Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.918
Cevap
27
Favori
1.162.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harikaymış bu olay ya, sırf internet için vodafone alabilirim.
  • Yanlış hesaplama yok telefonda kullandığım ile 3636 dan öğrendiğim veri miktarı aynı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

cep1 alman lazım gibi geldi bana

Tavsiyeniz için teşekkürler...

Vodafone'un sitesinden anladığım kadarıyla hiçbir faturasız tarifesinde hediye mediye yok. (Faturalılara bakmadım) Avea'daki gibi her yöne 120 dakika, her yöne 150 SMS, şu kadar TL yükleyene bu kadar TL hediye benzeri tarifeler var mı diye baktım ama maalesef hiçbiri yokmuş. :(

Cep1 ile hesabını bilen tarife arasında kararsız kaldım, yazı tura atıp seçecem birini artık :)

PS: Tura geldi, hesabını bilen tarife yeni bir abone kazandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_kusje

arkadaşlar sorum biraz saçma olabilir o yüzden kusura bakmayın.

şimdi bu vodem tarifesi ile cepnet tarifesi farklı dimi.çünkü benim telefonda 250 mb kotalı var.

vodem tarifesinde öyle bir tarife varki 1 gb 45 lira(1 senelikmiş anladıgım kadarıyla) bunu tel için de alabiliyor muyuz?

yoksa sadece vodem e özgü bir kampanya mı

Faturalı Vodafone kullanıyorsunuz..

Bu yüzden kafanızdan "SENELİK PAKET" kavramını çıkarın..

Bende Faturalı Vodafone kullanıyorum. Önümüzde 3 tane paket var..

CEP NET GÜNLÜK SINIRSIZ (GÜNLÜK 50 KURUŞ)
    CEP NET AYLIK SINIRSIZ (AYLIK 8 LİRA)
    VODEM NET 250 MB (AYLIK 10 LİRA)

CEPNET SINIRSIZ GÜNLÜK PAKETTE İNTERNET SINIRSIZ ANCAK 5 MB TAN SONRA HIZINIZ ÇOK YAVAŞLIYOR..
    CEPNET AYLIKTA İNTERNET 1 AY BOYUNCA SINIRSIZ ANCAK 100 MB TAN SONRA HIZINIZ ÇOK YAVAŞLIYOR..
    ŞU AN KULLANDIĞINIZ VE 250 MB OLAN PAKETTE HIZINIZ 1MBPS yani oldukça iyi ve hiç yavaşlamıyor..Ancak 250 mb sınır var işte

evet faturalı kullanıyorum.acaba dedim olur mu diye ama olmuyormuş.

teşekkür ederim s.volkan alacak arkadaşlara tavsiyem eger 100-200 mb civarı kullanıyorsanız kesinlikle 250 mb paketi alın.100 mb daki gibi hız düşmesi olmasın.2 lira fazla veriyoruz ama deger gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: maximusix

yakında kaparlar teli modem olarak kullanıp pcden girmeyi daha idrak edemediler ,vodemnet paketleri anlamsız olur çünkü kimse almaz

bence'de cepnet'e kesinlikle limit koyarlar en kısa zamanda.mesela sadece cep telefonuyla internete girsek 1 ayda ulaşabileceğimiz mb ile, modem olarak kullanıp laptopla internete girince ulaşacağımız rakam arasında dağlar kadar fark olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sero77

quote:

yakında kaparlar teli modem olarak kullanıp pcden girmeyi daha idrak edemediler ,vodemnet paketleri anlamsız olur çünkü kimse almaz

bence'de cepnet'e kesinlikle limit koyarlar en kısa zamanda.mesela sadece cep telefonuyla internete girsek 1 ayda ulaşabileceğimiz mb ile, modem olarak kullanıp laptopla internete girince ulaşacağımız rakam arasında dağlar kadar fark olur.

