Şimdi Ara

ÇİĞKÖFTE DÜKKANI AÇMAK İSTİYORUM ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
77.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA BU İŞE GİRECEM İSTANBULDA 25 METRE KARE DÜKKAN KİRALIK ALICAM HAZIR BULUNDUĞUM YERDE POTANSIYEL VAR ACABA TUTARMI SIZ NEDERSİNİZ BU ÇİĞKÖFTE İŞİ OLURMU

NOT. BIR FIRMANIN BAYILINI ALIYORUM TANINMIŞ VE BENDEN İSİM HAKKI TABELE VS. PARASINI ISTEMEDİ ONLAR YAPIYOR KİLOSUNU 7 TL DEN ALICAM BUNA YESİLLİ VS DAHİL BİR DÜRÜMÜ 3TL BASIT HESAP 1 KİLODAN 15 ADET DÜRÜM ÇIKAR 15*3=45TL MASRAFLAR VS.DISINDA

BAKALIM BİRİŞE GİRECEM HAYIRLISI ÇALISANA ALLAH YARDIM EDER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djx -- 12 Nisan 2010; 0:38:00 >

• tercüme edecek olan var mı
  • Sadece çiköfte satacaksan pek bişey kazanacağını zannetmıyorum.
  • YOK YANINDA EXTRALARI OLACAK TABİ SABAHLARI POĞÇA ÇAY VS.GİBİ
  • turşuda yolla millete iyi gidiyor illa biber turşusu olmasın yanında
  • Etsiz yapacaksan kendini boşuna yorma bence.
  • Nedir bu son günlerdeki çiğ köfteci çılgınlığı anlayamadım. Şahsen İzmir Buca'da oturuyorum ve nasıl her mahallede bakkal varsa, 2 mahallede bir çiğköfteci var. Çok iyi paramı var bu işte nedir.

Birde Battal ve Adıyaman iyide diğerleri çok cırt yapıyorlar. Nar ekşisi soruyosun ona bile yok diyor adam.
  • Kadayıf , içli köfte , yaprak sarma gibi yiyeceklerde satarsan iyi olur.

Battal'ın ve Komagene'nin çiğköftelerini beğendim.İkisini kıyaslarsak bana göre Komagene daha iyiydi.Gerçektende her 5-10 dükkanın biri çiğköfteci oldu.En az dürümcüler kadar çoğaldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 12 Nisan 2010; 0:20:36 >
  • Ahmet Aybak tan mı alıcaksın?? Bikaç defa gördüm çiğköftecilerde kartlarını dağıtıyolar,ücretsiz bayiliğimizi alın filan diye,herr türlü reklamını yapıyolarmış kurtlar vadisinde de reklamı varmış..
  • nar ekşili çiğ köfte ve ayran offff.eğer işini iyi yaparsan iyi esnaf olursan kalabalık yerse o sokakta başka yoksa tutarsın..
  • Abi bu ne ya her köşe başına çiğ köfteci açılıyor
  • Heryer çiğköfteci kaynıyor artık..Ayrıca 2.5 lira dürüm fiyatı genelde..Biraz geç kaldınız sanki insanların alıştıkları yerler olmuştur muhtemelen..Ama yinede Allah çalışanın yanındadır
  • offf canımı çektirdiniz valla.ayran olcak yanında bu saatte açık dükkan var mıdır acep.kendim mi yapsam yada var mı tarif verecek
  • BULUMDUĞUM YERDE HİC YOK SADECE BEN VARIM VE ÇEVREMDE ESNAF İŞ YERI ÇOK ESNAFLIK YÖNÜMDE İYİDİR YANI BİRAZ TAHTAKALE AĞZI OLACAK SAMIMI OLANCAN DÜRÜST OLACAN İŞİNİ YAPACAN YOKSA EKMEK YOK BU DEVİRDE

quote:

Orijinalden alıntı: Ora et labora

nar ekşili çiğ köfte ve ayran offff.eğer işini iyi yaparsan iyi esnaf olursan kalabalık yerse o sokakta başka yoksa tutarsın..
  • Kilosu 7 TLden mi alacaksın?
  • EVET MALZEMELERIDE İÇİNDE LAVASI YESILLIĞI VS.
    quote:

Orijinalden alıntı: hasancemal

Kilosu 7 TLden mi alacaksın?
  • bi de dükkanın önüne bardakta mısır tezgahı açarsın valla millet deli gibi yiyor
  • Valla bizim burda çiğköfteci var iyi iş yapıyolar çokta güzel tadı var
  • Kar oranı iyiymiş. Yinede müşteri potansiyelini göz önünde bulundurarak aylık cironu ve giderlerini değerlendir. Gerçi batsan bile çok birşey kaybetmezsin. Bol kazançlar.
  • Bende bunun eti yok sütü yok niye kilosu 15 lira diyorum, adam kilosunu 7 liraya zaten kendisi alıyormuş. %100 kâr payı koyup satıyolar, fazlasını koyan bile vardır. Onun yerine gitsen ustasından öğrensen sonra kendi çiğ köfteni yapmaya başlasan kaliteni de tuttursan hatta 7 liraya aldığın macun kıvamındaki beş para etmez çiğ köftenin kalitesini aşsan, malzemeyi bol kullansan, aynı fiyata bile satsan kaliteli diye herkes sana gelir.. Bence kârından önce hizmet ve kaliteyi sağlama alman gerek.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.