Şimdi Ara

İŞ KONUSU, METRO MU CARREFOUR MU?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
17.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sizlere bir şey sormak istiyorum,
    metrodan sezonluk kasiyer olarak görüştüm olumlu olduğunu söylediler: 8 çalışma süresi, asgari ücret+ üç ayda bir tek maaş ikramiye+ kasa açığı üc. 65tl+115 tl market fişi

carrefour da kuru gıda reyonu yani reyonculuk 700tl maaş net+ sezonluklara market fişi veriyolarsa birde o, 8 saat çalışma süresi ve kuşın kalma ihtimali varmış

sizce hangisini tercih edeyim arkadaşlar tavsiyeniz?

• tabiki carrefour
    neden dıe sorma bence daha mantıklı
  • reyonculuk tabii ki.kasiyer ne ya hep otur hep otur basur olur adam
  • Metro daha iyi gibi duruyor. Ayrıca bildiğim kadarı ile metrodaki kasiyerler oturmuyor.
  • tavsiyeşeriniz yol gösterici olacak arkadaşlar sağ olun metroda ayakta evet ama riski fazla toptan ve perakende satılıyo koliler felan ama carrefurun reyonculuğu zormudur?
  • Metro daha sağlam gibi
  • carrfour
  • Kesinlikle metro
  • kesinlikle metro neden die sorucaksın carrefour da çalışanlara resmen hammal gibi insan değil gibi davranıyorlar ama metroda çalışan arkadaşlarım var bursa da çok rahatlar. ayrıca metroya carrefourdan daha az müşteri gelir daha az yorulursun vede sağladıkları imkanlar metroda daha iyi .
  • metro
  • KarfurSA.
  • insanlar tam 2ye bölünmüş kararsız arkadaşa çok yardımcı olmuşuz

bana reyon görevlisi olmak daha mantıklı geliyor
  • ne metrosu ya . arkadaşım sana tavsiyem hiç düşünme carrefour da başla işe
  • dostum ben kasiyerlik yaptım zamanında ankarada bilindik bir mağazada. İnan reyoncuların halini görmek istemezsin. Yük taşırlar temizlik yaparlar her işe giderler. Kasiyerlik kral gibi müdürden bile bence daha iyisin. Molaların var, hiç yoktansa göz önündesin hayranların bile oluyor Carrefourda büyük hammallık olmaz diye tahmin ediyorum ama ben yinede kasiyerliği seçerdim.
  • Reyon daha iyi.
  • Karfur.
  • Sınava gir memur ol.
  • Carrefour
  • Bence metro yu seç.. Carrefour da insanların keyfine göre hareket etmen gerkir, metro da ise insanlar sana muhtaçtır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Bence metro yu seç.. Carrefour da insanların keyfine göre hareket etmen gerkir, metro da ise insanlar sana muhtaçtır..

İnsanların keyfine göre hareket etmekten kastın nedir ? Metro'da müdürmü olacaksınki insanlar sana muhtaç olsun ? Kasa işi ile uğraşmaktansa reyon ile uğraşmak daha iyidir bence.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.