Şimdi Ara

Panasonic TX-P42G20E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
6
Favori
136.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    # İnfinite Black Kontrast(5 mil:1 STATİK)
    # 1080P Çözünürlük
    # Dvb-t
    # Viera Cast(İnternet)
    # Viera İmage Viewer(avchd/jpeg/sd-video/divxHD,mp3/AAC)
    # THX Mode
    # DCC
    # 6144Adım
    # Tonlama
    # Viera Link
    # PIP/PAP/PAT
    # DLNA
    # DİVX
    # V-Audio Pro-Surround
    # 4HDMI/PC/LAN

+

Televizyon Tipi Plazma
    Ekran Ebatı 106 cm / 42 "
    Ekran Formatı 16:9
    Görüntü Tarama Hızı 600 Hz.
    Görüntü Çözünürlüğü 1920 x 1080 Piksel
    Ekran Özellikleri
    Tepki Süresi 0 mS
    Kontrast Oranı 5000000:1

fiyat olarak 2700 tl ile 2400 tl arasında geziyor garantili olarak.
    plazma ve lcd lerde çok önemli olan siyah gösterme sismine bakılırsa bu makine siyah göstermede sınırsız olduğunu savunuyor,mümkünmüdür ; doğru olabilirmi tartışılır.
    internet tv özelliği ve avchd/jpeg/sd-video/divxHD,mp3/AAC özellikleri çok iyi gerçekten.
    tepkime süresi ise "0" olarak belirtilmiş.
    100.000 saat panel ömrü biçilmiş.
    tek eksiği -eğer eksiklik olarak görülürse- bluetooth olmayışı.ancak bunca özellik içinden birde bluetooht aramak ta gerekmiyor bence...

keşke 50" ekranlı olanlarının fiyatı 42" ekrana nazaran bu kadar yüksek olmasa

ben bu panelin potansiyel bir alıcısı olarak ve illede panosonic diyen biri olarak durumu sizlere sormak istiyorum,bu fiyatı çokta geçmeyecek daha iyi bir panel tavsiyeniz varmı ?

saygılar

• G20 serisi Panasonic'in üst seviye serilerinden.
    Daha büyük ekran (50") ve uygun fiyata PANASONiC arayanlara bilgilendirme olsun diye:
    http://www.vatanbilgisayar.com/panasonic-tx-p50s20e-full-hd-127cm-plazma-tv,-1920x1080,-600-hz,3xhdmi-tx-p50s20e/productdetails.aspx?I_ID=44870
    deki Panasonic 50S20E ye de göz atmalrını öneririm.

HDTV Test: Highly Recommended! (tabii belirtmem gerekir ki; "bu sitenin testleri objektif ve güvenilir midir" bilmiyorum)
    http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-tx-p50s20b-tx-p42s20b-20100511647.htm

Full HD Plazma düşünüyor olsam bunu bir değerlendirirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 30 Mayıs 2010; 18:00:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmet.avci

quote:

Orijinalden alıntı: MrSwaH

quote:

Orijinalden alıntı: mhmet.avci

ben tesadüf eseri olarak bu paneli Ankamall electroworld de inceledem ve inanırmısınız ne LED ne LCD ordaki bütün panellerden kat kat daha kaliteli bi görüntü vardı cidden ağzımın suyu aktı diyebilirim.

Bu paneli almayı düşünüyorum acaba USB den .mkv oynatıyormu deneyen varmıdır?
    Bunun yanındada Lg ht904ta Sinema sisteme alacağım. Fikir ve önerileriniz nelerdir ?

Teşekkür ederim şimdiden.

Sinema sistemin için bir çey diyemiyeceğim ama usb den film oynatmadığını söyleye bilirim. O tip bir özellik samsung ve lg nin bağzı modellerinde mevcuttur.

