Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
27
Favori
1.162.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarife için Vodafone nasil reklam yapiyor? Sınırsız kullanım diye. Oyle mi, değil mi? Bu yuzden isteyen istediği gibi kullanmakta özgürdür diye düşünüyorum.

Avea sınırsız konuşma yüzünden tarifeyi değiştirmişti ve bana göre başlı başına hata yapmıştı. Sonuçta aylık 10000 dakika konuşabilirsiniz diye paket çıkarmıştı. Şimdi ben 10000 dakika vermiş Avea, aman tarifeyi kapatmasın diye 2000 dakika mı kullanacagım? Böyle zihniyet olamaz!! (Cep aran kontor kazandıranlardan bahsetmiyorum ama 7000-8000 dakikayı gercekten kullanan insanlar vardı. ve onlar cep aran kontör kazandıranlar yüzünden değil, 7000-8000 dakika kullandıkları için ve Avea zarar ettiğini gördüğü için Avea tarafından onların dahi suçlandığını gördüm çevremde. Usulsüz kullandınız diyerek tarifeleri değiştirildi.)

Şirketler taahhütte bulunarak birşeyler yapıyorsa, onun o şekilde kullanılacagını bilmeleri lazım. Suç burada yorum yapan insanlarda değil, şirketlerdedir.

• @mustafa_(87)
    Evet edge de sitelerdeki hızda düştü. Anlam veremedim. Modem ayarlarından gprs i seçtim sanırım oyüzden değerler bu kadar kötü oldu. Ama bağlantı edge olarak gözüküyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

@mustafa_(87)
    Evet edge de sitelerdeki hızda düştü. Anlam veremedim. Modem ayarlarından gprs i seçtim sanırım oyüzden değerler bu kadar kötü oldu. Ama bağlantı edge olarak gözüküyordu.

otomatik olarak EDGE'ye geçiyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

@mustafa_(87)

Bazen EDGE olarak gösteriyor bağlantıyı, bazende GPRS olarak.
    Birde siteden son yazılımı indirdim. Yazılımda faturasızı seçince internete bağlanamıyorum. Faturalıyı seçince ancak bağlanabiliyorum. Dolayısıyla yeni yazılımla gelen özellikleride göremiyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

@mustafa_(87)

Bazen EDGE olarak gösteriyor bağlantıyı, bazende GPRS olarak.
    Birde siteden son yazılımı indirdim. Yazılımda faturasızı seçince internete bağlanamıyorum. Faturalıyı seçince ancak bağlanabiliyorum. Dolayısıyla yeni yazılımla gelen özellikleride göremiyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

hayır ben böyle bir sorun yaşamadım.ilginç bir sorunmuş yeniden kaldırıp kurmayı bir dene.

• hız düştükten sonra edge hızım.

Vodafone 'CEPNET PAKETİ'  13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

hız düştükten sonra edge hızım.

hız çok iyi'de ping çok yüksek çok geç.

bir de 3g'de test alır mısın bakalım.
  • mustafa bu da hız düştükten sonra 3g.

• quote:

hayır ben böyle bir sorun yaşamadım.ilginç bir sorunmuş yeniden kaldırıp kurmayı bir dene.

Denemezmiyim. Kaç defa denedim ama sonuç gene aynı. Neyse zaten yeni servislerin pek bi albenisi yok.

@çok geç

Edge değerleriniz çok güzelmiş. Ama tabii ki o anlık değerlerdir. Sürekli o hızlarda olsa süper olurdu. Birde edge de ping değerleri çok yüksek. Buda sitelerde dolaşma hızını çok yavaşlatıyor. O yüzden 3g yi tercih ediyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 6 Mayıs 2010; 17:21:21 >
  • quote:

@çok geç
    Edge değerleriniz çok güzelmiş. Ama tabii ki o anlık değerlerdir. Sürekli o hızlarda olsa süper olurdu. Birde edge de ping değerleri çok yüksek. Buda sitelerde dolaşma hızını çok yavaşlatıyor. O yüzden 3g yi tercih ediyorum ben.

ben edge ile giriyorum artık.sayfalarda gezerken 3g'den daha hızlı,hissettirecek kadar.önceden 3g ile giriyordum çok yavaştı.bu vodaone'dan bana özel "edge+"
  • quote:

quote:

@çok geç

ben edge ile giriyorum artık.sayfalarda gezerken 3g'den daha hızlı,hissettirecek kadar.önceden 3g ile giriyordum çok yavaştı.bu vodaone'dan bana özel "edge+"

Bana edge daha yavaşmış gibi geldi. Bende ping değerlerine bağladım. Sizin modeminiz nedir? Belki modelden dolayı bi fark olabilir.

• e160e
  • quote:

e160e

Aynı modemi bende kullanıyorum. Bu arada hattım eski telsim zamanından kalma. Bunlada bi alakası olabilir mi diyeceğim. Ama sanmıyorum. Artık boş bi zamanımda iyice ölçüp tartarım.
  • quote:

quote:

e160e

Aynı modemi bende kullanıyorum. Bu arada hattım eski telsim zamanından kalma. Bunlada bi alakası olabilir mi diyeceğim. Ama sanmıyorum. Artık boş bi zamanımda iyice ölçüp tartarım.

olabilir belki benim şu an vodemde kullandığım simkart 3g logolu 64kb olan yeni simkartlardan.
  • quote:

mustafa bu da hız düştükten sonra 3g.

hız düşmüş ama ping de epey bi düşmüş
  • Günlük almak için bir kere mesaj atmak yeterli değil mi? Sonra iptal etmek için ayrı bir mesaj atmıyoruz?
  • kendiliğinden iptal oluyor günlük paket.
  • 5 Mb'dan sonraki hız durumu nasıl? Yolculuklarda idare eder mi?
  • quote:

quote:

quote:

@çok geç

Bana edge daha yavaşmış gibi geldi. Bende ping değerlerine bağladım. Sizin modeminiz nedir? Belki modelden dolayı bi fark olabilir.

arkadaşlar 3G ile girerseniz daha iyi olur çünkü edge nin şebeke hızı 3g ye göre çok düşük edge şebekesini yavaşlatmayalım. 3G de yavaşlama olmaz zaten

• Bu da demek oluyor ki online oyunlarda 3G yi tercih etmeli.Ping süresi önemli.Surf de de 2G ye geçince hız ıyı durumda
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.