Şimdi Ara

Panasonic TX-P42G20E (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.357
Cevap
6
Favori
136.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bekleyeceğiz o zaman fiyat biraz daha düşsün.
    yine de arkadaşlar aklınızda ben takip ediyorum ama belki gözden kaçar indirim görürseniz haber verin...
    şimdiden teşekkürler...
  • TEKNOSA bu TV icin 100 TL hediye ceki de veriyor unutmayin. Fiyati 1699 TL olarak dusunebilirsiniz. Ben bu sekilde satin aldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

quote:

Orijinalden alıntı: hay-bey

Arkadaşlar ben bu 42G20E plazmayı nereden alabilirim acaba.İB de yok,Vatan bil.yok 1024x768 çözünürlükte olacak..

sözünü ettiğiniz panasonic 42g20e tv si 1920x1080 dir

Ben full HD istemiyorum,dediğiniz gibi bu model bana olmaz,teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mymetin

bekleyeceğiz o zaman fiyat biraz daha düşsün.
    yine de arkadaşlar aklınızda ben takip ediyorum ama belki gözden kaçar indirim görürseniz haber verin...
    şimdiden teşekkürler...

Valla bekleyince bu sefer G30 modeli çıkar, onun düşmesini beklersin G40 çıkar, elektronik işi böyle uzayıp gider. Ama kesin G20 de karar kıldıysanız ve aceleniz yoksa bekleyebilirsiniz tabi.
  • indirim çekiyle beraber 1699 a geliyorsa bu iyi bir rakam sayılır.teknosayı bende takip ediyorum 1999 dan 1799 a düştü.belki günlük bir kampanya daha olabilir.en düşük darty de görmüştüm.1670 civarı ama kartım uymamıştı.teknosa o açıdan daha iyi.12 taksit imkanı var.bende takip ediyorum.düştüğü anda buraya yazarım
  • Bildiğim kadarıyla o çeki 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyorsunuz, yani tam olara 1699 değil, ama başka bir şey daha alınacaksa tabi o zaman faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaansa -- 14 Ocak 2011; 14:52:55 >
  • kaansa ya katılıyorum hatta bekle g50 si de çıkar :)teknoloji de her zaman orta karar bişi alınmasından yanayımdır. ben vatan daki kampanyadan 50g20 aldım gayet memnunum tavsiye ederim
  • incelemedeki sayfaların tamamını okudum, youtube'da ve chip online'da incelemelerini izledim ve işte budur dedim. aradığım tv bu. ancak halihazırda araba kredim ve ps3 taksidim var. anca haziran ayında düze çıkabiliyorum. bu yüzden yaz aylarına kadar aman aman bir ucuzluk kampanyası çıkmazsa almayacağım. gerçekten harika bir televizyon, alan arkadaşlarımız güle güle kullansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansa

Bildiğim kadarıyla o çeki 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyorsunuz, yani tam olara 1699 değil, ama başka bir şey daha alınacaksa tabi o zaman faydası olur.

Yaniliyorsunuz. Hediye ceki her turlu mebla icin kullanilabiliyor. Kampanyayi dikkatli okumadan yorum yapmak dogru degil!
  • Merhaba arkadaşım,
    bende panasonic g20e aldım ve bende kocaelindeyim :)

senden bir konuda ricam olacak.

bu burn-in olayı kafamı fena bozdu.

senden acaba ilk 200 saat için ayarları alabilir miyim ?

genel ayarları bana atabilrsin çok sevinirim.

herkese iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmurcukusu

Merhaba arkadaşım,
    bende panasonic g20e aldım ve bende kocaelindeyim :)

senden bir konuda ricam olacak.

bu burn-in olayı kafamı fena bozdu.

senden acaba ilk 200 saat için ayarları alabilir miyim ?

genel ayarları bana atabilrsin çok sevinirim.

herkese iyi akşamlar.

burn in olayı nedirkine?
  • quote:

Bildiğim kadarıyla o çeki 500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyorsunuz, yani tam olara 1699 değil, ama başka bir şey daha alınacaksa tabi o zaman faydası olur.

ahmet bey şuan egemen ev aletlerinde g20e 1749 düşünürseniz yardımcı olabilirm
  • evet, cihaz sanıyorum 300 saati de gecti, 350 de olabilirim. gayet iyi acildi.

ozellikle belirteyim, western digital in hd live tv kutusundan full-bluray veyahut cok ust kalite riplerde nerdeyse ps3 un blu-ray performansından daha basarılı sonuc veriyor ki bu cok cok sevindirici, sasirtici bir sonuc oldu.

ayrıca gran turismo 5 in en hızlı arabası redbull x1 da, 450km saat hıza cıktıgında bile lag olayı olmadı. bu anlamda da cok basarılı.

yalnız burn-in e dikkat edelim. 3-4 saat aynı sey ekranda durursa, sonrasında mutlaka 1 saat filan ekranda sabit goruntu olmadan calıstıralım. ayrıca dynamic contrast ayarı enfes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firpir

quote:

Yaniliyorsunuz. Hediye ceki her turlu mebla icin kullanilabiliyor. Kampanyayi dikkatli okumadan yorum yapmak dogru degil!

