Şimdi Ara

TEST PROGRAMLARININ HEPSİ BURADA (Güncellendi) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
14
Favori
313.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3d mark 2003- 21869
    3d mark 2005- 9643

core 2 duo 2.0,7950 gtx,2 gb ram ,7200 rpm harddisk
  • bu laptopla bu sonucu alman normal, markası ne ki
  • teşekkürER!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ist_Mail

bu laptopla bu sonucu alman normal, markası ne ki

monster m570u1
  • güzel çalışma sağol
  • arkadaşlar acer 5101 ile 1M piyi 1 dakikada bitirdi.
    fazla değil mi süre?
    ramin ne kadar etkisi var burada?
    benimkinin ram 512 mB.
  • merhaba,

www.guru2d.com adresinden ForceWare version:97.73'ü indirdim. riva tuneri kaldırıp yerine coolbitsi yükledim.

C:\Program Files\forceware\Guru3D.com\setup girip buradan coolbits_forceware Registiration Entries'e tıkladım. kontrol paneline yerleşti böylece.

clock frequency settings + manual overclocking + detect optimal frequency tıklayıp en iyi frekansı belirle dedim. bir süre bekledikten sonra değerleri belirledi.

bu işlemde bittikten sonra interneti kapattım + virüs tarayıcıyı kapatttım. ve msconfigden başlangıç kısmını seçip tümünü devre dışı bırak dedim ve sonuçlar şöyle çıktı. inanılmaz bir SONUÇ oldu. sonuçlar şöyle:

overclock öncesi overclock sonrası
    3dmark 2001 = 16249 3dmark 2001 = 21284
    3dmark 2003 = 8625 3dmark 2003 = 10634
    3dmark 2005 = 3707 3dmark 2005 = 4595
    3dmark 2006 = 2275 3dmark 2006 = 2802

umarım ekran kartı bu şekilde çalışırsa sorun olmaz.
    hoşçakalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisatan -- 26 Şubat 2007; 16:44:23 >
  • Core Duo 1.60GHZ 512 / 667 Ram ile pi 38 sn. de yaptı.

Core 2 Duo 1.66GHZ 1021 / 667 ram ile 33 sn. de yaptı.

Bu kadar fark olması normal mi_? PI ye Ram in etkisi varmı_?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dtghost

arkadaşlar bu testleri yapıyoruz iyi güzel benim makinam
    HP Pavilion 5280ea core duo 1.83ghz 512 ram 80gb sata
    süper pi 1M 33sn
    buraya kadar herşey güzel performans güzel sayılır
    ama gel gelelim bilisayar bazen acayip kasıyor duruyor sanki bazen açılışta programları açamıyor
    bekle bekle açılacak arkadaş birkaç kere formatladım yine kasılmalar devam ediyor....
    En son xp prof. yükledim harddiski böldüm ilk başta herşey güzeldi bir süre sonra xp yine apalamaya başladı...
    bu herkeste mi oluyor bir türlü anlam veremedim..... Arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim.... Oyunlarda bir sorun yok süper oynuyorum...

bende de aynı sorun war. bence harddisk çok fazla dolu olunca oluyor bu. harddiski biraz boşaltıp disk birleştirme yapınca baya bi rahatlıyor pc! inş yardımcı olabilmişimdir. bana göre sorun fazla data bulunması harddiskte
  • Arkadaşlar notebook batarya test standartı sayılan BatteryMark v.4.0.1 i nereden bulabileceğimiz hakkında fikri olan varmı? Google'da fln aradım, japoncasını buldum ama indiremedm dillerini anlamadığım için.
  • slm,

PCMark05 sonucu 4336 puan.
  • S.a
    yaw kardeşler başlık biraz sert gibi olsada merak etmeyin o kadar sinirli değilim:)
    benim demek istediğim artık herkes heryerden linkleri alıp alıp yapıştırıyor... nerde kaldı emekler emek olacakki saygı olsun. bu konuyu açan ve birsürü link veren arkadaşıma şunu yapmasını rica edeceğim lütfen test programlarını ilk önce kendi teset etsin sonrada başarılı bir kaç link versin ne bu doldurmuş linkle yaa. haaa benmi test edeceğim programları e ozaman ben google den test programlarını bulamıyormuydum ki buradan alayım

Pardoooon
    Sözün özü arkadaşım şunları bir ele ve güzel olanları bize öner
    Yani emek ver
    Bizde sana teşekkür edelim
  • teşekkürler çok saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: dost_ozan

SIZLERDE CIHAZINIZDAKI DONANIMLARI VE PERFORMANSLARINI GORMEK ISTIYORSANIZ 3 PROGRAM VAR BUNLARDAN BIRI EVEREST ULTIMATE 2006 DIR BEDAVA BIR PROGRAMDIR DONANIMINIZIN MARKALARINI VE OZELLIKLERINI ISLEMCI-HDD ISISINI VE KARSILASTIRMALI TESTLER MEVCUTTUR LINK ASAGIDADIR YUKLEMEK ISTEYENLER YUKLESINLER ...YUKLEDIKTEN SONRA KURULUM GEREKTIRMIYOR WINZIPDEN DOSYAYI EXTRACT EDIN VE BIR KLASOR OLUSTURUN VE EVEREST IKONUNU TIKLAYIP PROGRAMI KULLANIRSINIZ..

EVEREST ULTMATE 2006 ICIN LINK..

http://www.lavalys.com/products/download.php?pid=3&lang=en

http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=12&XLID=0&UID=8452341
  • msi megabook m673 - amd 1.6 x2,512mb ram

1M - 54sn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 11 Nisan 2007; 21:11:28 >
  • Monster T72Z96J1 marka laptopumu bu gün aldım sıcak sıcak test sonuçları. Sadece avastı kapadım ama arka planda windows güncellemesi var gördüğünüz gibi Süper pi yi 2 kere açıp aynı anda başlattım. 30 saniyede bitti

Test Ekran Görüntüsü için tıklayın

Super pi x 2 = 30sn 30sn
    Pcmark 2002
    cpu = 7695
    memory = 23110
  • eline saglik güzel bir calisma
  • ASUS A8JE
    Pilli kullanım (High performance modunda) 1M => 31 sn (2kez yaptım aynı)
    Elektrik bağltısı (Super Performance modunda ) 1M => 30 sn (2kezyaptım aynı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Command.com -- 13 Nisan 2007; 13:00:38 >
  • Asus F3JP süper pi 1m:27s.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.