Televizyon DİVX felandamı oynatmıyo ? .mkv yi geçtim yani :D

Oynatıyor ama hdd de bağzen sorun yaşayanlar oluyor nedeni ise tam bilinmemekte. bence sen bu tip araştırma ve sorularınıhttp://forum.donanimhaber.com/m_12957632/mpage_219/key_/tm.htm bu başlık altında yaparsan daha çok bilgiye ulaşabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Strabon

slm arkadaşlar. usb den video ,divx izlenebiliyormu? nette okumuştum sanırım izlenemiyor deniyordu bu konuda kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. şayet usb den divx vb izlenemiyorsa sd kart vasıtası ilemi izlenebiliyor. desteklediği sd kart ın belleği ne kadar olmalı. hangi belleği öneriyorsunuz.

usb den değilde sd card yuvasından izleyebilirisn format olarak avchd yada mpeg2 olması gerek 16gb yada 32 gb sd card la beraber http://www.tamindir.com/program/20614/multiAVCHD.htm bu programı kullanarak filmleri uygun format adönüştürebilirisniz.tamindir.com t a m i n d i r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barber34 -- 31 Ağustos 2010; 12:49:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ermanitouch

bu harelenmeler bariz bir şekilde vardı. Şu an hiç yok ya da çok az var ki benim dikkatimi çekmedi

çok iyi o zaman, sevindim,
    darty'de 29,90'a bir model buldum, bu mu sizin aldığınız?

http://www.darty.com.tr/e_commerce/TV-KABLO-FIS/BELKIN/SCART-VIDEO-CABLE-6-1-8-MT-p-21817-c-10.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicwashere -- 5 Ekim 2010; 9:14:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicwashere

quote:

Orijinalden alıntı: ermanitouch

bu harelenmeler bariz bir şekilde vardı. Şu an hiç yok ya da çok az var ki benim dikkatimi çekmedi

çok iyi o zaman, sevindim,
    darty'de 29,90'a bir model buldum, bu mu sizin aldığınız?

http://www.darty.com.tr/e_commerce/TV-KABLO-FIS/BELKIN/SCART-VIDEO-CABLE-6-1-8-MT-p-21817-c-10.htm

evet bu

• quote:

Orijinalden alıntı: kontak001

netten güncel yazılımı nerden buldunuz bende arıyorum. ve sd karttan nasıl kurdunuz bende yazılım güncellemk istiyorum en azından yazılım linki verebilirmisiniz.

http://panasonic.jp/support/global/cs/tv/download/2010/down_eug20.html

bu linkten sayfanın sonlarına doğru download linki var. Dosyayı indirip ve sayfada gösterilenleri yaparak güncelleme yapabilirsin. Bunun için SD karta ihtiyacın olacak. İndirdiğin dosyanın içinden çıkanları sd kartın içine at. ve kapalı konumdaki tv'ye sd kartı tak. tv'yi aç. siyah ekran üzerinde yazı kutusu çıkacak. sorulan sorulara "yes"diyip "ok" tuşuna basıyorsunç bekliyorsun. ve bitti.

• http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011298&CS_Category=_PLAZMA_TV854&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

Bahsettiğiniz ürünü maşallah o kadar cok övmüşsünüz ki teyid ettirme gereği duydum, o ürün, bu ürün dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonarT

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011298&CS_Category=_PLAZMA_TV854&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

Bahsettiğiniz ürünü maşallah o kadar cok övmüşsünüz ki teyid ettirme gereği duydum, o ürün, bu ürün dimi?

Doğrudur aynı ürün, mümkünse 50 ınc olanı alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

quote:

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011298&CS_Category=_PLAZMA_TV854&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

Teşekkürler cevabınız için.

Bu televizyonu almak için az sonra evden cıkacağım ama şu yanma muhabbeti çok kafamı karıştırdı. Acaba kullanıcıları bu tv yi tavsiye ediyorlar mı yoksa bu burn-in muhabbeti var uzak durun mu derler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

quote:

Teşekkürler cevabınız için.

Bu televizyonu almak için az sonra evden cıkacağım ama şu yanma muhabbeti çok kafamı karıştırdı. Acaba kullanıcıları bu tv yi tavsiye ediyorlar mı yoksa bu burn-in muhabbeti var uzak durun mu derler.

Konuda yazan ilk 200 saat için dikkat edilmesi gereken ufak şeyler var, bunlara dikkat edildiği taktirde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Zaten alacağınız yerde showroom varsa görüntüyü görünce mutlaka alıp gelirsiniz eve.

Ekleme: İstanbul'da büyük avm lerden alacaksanız tv yi mutlaka indirim için ısrarcı olun, hepsi 100 ila 200 tl arasında esneme yapıyorlar, hayırlı olsun.