Evet haklısınız dediğiniz gibiymiş, yanlış yönlendirme için kusura bakmayın. Daha iyi oldu o zaman bende bir şeyler bakayım diyordum tam.
  • arkadaşlar cihazı bende aldım ve çok memnunum... hele bide denk getririp kampanyadan güzel bi laptop alabilirsem onu tvye bağlayıp oyunlara başladığımda değmen benm keyfime.... ama sadece bazen oda düşük kalite filmlerde (kendi indirdiğim) ekranda sanki bişeyler yanlış gibi gelio kullanan arkadaşlar ayarlarını bana atabilirlerse çok sevinirim.... şimdiden teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatomanli

quote:

ahmet bey şuan egemen ev aletlerinde g20e 1749 düşünürseniz yardımcı olabilirm

sedat bey mesajınızı yeni gördüm.kusura bakmayın.1500 en fazla 1600 lü seviyelerde almayı düşünüyorum.bazen günlük kampanyalar olabiliyor.suan onları takip ediyorum.alakanıza teşekkür ederim
  • 1-2 ay sonra P42G20E modelini almayı düşünüyordum, bugün fotoğraf makinesi için çanta bakmaya girdiğim İzmit Vatan bilgisayarda fiyatının 2000 lira olduğunu gördüğüm halde peşinde felan ne kadar indirim oluyor diye sordum ilgili arkadaş bilgisayardan bakıyordu fiyatına ürünün şu an 50 adetle sınırlı kampayada olduğunu ve 1519 TL ye 5 taksit alabileceğimi söyledi, hatta daha fazla da taksit yapabilirim dedi ama vade farkı olup olmayacağını bilmiyorum çünkü ben zaten 5 taksit düşünüyordum ve fotoğraf makinesine çanta almaya girdiğim Vatan bilgisayardan Plazma alıp çıktım :) Televizyonu arabada yerim olmadığı için teslim alamadım pazartesi getirecekler servis de gelip kuracakmış. Kurulumdan sonra fotoğraf ekleyip görüşlerimi paylaşırım.
  • Arkadaşım yanlış tv gelmesin eve vatanda "http://www.vatanbilgisayar.com/panasonic-tx-p42g20e-full-hd-106cm-plazma-tv,-1920x1080,-5.000.000:1-kontrast,-600-hz,-4xhdmi/productdetails.aspx?I_ID=44161" bu tv 1799 tl 6 taksit yapılıyor. 300 tl artı indirim olacağını sanmam.

quote:

Orijinalden alıntı: stinger

1-2 ay sonra P42G20E modelini almayı düşünüyordum, bugün fotoğraf makinesi için çanta bakmaya girdiğim İzmit Vatan bilgisayarda fiyatının 2000 lira olduğunu gördüğüm halde peşinde felan ne kadar indirim oluyor diye sordum ilgili arkadaş bilgisayardan bakıyordu fiyatına ürünün şu an 50 adetle sınırlı kampayada olduğunu ve 1519 TL ye 5 taksit alabileceğimi söyledi, hatta daha fazla da taksit yapabilirim dedi ama vade farkı olup olmayacağını bilmiyorum çünkü ben zaten 5 taksit düşünüyordum ve fotoğraf makinesine çanta almaya girdiğim Vatan bilgisayardan Plazma alıp çıktım :) Televizyonu arabada yerim olmadığı için teslim alamadım pazartesi getirecekler servis de gelip kuracakmış. Kurulumdan sonra fotoğraf ekleyip görüşlerimi paylaşırım.

• 1 hafta önce bende Electroword den P42G20E modelini 1850 tl ye aldım. araştırmalarıma göre en uygun buradaydı.
    xbox ve mkv denedim beklentimin çok üzerinde çıktı. muhteşem bir görüntü kalitesi var. 4-5 saat süre ile pes oynadım bazı arkadaşlar lag sorunu var demiş bence problem onlarda kesinlikle lag söz konusu değil sonderece akıcı bir oynanış var. görüntü ve tepkimede hiç bir sorun yoktur içiniz rahat olsun. Dinamic Kontrast ta tv resmen coşuyor lcd led falan silip süpürüyor bunları. Eğer almakta tereddütleriniz var ise hepsini unutun ve hemen alın. mkv film olayından ise hiç söz etmiyorum bile alın ve görün bu ne muazzam bir görüntü kalitesidir. İmkanım olsa 46'' ve üzeri alırdım ama malesef tuzlu geldi ve 42'' aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetozkan83 -- 24 Ocak 2011; 17:33:26 >
  • metmet bey sd yayın izledinizmi.izlediyseniz bundan bahsedebilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.