DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sergüzeşt romanının Mekan özelliklerini arıyorum bulabilen varsa lütfen yazsın .
3
Cevap
0
Favori
4.011
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sergüzeşt romanının Mekan özelliklerini arıyorum bulabilen varsa lütfen yazsın .
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1799 Mesaj
      11 Nisan 2010 12:58:14
      Dönem ödevim Sergüzeşt Romanının İncelenmesiydi Kitabı okudum Kahramanlarını olay örgüsünü vb çıkardım ancak bir türlü mekanların özelliklerini ve mekanlarını anlayamadım yazabilecek varsa lütfen yardım yarın teslim edeceğim ödevi

• Yüzbaşı
      678 Mesaj
      11 Nisan 2010 13:31:55
      Böyle basit bir ödev için konu açmaya ne gerek var.İnternette aramalısın önce.

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.
    • Yarbay
      12563 Mesaj
      11 Nisan 2010 13:36:31
      Bu sene ki edebiyat kitabında var. İstersen mekanları yazayım. Yalnız bu mekanlar kitaptaki bölümün mekanları.

Mustafa Efendi Konağı , Yaşlı kadının evi , Mısırdaki konaklar , Asaf Paşa Konağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 11 Nisan 2010; 13:38:10 >

• Binbaşı
      1799 Mesaj
      11 Nisan 2010 15:39:01
      Bende mekanları buldumda özellikleri lazım ya

@mURADİM61 internette bulamadım :S

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sergüzeşt romanının Mekan özelliklerini arıyorum bulabilen varsa lütfen yazsın .
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.