Diğer ''PANASONICLILER'' konumuza da bekleriz.

• http://www.dday.it/redazione/1637/DDay-The-Best-Gaming-TV-Test-edizione-2010.html#pagina-1

Gençler Panasonic TX-P42G20E lcd Panasonic TX-P42G20 ise plazma değil mi?

Konu başlığı lcd modeline ait ama konuşulanlar plazma hakkında.

Ben input lag için plazma düşünüyordum ama yukarıdaki site Panasonic TX-P42G20 modeli için 30 ms input lag bulmuş. 5 üzerinden 3 yıldız vermiş.

Bu model plazma kullanan arkadaşlardan ps3 deneyimlerini paylaşırllar mı?

Bu sitede de input lag için sanırım 16 ms demişler
    http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-txp42g20-txp42g20b-20100308169.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: nejat_80

evet evet, uzun süren sabah arastırmacası sonunda, birazda sans ve tesaduf ile bu televizyonu almış bulunmaktayım.

bu tvyi alırken asıl amacım, ps3 icin kullanmak. PLAYSTATION 3 icin olan televizyonlarda soyle bir durum var, INPUT LAG, bu onemli bir kavram. ne kadar kaliteli televizyon alırsanız alın, input lag oluyor. ozellikle LED tvlerde yuksek bir deger ve aynı zamanda, LCD lerde de yuksek deger. bu yüzden LED tvlerden hızlıca uzaklastım, LED lerin input lag degerleri cok yükseklerde seyrediyor. LCD ler de, SONY de bile yüksek degerleri gorunce, PS3 ile entegre olmasına ragmen vazgectim. PLASMA ların bu konuda iyi oldugunu ve ozellikle PANASONIC in basarısını duyunca bu markaya yoneldim.

forumu ve neti arastırdım ve PANASONIC in input lag degerlerinin dusuk oldugunu gordum. panasonic modelleri icindeki arastırmam da bu model one cikti. birde bunun ust modeli olan V modeli var. lakin onemli bir ingiliz sitesinde, V modelinin T versiyonunu (yani 3D destekli olanı) denemisler ve deneyen kisi iyi sonuclar alamıs olmasına ragmen kullanıcılar, yorumlarında ciddi input-lag belirtmisler.

keza V modeli bazı renk ayarlarında da G nin gerisinde kalıyor. hani eski model G10 olsa V20xx tercih edilebilir ama aradaki 900, 1000tl arasındaki farkı gordukten sonra ve PS3 performansında G ile ilgili olumsuz birsey gormeyince bu modelde karar kıldım. bu arada V modeli cok estetik duruyor, lakin dedigim gibi G nin PS3 ve lag zamanları epey dusuk.

bakalım yarın kurucular gelecek ve kuracaklar. bu televizyonu alan arkadaslar uzulmesin, gercekten ust duzey fiyat performans urunu aldık. ben bugun VATAN kampanyasından 1680 tl gibi bir fiyatla aldım, ustelik 5 taksitle aldım, o yüzden gayet mutluyum. bakalım yarın kursunlar ve akalım ortamlara, PS3 icin 100 saat bekler miyim bilmiyorum.

http://www.dday.it/redazione/1637/DDay-The-Best-Gaming-TV-Test-edizione-2010.html#pagina-1

Ben input lag için plazma düşünüyordum ama yukarıdaki site Panasonic TX-P42G20 modeli için 30 ms input lag bulmuş. 5 üzerinden 3 yıldız vermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: erlenmyer

Arkadaşlar merhaba,

gün itibariyle 42g20 sahibiyim, tv çıktığından beri gözüm üzerindeydi 2.600'lerden sabretmeye başladım ve sonunda 1680(vatan bilgisayar dün) görünce dayanamadım aldım.

