Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
27
Favori
1.162.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone'a inat kapatmayacağım bu paketi ve sadece işim düştüğünde ayda 13 lira yükleceğim. Geri kalan aylarda bir kenarda durur. Zaten aktif olarak kullanmıyorum. Ayrıca bu ay fazla kullanmadığım android tablet'imden 7 gün 24 saat torrent ile oyun indireceğim. Bakalım el mi yaban bey mi yaman Vodafone efendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 3 Haziran 2014; 1:09:18 >
  • Vodafone'a inat kapatmayacağım bu paketi ve sadece işim düştüğünde ayda 13 lira yükleceğim. Geri kalan aylarda bir kenarda durur. Zaten aktif olarak kullanmıyorum. Ayrıca bu ay fazla kullanmadığım android tablet'imden 7 gün 24 saat torrent ile oyun indireceğim. Bakalım el mi yaban bey mi yaman Vodafone efendi.
    Lise sonum, 8. Sınıftan beri ekmeğini yiyordum keşke devam etseydi evimde internet yok ne buglı günlerimiz oldu günlerce torrent kurduk, milletin ayda 50 lira verdiği internetle laglı oynadığı oyunları arkada torrent açıkken lagsız oynadık ama her iyi şeyin bir sonu vardır bunun da sonu bu oldu allah belanı versin vodafone
  • Lise sonum, 8. Sınıftan beri ekmeğini yiyordum keşke devam etseydi evimde internet yok ne buglı günlerimiz oldu günlerce torrent kurduk, milletin ayda 50 lira verdiği internetle laglı oynadığı oyunları arkada torrent açıkken lagsız oynadık ama her iyi şeyin bir sonu vardır bunun da sonu bu oldu allah belanı versin vodafone
  • Cepnet ve eski müşteriye saygı olmadığı için Avea ya geçtim 2 ay önce %50 daha az ödüyorum 2gb sonrası 96 devam da ediyor. 13 yıllık vodafone hattımı ilk kez taşıdım o derece kızgınım vodafone a
  • Kaybeden vodafone olur. Müşterisini düşünmemiş
  • çok yazık oldu...
    ilk çıktığında alanlardandım 1. dünya savaşından kalma bi hızı vardı ama ne yalan söyleyeyim her işimi rahatlıkla görüyordu.
    vodafone böyle yaparak bir abonesini daha kaybetti....
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan5835

efsane paketin sonunu getiren sms geldi 22.10.2015 tarihinden itibaren 18 tlye çıkmış akk 1.5 gb olmuş. Bu fiyata malesef bir daha yenilemem zaten 30 tlye 7gb int kullanıyorum neden 1.5 gb a 18 vereyim

Vodafone kullanmamın tek sebebi sınırsız cepnet paketiydi bu mesajın gelmesiyle direk Turkcell'e geçiyorum.
  • Bu gün itibariyle 5 - 6 senelik vodafone aboneliğimde sanırım yolun sonu.. En eski cepnet kullanıcılarından biri olarak beni vodafone a bağlayan en özel durum karşısında aldığı tavır ile vodafone gözümdeki değerini yitirmiştir.. Bence bir kuruluş kendine tanıdığı özgürlüğü, müşterilerine tanıyacağı özgürlüğün üstünde tutmamalıdır.. Üstelik 03.11.2015 tarihine kadar kullanım hakkım olduğunu beyan eden bir kuruluşun;

"Degerli abonemiz, Aylik Cepnet paketiniz 22.10.2015 tarihi itibariyle 18 TL karsiliginda 1,5 GB icerecek sekilde guncellenecek ve her ay bakiyeniz olmasi durumunda yinelenecektir. Paketinizdeki haklariniz bittiginde kullaniminiz durdurulur."

Diye göndermiş olduğu mesaj ile verdiği hizmetin kullanımında "benim borum öter" gibi bir adaletsizliği yüzümüze çarptığı açıktır..
  • vodafone kendıne yazık ettı bır efsane bu kadar kullanan varken kapatıldı.
    TELSIM'den kalan sıstemler artık kaldıramıyor gıbıme geldı bunca sız degerlı abooneyı kaybetmetyı goze aldıgına gore vf kendı dusunsun bundan sonra.
    Nasılsa otekı operatorlerde sınırsız net hala mevcut.
  • İlk telefonumu kendi paramla (harçlık+burs) aldığımdan beri kullanıyordum. Lise bitti, Üni bitti, telefonlar değişti ama tarife hiç değişmedi. Gençliğimle bağlantımdı bu tarife. Ne zaman sınırsız netim var desem eskiler aklıma gelirdi. Tarifenin bitmesi beni duygusal olarak etkiledi. Sevgilimden ayrılık mesajı almış gibi oldum. Efsanelerin de bir sonu varmış demek :( Elveda Aylık Cepnet elveda Vodafone. Senin gibisini bulmak zor olacak. :(
  • Gelmiş geçmiş en iyi tarifeydin be..
  • ben iptal ettim cepneti sizde iptal ettin. 96 kpss internete 13 lira verilmez.
  • Ben Vodafone'deyken günlük cepnet yapıyordum. 1.5 TL oldu o da. Sonra Avea'ya geçtim. Rahatım artık 500dk+5000sms+2GB sınırsız internet 23TL.
  • Vodafone az önce SMS gönderdi.

• vodafone kaybeder ben de ve abim de 2 cepnetli ve onun haricinde 2 hattımız daha var. Hepsini taşırım başka hatta. Benim gibi birçok insan var. Diğer hatların sınırsız paketi ya da 5-7 gb arası varsa bilgilendirsin lütfen.
  • Arkadaşlar eski aboneler herkes birlik olup ses duyurursa bişeyler olabilir belki siz ne olur ne olmaz iptal etmeyin en fazla kontör yüklemeyin. Vodafone foruma, twitter'dan #AylıkCepnetBitmesin @VodafoneTR @VodafoneDestek yerlerine de yazalım bu dayatma varsa madem biz de tarımızı koyalım. Kendi topuğuna sıkıyor vodafone çünkü sırf bu paket için yıllardır başka şebekeye geçmeyen üyeleriz biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

2011 den beri kullandığım cepnet paketini iptal ettim şu an vodafone net 49 tl adsl kullanıyorum.

Keşke vodafoneye geçmeseydiniz.Vodafoneye ders verilmesi lazım bu çakallığı için
  • Vay bee
    GSM tarihimizin efsane paketi bitti demek...
  • vala ben 13 senedir taşımıyordum pazartesi postaneye gittim .faturalıya taşıdım sırf cepneti iptal ettiler diye vodafone tepki gösterdim.hattı pttcell e taşıdım açılmasını bekliyorum tarife 14 tl ye (200 daka heryöne+ 250 sms+ 250 mb hızlı internet sonra 3gb ye kadar hız 64kbs den devam ediyor.sonra 10 tl sınırsız internet paketi alabiliyorsun paket bitmeden de alabilrisiniz oda 1 gb hızı internet sonrası 128kbs devam ediyor) sonra 1.45 te vergi var.açıkcası 14+10+1.45:25.45 tl fatura gelir internet aldığın zaman bana uyar gayette fena değil. avea nın hattını kullanıyor çekim olan yerler için güzel kampanya ama dakika yetmez derseniz değişik tarifeler var pttcel sitesiden inceleyebilirisniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazretiPompacı

Aynen turkcell çok iyi hahaha tabi tabi internet paketlerine gözattım resmen rezalet sözde 4.5 g hızı var bide

rezalet=vodafone
  • Ey gidi ne ekmegini yemistik bee ey gidi gunler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.