,Hotfile vb. sitelerden üyelik satılır.
    • Er
      5 Mesaj
      05 Haziran 2010 00:36:36
      Önceki alışverişlerim çok iyiydi. Son 2 alışverişimde (2 ay önce falan) sorun yaşadım. Kullanılmış ve sayfası eksik kitap gönderdiler, yenisi için en az 10 mesaj gönderdim, ondan sonra geldi. Bİr defa da stokta görünen kitabın siparişini verdim, 2 haftaya yakın bekledim, 4-5 kere mesaj gönderdim, tükenmiş dediler. Bu iki konu haricinde bir sorun olmadı.

• Yarbay
      2894 Mesaj
      22 Haziran 2010 22:49:28
      Kargo ücretleri hakkında beni bilgilendirecek biri var mı?Sabit bir fiyatı var mı ? Örneğin 5 kitap almak istiyorum , kitap sayısına , kitap gramına göre mi ücret ödüyorum ?

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Binbaşı
      1383 Mesaj
      22 Haziran 2010 23:01:48
      sizin gazınızla bende ilk siparisimi vericem

Lenovo IdeaPad Y570
      CPU: Intel Core i7-2630QM || RAM: 8GB DDR3-1333MHz || HDD: 750GB WD Scorpio Blue || GPU: 1GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
      Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Premium SP1 64-bit
    • Binbaşı
      1146 Mesaj
      22 Haziran 2010 23:07:52
      Arkadaşlar ben kitaptürk'den cuma günü 8 kitap sipariş etmiştim.
      Pazartesi günü kargoya vermişlerdi salı sabahı bendeydi.
      Kitapyurdun'danda geçen cuma sadece 1 kitap sipariş verdim.
      Bugün oldu hala kargoya vermemişler kitaptürk kitapyurduna nazaran daha hızlı.
      Yayınevinede bağlıdır diyeceksiniz. Kitaptürk siparişimde İş bankası yayınlarından William Shakespeare'in sonelerini sipariş etmiştim
      Kitapyurdunda ki siparişimde İş bankası yayınlarından Ömer Hayyam'ın rubailerini sipariş etmiştim.

İkiside güvenilirdir fakat kitaptürk daha hızlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordmaster -- 22 Haziran 2010; 23:11:07 >

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      23 Haziran 2010 11:22:59

quote:

Orijinalden alıntı: Lordmaster

Arkadaşlar ben kitaptürk'den cuma günü 8 kitap sipariş etmiştim.
      Pazartesi günü kargoya vermişlerdi salı sabahı bendeydi.
      Kitapyurdun'danda geçen cuma sadece 1 kitap sipariş verdim.
      Bugün oldu hala kargoya vermemişler kitaptürk kitapyurduna nazaran daha hızlı.
      Yayınevinede bağlıdır diyeceksiniz. Kitaptürk siparişimde İş bankası yayınlarından William Shakespeare'in sonelerini sipariş etmiştim
      Kitapyurdunda ki siparişimde İş bankası yayınlarından Ömer Hayyam'ın rubailerini sipariş etmiştim.

İkiside güvenilirdir fakat kitaptürk daha hızlıdır.

hızlı oluşunu kitapyurdu kadar sipariş almamasına bağlayabilirsin.. geçenlerde bir haberde okumuştum
      kitapyurdu en çok sipariş verilen kitap sitesi imiş

• Yarbay
      4612 Mesaj
      23 Haziran 2010 11:33:54
      2006 dan beri üyeyim. Birçok siparişim oldu hepsi sorunsuz idi. Tavsiye ederim...

• Yüzbaşı
      278 Mesaj
      23 Haziran 2010 11:37:11
      ben baya kitap aldım hiç problem çıkmadı korkma

Ete kemiğe büründüm,zayef diye göründüm.
      BalıkesirSpor
    • Teğmen
      102 Mesaj
      24 Haziran 2010 03:17:05
      Zaten onların işi kitap pazarlamak.Herhangi bir yırtılma, kıvrılma ya da kargo sorunu da olmaz.Öyle olduğunu varsaysak bile kargoyu teslim almadan tutanak tutturabilirsin.Kitaplar da oldukça ucuz.Tavsiye ederim...

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      24 Haziran 2010 09:12:48
      uzun zamandır üyeyim. 4-5 kez sipariş verdim ve gecikmeden karton ve balonlu plastik ile kaplı halde geldi. tavsiye olunur

saygılarımla
    • Yarbay
      2894 Mesaj
      25 Haziran 2010 02:45:18

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Kargo ücretleri hakkında beni bilgilendirecek biri var mı?Sabit bir fiyatı var mı ? Örneğin 5 kitap almak istiyorum , kitap sayısına , kitap gramına göre mi ücret ödüyorum ?

