Şimdi Ara

Daha hızlı koşmak için ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
18.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha hızlı koşmak için ne yapmam lazım.

• Koşmak.
  • zor aslında vücudunun yapısıyla ilgili bişey çok değişiklik yapamazsın kilo verebilirsin ama büyük bi etki yapmaz
  • Line drill Daha sonralarında kendine bir engel bağlayıp depara kalkabilirsin Bu gerçekten işe yarayabilir yanlız
  • babam krosçuymuş üniversite döneminde.boluda okurken barajda falan koştuğunu anlatır.çakıl taşlarından tepeler falan varmış.onlara tırmanırmış koşarak.100mt lik 2direk arasında depara kalkıp diğer 100mt yi hafif tempoda koşup sonra tekrar depara kalkarmış vs. vücudunda fazlalık olmaması,kas yapının müsait olması gerekli ama hızlı koşabilmek için.sonrası antrenman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Daha hızlı koşmak için ne yapmam lazım.

daha hızlı koşman lazım.
  • "Koş yoksa düşersin" bunu düşünerek koş
  • quote:

Orijinalden alıntı: iLoveBeeR

run forrest run

Ne filmdi yahu.Direk aklıma Forrest Gump geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 15 Nisan 2010; 22:51:21 >
  • Atlethics kasman lazım
  • Turbo taktır ama taktıracağın yeri ben söylemeyeceğim..
  • Birçok etken var,hangisinden başlasam?

Kısacası tek soruya sığdırmayıp biraz araştır,analiz et.Nasıl Fen Lisesi öğrencisisiniz anlamıyorum ki kardeşim.Ardından gerekli çalışmaları yap,aklına takılan kısımları sor.Gerçi burada yanıtlayan pek olmayacaktır.Bilen kendini niye parçalasın ki,VG gibi derin bir mevzu ve kişiden kişiyr değişmekte.Öyle ha deyince olmaz,belki senelerce düzenli çalışma gerektirir.Ne istediğine bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: preacion
    mesajları okuyarak vakit kaybetme daha hızlı koşamassın. daha hızlı koşsan dahi bunu farkedemeyecek kadar hızlı koşarsın.

bir insanın hızı artmaz. futbolcular hızlanırdı milyon dolarlar kazanıyorlar kim daha hızlı olmak istemez?

ben çok iyi top onardım çok da hızlıyımdır. abartmadan söylüyorum lise ve orta okul zamanlarımda nerdeyse her gün maç yapardım benden hızlı sadece 1-2 kişi hatırlıyorum yüzlerce insanla maç yaptım. hız harika birşeydir ama sonradan kazanılmaz.

Yapma be hocam husein bolt dogustan mi 9,10 kosuyor...
  • Sigara içiyorsan bırakmalısın.

Sigara içerken de hızlı koşabilirsin ancak sigara koşabilme süreni düşürür.
  • birinin seni kovalaması lazım.
  • öncelikle vücuttaki fazla yükü atmak lazım (yağları)

konsantrasyon önemli

bacak kaslarını geliştirebilirsin rutin koşular yaparak nefesini açabilirsin faydası olacaktır
  •  Daha hızlı koşmak için ?

Kum torbası al bileklerine olabildiğince hızlı kasarak çalış, kondisyon ve kas arası yağ durumun önemli unsurlar..
  • Kilo ve yag sorunum yok
  • Amansız ol !
  • eğer ciddiysen bu konuda bu antrenman ayakkabıları hız ve sıçrama arttırmak için tasarlanmış
    amerikadan satın alabilirsin

Daha hızlı koşmak için ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.