Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    17tl arkadasım fıyatı eger o rengı soruyorsan 10 tllıklerde var ama malzemesı farklı oluyor umarım yardımcı olmusumdur
  • Iron Maiden kardesım pentel graph1000 ı yazım ıcın almayı dusunuyorsan 0.7mm yada 0.5mm almanı tavsıye ederım. graph1000 cızım ıcın uretılmıs bı kalemde olsa yzım ıcınde kullanılabılır ama kalemı dususrmemeye bak ucu sabıt oldugu ıcın yamulma yapabilir.ve cebıne koymanı tavsıye etmem cebını delebılır
  • MAVİT
    Porsche design diye bir kalem var titanyum dikkatini çekti mi? O nasıl bir şey ya 1300 tl ye bile kalem var.Neyse ben kalemimle mutluyum
  • evet kardesım dıkkatımı cekıyor porche desıgn kalemlerı gercekten cok sıklar porche araba markası adına faber castell uretıyor o kalemlerı tasarım ve muhendıslık yonunden cok ust sevıye kalemler. ayrıca degerlı maden ve son derece teknolojık maddeler o kalemlerın yapımında kullanılıyor.ornegın tıtanyum rodyum altın gumus gıbı... yada ucaklarda kullanılan cok dayanaklı ve hafıf meteryaller gıbı. umarım bı gun porsche desıgn marka bı kaleme sahıp olursun kardesım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

VoldroY Kardesım sana
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

bu kalemlerı onerıyorum sana 0.5te parker gercekten cok ıyıdır ve vektor gercekten hafıf ve elı yormayan bı kalemdır arkadasım

Peki ben bu Vector u nerede kaça bulabilirim?

Porsche desing gerçekten harika...Ayakkabısı var bende.Adidas'ın ürettiği.Porsche fanı olduğumdan dolayı kaçırmadım onu da...Umarım bir gün kalemi,Allah nasip eder ise de bir arabası bile elimde olur...

• Ya Ben izmirde hic Boyle kalemler goremiyorum nedense (Parker pentel cross vs.) nerden bulabilirim boyle kalemleri
  • kardesım VoldroY
    hangı sehırdesın acaba ? ıstanbulda degılsen orjınalını zor bulursun parker vectorun ama uzulme netten sıparıs verebılırsın havalede kabul edıyorlar kredı kartın yoksa
    orjınal urunlerı var guvenebılırsın BURADAN
    Isımde yazıyorlar bıldıgım kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı
    Ya Ben izmirde hic Boyle kalemler goremiyorum nedense (Parker pentel cross vs.) nerden bulabilirim boyle kalemleri

BILEN GOREN...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım.Uzmanı kardesım
    izmirde bende cok arastırdım fakat bu konuda bı yer bulamadım buyuk alısverıs merkezlerıne bakmanı onerırım ozellıkle aksesuar ve hobı urunlerı satan yerlere(ornegın:nt gıbı) yınede bulamazsan su sıteden bakmanı onerırımburadan!
  • quote:

Donanım.Uzmanı kardesım
    izmirde bende cok arastırdım fakat bu konuda bı yer bulamadım buyuk alısverıs merkezlerıne bakmanı onerırım ozellıkle aksesuar ve hobı urunlerı satan yerlere(ornegın:nt gıbı) yınede bulamazsan su sıteden bakmanı onerırımburadan!

Bende hep bakiyorum nt ye ama hic bir subesinde yok malesef.Ayrica internetten alma sansim hic yok...
  • Donanım.Uzmanı anladım kardesım durumunu ben gecen yaz ızmırde buyuk bı alısverıs merkezınde gordum gıbı hatırlıyorum ama tam olarak nereydı bılmıyorum mudo olabılır aksesuar cakmak kalem satıyorlardı yanılmıyorsam.alsancaktakı kırtasıyelere bakmanı onerırım arkadasım yınede senın ıcın bı arstırma yapmaya calısırım
  • GRAPGEAR 500 almaya karar verdim yalnız kafama takılan küçük bir sorun var: GRAPGEAR 500 ile GRAPGEAR 600 arasındaki farklar nelerdir? Görünüş olarak GRAPGEAR 500ü beğendim fakat adamlar bir üst modelini çıkarmışlarsa bi bildikleri vardır elbette. Kısacası GRAPGEAR 600 de olup GRAPGEAR 500 den olmayan özellikler nelerdir?