Şuan albani üstad'ın tavsiyelerine uygun kullanıyorum. hadi hayırlısı.

sonuç olarak tv gayet tatmin edici.

iyi günlerde kullanın, ayni fiyattan bende aldım, bu fiyata cok guzel performans alıyoruz, gercekten güzel oldu. albani (veya albanez) üstadın tavsiyelerine uyalım ve ilk 200 (ve hatta ilk 1000 saat plasmamıza dikkat edelim, yani nerdeyse ilk 6 ay yapiyor.)

quote:

Orijinalden alıntı: mnbvc

http://www.dday.it/redazione/1637/DDay-The-Best-Gaming-TV-Test-edizione-2010.html#pagina-1

hocam tarif ettiğim lag mi bilmiyorum. mesela ps3 te killzone 2 actım, zoom yaptım, ortada yesil bir nokta var, o nokta ile hedef takip ettigimde bir iz olusuyor, keza hedef isareti oldugunda da oyle. ama cok asırı rahatsız edici degil, sanıyorum 0,2-0,3 arasında katlanılır bir lag degeri var tv nin. ben epey arastırdım lag olayını ve led tvlerden ve lcdlerden bu yüzden vaz gectim. cunku bu kadar asagi lagi olan led yada lcd yok gibi. en fazla aynı olabilir.

fiyat performans konusunda en basarılı tv diyebilirim lag olayını da dahil edersek, cunku CRT haric hepsinde lag var. ben V serisini ondan almadım, cunku kimi kaynaklar lag in G serisinden fazla oldugunu soyluyor. bence oynanmaz degil, oynanır, ayrıca bu paraya aldıgınız BLU-RAY kalitesi muazzam, gormeniz lazım AVATAR extended edition ı, 3 boyutlu gibi ve renkler cok cok guzel. ozetle lagsiz tv yok CRT haric maddi olanaklarınıza gore en iyisini alıyorsunuz, bu en iyilerden bir tanesi, diger artılarını da sayınca en iyisi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nejat_80
    hocam tarif ettiğim lag mi bilmiyorum. mesela ps3 te killzone 2 actım, zoom yaptım, ortada yesil bir nokta var, o nokta ile hedef takip ettigimde bir iz olusuyor, keza hedef isareti oldugunda da oyle. ama cok asırı rahatsız edici degil, sanıyorum 0,2-0,3 arasında katlanılır bir lag degeri var tv nin. ben epey arastırdım lag olayını ve led tvlerden ve lcdlerden bu yüzden vaz gectim. cunku bu kadar asagi lagi olan led yada lcd yok gibi. en fazla aynı olabilir.

fiyat performans konusunda en basarılı tv diyebilirim lag olayını da dahil edersek, cunku CRT haric hepsinde lag var. ben V serisini ondan almadım, cunku kimi kaynaklar lag in G serisinden fazla oldugunu soyluyor. bence oynanmaz degil, oynanır, ayrıca bu paraya aldıgınız BLU-RAY kalitesi muazzam, gormeniz lazım AVATAR extended edition ı, 3 boyutlu gibi ve renkler cok cok guzel. ozetle lagsiz tv yok CRT haric maddi olanaklarınıza gore en iyisini alıyorsunuz, bu en iyilerden bir tanesi, diger artılarını da sayınca en iyisi oluyor.

Dostum benim anladığım kadarı ile input lag sen tuşa bastıktan yada fareyi oynattıktan sonra işte 10 ms 20 ms input lag ne kadar ise o kadar süre sonra ekranda o hareketin gerçekleşmesi. Crt monitörlerde input lag olayı yokmuş dediğin gibi. Benim linkini verdiğim siteye göre 10 ms ve alttı 5 üzerinde 5 yıldız.

http://www.dday.it/redazione/1637/DDay-The-Best-Gaming-TV-Test-edizione-2010.html#pagina-1 sitesinde

Panasonic TX-P42G20 modeli için 30 ms bulmuş oyun modunda.

Benim okuduğum kadarı ile bu input lag değerleri özellikle fps tarzı oyunlarda sorun oluyormuş. Ama belli bir süre oynandıktan sonra kullanan kişi bu farka kendini alıştırabilirmişte. Ama özellikle online fps'lerde o 30 ms geçikme sorun oluyormuş çünkü rakibini görür görmez ateş bile etsen onun ekstradan 30 ms zamanı oluyor kaçmak için.

Ben özelikle input değerli plazmalarda düşük olduğu söylendiği için Panasonic TX-P42G20 düşünüyordum. Ama şimdi plazmada da input lag olacaksa hiç bulaşmayayım diyorum.

Philips 5605h modelinin 40 inç modelinde oyun modunda 10 ms geçikmesi varmış ama onun da izleme açısı sıkıntısı varmış. İşte karar veremedim bir türlü, araştırıyorum.

