Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an tombow dan iyi uç var mı her yerde bulabileceğim?
    Amaç öğrenciyim yumuşak olsun koyu yazsın. 2B kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Şu an tombow dan iyi uç var mı her yerde bulabileceğim?
    Amaç öğrenciyim yumuşak olsun koyu yazsın. 2B kullanıyorum.

Tombow uçlar çok dağılıyor. Hele 2B ise, defteri kapatıp tekrar açtığınızda üstüne gelen sayfaya bulaşıyor.

http://www.hizlial.com/ofis/yazi-cizim-ve-resim-gerecleri/faber-castell-super-fine-min-2b-05-75mm-12li-paket_07.433.4204.0005.htm#tabs

Öneririm hiç dağılmıyor, kaliteli, fiyatı da gayet uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

quote:

Orijinalden alıntı: olmek1234

quote:

quote:

üstadım rapidi pek sevmiyom kullandım.başka birşeyler önerebilir misin karizmatik olsun uç kırmasın yeter.elimi varsın yorsun.ama rapid olmasın

kardesım bı fıyat aralıgı alabılır mıyım ?

mavit üstad fiyat en fazla 15tir

kusura bakma

caran d'ache frosty
    pentel graphgear
    lamy logo
    pentel tradio
    kardesım 15 tl altında ıkı onerıde bulundum 2 tanede 20 yı gecmeyecek sekılde bulundum pentel tradıo guzel kalemdır kapaklı bır kalem yanı cebınde rahatca tasıyabılırsın bu kalemlere bı bak bakalım hosuna gıtmezse senın ıcın uygun bulabılecegın kalemler onerırım

üstadım nt var burda nettende almak istemiyom var mı nt aradığım özelliklerde kalem sana zahmet olmassa

• quote:

Orijinalden alıntı: turbokerem55

ankarada bu kalemin satıldığı bir yer varmı
    http://www.sanalfile.com/urundetay.asp?uid=24894

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

bi kırtasiyeden 3 tl ye almıştım nerede vardır

not:artık yok kırtasiyede

neyse okul açıldığı zaman bakarım kırtasiyeye

ayrıca arkadaşlar 3 liraya alınabilecek en iyi kalem budur 5-10 liraliık kalemler kalitesindedir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

üstadım rapidi pek sevmiyom kullandım.başka birşeyler önerebilir misin karizmatik olsun uç kırmasın yeter.elimi varsın yorsun.ama rapid olmasın

kardesım bı fıyat aralıgı alabılır mıyım ?

mavit üstad fiyat en fazla 15tir

kusura bakma

caran d'ache frosty
    pentel graphgear
    lamy logo
    pentel tradio
    kardesım 15 tl altında ıkı onerıde bulundum 2 tanede 20 yı gecmeyecek sekılde bulundum pentel tradıo guzel kalemdır kapaklı bır kalem yanı cebınde rahatca tasıyabılırsın bu kalemlere bı bak bakalım hosuna gıtmezse senın ıcın uygun bulabılecegın kalemler onerırım

üstadım nt var burda nettende almak istemiyom var mı nt aradığım özelliklerde kalem sana zahmet olmassa

evet var kardesım :::: faber castell tk fıne varıo(18-22tl) :::: faber castell tk fıne executıve (10tl):::::::

• quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Bizim zamanımızda bunlar vardı.

Dün bi hocada gördüm
  • turbokerem55
    önerin için tesekkurler kardesım
  • l3ortacine16
    atlas cok eskı kalemdır sımdılerde bu seffaf renklerı yok pıyasada
  • quote:

l3ortacine16
    atlas cok eskı kalemdır sımdılerde bu seffaf renklerı yok pıyasada

Bu şeffafmış dikkat etmedim.dolabın arkasında abimin çıkmıştı yeşil 1995-2000 senelerinden kalma.Bulamıyorum şimdi.annem attı herhalde
  • Hala var bu kalemden...

kendi çekimim:

• quote:

Orijinalden alıntı: Scehellex

Hala var bu kalemden...

kendi çekimim:

bende bunları kastetmıstım kardesım yukarıdakı cekımde gordugun gıbı seffaf o kalem
    bunlardan bendede var

• quote:

Orijinalden alıntı: nbaps3

quote:

Orijinalden alıntı: nbaps3
    MAVİT
    bana kaliteli ama çok pahalı olmayan tükenmez kırmızı kalem önerir misin? Mümkünse kesik kesik yazmasın (harfin yarısı koyu yarısı daha açık olmasın) ve pilot kalemlerdeki gibi yazdığımızda mürekkep kağıtta dağılmasın.

kardesım ntde scrıkss ın tukemmez kalemlerı satılır onlara bakmanı tavsıye ederım cok pahalı degıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmRe-Gs

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Akin_tr
    Mavit çavuş selamunaleyküm
    bir sorum olcak
    Office 1 süperstorede fine vario lüxe baktım 22.60 kağıttı sence alıyımmı

bu kalemi kullanıyorum. çok iyi, ama metal kısmı sarardığı için iyi durmuyor.