Teşekkürler.
  • Stay Away From Me RAPGEAR 500 vee600 cızım kaemlerıdır aslında arkadasım sana kısaca ozetleyım hemen hemen ozellıklerı aynı ama 600 cızıme daha yatkın bı kalem 500 ıse cızım yazım arası bı segment gıbı umarım soruna kısa ve oz bı sekılde cevap verebılmısımdır arkadasım
  • quote:

volante
    arkadasım tam olarak kalemını gormeden yorum yapamam fakat cross un sıtesınde orjınal urumlere yakından bakma ımkanın var su lınkten kalemını secıp yakınlastırarak celıskıye dustugun kısıma bakabılırsın fakat cross omur boyu garantı verır kalemlerıne aldıgın yere dıkkat et bı dahakı sefere paranın orjınal urunlere gıtmesı ve mutlu olmak ıcın bu konuda
    BURADAN BAKABILIRSIN
    Umarım yardımcı olmusundur

teşekkürler :)
    şimdi bende hatırlayamadım gerçi hangi kolonun eksik olduğunu ya en yakın zamanda kaleme bakıp tekrar yazıcam:D

• Ben de elimden geçirdiğim hatırı sayılır kalemleri değerlendirmek istiyorum.

Öncelikle Tri Click:

Bu kalemle test çözmek gerçekten rahat oluyor. Hafif olması da yazım sırasına eli yormamasına neden oluyor. Hoşuma giden bir kalemdi. Arkadaşım sağolsun tükürünce kullanamaz duruma geldi.
    1,5 - 2 lira arasında değişiyor.

Geldik Grip 2011'e

Kalemin nokta şeklinde olan çıkıntıları 1,5 yılda eridi. Sanırım bunun nedeni ellerimin terlemesi Ama kullanım bakımından iyidir. Kolaydır. Ağır ve ele dolgunluk hissi veren kalem isteyenler için idealdir. Ben aldığımda 10 liraydı. ama şimdi 15-17 lira arasında değişebiliyor.

Kullanışı güzel ve hafif olan bu kalemin 0.5 ini kullanmıştım. Ama ucuyla sert işler yapmayın. Hem kırılıyor, hem de ucu yalama yapıyor. Genel anlamda güzel

Şu anda kullandığım kalemlerden birisi. Dün aldım. (9,90 TL) Gayet kullanışlı. Fakat kalemi ucundan tutmayı sevenler için alışmak zor olabiliyor. Çünkü bu kalemin ucunda çıkıntı var. Ama çok sorun olmaz herhalde...
    Örneğin ben. Kalemi ucundan tutarım. Fakat kaleme hemen alıştım.

Zamanında kullanmıştım. En az 5-6 kez aldım. Hepsinde de çabuk bozdum. Ayrıca ucundaki kauçuk kısmını çabuk erittim. Neden bilmiyorum ama çok sevmedim. Belki de herkeste bu kalemden olduğu için sevmiyorumdur.

Kesinlikle harika bir kalem. Özellikle ucunun açılıp kapanması çok güzel. Kullandığım en güzel kalemlerden birisi.
    Hala kullanıyorum. Fiyatı 11 ila 14 arasında değişiyor. Bir kaleme o kadar para verilmez demeyin, değer

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Kinross -- 22 Nisan 2010; 20:49:25 >

• atacanoral
    tesekkur ederım kardesım katkılarndan dolayı paylasımlarınla senı yıne aramızda gormeyı beklıyoruz
  • quote:

atacanoral
    tesekkur ederım kardesım katkılarndan dolayı paylasımlarınla senı yıne aramızda gormeyı beklıyoruz

önemli değil hocam. zaten böyle bir şey yapmak istiyordum
  • atacanoral
    yapmak ıstedıgın bır seye vesıle oldugum ıcın cok mutlu oldum kardesım
  • Evet çizim kalemiymiş maalesef GRAPGEAR 500 :( . Kalemleri amacı dışında kullanmak istemiyorum. Ben öğrenci adamım sınavlar, testler, zartlar zurtlar da kullanacağım kalem tavsiyelerinizde var mı? Mümkünse çok çeşit olsun. 35 liram var hazır kızılaya da gitmişken 2-3 tane daha alayım lazım olacak.
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Stay Away From Me
    buyur arkadasım benden bı kac onerı umarım ıstedıgın gıbı bı kalem bulursun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.