Şimdi Ara

LYS En İyi Konu Anlatımı Olan Kaynak (Mat.-Fizik-Kimya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
15.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar LYSye hazırlanıyorum çok kısa bir sürede en hızlı şekilde konuları bitirmek istiyorum bunun için en iyi konu anlatımı olan kaynak hangisidir?

• Arkadaşlar yok mu bi öneriniz?
  • Fizik için güvender
  • up..
  • Fizik için kesinlikle Güvender
  • Kimya için Esen konu anlatımlı kitabını öneririm. Özellikle organik kimya için. Test kitabı olarak da Fem YGS-LYS soru bankası.

Bende Güvender fizik var ÖSS sistemi Cilt1 ve Cilt2. Gerçekten hiç beğenmedim. Çalışmıyorum evde duruyor öylece. Arşimet modüler setinin fizik kitabından çalışıyorum. Final LYS ve YGS dergileri de çok iyi. Fizik için soru bankası olarak da Cemil Ayan çok iyi. Kalın olması göz korkutmasın, nedense çabuk çözülüyor, bir oturuşta bitiyor, anlayamadım ben de.

Konu başlığında biyoloji yok ama söyleyeyim. Esen biyoloji konu anlatımlısı çok çok iyi. Soru bankası olarak da Final YGS-LYS (2 değil, 3 yazarı olan yeşil kitap) Biyoloji Soru bankası.

Matematik için Karekök yayınları derim fakat o yayın konuyu ayrıntılı kavramak için ideal. Kısa süreli bir şey istediğin için işe yaramaz, sıkar. Tavsiyem soru bankası al, yapamadığın soruları öğren. Daha iyi olur böyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyjohn -- 23 Nisan 2010; 23:20:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Kimya için Esen konu anlatımlı kitabını öneririm. Özellikle organik kimya için. Test kitabı olarak da Fem YGS-LYS soru bankası.

Bende Güvender fizik var ÖSS sistemi Cilt1 ve Cilt2. Gerçekten hiç beğenmedim. Çalışmıyorum evde duruyor öylece. Arşimet modüler setinin fizik kitabından çalışıyorum. Final LYS ve YGS dergileri de çok iyi. Fizik için soru bankası olarak da Cemil Ayan çok iyi. Kalın olması göz korkutmasın, nedense çabuk çözülüyor, bir oturuşta bitiyor, anlayamadım ben de.

Konu başlığında biyoloji yok ama söyleyeyim. Esen biyoloji konu anlatımlısı çok çok iyi. Soru bankası olarak da Final YGS-LYS (2 değil, 3 yazarı olan yeşil kitap) Biyoloji Soru bankası.

Matematik için Karekök yayınları derim fakat o yayın konuyu ayrıntılı kavramak için ideal. Kısa süreli bir şey istediğin için işe yaramaz, sıkar. Tavsiyem soru bankası al, yapamadığın soruları öğren. Daha iyi olur böyle :)

Ben 11. sınıf olarak yazdıklarından bir kaç tanesi ilgimi çekti almayı düşünüyorum yani. Kimya soru bankası olarak Fem, Fizik soru bankası olarak Cemil Ayan ve biyolojide Esen yayınlarını ciddi ciddi düşünüyorum. Yarın nt'ye gidip bunlara bakacağım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Kimya için Esen konu anlatımlı kitabını öneririm. Özellikle organik kimya için. Test kitabı olarak da Fem YGS-LYS soru bankası.

Güvenderin geçen seneki basım berbat sanki Türkçe anlatıyorlar...Bu sene yenilemişler LYS baya iyi

• Fiyatları hakkında bilginiz var mı?
  • Antalyada her kitap 12-18 lira, diğer şehirlerde de öyledir sanıyorum. Büyük kırtasiyelerde daha ucuzdur her zaman
  • Fizik için Fdd-Mustafa Başer
    Kimya Ve matematik için 4. sınıf konularında sorun yaşıyorsan Celal Aydın almanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 24 Nisan 2010; 18:56:10 >
  • Güvender'in organik kimyası tek kitap bir tek onu almayı düşünüyorum.
    Konu anlatımı için Final LYS dergileri,dergi ekleri ve defterler var.Bir de benim otobüs yolculuğum 1 saat sürdüğü için okula giderken okumak için el kitapları aldım.Biyoloji,Fizik ve Coğrafya.Coğrafyası YGS'den önce bayağı işe yaradı.
    Soru bankası da hepsinden 1'er 2'şer tane kitap var final kitapları ve bireylerin kitapları var.
    Yeter herhalde.
    Konu anlatımı için en iyi kaynaklar defterlerdir bunları unutmayın
  • sağlam bir up atalım.

2010 dan 2013 e
  • Fizikten al birini vur ötekine piyasadaki bütün kitaplardan ayrı ayrı konu çalış soru çözmezsen kitapçıkla bakışmaya başlarsınız
    Kimya içinde aynısı geçerli fakat bence esen 1 adım önde diğerlerinden
    Mat için kesinlikle simetri hem konuları güzel anlatmış hemde bol soru çözmüş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.