Soruma cevap verecek biri var mı ?

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      25 Haziran 2010 08:15:13

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Alıntıları Göster

Soruma cevap verecek biri var mı ?

Aşağıdaki yazı kitapyurdu.com sitesinden alınmıştır..

Kitapyurdu.com sizlere siparişlerinizi teslim alabilmeniz için birden çok kargo firması arasında seçim yapma fırsatı sunar. Verdiğiniz siparişin kargo bedelinin ne kadar tutacağı; gideceği yere, ağırlığına ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değiştiğinden dolayı genel bir kargo fiyatı veremiyoruz. Fakat kitapyurdu.com sipariş sisteminin 3. bölümünde, yani siparişinizi onaylamadan hemen önce ödeyeceğiniz kargo fiyatını görebilirsiniz. Sayfanın alt bölümünde bulunan kargo firması seçeneğini değiştirdiğinizde, üstteki kargo fiyatının da değiştiğini göreceksiniz.

150 TL üzeri siparişlere kargo ücreti almıyoruz. 75 TL üzeri siparişlere de %50 indirim uyguluyoruz..

• Yarbay
      2803 Mesaj
      26 Haziran 2010 14:07:03
      kitap satan siteler genellikle kargo şirketleriyel anlaşmalılardır.çok uygun fiyata kitap gönderimi sağlıyorlar.

• Yarbay
      2894 Mesaj
      26 Haziran 2010 19:25:55
      Teşekkürler...

• Onbaşı
      23 Mesaj
      26 Haziran 2010 21:17:38
      Kitapyurdu uygunmuş gerçekten, daha pahalıdır diye düşünmüştüm hep. Bazı kitaplar nerdeyse Kültürtv'deki ucuzlukta.

Mesela; Stefan Zweig - Satranç'ın liste fiyatı 6,5 tl.

Kitapyurdu fiyatı: 4,86 tl
      Kültürtv fiyatı: 4.22 tl
      idefix fiyatı: 5,53 tl

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Haziran 2010 21:24:00
      kitapyurdu en kral sitedir. Hep ordan alırım. Çok beğeniyorum. Kesinlikle herkes güvenebilir. Kitap konularında da hep övüyorum bu siteyi zaten

• Yarbay
      4314 Mesaj
      01 Temmuz 2010 22:25:37
      Üye oldum. Fakat adres kısmında sadece onların seçeneklere eklediği mahalle/sokak seçimi yapılabiliyor. benim bulunduğum yerin mahallesi de yok.

ensarkitap.com dan sipariş ettim. Fena değil aslında burası da. Fakat paketlemelerini beğenmedim.

• Teğmen
      153 Mesaj
      02 Temmuz 2010 00:27:14
      Ben de bir soru sorayım 5 liralık bir kitap alıyoruz 5 lira kargo ücreti mi ödüyoruz?

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      02 Temmuz 2010 08:11:19

quote:

Orijinalden alıntı: FBİ

Ben de bir soru sorayım 5 liralık bir kitap alıyoruz 5 lira kargo ücreti mi ödüyoruz?

Bir ara 5 kitap almıştım ve 5 lira kargo ücreti vermiştim[ İstanbul-Rize]
      Tavsiyem bir kaç kitap al ki kargo ücreti gözüne batmasın

• Yarbay
      2289 Mesaj
      04 Temmuz 2010 16:29:26
      en son geçen hafta kitap siparişi vermiştim 3 adet kitap aldm kargo firmasının ilçelere dağıtım gününün haftada iki kez olmasından dolayı siparişi verdikten 5 gün sonra kitaplarım elime geldi 3 gün kargo şubesinde bekledi.

Onun dışında yaklaşık olarak 3,5 yıldır kitapyurdu.com sitesini takip ediyorum epey kitap siparişi verdim bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

• Binbaşı
      1838 Mesaj
      06 Temmuz 2010 12:20:21
      Çoğu kez burdan aldım gerek müşteri hizmetleri gerekse paketlemeleri çok güzel.Sipariş ekranında firefoxda sıkıntı vardı biraz ama onu da düzeltmişler şimdi çok daha güzel olmuş.Tedarik süreci var her kitabın hepside tam zamanında temizn ediliyor hatta bazıları daha da kısa olabiliyor.Fiyatları çoğu siteye göre verdikleri hizmet açısından da çok tatminkar ben başka yerden almayı düşünmüyorum.Konu eski ama ilerdeki kitapkurtları için yararlı olması dileğiyle

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      03 Ağustos 2010 16:18:17
      kargo ücreti kaç tane kitap alırsan al 3 ile 4,5 lira arasında oluyor. o yüzden sipariş ederken en az 3-4 kitap sipariş ederseniz kargo fiyatı yok gibi gelir. ama tek kitap alırsanız zararlı çıkarsınız genelde.. ha bu arada normalin çok çok altında oluyor kargo ücreti. normal kargo olsa en az 14-15 tl oluyor.

kral benim..
    • Yarbay
      2195 Mesaj
      06 Ağustos 2010 00:09:53
      bu sitede fiyatlar neden ucuz ki?

