Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ebay ve cultpens üzerinden baktım kalemlerin fiyatlarına. Tr ile karşılaştırdım ve hemen hemen aynı. Kalemin fiyatı 7$ mesela,ama 4$ da kargo bedeli var. 32-33 lira yapıyor toplam. Kalemin trde ki fiyatı da 30 lira mesela. Yada 35. Hemen hemen aynı yani. Daha düşük bekliyordum fiyatları açıkçası.

Edit : 35 liraya rotring 500 mü alayım yoksa rotring rapid + uni-ball kuru toga mı? Aynı paraya 2 kalem almak daha mantıklı geliyor ama rotring 500 bu 2 kaleme değer mi onu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 7 Eylül 2016; 17:35:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

Arkadaslar ygs geldi dedim iyi bir kalemde benim hakkim
    Boyle 20 lira civarı ince orta ağır sekil sukul kalem önerisi olan varmi

Aynı durumdayım ama şekil şukul olmasına gerek yok. Var mı iyi bir kalem tavsiye edebilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

quote:

Aynı durumdayım ama şekil şukul olmasına gerek yok. Var mı iyi bir kalem tavsiye edebilecek?

Sekil sukul derken bakınca icimiz açılsın yani:D galiba kirtasiyeye gidip secicem bi tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

quote:

Sekil sukul derken bakınca icimiz açılsın yani:D galiba kirtasiyeye gidip secicem bi tane

Hocam ben Rotring Rapid alacağım galiba fiyatı 17-18 TL felan. Abimde vardı beğeniyordum.

• mr jingles M kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun hocam da ben öğrenciyim öyle parayı nereden çıkartacağımı bilmiyorum ha bu arada yeni kalemim pentel graph 1000 olacak inşallah...

• Sabah 7den beri bıkmadan usanmadan kalemleri araştırdım yorumları okudum. Pentel smashi çok beğendim ama 50-55 lira arası dolayısıyla pahalı. Gözüm kaldı diyebilirim. Rotring 500 alacaktım ama onunda uç kısmı içeri doğru girmediği için ondan da vazgeçtim. Kalemi cebimde taşıyorum ve yorumlardan okuduğum kadarıyla hep ucunun yamulmasından bahsetmişler. Bu yüzden ucu içe girebilen bi kalem tercih ettim. Bütçe dahilinde rotring rapid vardı sadece. Yanına da uni-ball kuru toga ekledim. 2si 35 liraya mâl oldu. Okula giderken rapidi evdeyken kuru togayı kullanırım.

Ucu içe girmeyen kalemleri nasıl muhafaza ediyorsunuz? Nasıl taşıyorsunuz? Üni öğrencisiyim kitap taşımıyorum genelde. Bi defter bi kalem. Gerçi memlekete gidiş dönüşte kolaylık olsun diye,bavuldan nefret ettiğimden sırt çantası aldım. Sene içinde duruma göre çantayı kullanırsam eğer mutlaka rotring 500 yada pentel smash alıcam kafaya koydum. Çok şık kalemler.

• 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    Lamy'nin bu modeli bir uçlu kalemden çok tükenmez kaleme benziyor. Bir de Lamy Econ'a bakmanızı tavsiye ederim

• Heyea kullanıcısına yanıt
    Hocam kalemleri hangi alışveriş sitesinden getirtiyosunuz?

• Lamy al star 171 veya 126 mı dersiniz
    Yoksa
    Pental pg1005 graph1000 mi?
    Üniversitede kullanıcam yoğun bir şekilde elim çok çabuk yorulur ve ağrır rahat ettirecek bi kalem lazım başka önerilerinizde var mıdır?

• mojo123 M kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada.com'dan aldım bunları ama kalem alabileceğin bir sürü site var. Ofix.com,kalemkutusu.com,gittigidiyor vs..
  • Arkadaşlar az önce siparişim elime ulaştı pentel graphgear 500 kalem kalite kokuyo resmen elimi kaydırmıyo kauçuk bölümü uzun kullanımda yoracağını düşündüğüm bir ağırlığı yok buda resimleri...
    Bu mesaja eklenen görseller:

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• Geçen odamı toplarken 2 sene önce kaybettiğim kalemimi buldum.haliyle bayağı sevindim,çok işime yarıyordu .3 sene önce 22 tl'ye mi ne almıstım.birkaç gün önce kalemi 3 sene önce aldığım yere gittim ve fiyatını sordum,38 tl olmuş.internette 72 tl'ye satan siteler bile gördüm.bence insanlar altın yerine kalem borsasına girmeli

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefil_Arbaletçi -- 8 Eylül 2016; 13:17:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

ben de dün 600'ünü aldım ama aldığım yer (kalemkutusu.com) kendi kutusunda değil de, parker marka kalemin kutusunda göndermiş

• JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun 600 üde güzel ama sanırım okul için ders çalışmak için smash serisi önemli boy gösteriyor bundan sobraki kalemim 1000 inşallah...

• 1000 bana biraz bayan işi gibi geliyor. Üstelik üstteki klipsini sevmedim. Kuaförlerin saç boyarken kadınlarının saçına tutturdukları şeylere benzettim 😆

hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr jingles

lamy logo kullanmadım bilmiyorum ama ben pro use derim.Çok şık ve o fiyatı hakeden bir kalem,pişman etmez...

quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

Lamy logo d&r'dan aldım. 2 önceki sayfada resimlerini göndermiştim. Gövdesi fırçalanmış metal. Uç kısmı siyah plastik ve kalitesizlik hissi verdi bana. Hoşunuza gitmezse lamy econ alın. Ama o da dışarıdan bakışta tükenmez kaleme benziyor ama uç mekanizması içeri giriyor olması lazım. Platinum pro use 2 istiyorum ben de.

Pro Use II almaya karar verdim, teşekkürler.
  • daha iyi seçim,çok iyi kalemdir pro use ii
  • mr jingles M kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam yardımlarınız için teşekkür ederim , bugün bayağı kullandım el yormadığını da belirtmek isterim arkadaşlar...

• 
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.