İşte bu yüzden adil kullanım hakkı var. 96 kpbs bağlantıyla bilgisayardan internete girmek tam bir işkence, google bile 4-5 saniyede açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

quote:

İşte bu yüzden adil kullanım hakkı var. 96 kpbs bağlantıyla bilgisayardan internete girmek tam bir işkence, google bile 4-5 saniyede açılıyor.

Arkadaşlar bunu hala kavrayamadı :) kısa işler için pcde kullanılırda sürekli pcde kullanımda aynen dediğin gibi işkence hele günümüzdeki adsl hızlarına alıştıktan sonra kabus gibi gelir uzun süreli kimse kullanmaz o yüzden de problem olmaz.ama cep telefonunda öyle değil orda tek sayfa yavaş yavaş bakıyorsun problem olmuyor hız pc de olsa ben tek pencerede 5-10 sekme açık netteyim herhalde 5 saate açılırdı o hızla hiçbirşey olmaz bu yüzden.vodafonedaki çalışanlarda saf değil herşeyi düşünmüşler ki bukadar düşük hıza indiriyorlar adil kullanım hakkına ulaşınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

vodafone hat fiyatlarını bilen var mı? en ucuz hat ne kadar? bu aylık 8tl hadisesi çok sardı beni..

hocam ben dün sabah kalkar kalkmaz turkcell hattımı vodafonea taşıma talebinde bulundum 2 gün sonra açılır diye umuyorum hattım
    sık kullanmadığınız hat varsa siz de böyle yapın yoksa 20 tl diye biliyorum faturasız hat bedelini içinde de 5 yada 10 tllik bakiye oluyormuş

6 ay kadar önce kimse vodafone kullanmıyor diye avea'ya taşıdım hattımı. bir de geniş anlamda ailemin tamamı turkcell'de olduğu için turkcell kullanıyorum. numara taşıma imkanım yok. fakat 20tl'ye içinde 10tl bakiyeli hat varsa gidip bi tane alayım cepshop'tan. sadece internet için voda kullanıcaz ya diğerleri görsün durumu =)

• 33 TL'ye içinde 20 TL bakiyeli hat var, 20 TL'ye ise içinde 4 TL bakiyeli hat alabiliyorsunuz... Ben 33 TL'likten aldım biraz önce.
  • turkcell'de 7.8 TL ye her yöne 1000 SMS var. 30 hazirana 2010 a kadar hemde. hiç değilse vodafone gibi kafasına göre zam yapmıyo her ay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

turkcell'de 7.8 TL ye her yöne 1000 SMS var. 30 hazirana 2010 a kadar hemde. hiç değilse vodafone gibi kafasına göre zam yapmıyo her ay.

turkcell heryöne 1000 sms paketi ne yazık ki 10 tl dikkat edin aman.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlisms/heryone1000sms
  • quote:

quote:

quote:

nasıl ya benmi anlamıyorum.. sonuçta 96 kpbs eski dial-up bağlantıdan hızlı değilmi? hiçde işkence değildi o bağlantılar inanın şimdikinden hızlıydı.ama şimdi internet siteleri ağırlaştı derseniz o başka. en son 6 yıl önce kullanmışımdır o bağlantıyı.sonuçta dial-up bağlantı halen satıldığına göre onun yerine bunu kullanmak daha mantıklı değilmi??

• quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl ya benmi anlamıyorum.. sonuçta 96 kpbs eski dial-up bağlantıdan hızlı değilmi? hiçde işkence değildi o bağlantılar inanın şimdikinden hızlıydı.ama şimdi internet siteleri ağırlaştı derseniz o başka. en son 6 yıl önce kullanmışımdır o bağlantıyı.sonuçta dial-up bağlantı halen satıldığına göre onun yerine bunu kullanmak daha mantıklı değilmi??

