Şimdi Ara

REMERON KULLANDINIZMI??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
86.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR ARANIZDA KULLANAN VARMI REMERONU VARSA YAN ETKİLERİNİ SÖYLEYEBİLİRLERMİ? BEN BU İLACI KULLANMAK İSTİYORUMDA ARAŞTIRMALARIMA GÖRE AŞIRI KİLO YAPIYORMUŞ VE UYKUYA BAĞIMLI OLUYORMUŞUZ ASLINDA KİLO ALDIRMASI SORUN DEĞİL ZATEN ZAYIFIM BİRAZ ALSAM İİ OLUR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER...

• ben 2 sene evvel panik atak tanısıyla gittiğim doktorum bana gündüzler için cipralex akşamlarıda saat 9 gibi yarım remeron önerdi.tedavim cipralex alımı olarak 2 senedir devam ediyor.remeronu 4 ay kullanıp azaltarak bırakmıştım.61kg başladığım remeron maratonumun sonunda 78 kiloluk bir et yığınına dönüştüm diyebilirim.Remeron ve cipralex ortak kullanımı sinir sistemimde bariz bir düzelmeye yol açtı diyebilirim.Tabiki tedavi sürecinde kendi beynimin hastalık üzerine etkisinin %80 olduğu bilincindeydim ve bu ilaçlaarın sadece ufak bir yardım eli olduğu telkinini yapıyordum kendime.Sonuç olarak REMERON yan etkisi olarak söylenilen iştah artması ve uyku yapması sayesinde DEPRESYON'a ve Heyecan Hastalarına faydası var Şahsen ben çok büyük faydasını gördüm ancak şunuda tekrar belirteyim bu tip hastalıklarda herşey kendinizi telkin etmenizde bitiyor.Beynini kullanarak şizofreniyi yenen Nobel sahibi John NASH iyi bir örnek olabilir.

NOT: 10 sene rüya görmeyen biriydim.remeronu ilk aldığım günkü rüyamı hayatım boyunca unutamam.aksiyon filmi gibi rüyalar uzun ve akılda kalıcı.

EKSİLER: bu ilaç benim vücudumda hiç yan etki göstermedi ;mide bulantısı baş ağrısı gibi şikayetkerke ilacı bırakmak zorunda kalan tanıdıklarım oldu.her vücut kabul etmiyor diyebiliriz. Konuyu hortlattığım için kusuruma bakmayın ama ufakta olsa yardım isteyen , gerçek kullanıcı yorumu isteyen arkadaşlara umarım yardımcı olurum.

Herkese saygılar , sevgiler...

• Hknbrsmz34 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende remeron15 mg çeyrek kulandım 4 aydır bırakmak istiyorum bırakımıyorum 2 satte bir mide bulantısı çekiyorum en fazla 2 gün dayandım sonra tekraardan içtim sen bırakabildinmi yardımcı olursanız sevinirim@Hknbrsmz34
    ilacı uyku felci karabasan olayım vardı onun için kullandım mide şikayetim falan yoktu daha önceden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Msfkaymak -- 29 Haziran 2020; 18:51:6 >
  • Depresyonda mısın ?
    doktor mu verdi ?
    Yoksa kilo almak için mi deneyeceksin ?
  • AŞIRI HEYECAN VAR PİSKOLOJİM BOZUK VE KİLOM YETERSİZ
  • Şuna kilo almak istiyorum desene. Uğraşma bu tür kimyasallarla boşuna, kilo aldırsa bile göbeğin vs yağlanacak yine kolların ve bacakların ince omzun dar kalacak. Doktora gidip troid testleri vb. yaptır, metabolizmanı ölçtür, salona yazıl , beslenmeye para harca ve kilo al.
    Yada havanda su döversen daha faydalı bir iş yapmış olursun, belki su sürtünmeden dolayı buharlaşır bulut olur yağmur yağar da dünyada ki yaşam formları sayende faydalanır. Sen de daha sağlıklı olmuş olursun.
  • benim yerimde olsan böle düşünmezdin doktora gittim bişeyin yok dedi sana ilaç yazamam dedi spor salonuna gittim takviyeler kullandım bi işe yaramadı aksine midemi rahatsız etti vitamin kullandım olmadı boyum 188 kilo 58 durum bu mecburen piskolojimde bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gideroslu_37

