Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.094
Cevap
598
Favori
1.920.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saolun hocam.Kg özalit 62 tl,galeri ekin 62,5 tl.Guncel fiyat.Ankaradakiler buralara bakabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de amazondan deneme amaçlı Kuru Toga Pipe Slide 0.5mm ve Pentel orenz Mechanical Pencil Limited edition MANNISH LINE sarı 0.3 mm sipariş ettim bakalim gelecek mi..

• quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

"100 WAYS Ship from Japan" adlı kullanıcı var. Kargo bedava

https://www.amazon.com/Pentel-Mechanical-Pencil-Smash-Q1005-1/dp/B0013NHU6K/ref=sr_1_3?m=A3B0YH72AZETAU&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1477223173&sr=1-3&refinements=p_4%3APentel

Gerçekten 24 lira mı? Hem de kargosuz! Fazla ucuz geldi bana. Bu satıcıdan hiç alışveriş yaptınız mı?

• 38erciyes 3 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, hayırlı olsun

• mr jingles M kullanıcısına yanıt

• mathhocam M kullanıcısına yanıt
    Evet yaptım. 12-13 günde geldi kalemim

• quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

"100 WAYS Ship from Japan" adlı kullanıcı var. Kargo bedava

https://www.amazon.com/Pentel-Mechanical-Pencil-Smash-Q1005-1/dp/B0013NHU6K/ref=sr_1_3?m=A3B0YH72AZETAU&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1477223173&sr=1-3&refinements=p_4%3APentel

Pentel smashi almayı kafama koymuştum ama trdeki fiyatlar fazla gelmişti. Attığınız linkten sipariş verdim teşekkürler.

Smash gerçekten yakışıklı bir kalem.

Edit : Eğer 12-13 gün içerisinde gelirse tam vize dönemime denk geliyor mütüş olacak.

2. Edit : Ziraat genç bankart kullanıyorum amazonda hata veriyor. Banka izin vermiyor alışverişe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 24 Ekim 2016; 13:58:56 >

• Pentel graph 600; black, white, navy blue.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr jingles -- 24 Ekim 2016; 15:15:58 >
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    Bu arada kargo 3 dolar çıkıyor doğru de mi kargo bedava değil sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Evet.

• mr jingles M kullanıcısına yanıt
    Graph600 navy blue ben de kullanıyorum. Yazarken inanılmaz zevk veriyor

• Aramızda japon satıcılardan pentel smash ve diğer kalemler de dahil olmak üzere almak isteyen varsa siparişi ben vereyim. Bir seferde 2-3 kalem siparişi vermiş oluruz. İstanbul Avrupa yakasından benden teslim alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 24 Ekim 2016; 21:06:46 >
  • JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, guzel kalem...

Kullandım tavsiye etmiyorum çok uç kırıyor.
    aslında iyi fikir istanbulda olsam yapardıkta hocam izmirdeyim ben ordan buraya 4-5 lira kargo yine aynı hesaba gelecek gerçi vardır forumda istanbulda yaşayan
    Bende eskişehirdeyim maalesef. Neyse kafaya koydum zaten mutlaka alıcam bi smash.
  • Amazondan aldığım Dixon Ticonderoga HB 96*2 kalemler geldi. Ondan iki gün önce güzide kitap sitelerimizden birinden verdiğim sipariş ise hazırlanıyor. 192 tane kalem mahalle kırtasiyesinden almamdan daha hesaplı bir şekilde okyanus aşıp kapıma geldi. Sonra niye esnaf kan ağlıyor, neden amazon, ae vs. yere göre sığdırılamıyor.
  • MoguMogu Tokyo adlı bir satıcı daha var amazon'da. İlk kalem alışverişimi ondan yapmıştım ve gönderi bedeli çıkmamıştı. Şu an Pilot Uni Kurutoga with Rubber Grip Mechanical Pencil 0.5mm, Black (M56561P.24) adlı ürün 6.03$ ve yine gönderim bedeli yok.

• arkadaşlar iyigünler, ben eski model rotring tikky 1 olan kalemlerden arıyorum. koleksiyonunuzda fazla olan tikky var ise satın almak isterim aradığım 0,7 mm. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.