Şimdi Ara

İnternet hızını arttırmak için ne yapmak gerekir ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

• Japonya'ya taşınmak.
  • bende merak ediyorum. mesela binanın girişindeki kutudan kaliteli kabloyla yeni bi hat çeksem eve bi değişiklik olurmu? hat zayıflama değerim 52
  • Hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınızı artırmak istediğinizi söyleyin, sabit bir ücret karşılığında hızınızı artıracaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S Line

Hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınızı artırmak istediğinizi söyleyin, sabit bir ücret karşılığında hızınızı artıracaklardır.

Güzel demişsinde ben modifiyeden bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

quote:

Hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınızı artırmak istediğinizi söyleyin, sabit bir ücret karşılığında hızınızı artıracaklardır.

Hmm..

O zaman hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınıza modifiye yapmak istediğini belirtin. Size sabit bir ücret karşılığında bir takım jant ve lastik, KN açık hava filtresi, Remus Sport egzost ve performans bujileri vereceklerdir.

• IDM kullan indirirken,Internete girerken Chrome bundan fazla artmaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

quote:

Hmm..

O zaman hangi şirketten hizmet alıyorsan (TTNET, Biri Adsl, Smile Adsl vs.) o şirketi arayıp veya bizzat giderek mevcut bağlantı hızınıza modifiye yapmak istediğini belirtin. Size sabit bir ücret karşılığında bir takım jant ve lastik, KN açık hava filtresi, Remus Sport egzost ve performans bujileri vereceklerdir.

Senin burdaki süren doldu hadi bakayım.

• quote:

ADSL Hızını %25 Arttırın... Kesin Sonuç

Normalde Adsl hızımız %80 le çalışır, Windows bu bağlantının %20'sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır ve bunu %100 yapma yolu var.Adsl hızını %20 arttırmak istiyorsanız şu adımları izleyin...{SADECE Windows
    Xp Professional kullanıcılarına}

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayrılabilir bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam'a basın...

Ben denedim işe yarıyor.Internet MSExpLorer da sayfaların daha çabuk yüklendiği farkedilir derecede...Umarım işinize yarar

Denedim biraz fark var gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.