benim yerimde olsan böle düşünmezdin doktora gittim bişeyin yok dedi sana ilaç yazamam dedi spor salonuna gittim takviyeler kullandım bi işe yaramadı aksine midemi rahatsız etti vitamin kullandım olmadı boyum 188 kilo 58 durum bu mecburen piskolojimde bozuldu

Durumunu biliyorum bende üniversitedeyken 56 kiloydum, askerden gelince 62kgla salona gittim 2008de bulk iken 94kg kadar çıktım şimdi yağsız olarak 77kgmım. işe yaramamış olması senin hatan ne yaparsan yap o kimyasallarla boşuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

quote:

benim yerimde olsan böle düşünmezdin doktora gittim bişeyin yok dedi sana ilaç yazamam dedi spor salonuna gittim takviyeler kullandım bi işe yaramadı aksine midemi rahatsız etti vitamin kullandım olmadı boyum 188 kilo 58 durum bu mecburen piskolojimde bozuldu

Durumunu biliyorum bende üniversitedeyken 56 kiloydum, askerden gelince 62kgla salona gittim 2008de bulk iken 94kg kadar çıktım şimdi yağsız olarak 77kgmım. işe yaramamış olması senin hatan ne yaparsan yap o kimyasallarla boşuna.

banada lisedeyken çeyrek derlerdi. liseden sonra 1 yı kadar bady ye gittim . sonrada kilo almaya başladım şuanada +100 kiloyum :)

• Arkadaşım remeron ciddi bir antidepresandır sakın olaki bu ilacı kilo almak için kullanma. Ben uzun zamandır uyku bozukluğu ve ağır depresyon durumundan dolayı kullanıyorum ve bırakmakta zorluk çekiyorum. Halen bırakabilmiş değilim. Remeron asla kilo aldırıcı değildir. eğer moral bozukluğundan kaynaklanan bir iştahsızlığın var ise bunun düzene girmesini destekleyebilir ama sen bu ilaca bulaşma.
  • kilo almak için anti depresynı kullanma hatta hiçbirşey için kullanma. ben o kadar çok antidepresan kullandım ki ismini duyunca ne etki yapabileceğini anlayabiliyorum gerçi çoğu ilaç aynı etkiyi yapıyor ama sakın sakın kullanma..
  • aslında haklısınız arkadaşlar
  • remeron cok kuvvetli bir antidepresandir feci sekilde uyku yapar, sakin tumden baslama, ilk hafta ceyrek al, 2nci hafta yarim, 3ncu hafta tam devam edersen faydasini gorursun.

ben kullandigim antidepresanlarin ve antipisikotiklerin yan etkisi olan uykusuzlugu gidermek icin gece 1 atiyorum cok rahat bi sekilde uyuyorum.
  • merhaba arkadaşlar ben 23 yaşında 58 kilodayım.3 yıldır spor yapıyorum protein ve ona benzer karbonhidratından yuyunda amino asitine kadar birçok besin takviyesi ürünler kullandım faydasını gördüm hepsinin çünkü daha önce çok zayıftım düzenli sporda yapınca insan kilo alıyor ama son yaşadığım olaylar yüzünden hiç yemek yiyemez oldum tabii uykuda uyuyamıyorum..arkadaşım vefat etti 10 gün önce hala onun etkisindeyim spor yapsam biraz toparlarım diyorum ama yemedende olmuyorki.ben doktora danışıp remeron alıp kullanmak istiyorum hem iştahım açılsın hemde uyku uyuya bilmek için bağımlılık yapıyor diyor bazı arkadaşlar ben 4 hafta kullanıp 2 hafta ara sonra tekrar bi 4 hafta daha kullanmak istiyorum sporcu besinlerinide öyle kullanıyoruz..bağımlılık yapmasından fazla korkmuyorum çünküğ daha önce esrar vs.gibi uyuşturucularda kullanmıştım ama sonra bıraktım.inş.bu ialcın faydası olur diyorum şimdiden yardımcı olan yorum yapan konuyu açan herkese çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_10_