Bir de şey soracağım, TX-P42G20E modeli de plazma mı yoksa lcd mi? Model nosunun sonundaki E harfi ne demek oluyor?

• http://www.avforums.com/review/Panasonic-TX-P42G20-Plasma-HDTV-Review.html

sitesindeki incelemede ps3 ve oyun performansını beğenmişler.

Plazmaların emisyon değerleri nasıl oluyor? Radiyasyon yayılımı yüksek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginyaldiz

...

Benim asıl sorum şu: TV ile birlikte bugün PS3 aldım ve şimdi bunu ilk 100 veya 200 saat hiçmi bağlamamam gerekiyor? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

NOT: Buarada TVyi kendi odam için aldım ve salonda 4 yıldır kullanıdığımız yine bir panasonic plazma var (sanırım modeli pv70f ama emin değilim, 6. nesil olması lazım). 4 senedir 1kez bile burnin veya diğer bir sorunla karşılaşmadık. Bilginize...

iyi günlerde kullanın, uzun omurlu olsun.

plasma tvlerde ilk 100-200 (kimileri bunu 500, 1000 e kadar uzatıyor) saat rodaj donemi olarak adlandırılıyor. bu donemlerde tvlerimize gözümüz gibi bakmamız ve ozen gostermemiz gerekiyor.

genel olarak plasma tvler zaten lcdlerden ve led tvlerden hassas cihazlar ve bu yüzden ozen gostermek gerekiyor ama iyi bakıldıgında CRT tvlerin kalitesine yaklasabilen ve bazen gecebilen en iyi goruntu cihazları.

şimdi, televizyonunuza PS3 baglayabilirsiniz, lakin tavsiye edilmeyen oyun oynamanız, oyunlarda, ustunde skorboard olan, bir kosede hep aynı sabit seyleri gosteren oyunlar. mesela bir futbol oyunu actınız ve 2 saat boyunca sokorboard bir yerde sabit kaldı.

ben hemen PS3 bagladım ama kisa bir deneme haricince (1 saati gecmedi toplam oynamam) hemen BLU-RAY koydum, gunde en az 2 kez AVATAR filminin BLU-RAY ini ve elimdeki diger BLU-RAY leri oynatıyorum, izlemesem bile TV nin iyi acılması icin yapmak zorundayım. 200 saatten sonra daha rahat olabilecegim. tv actigimda ise sıklıkla zapping yapiyorum. ayrıca kapatmadan da en az yarım saat full ekran BLU-RAY izliyorum.

BLU-RAY de dikkat edeceginiz sey, sinemaskop olmayacak, FULL SCREEN BLU-RAY izleyeceksiniz. ALBANI, ALBANEZ ustadın ince ayarlarına mutlaka dikkat edin, degerler dusukte olucak, mesela kontras 35-36 yı gecmeyecek, keskinlik 5 i gecmeyecek, renk ayarları dusukte olacak. albanez ustad ayarları yazmıstı baska bir baslıkta ben ona gore yaptım. mesela BLU-RAY izledigim icin, THX modda acabiliyorum TV yi. oyle calısıyor.

ayrıca mutlaka iyi marka bir korumalı piriz veya tavsiye edilen voltaj koruması da olan bir ups ile kullanın. ben UPS ile kullanıyorum ama her UPS de olmuyor, bazı ozellikleri olan bir UPS olmalı.

evet ozen gostermek gerekiyor ama inanın, AVATAR ın BLU-RAY inin renklerine goruntu kalitesine bakınca, arkadaslarım gorduler ve hayran kaldılar. artık ne LCD tv, ne de LED tv gormek istiyorum, miğdem bulanıyor. PLASMAdan bir daha asla vazgecmem.

quote:

Orijinalden alıntı: mnbvc

Dostum benim anladığım kadarı ile input lag sen tuşa bastıktan yada fareyi oynattıktan sonra işte 10 ms 20 ms input lag ne kadar ise o kadar süre sonra ekranda o hareketin gerçekleşmesi. Crt monitörlerde input lag olayı yokmuş dediğin gibi. Benim linkini verdiğim siteye göre 10 ms ve alttı 5 üzerinde 5 yıldız.

http://www.dday.it/redazione/1637/DDay-The-Best-Gaming-TV-Test-edizione-2010.html#pagina-1 sitesinde

Panasonic TX-P42G20 modeli için 30 ms bulmuş oyun modunda.

