DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
.
9
Cevap
0
Favori
31.318
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      5219 Mesaj
      23 Nisan 2010 20:53:28
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1myst -- 16 Temmuz 2016; 18:11:27 >

"Bedava yaşıyoruz, bedava; Hava bedava, bulut bedava; Dere tepe bedava; Yağmur çamur bedava; Otomobillerin dışı, Sinemaların kapısı, Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava; Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava." Orhan VELİ - ♪● Cem Karaca - Bedava Yaşıyoruz ●♫
      Genel Sağlık Sigortası adıyla dayatılan, öğrenci, işsiz, asgari ücretli çalışan fark etmeksizin milyonlarca kişiyi mağdur eden uygulamadan vazgeçiniz!
      İMZA KAMPANYASINA SİZDE KATILIN.

" Work Smarter, Not Harder! "
    • Android Beta Kullanıcısı
      5847 Mesaj
      23 Nisan 2010 21:02:02
      BIOS'dan dahili ekran kartını devre dışı bırakıp denediniz mi ?

Tartışma adabını bilmeyenler, ukalalıktan önünü göremeyenler ve laftan anlamayanlar mümkünse hiç bir şekilde benimle tartışmaya girmesinler.
    • Android Beta Kullanıcısı
      5847 Mesaj
      23 Nisan 2010 21:06:56

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Bios'ta dahili ekran kartını devre dışı bırakmayla ilgili bir menü yok.(Bios Resimlerini(tık) inceleyiniz)

Onboard ayarlarının arasında olması lazım..BIOS'u biraz karıştırın bulursunuz..

Tartışma adabını bilmeyenler, ukalalıktan önünü göremeyenler ve laftan anlamayanlar mümkünse hiç bir şekilde benimle tartışmaya girmesinler.
    • Yarbay
      9813 Mesaj
      23 Nisan 2010 21:10:23
      Madem yokta neden 1024mb ram i 1016 goruyor. 8mb nerede bu ram in?
      internal graphics 8mb olani disable yapiniz ve guvenli modda onboard ekran kartinin suruculerini kaldiriniz.

Sövdüremeyeceksin beni DH...
    • Yüzbaşı
      745 Mesaj
      23 Nisan 2010 21:17:02
      Bioslarda mevcut ekran kartlarının önceliğini belirleyen bir sekme olur şuan sizinki onboard olarak seçili sorununuzun kaynağı bu .
      İster ilgili sekmeyi bulur önceliği pcı-e slotuna atarsınız yada daha kolaya kaçar anakart pilini söker biosun sıfırlanmasını sağlarsınız işe yarayacaktır.

• Yüzbaşı
      745 Mesaj
      23 Nisan 2010 21:49:22
      İlgisi şu

Aynı sorunu bir dönem bende yaşamıştım ancak sıralamayı biostan pcı-e/ıgp/pcı yapmama rağmen inatla ıgp'den açılıyordu bios içinde default ayarları yüklemekte işe yaramıyordu.
      Pil sök tak sonrası makina direk pcı-e üzerinden açılmış sorunlarım son ulmuştu bende işe yarıyan sizde de yarıyabilir.

• Yarbay
      9813 Mesaj
      04 Mayıs 2010 14:13:42
      Fabrika ayarlarinda ilk kart malesef ki onboard. siz ilk ayarlari yukledikten sonra first graphic adapter i PEG yada Peg link yapmaniz lazim. o zaman sorunsuzca calisacaktir.

• Yarbay
      9813 Mesaj
      05 Mayıs 2010 12:50:12
      ekran karti saglam mi? guvenli kipte baslatip ekran kartini tanitmani yada eski kartin driverlarini silmeni tavsiye ederim.

• Binbaşı
      1287 Mesaj
      01 Mayıs 2013 19:44:39
      quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Sorunu 3 senedir çözemedik :) bende ekran kartını sattım makineyi onboard ekran kartıyla kullanıyorum.

Vay be ne sorunmuş arkadaş

Gelecekte bilgisayarlar 1,5 tondan daha ağır olmayacaklar. -Popular Mechanics Dergisi, 1949 :)

If it runs,it's crackable...
    • Yüzbaşı
      372 Mesaj
      18 Aralık 2013 20:53:00
      aynı sorunla karşı karşıyayım verem oldum biosda değiştirmedik bölüm bırakmadım malasef ekran kartından görüntü alamadım anakart zotac g41

KİM DEMİŞ AHİRETE ELİ BOŞ GİDİLİR...
Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.