merhaba arkadaşlar ben 23 yaşında 58 kilodayım.3 yıldır spor yapıyorum protein ve ona benzer karbonhidratından yuyunda amino asitine kadar birçok besin takviyesi ürünler kullandım faydasını gördüm hepsinin çünkü daha önce çok zayıftım düzenli sporda yapınca insan kilo alıyor ama son yaşadığım olaylar yüzünden hiç yemek yiyemez oldum tabii uykuda uyuyamıyorum..arkadaşım vefat etti 10 gün önce hala onun etkisindeyim spor yapsam biraz toparlarım diyorum ama yemedende olmuyorki.ben doktora danışıp remeron alıp kullanmak istiyorum hem iştahım açılsın hemde uyku uyuya bilmek için bağımlılık yapıyor diyor bazı arkadaşlar ben 4 hafta kullanıp 2 hafta ara sonra tekrar bi 4 hafta daha kullanmak istiyorum sporcu besinlerinide öyle kullanıyoruz..bağımlılık yapmasından fazla korkmuyorum çünküğ daha önce esrar vs.gibi uyuşturucularda kullanmıştım ama sonra bıraktım.inş.bu ialcın faydası olur diyorum şimdiden yardımcı olan yorum yapan konuyu açan herkese çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Ben 4-5 ay kullandım. Ağır bir ilaçtır. Kararı doktor versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

quote:

banada lisedeyken çeyrek derlerdi. liseden sonra 1 yı kadar bady ye gittim . sonrada kilo almaya başladım şuanada +100 kiloyum :)

:))

mesajım hortlamış :))

artık +100 değilim .

78 kiloda sabitlendim :))

• Caferacer kardesim Güzel yazı yazmıs bende cipralex kullanıyorum anksiyete ve panikatak var artı olarak dr remeron yarım verdi rahat uyuyup iştahım yerinde olsun diye...Dr olmadan kullanmayınız Dr kontrolunde sayet dr size ilac verirse Kullanabilirsiniz Forumlarla kafanızı cok karıstırmayınız... Herkese sevgiler saygılar
    osman....
  • 7 ay düzenli kullandım ilk hafta etkiliydi sonra hiçbi faydasını yan etkisni görmedim bıraktım ilacı ve doktoru ..
  • İştah arttırmak için BOMBAX bitkisel ürünü kullanın. Dilerseniz sipariş telefonunu bende var. Çok faydasını gördüm.

Eğer sorununuz endişe ve başka bir nedene bağlı ise hipnoterapi yöntemi ile her sorununuzu çözebilirsiniz. Sanılanın aksine uyutma,bilinçsiz halde olma v.s gibi bir hale girmiyorsunuz. Tamamen bilinçli ve uyanık iken uygulayan kişi bilinçaltınızda yer alan korku , endişe ve olumsuz herhangi bir inancın yerine doğru inancı yerleştiriyor. Bu sayede tedavi oluyorsunuz. Bu konunun uzmanını da önerebilirim.
  • Konuyu hortlatacagim ama konu sahibi arkadaş gibi iştah açılmasi için remeron kullandım yaklaşık 1.5 yıl evet istah açıldı kilo aldım fakat azaltarak bırakmaya çalışıyorum bugün ilacı almayı 14 gün oldu kafamı sağa sola verdiğimde kafa uyuşması mide bulantısı var. Hic birşey yiyip içemiyorum daha önce bu ilacı kullanıp bırakan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi kaç gün sürüyor bu çekilme sendromu ilacın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.