Benim okuduğum kadarı ile bu input lag değerleri özellikle fps tarzı oyunlarda sorun oluyormuş. Ama belli bir süre oynandıktan sonra kullanan kişi bu farka kendini alıştırabilirmişte. Ama özellikle online fps'lerde o 30 ms geçikme sorun oluyormuş çünkü rakibini görür görmez ateş bile etsen onun ekstradan 30 ms zamanı oluyor kaçmak için.

Ben özelikle input değerli plazmalarda düşük olduğu söylendiği için Panasonic TX-P42G20 düşünüyordum. Ama şimdi plazmada da input lag olacaksa hiç bulaşmayayım diyorum.

Philips 5605h modelinin 40 inç modelinde oyun modunda 10 ms geçikmesi varmış ama onun da izleme açısı sıkıntısı varmış. İşte karar veremedim bir türlü, araştırıyorum.

Bir de şey soracağım, TX-P42G20E modeli de plazma mı yoksa lcd mi? Model nosunun sonundaki E harfi ne demek oluyor?

dostum selam, LAG ı olmayan TV yok iste piyasada ben cok baktım, LED ler zaten LAG konusunda meshurlar, 100ms ye kadar LAG i olan LED ler var. ledleri hemen siliyorsun, LCD lerde LAG konusunda plasmalardan kötüler bunu da arastırdım. PANASONIC genel olarak dusuk laglik plasmalar uretiyor ama yeni serilerinde LAG in yukseldigini soyluyorlar.

10ms lag e pek inanmadım hocam, philips in o tvsinde denemek lazım. birde mesela kimi testlerde adam 16ms diyor, baskası 30ms diyor lag icin. ben single play oynarım FPS leri ve fazla zor ayarda oynamam, orta zor ayarda oynarım ve bana 30ms ye kadar lag sorun cıkartmaz diye dusundum. bu g serisinde sanıyorum 20ms civarında lag var. 16ms diyenlerde var, 30 a kadar cikar diyenlerde var. ama bu fena bir deger degil dostum, malesef boyle. bu cihazlarda lagsiz olanı yok, bende senin gibi cok kafa kırdım, arastırdım ama hepsi boyle. en iyisini almaya calıstım, parama gore imkanıma gore.

lag istemiyorsan en iyisi CRT yani katot ray tüpe, bildigini anneanne dede televizyonundan almak ama onlarda da cozunurluk fena, yapacak birsey yok yani. elimiz mecbur kaliyor.

panasonic te P harfi plasmayı belirler. tx-P42G ise plasmadır, tx-L42G ile LCD tv olur dostum. izleme acısında sıkıntı varsa keyif alamazsın, sadece oyun olmuyor, isin icine PS3 girince BLU-RAY de giriyor. simdi fiyatlar pahalı ama yarın oburgun 20 liraya 10 liraya dusecek BLU-RAY fiyatları ve sen alıp izlemek isticeksin. dandik kalite bir TV veyahut LCD alırsan plasmalardaki renk kalitesini gorunce cok uzulursun.

cok zor bi secim bu, ben dedim, hepsinde lag var nası olsa, yine en az lagı olan bir panasonic plasma alayım, fiyatı da uygun olsun, hem BLU-RAY leri de kalitesine yakısır izleyim dedim ve bu cihazı aldım.

elimde iyi bir fps yok su anda KILLZONE 2 var, KZ2 de de kendinden bir lag var zaten, blackops filan olsa deneyecegim. keske bizim eve bir gelebilsen ve AVATAR in BLU-RAY ini birkez bu tv den gorsen, hemen kosa kosa gider bir tane alırsın kendine. yeni filmlerin BLU-RAY performansı cok guzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: musti77
    .........
    Bir arkadaş yazılım güncellemesini sd kart üzerinden yaptığını yazmış ben resmi internet sitesinden güncel yazılımını bulamadım bu tv nin. link verirseniz çok sevinirim, gerçi internet bağlandıktan sonra internetten de güncelleme yapılabilmekteymiş.

>>>Nasıl Yükleneceği
    P102_2505.zip (>>>Güncelleme dosyası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 12 Aralık 2010; 2:22:42 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.