Şimdi Ara

OGS Nasıl Alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
43.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kgs kullanıyordum.Kgs'deki kredi bitince artık OGS'ye geçeyim dedim.
    Yarın Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçeceğim.Köprüdeki gişelerin orada satılıyormuş diye duydum OGS.
    Almam için neler gereklidir ? Ehliyet , ruhsat yeterli olur mu ?

Avrupa yakasından geç saatlerde döneceğim.Gece yarısından sonra satılmıyor diye biliyorum.Anadolu tarafından da satışı var mı ?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

• Bildiğim kadarıyla gün içerisinde satışlar oluyor köprülerde.Ancak istediğin herhangi bir Ziraat bankasından gidip direkt satın alabilirsin.Lakin aynı gün açılır mı onu bilmem.Ogsyi almaya giden sahsın muhakkak ruhsat sahibi olması gerekiyor.Ruhsat ve kimlik yeterli olur sahışlarda.Şirketler içinse bir sürü evrak isteniyor.Ve önemli bir not.Mutlaka kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verin.Çünkü bakiyesi sıfıra veya eksiye inen OGSler iptal ediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Bildiğim kadarıyla gün içerisinde satışlar oluyor köprülerde.Ancak istediğin herhangi bir Ziraat bankasından gidip direkt satın alabilirsin.Lakin aynı gün açılır mı onu bilmem.Ogsyi almaya giden sahsın muhakkak ruhsat sahibi olması gerekiyor.Ruhsat ve kimlik yeterli olur sahışlarda.Şirketler içinse bir sürü evrak isteniyor.Ve önemli bir not.Mutlaka kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verin.Çünkü bakiyesi sıfıra veya eksiye inen OGSler iptal ediliyor.

Anladım hocam.
    Araba benim üzerime kayıtlı olduğu için çok uğraşmam öyleyse.

Ziraat bankalarından da alınabiliyor demek...Peki cihazı da mı banka veriyor ?
  • Evet cihaz bankadan veriliyor.Fiyatını bilmiyorum tam olarak ama 100 Tl civarı bir sey olmalı.444 00 00 dan bilgi al istersen garanti olsun dersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Evet cihaz bankadan veriliyor.Fiyatını bilmiyorum tam olarak ama 100 Tl civarı bir sey olmalı.444 00 00 dan bilgi al istersen garanti olsun dersen.

Anladım hocam.Çok sağolasın..

Peki cihazın içinde kaç liralık kredi oluyor ?
  • peki bir soruda ben sorayım içindeki kredi bittiğinde nasıl geri yükleyebiliyoruz?
  • Emin değilim dediğim 100 Tl sadece cihazın ücreti.Ayrıca para yüklemek isterseniz eklemeniz gerekecek o rakama.

Kredi bittiğinde Ziraat bankalarından veznelerden ödeme yapabilirsiniz,veya kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek ödeme yapabilirsiniz.
  • sırket otomobılı ama sırket ortagıyım yınede ogs olayı ıcın bırsuru evrak mı ısteyecekelr?
    ayrıca kgs yı sadece zıraat bankasımı verıyor?
  • Shell'de bile var sanırsam Kgs.Sadece Ziraat bankası değil sanırsam.

Şirket araçlarımıza geçenlerde Ogs aldım bende.

İstenenler sözleşmelerin kaşeli imzalı doldurulması ve kredi kartı otomatik ödeme talimatı.imza sirküleri ve ruhsat fotokopisi.

ogs artık ne olursa olsun otomatik ödeme talimatı verilmezse satılmıyor Ziraatte.

Ayrıca satın aldığınız andan itibaren Ogs yi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Anadoludan Avrupaya geçişte OGS satışı yok (en azından ben görmedim) Avrupadan anadoluya geçişte var. Ruhsat sahibinin bilgilerini bir forma doldurup, cihazı alıyorsunuz. Para azaldığında/ bittiğinde yüklemesi de gayet kolay. Ziraat Bankası telefonla bankacılık hattını arayıp, yetkiliye ulaşıp, kredi kartı numaranızı veriyor (herhangi bir bankanınki olabilir) ve istediğiniz kadar para aktartıyorsunuz.
  • garantı bankasının ınt subesınden de alınabılıyor, bende dun aldım daha gelmedı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.