Şimdi Ara

ALTINYILDIZ NANO TAKIM ELBİSE - 49,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
52.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara-Keçiören'den Etlik'e giden caddede bulunan Centone Outlet mağazasında sadece siyah ve koyu lacivert takım elbiseler 49,90 tl, ben dün 3 tane aldım, ihtiyacı olan kaçırmasın.

• sadece ankaradamı acaba yaw...ben çorludayım yarın bi bakıyım bizim centone ye de ...saol arkadaşım bu arada
  • Bu mağaza outlet, normal mağazalarında 149 TL satılıyor sanırım.

Dün elemanları 700 takım geldiğini ve lacivertlerin 1 gün içinde çok azaldığını söyledi, almak isteyenler fazla vakit kaybetmesin bence.
  • Yerini tam tarif edebilirmisin anlayamadım? Antares e yakın bi yerlerdemi yada gata civarı?
  • Geçen hafta Mecidiyeköyden 149TL'den bir takım ve 64TL'den tek ceket aldım
    49.90TL çok iddalı bir rakam o paraya pantolunu zor verirler ama çıldırmış olmalılar

Bu arada normalde aldığım ürünü kolay kolay başka yerde daha ucuzunu görmem yani iyi bir araştırmacıyım
    Sonuç olarak üzülmedim çünkü aldığım takım gerçekten hakkını veriyor
  • Keçiören Fatih Köprüsünden Meteoroloji yönüne dönüp, sağ tarafı takip edip, Basın caddesine girmeyip, direkt Etlik yönüne doğru.

Basın Cd. başlangıcı ışıklarından sonra 150 mt ilerde sağda, yanında Kiğılı Outlet mağazasıda var. Bulunduğu caddenin ismini tam bilemiyorum ama.

İlerisinde eskiden araç muayene istasyonu vardı.
  • Bi yerden uydudaki yerini buldum burasımı dediğiniz yer yarın bi gideyim.

http://www.wikimapia.org/#lat=39.965498&lon=32.8553009&z=18&l=36&m=b
  • Tebrikler, tam yerini bulmuşsunuz.
  • Söz konusu cadde Eşref Bitlis caddesidir. Yarın ben de uğramayı düşünüyorum. Bilgi için teşekkürler üstad.
  • kumaş içeriği nedir acaba. bu fiyata ancak polyester olur.benden size ipucu. yün ağırlığı çok olan takımlar çok daha uzun süre dayanır.az eskir. polyester naylonlar çokkolay eskir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 18 Nisan 2010; 1:15:47 >
  • Doğruysa fiyat çok iyi geçen aylarda pantolonu 75tl gibi bir rakama almıştım , gerçi onun kumaşı nano kaşeydi....
  • kumaşları gerçekten altınyıldız nano

Ben günlk giydiğim 2-3 takımı bu markadan aldım. tamam bi igs, damat ya da mithat değil ama işini görüyor. sonuçta her gün takım giyenler için ideal
  • Buram buram terletir...
  • hangi dolmus gidiyor buraya tel numarası var mı gburanın
  • Takim elbise dedigin yunden olmali. Bu fiyata ancak polyester, nayon bulursunuz. Zaten polyester, naylon takim icin normal fiyat bunlar sicak firsat falan degil.
  • Bitanede ben kaptım. Teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faro1453

hangi dolmus gidiyor buraya tel numarası var mı gburanın

Tel : 312-3256962
  • Sağlam sıcak fırsatmış valla...dün ve bgün hele ki hafta sonuydu millet bitirmiştir tüm malı heralde..!
  • Sadece %25 yün yazıyor, demekki %75 polyester

• Altınyıldız tamamı polyesterden kumaş üretmez, ben baktım elbiselere gayet güzel. Yün-Viskon-Polyester karışımı kumaşlı. Astarı 1. sınıf. Bazı arkadaşların tahmin ettiği gibi uyduruk 50 TL satılan elbiselerden değil, tüm elbiselerin içine ve etiketlerine Altınyıldız Nano markası işlenmiş.

Suat Hocam senin ev yakın zaten 3 dk.da ordasın Selamlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.