Ama işte dediğiniz gibi o zamanki siteler bol bol büyük resimler, flash animasyonlar, heryerden fışkıran reklamlar yoktu, düşünün şu anda donanımhaberin forum ana sayfası neredeyse 1 mb büyüklüğe ulaşmış durumda, mobil versiyondan girersen sorun yok ama bilgisayardan hiçbir reklam engelleyici olmadan girmeye çalıştığımızda açılma süresi 1-2 dakikayı buluyor. Cep telefonu ve mobil sayfalar için yeterli ama günümüz siteleri için bilgisayarda kullanmak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos
    33 TL'ye içinde 20 TL bakiyeli hat var, 20 TL'ye ise içinde 4 TL bakiyeli hat alabiliyorsunuz... Ben 33 TL'likten aldım biraz önce.

aralarında 3tl'lik bi avantaj var sadece..

ben de saat 14 gibi resmi bi vodafone merkezinden hat aldım ama henüz açılmadı..

edit: tamam açıldı, internet paketi de tanımlandı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 28 Nisan 2010; 18:21:13 >
  • Kontörlü hattımızda minimum ne kadar TL olmalı ki günlük paketten alabilelim?

Bir hattımda 2 TL var ve günlük paket almaya kalktığımda "PAKET KAYDINIZ ALINMISTIR.YETERLİ BAKİYEYE ULAŞINCA SERVİSİNİZ AKTİF HALE GELECEK VE SMS İLE BİLGİLENDİRİLECEKSİNİZ." diye bir mesaj atıp cep net paketine üye yapmadı.

Minimum ne kadar TL olması lazım hesabımızda? Hem biraz da saçma değil mi? 0.5 TL var ise bile ben bu paketi alabilmeliyim zira sınırsız bir hizmet.
    Zaten bu saçma uygulama da hacim bazlı internette Vodafone'a kaçan bir kaç - kr. yüzünden getirilmemiş miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Kontörlü hattımızda minimum ne kadar TL olmalı ki günlük paketten alabilelim?

Bir hattımda 2 TL var ve günlük paket almaya kalktığımda "PAKET KAYDINIZ ALINMISTIR.YETERLİ BAKİYEYE ULAŞINCA SERVİSİNİZ AKTİF HALE GELECEK VE SMS İLE BİLGİLENDİRİLECEKSİNİZ." diye bir mesaj atıp cep net paketine üye yapmadı.

Minimum ne kadar TL olması lazım hesabımızda? Hem biraz da saçma değil mi? 0.5 TL var ise bile ben bu paketi alabilmeliyim zira sınırsız bir hizmet.
    Zaten bu saçma uygulama da hacim bazlı internette Vodafone'a kaçan bir kaç - kr. yüzünden getirilmemiş miydi?

sen yanlış günlük paketi almaya kalkmış olma arkadaşım.

cepnetteki günlük 0.50 tl
    vodemnet paketinde ki günlük 3.99 tl

bi kontrol et bakalım.

• @CeSiN
    Kontrol ettim Cep Net Paketini vermiyor. :(

Şimdi fark ettim ki Müşteri Temsilcisini'de arıyamıyorum. :(
    Bu nasıl saçma bir iş böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 29 Nisan 2010; 13:03:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

@CeSiN
    Kontrol ettim Cep Net Paketini vermiyor. :(

Şimdi fark ettim ki Müşteri Temsilcisini'de arıyamıyorum. :(
    Bu nasıl saçma bir iş böyle?

ozaman hattında bir sorun var bakiyem var diyorsun ama bu işleri yapamıyorsan birşey var demektir.hattın aktif mi?
  • Hattım aktif. Cep aile için kullanıyorum. Bakalım başka bir telefon ile MH'ne bağlanmaya çalışıyorum. 5 dk. MH'ne bağlanmayı bulmak için uğraştım ( saçma bir şekilde 0 0 0 lara basarak.) şimdide 5 dk'dır bağlanmasını bekliyorum. :(

Ek: Bağlandım problemimle ilgili bir kayıt açtılar. Bakalım 48 saat sonra ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 29 Nisan 2010; 13:34:53 >
  • vodafonda wap ve internet ayarları için mesaj gönderirsek hem gônderimde hemde ayarları alımda vodafon mesaj ücreti alıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.