Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ÖNERİLERİN İÇİN SAOL
    SEÇİMLERİM ŞÖLE
    1-CRANDACHE FROSTY İLK SIRADAN GİRDİ TERCİH LİSTEME
    AMA EXECUTİVE VE VARİO ARASINDA GİDİP GELİYOM KARAR VEREMEDİM
  • Executive den yana kullan tercihini bence uc kısmı içeri giriyor diye biliyorum yanına birde rotring rapid al değiştire değiştire kulllanırsın :D
  • kael.pe kardeş
    rapidim var bunlların arasında kaldım?
  • Hımm ben kalemi hep cebimde tasıyorum ondan vario uygun gelmiyo bana sende kendi kullanım şekline göre bi seçim yapabilirsin...
  • olmek1234
    evet kardesım nt'dekı kalemlerı goz onune alacak olursam rotrıng rapid 0.7 uygun olur dıye dusunuyorum kardesımklasıklesmeye baslayan bı kalem ancak guzel bı kalemdır
  • m_c_g
    20 liraya bulabılecegını sanmıyorum kardesım ama bakarım yınede onun yerıne graph600 alabılırsın butce konusunda oyle bır sıkıntın varsa
  • MAVİT HACI KARAR VERDİM YOUROCK
    ÖLMÜNE FİNE VARİOOOOOOO
    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    Bİ ara gidip NT DEN ALACAĞIM
  • kael.pe
    kardesım kac tl lık butcen var kalem ıcın sen onu soyle ona gore yardımcı olurum
  • Akin_tr
    hayırlı olsun kardesım sana bı kac onerım var kalemı dusurme dusurursen eger ucu yamulabılır bı ıhtımal toplu ıgne ıle yamulan kısmı duzeltebılırsın
  • @akrabulguraba

Hiç kasmana gerek yok kardeşim
    Kalemkutusu.com da
    TIKLA BENİ 28.44 TL + Kargo
    Dediğin kırtasiye en ucuzdur kargo ücretinden kurtuldugun icin.
  • Arkadaşlar bu sene Dgs sınavına giricem bayağı yoğun bir ders maratonum var.Bayağı bir test çözmem gerekicek önerdiğiniz bir kalem var mı? Özellik olarak elime otursun , elimden kaymasın , fiyatıda 25-45 arası olsun.Ben bunu düşünüyorum ; GRAPHGEAR1000
    ne dersiniz ?
  • ben bugün eursportta tenis maçı izliyordum. amerikan open turnuvalarının birinde pilot kalem sponsor olmuş. çok hoşuma gitti. pilot kalem koleksiyonu yapmaya başlıcam abi.
  • RFLEX KARDEŞ
    BENDE bi aralar graph 1000 alacaktım
    AMA
    GRAPH LAR GRAPHGEARLAR FALAN ÇİZİM kalemidir bence test için hiç uygun olmaz gibime geliyor
    bence test için
    GRİP PLUS FOREVER
  • Rotring Rapid 0,7 aldım..Tamamen benzerler Pensan MY IQ ile ama gerçekten iki kalemde hakkını veriyor fiyatlarıın f/p olarak IQ ama bence
  • @akin_tr
    o kalemlede ben rahat edemiyorum ya ne bilim elime oturmuyo :S Yada faberin bi kalemi var tombulk bişi yanında nokta nokta var bole ondan almayı düşünüyorum ama graph 1000 süper bişi ya
  • böyle konumu olur ya altı üstü bi kalem al yaz işin bitince bırak bu kadar kalem tercihleriniz felan cok güldürüyosunuz adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Per4mance*

böyle konumu olur ya altı üstü bi kalem al yaz işin bitince bırak bu kadar kalem tercihleriniz felan cok güldürüyosunuz adamı

Aynen saçma salak işlerle uğraşıyorlar.Bir de yeni nesil kalem alıp ders için kullanmayan cinsten.
  • Bendede kalem hastalığı vardı bir zamanlar ,rotring de gıcık olduğum durum ise yazılarının silinmesi şuan rapid kullanıyorum onun yazıları bile siliniyor çok kötü ,birde merak ediyorum tiko diye bir kalem biliyormusunuz babam 80 yaşında ve onda vardı gençli zamanlarından kalma 0,3 olabilir çok çok ince uçlu arka kısmı açılıyor ve ucunu mürekkebe daldırıp bura yardımı ile içine çekiyorsunuz sonra kapağı kapatınca belli bile olmuyor o yıllar için mükemmel bir kalem diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrabulguraba

Scehellex kardeşim soruma cvp yazdığım için sağol

yani 20 milyon civarında bulamzsın mı diyosun bu modelleri.

+ kargo ile zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Kayacı

quote:

Orijinalden alıntı: Per4mance*

böyle konumu olur ya altı üstü bi kalem al yaz işin bitince bırak bu kadar kalem tercihleriniz felan cok güldürüyosunuz adamı

Aynen saçma salak işlerle uğraşıyorlar.Bir de yeni nesil kalem alıp ders için kullanmayan cinsten.

ilgilenmiyorsan konuya yazmazsın olur biter. Saçma salak olduğunu sen belirleyemezsin!

Profilinden seninde hangi konularla ilgilendiğini görebiliyoruz.
    Zevksiz olman bize hakaret etmeni gerektirmez!

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.