• Yarbay
      2081 Mesaj
      06 Ağustos 2010 18:07:24
      d&r da 50 üstü kargo ücretsiz.Denemeyen bence birkezde orayı denesin.

• Yüzbaşı
      893 Mesaj
      06 Ağustos 2010 18:45:49
      Kitapyurdu gercekten güvenilir bir site.Fiyatlarıda oldukça ucuz piyasaya göre.Birkac kez alışveriş yaptım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım

Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler. Napoléon Bonaparte
    • Teğmen
      113 Mesaj
      07 Ağustos 2010 15:18:55

quote:

Orijinalden alıntı: darkrhapsody

Kitapyurdu gercekten güvenilir bir site.Fiyatlarıda oldukça ucuz piyasaya göre.Birkac kez alışveriş yaptım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım

en güvenilir site diyebilirim kitap alanında.. kullandım birkaç kere hem kitaplar ucuza geliyor, hemde bi sorun çıkmadı

fikirler kurşun geçirmez!..
    • Yüzbaşı
      253 Mesaj
      07 Ağustos 2010 16:17:00
      Kitapyurdu.com duyduğuma göre güvenilirmiş.Kitaplarda 2-3 günde geliyor galiba Bence hepsiburada.com daha iyi

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      07 Ağustos 2010 16:25:24
      Güvenilir.1-2 gün içerisinde kitaplar geliyo.Paketler falan gayet güzel

• Yüzbaşı
      447 Mesaj
      28 Ekim 2010 23:09:57

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

bu sitede fiyatlar neden ucuz ki?

Br kitapçının ne kadar gideri var sanal kitapçının ne kadar maliyeti var. Normal kitapçının eleman, kira, elektrik vergi vs giderleri varken sanal kitapçıların yok
      Bir şey soracağım 6-7 kitap alırsak kaç kargo halinde gelir kargo fiyatı değişir mi?

• Binbaşı
      1095 Mesaj
      29 Ekim 2010 01:03:22

quote:

Orijinalden alıntı: katherin.e

Eğer düşünürsen D&R'da çok iyi.
      dr.com.tr
      Ben sürekli kitap şiparişi veriyorum hem indirimde çok kitap var hemde kampanya yapıyor 3 al 2 öde gibi...
      Paketlemesi çok güzeldi ince bir kutuda geldi kitaplarım. Kesinlikle bir sorun yaşamadım, siteside gayet güvenilir. Ben çok memnun kaldım sınıfta herkese önerdim şimdi hepimiz ordan alıyoruz

birde çık reklamlarında oyna tam olsun

• Yarbay
      2603 Mesaj
      29 Ekim 2010 01:14:40

quote:

Orijinalden alıntı: eka02

Alıntıları Göster

Br kitapçının ne kadar gideri var sanal kitapçının ne kadar maliyeti var. Normal kitapçının eleman, kira, elektrik vergi vs giderleri varken sanal kitapçıların yok
      Bir şey soracağım 6-7 kitap alırsak kaç kargo halinde gelir kargo fiyatı değişir mi?

Tek kargo halinde gelir diye düşünüyorum ama müşteri hizmetlerine sor bir.

• Yarbay
      3088 Mesaj
      29 Ekim 2010 11:08:15

quote:

Alıntıları Göster

Hocam ben mart ayından beri kitapyurdundan kitap alırım toplam 1000 liralık kitap almışımdır.Her ay düzenli olarak alırım,30 tane kitap alsan da 5 tane kitap alsan da tek kargo,kargo fiyatını kendin seçiyorsun ,yani 3-5 tane kargo firması var evine en yakın hangisiyse onu seçiyorsun.Tek kargo .

