Şimdi Ara

Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
740
Cevap
6
Favori
47.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben burada benim makinanın fotoğraflarını çekip koysam herkes sıfır sanar o derece temiz kullandım makinayı ve Allah'a şükür şuan saat gibi çalışıyor 2009'un ekim 30'da almıştık makinayı daha dün gibi hatırlıyorum
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam bende olabildiğince yaşatmaya çalışıyorum
    Yalnız ilk sayfadaki driverlar 32 bit için haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Saolun hocam bende olabildiğince yaşatmaya çalışıyorum
    Yalnız ilk sayfadaki driverlar 32 bit için haberiniz olsun.

farkındayım, oynadıgım flash tabanlı online bir poker sitesi ile ilgili statik ip ile konusunda 64 bitlerde sorun yaşıyorum zaten 32 bit yükleyeceğim öyle görünüyor,

64 bit driverları da varsa onuda bulsak iyi olurdu daha sonra lazım olabilir belli olmaz

http://www.samsung.com/tr/support/model/NP-R620-FS03TR

burada 64 bit driverlarında eksik varmı acaba, ?

MCE Update,hotfix programları, ve linkini verdiğim sayfadaki programların hangileri gereksiz veya gerekli?

bu arada 1. sayfadaki bizim r 620 youtube kanalına bakayım dedim test videolarına falan, orda baktımki meşhur warrock ts zekkelemesini de yüklemişsin gece gece iyi güldüm ha sadsadw

pe..........k p...............k p.........................k son ses bağırıyo bebe yine rahatlamıyo yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komedi6 -- 15 Aralık 2014; 16:58:29 >
  • Benim R620'de öldü gibi beş yılın ardından
  • bugun cihaza win 7 home basic 64 bit yukledim, eski vista recovery kisminibda hdd den komple sildim, isinma ve kasilma ileri derece azaldi, recovery icin hangi programi onerirsiniz, denetim masasindaki win 7 nin kendi imaj alma aracini mi kullanayim yoksa acronis mi, simdi bu cihaza samsung recovery solution programini kursam ise yararmi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse yokmu alo

recovery de tamam, ekran kartı sürücüsünü güncelleyemıyorum, daha dogrusu sürücüyü bulamıyorum
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama gerekli bilgi ilk mesajda var hocam
  • driveri guncelledim ama guncellenmesine ragmen surum nosu degismiyor, bu sadece bizim samsunglarda oluyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bios güncellemesini yapıp 8 GB ram takabilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RisinGson

Bios güncellemesini yapıp 8 GB ram takabilen var mı ?

Güncel BIOS da 8Gb ram desteği yazıyordu. Ama yıllardır kimse denemedi sanırım.
  • 8 gb ram desteğinden haberim yoktu benim makinayı kardeşime verdim kendim yeni notebook aldım bir ara bios güncellemesi yapıp 8 gb ram e yükseltme yapmak çok isterim ve performans testi yapmak isterim güncel bios samsung'un sitesinden bulabilirmiyiz acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

8 gb ram desteğinden haberim yoktu benim makinayı kardeşime verdim kendim yeni notebook aldım bir ara bios güncellemesi yapıp 8 gb ram e yükseltme yapmak çok isterim ve performans testi yapmak isterim güncel bios samsung'un sitesinden bulabilirmiyiz acaba..

İlk sayfadaki media fire linkinin içinde olması lazımdı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

quote:

8 gb ram desteğinden haberim yoktu benim makinayı kardeşime verdim kendim yeni notebook aldım bir ara bios güncellemesi yapıp 8 gb ram e yükseltme yapmak çok isterim ve performans testi yapmak isterim güncel bios samsung'un sitesinden bulabilirmiyiz acaba..

İlk sayfadaki media fire linkinin içinde olması lazımdı sanırım.

http://www.mediafire.com/download/41k03uu4jxsigp9/Samsung+R620+07LL+BIOS.rar

Bu herhalde ..

Şuan kardeşimlerdeyim makinaya The Battle for Middle-earth ü yükledim oynuyorum çok özlemişim laptopumu ve bunda oyun oynamayı :)

Makinanın ram i 8 gb yapıp bunda Gta 5 performans testi yapmak istiyorum bakalım nasip olursa
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    Aynen o link hocam. Çalışırsa ilginç olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala kullanan kaldımı ürünü

Benimki 2 yıl önce cortladı ne yazıkki. Aşırı ısınmadan sanırım çip problemi başgösterdi. yaptırmadım bende. zaten iyice touchapdin sol tarafı soyulmuştu.

bu notebook ile aldığımız windows 7 home un windows 10 a geçişi varmıydı ? o kodla w10 alınabiliyormu bilgisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoneyTalks -- 12 Kasım 2015; 3:04:46 >
  • Bir ay önce benim R620'de vefat etti maalesef. Bir ay bilgisayarsız gezdikten sonra Asus ile yoluma devam ediyorum.
    5 yıl 7 ay olmuş konuyu açalı. Bu süre zarfında konuştuğumuz tanıştığımız herkese teşekkürler. Umarım yardımcı olabilmişizdir birazda olsa.

Hala kullanan kaldıysa () elimizden geldiğince burada oluruz yine. Yeni konularda buluşmak üzere

@MoneyTalks
    Son olarak, yapılıyor hocam ben kullanmadım daha pro aldığım için, W10 home veriyor onun için kullanmayı düşünmüyorum.
  • Şuan bu mesajı r620'den yazıyorum Allah'a çok şükür makina hala gıcır gıcır ve sorunsuz kullanıyorum , bu saate kadar oyun oynadım hatta :)

Hafta içi makinanın fotoğraflarını atayımda görün arkadaşlar bakalım bu kadar temiz kullanabilen varmı aramızda :)
  • quote:

Şuan bu mesajı r620'den yazıyorum Allah'a çok şükür makina hala gıcır gıcır ve sorunsuz kullanıyorum , bu saate kadar oyun oynadım hatta :)

Hafta içi makinanın fotoğraflarını atayımda görün arkadaşlar bakalım bu kadar temiz kullanabilen varmı aramızda :)

benim r 620 hala sıfır gibi ve ben bu forumda ilk alanlardanım isterseniz foto da atabılırım

tabiiki eski hızı yok ama iş görüyor,

hala teamspeak üzerinden online counter strike 1.5 maçları atıyorum, hd filmler izliyorum,

hatta son çıkan oyunların çoğunu medium ayarlarda oynatır cihaz, ama yine de fazla zorlamamak lazım

, bu anakartların ömürleri ortalama 6-7 yıl oluyor ben 7. yılı doldurdum bakalım ne zaman yatağa düşecek şu an hala taş gibi umarım nazar değmez
  • merhabalar,
    r620'yi ben de sanırım mayıs 2010'da almıştım. takribi 5 yıl 7 ay olmuş.
    bu süre zarfında r620 beni hiç üzmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 19 Mayıs 2016; 13:14:37 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.