- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
.
Bu konudaki kullanıcılar:

9
Cevap
31228
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş

5167 Mesaj
23 Nisan 2010; 20:53:29 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1myst -- 16 Temmuz 2016; 18:11:27 >

"Bedava yaşıyoruz, bedava; Hava bedava, bulut bedava; Dere tepe bedava; Yağmur çamur bedava; Otomobillerin dışı, Sinemaların kapısı, Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava; Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava." Orhan VELİ - ♪● Cem Karaca - Bedava Yaşıyoruz ●♫
Genel Sağlık Sigortası adıyla dayatılan, öğrenci, işsiz, asgari ücretli çalışan fark etmeksizin milyonlarca kişiyi mağdur eden uygulamadan vazgeçiniz!
İMZA KAMPANYASINA SİZDE KATILIN.

" Work Smarter, Not Harder! "

5847 Mesaj
23 Nisan 2010; 21:02:02 

BIOS'dan dahili ekran kartını devre dışı bırakıp denediniz mi ?

Tartışma adabını bilmeyenler, ukalalıktan önünü göremeyenler ve laftan anlamayanlar mümkünse hiç bir şekilde benimle tartışmaya girmesinler.

5847 Mesaj
23 Nisan 2010; 21:06:56 

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Bios'ta dahili ekran kartını devre dışı bırakmayla ilgili bir menü yok.(Bios Resimlerini(tık) inceleyiniz)

Onboard ayarlarının arasında olması lazım..BIOS'u biraz karıştırın bulursunuz..

Tartışma adabını bilmeyenler, ukalalıktan önünü göremeyenler ve laftan anlamayanlar mümkünse hiç bir şekilde benimle tartışmaya girmesinler.

9774 Mesaj
23 Nisan 2010; 21:10:24 

Madem yokta neden 1024mb ram i 1016 goruyor. 8mb nerede bu ram in?
internal graphics 8mb olani disable yapiniz ve guvenli modda onboard ekran kartinin suruculerini kaldiriniz.

Sövdüremeyeceksin beni DH...

744 Mesaj
23 Nisan 2010; 21:17:03 

Bioslarda mevcut ekran kartlarının önceliğini belirleyen bir sekme olur şuan sizinki onboard olarak seçili sorununuzun kaynağı bu .
İster ilgili sekmeyi bulur önceliği pcı-e slotuna atarsınız yada daha kolaya kaçar anakart pilini söker biosun sıfırlanmasını sağlarsınız işe yarayacaktır.

744 Mesaj
23 Nisan 2010; 21:49:23 

İlgisi şu

Aynı sorunu bir dönem bende yaşamıştım ancak sıralamayı biostan pcı-e/ıgp/pcı yapmama rağmen inatla ıgp'den açılıyordu bios içinde default ayarları yüklemekte işe yaramıyordu.
Pil sök tak sonrası makina direk pcı-e üzerinden açılmış sorunlarım son ulmuştu bende işe yarıyan sizde de yarıyabilir.

9774 Mesaj
4 Mayıs 2010; 14:13:43 

Fabrika ayarlarinda ilk kart malesef ki onboard. siz ilk ayarlari yukledikten sonra first graphic adapter i PEG yada Peg link yapmaniz lazim. o zaman sorunsuzca calisacaktir.

9774 Mesaj
5 Mayıs 2010; 12:50:12 

ekran karti saglam mi? guvenli kipte baslatip ekran kartini tanitmani yada eski kartin driverlarini silmeni tavsiye ederim.

1276 Mesaj
1 Mayıs 2013; 19:44:40 

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Sorunu 3 senedir çözemedik :) bende ekran kartını sattım makineyi onboard ekran kartıyla kullanıyorum.

Vay be ne sorunmuş arkadaş
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Gelecekte bilgisayarlar 1,5 tondan daha ağır olmayacaklar. -Popular Mechanics Dergisi, 1949 :)

If it runs,it's crackable...

372 Mesaj
18 Aralık 2013; 20:53:00 

aynı sorunla karşı karşıyayım verem oldum biosda değiştirmedik bölüm bırakmadım malasef ekran kartından görüntü alamadım anakart zotac g41

KİM DEMİŞ AHİRETE ELİ BOŞ GİDİLİR...
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.316