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      03 Kasım 2010 14:51:17

quote:

İstersen 100 kitap al hepsi tek kargo halinde geliyor.. Hatta başımdan geçen olayı paylaşayım sizlerle
      Bir keresinde 15 roman sipariş verdim.. Romanlardan ikisi ellerinde yokmuş.. Mail atıp özür dilediler ve 2
      seçenek sundular.. 1. iki romanın parasını iade edebiliriz , 2. ise isterseniz mevcut 13 romanı gönderelim
      diğer 2 roman elimize en kısa zamanda gelecek onları ayrı gönderelim dediler.. Ben para iadesini seçtim

• Yarbay
      2289 Mesaj
      07 Kasım 2010 09:43:38
      kitap ihtiyacımı genelde kitapyurdu.com'dan gideriyorum hem ucuz oluyor hemde müşteri memnuniyeti ön planda oluyor, bu zamana kadar yaptığım alış verişlerin hiç birinden pişman olmadım, hatta şöyle bir anımı anlatayım.

bir keresinde bir kitap elime deforme olmuş şekilde geldi, daha sonra kitapyurdu.comu aradım ve sağolsunlar bize yollayın kargo parasını biz öderiz dediler bende onu yaptım sonra ellerinde aynı kitap yokmuş bana ücret iadesi yaptılar bi dahaki alış verişimde o parayı kullanarak kitap aldım, mağdur edilmedim.

Bu konuda da çok memnun oldum. Sattıkları ürüne sahip çıkmaları çok hoş ve çok güzel, sanal alemden yapılan alış verişlerde (belli sitelerde) müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor.

Kitapyurdu.com'da bunlardan bir tanesi.

• Teğmen
      167 Mesaj
      09 Kasım 2010 15:08:03
      idefixten 5 kitap istedim listede görünen yok tükenmiş iptal etmişler.Aralarında en merak ettiğimdi.Kitapyurdu iyiymiş bu konuda.Bir kitap yırtık çıkmıştı ordan 15 günde birkaç defa hatırlamayla göndermişlerdi ama olsun.Seçenek sunuyor kargosu 5.50 değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksakallı Dede -- 9 Kasım 2010; 16:00:08 >

• Yüzbaşı
      897 Mesaj
      14 Kasım 2010 16:41:02
      kitapyurdu türkiyenin en iyi online kitap satış mağazasıdır

• Yarbay
      2289 Mesaj
      15 Kasım 2010 11:10:51
      sanal ortamda kitap satan diğer siteler ile kitapyurdu.com'un fiyatını kıyasladım malesef arkadaşlar kitapyurdu.com'da 25 kuruş, ile 75 kuruş arasında fiyat konusunda uygunluk oluyor.

• Yarbay
      4157 Mesaj
      15 Kasım 2010 12:03:27
      Fiyat açısından uygun ve kredi kartı kullanmadığım için özellikle kapıda ödeme seçeneği için tercih ediyorum. 2 günde elimde oluyor

• Binbaşı
      1196 Mesaj
      15 Kasım 2010 12:08:06
      2 tane kitap aldım hiç sorun yaşamadım

Herkes Haddini Bilecek !
    • Onbaşı
      22 Mesaj
      20 Kasım 2010 16:49:28

quote:

hemde ne sıkıntılı bi alıcısın öle
      satıcının yerınde olsam bedava verırdım sana yeterki kurtulayım sndn .d

• Emekli Yönetici
      8054 Mesaj
      21 Kasım 2010 00:24:59
      Kitapyurdu'da, Idefix'de güvenlidir, hiçbir sorun olmaz. Yeri gelmişken yazayım; kitapyurdu idefix'ten daha ucuzdur. Ama Idefix'de daha fazla taksit imkanı var. Örnek vermek gerekirse kafama göre 3 kitap seçtim;

Dan Brown - Kayıp Sembol | Kitapyurdu; 21.05 TL Ideefixe; 25,50 TL
      Server Tanilli - Uygarlık Tarihi | Kitapyurdu; 21,97 TL Ideefixe; 23,38 TL
      Stephen King - Bir Aşk Hikayesi | Kitapyurdu; 18,95 TL Ideefixe; 22.95 TL

Ideefixe: 71.83
      Kitapyurdu: 61.97

Sadece 3 kitap seçtim ama bunda bile 10 TL fark oluştu toplu kitap alımında fark baya açılıyor. Ama Ideefix'in taksit imkanı çok fazla. Örneğin Maximum kart'ı ele alalım tutar ne olursa olsun 4-6 ve 8 taksit yapıyor. Idefix ise aldığınız fiyatlara göre taksit yapıyor, bu durumda 61.97'yi en fazla 3'e bölebiliyoruz.

Niye böyle bir karşılaştırma yaptım bilmiyorum ama yararı olur belki birilerine.

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Yüzbaşı
      398 Mesaj
      21 Kasım 2010 12:44:41
      Ben de kitapyurdundan kitap sipariş ettim normal farklarıyla arada 70-80 TL fark oluştu.

Sayfa: [1] 2 3 4   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kitapyurdu.com Güvenilir Mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.