Şimdi Ara

KURUMSAL STAR PAKET YENİLENDİ! 5000 DK TURKCELL + 3000 DK DİĞER OP. 79 TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Star Paket artık çok daha avantajlı! Paket içeriğinde bulunan heryöne dakikalar 8 Nisan tarihinden itibaren 1000 değil tam 3000 dakika. Star paket yurtiçi heryöne konuşmalarınızı çok daha rahat yapabilirsiniz

Star Paket ile şirkete kayıtlı hatlarla:5000dk tüm Turkcell’lilerle 5000dk ve diğer heryöne:3000 dk konuşabilir, dakika hesaplarından kurtulabilirsiniz.

Siz de bu avantajlı paketten yararlanmak ve tüm yurtiçi iletişim maliyetlerinizi kontrol altına almak isterseniz; 4440532’yi arayınız.

Paket fiyatı : 79 TL
    Süre aşımı : 25,5 KURUŞ!

http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/tarifeler/faturali/starpaket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 14 Nisan 2010; 22:34:41 >

• harika olmuş bildiğim kadarıyla daha iyisi yok.

belli ki turkcell kurumsal anlamda baya darbe yedi.

beğendim hoş olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)
    harika olmuş bildiğim kadarıyla daha iyisi yok.

belli ki turkcell kurumsal anlamda baya darbe yedi.

beğendim hoş olmuş.

Avea Kurumsal Her yöne kullanan Müşterileri resmen çekmiş kendisine bu tarife..

İlk 3 ayda Bedava olması (12 ay tahhhütlü) şahane olmuş.

Pardon edit : 12 ay boyunca %15 indirim. Yani 67 lira!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 14 Nisan 2010; 19:18:42 >
  • ooooo sürelere bak
  • bilgi eksik volkan kardeşim

5000 DK Şirket İçi + 5000 DK Turkcell + 3000 DK Diğer Yönlere (Sabit ve Diğer Opr.)

119 TL olan Süper Plus Paket'te ise ek olarak 4GB internet Paketi ve her yöne 1000 SMS var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgnera -- 14 Nisan 2010; 19:33:53 >
  • Şiket içini saymadım çümkü bitmez dostum :D

Valla süper olmuş.67 tl ye her an geçiş yapabilirim..

zira vodafoneda 55 lira ödüyoruz..

bunda bari cep aran olur karşımdaki :)
  • Nasıl geçiliyor bu tarifeye?

Bizim şirket de TCell kullanılıyor. Şirkete mi başvrmak lazım yoksa Tcell'e mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan
    Şiket içini saymadım çümkü bitmez dostum :D

Valla süper olmuş.67 tl ye her an geçiş yapabilirim..

zira vodafoneda 55 lira ödüyoruz..

bunda bari cep aran olur karşımdaki :)

79 tl ye sınırsız görüşme diyebiliriz o zaman Bence ;))
  • Tam bico ya göre tarife :) ama fiyatı beğenmez, en fazla 49 lira olmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 14 Nisan 2010; 21:19:12 >
  • ben bireysel tarifeleyim.nasıl buna başvurabilirmiyim.sizlerin yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis
    Tam bico ya göre tarife :) ama fiyatı beğenmez, en fazla 49 lira olmalıydı.

Sağol piri tcell'in bu tarifesi kurumlara özel ve vf'dan pahalı bana göre şu an efsane tarife yeterli.
  • 67 diye bakiyorum ben tarifiye..bncd rakipsiz
  • 67 oldugunu nerden okudunuz acaba sıtede oyle bır bıldırım yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel1905

67 oldugunu nerden okudunuz acaba sıtede oyle bır bıldırım yok ?

Star Plus, Star, Avantaj ve EKO Paketlerini 12 ay kullanmayı taahhüt eden müşterilerimiz, aylık paket bedeli üzerinden 12 ay süresince %15 indirim alıyorlar.
    Kampanyadan yararlanmak için, şirket yetkilisinin Turkcell Extra veya Turkcell Kurumsal satış yetkilisine aşağıdaki taahütnameyle başvuruda bulunması yeterlidir..

http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/sirketlereistcell/kampanyalar/tarifekampanyalari/kurumsalkontratlipaketler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 14 Nisan 2010; 22:35:10 >
  • Teşekkürler bu bilgi için tarifeler kısmında yazmıyodu bilgimde yoktu sonuçta sürekli olarak kullanıyoruz bari tahahütlü olarak alalım indirimden faydalanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY
    bilgi eksik volkan kardeşim

5000 DK Şirket İçi + 5000 DK Turkcell + 3000 DK Diğer Yönlere (Sabit ve Diğer Opr.)

119 TL olan Süper Plus Paket'te ise ek olarak 4GB internet Paketi ve her yöne 1000 SMS var

1 - TURKCELL 3.000 DAK. HER YÖNE VERİP + 5.000 DAK. TURKCELL'LİLERLE VERİYORSA; Avea her yöne özgürlük kurumsal çökmüş demektir.
    2 - s.volkan VF Kişiye özel heryöne limitsize geçmeye bak.( kurumsal olarak geçmeyi düşündüğünü belirt. )
  • Bu ülkede bireyseller neden 94. sınıf vatandaş gibi muamele görülüyor anlamıyorum.

Hat alırsın, şirkete kamuya ucuz. Kargo gönderirsin şirketin varsa ucuz. Otobüs bileti alırsın toplu gidiyorsan ucuz. Bundan sonra herşeyi gruplaşıp öyle yapalım!

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Bu ülkede bireyseller neden 94. sınıf vatandaş gibi muamele görülüyor anlamıyorum.

Hat alırsın, şirkete kamuya ucuz. Kargo gönderirsin şirketin varsa ucuz. Otobüs bileti alırsın toplu gidiyorsan ucuz. Bundan sonra herşeyi gruplaşıp öyle yapalım!

Sadece bu ülkede olan bırsey degıl bu.ulkeyı assagılamaya ne meraklı mılletımız var
  • Vodafone Kurumsal Paketleri bekleyin

Az kalmış

Belki SALI, Belkide salıdan da yakın
  • arkadaşlar buna bireysel tarifeler geçemiyor dimi.babam esnaf alma ihtimali yok dimi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.