Kalemi geçen sene aldım çok az kullandım. Geçenlerde baktığımda metal kısımları kararmaya başlamış, parlaklığını yitirmiş. Sildim yine düzelmedi. Düzenli kullansam daha vahim bir durumda olabilirdi

bu sene ygs hazırlık döneminde 4-5 günde mat1 soru bankası bitirmiştim. Kalem o günlerde epey elimdeydi.(Hatta bir parçam olmuştu sanki.)
    O zaman aşırı derecede karardı. O bölgesi de paslanmaz olsa bence harika kalem.
    Bu sene için de Cross Century Classic düşünüyorum.
    Mavit, sen bu işlerde epey tecrübelisin. Bu cross'la scrikss arasınca çok fazla kalite farkı var mıdır? Cross sadece adı nedeniyle mi pahalı?
    bu century classic günlük yazma için eli yorar mı? dışındaki krom kaplamada soyulma gibi bir durum olur mu?
    Birde 0-90tl arasında parker gibi iyi markalardan krom kalem olarak ne alabilirim. Birde atıyorum 30 tl ile 60 tllik kalem arası çok önemli farklar oluyor mu?
    Son olarak bu markalardan kalemkutusundan aşağı fiyata alabileceğim ucuz fiyatlı bol çeşit bulabileceğim kalemci tavsiye eder misin?(istanbulda)

• Bugün dikkatimi ceken biraz daha farklı bir kalem olan Faber Castell TK 4600 modelini aldım. kalem gayet kaliteli 2.0 mm kalınlıgında uc kullanıyor.
    ayrıca arka kapagı acacak olarak kullanılıyor yani kalemin ucunu acabiliyoruz. Hemde 7.5 TL ye aldım... daha onceden sormustum NT de yanılmıyorsam 17 TL demişlerdi :)

• quote:

Bugün dikkatimi ceken biraz daha farklı bir kalem olan Faber Castell TK 4600 modelini aldım. kalem gayet kaliteli 2.0 mm kalınlıgında uc kullanıyor.
    ayrıca arka kapagı acacak olarak kullanılıyor yani kalemin ucunu acabiliyoruz. Hemde 7.5 TL ye aldım... daha onceden sormustum NT de yanılmıyorsam 17 TL demişlerdi :)

ilginç bir kalem. güzele benziyor. güle güle kullan.
    arkasında kalem açacagı olduğunu bilmiyordum. :)

• quote:

Bugün dikkatimi ceken biraz daha farklı bir kalem olan Faber Castell TK 4600 modelini aldım. kalem gayet kaliteli 2.0 mm kalınlıgında uc kullanıyor.

güzel kalemmiş dizaynı garip

• KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)
    kalem bu
  • bugün bu kalemden aldım fena bişeye benzemiyor 3 tl

Gövde sallandığında yedek min ilerler. Şeffaf penceresi min besleme sistemini gösterir. Lateks içermeyen kauçuk tutacı ve konturlu gövdesi uzun süreli yazımlarda bile eli yormaz. İsteğe bağlı olarak kalemin üstündeki basma mekanizması kullanılabilir. 0.5 veya 0.7 mm’lik min ve PDE-1 silgi yedeği kullanır. Her kalem 2 adet Hi-Polymer Pentel min içerir.

• quote:

Orijinalden alıntı: akrabulguraba

quote:

kalem bu

Scehellex kardeş o kalemi nerden aldın adını ve adresini yazarmısın. bende o kalemden almak istiyorum.Birde yanlılş bilmiyorsam o kalemin cep klipside çıkartılabilir.

Kalemi Giresundan aldım. NT de fln var bu kalemden bulabilirsin yani... Ama biraz pahalı olabilir. 15-20 arası... Evet dediğin gibi cep klipsi çıkartılabilir. klips kanalı yok... :) çizilir diye çıkarmadım :) Birde bu kalemin Faber Castel orjinal ucu kalemden pahalı :) Micro uc var 6'lı 0.5 TL :) ayrıca bu kalemden
    http://www.kalemkutusu.com/urun.aspx?kt=3&m=4&uid=3270 burdada var... Büyük şehirdeysen bulursun çok rahatlıkla...

• kalemkutusunda pentel kalemlerde indirim var
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.