Şimdi Ara

Yepyeni Bosch RoXX'x Süpürgeler!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
12.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar Bosch un yeni çıkardığı henüz çoğu yerde olmayan süpürgeler BoschPark.com ' a geldi. Hemde Tanıtım amaçlı çook özel Fiyatlarla

BGS62200: 499 TL

http://www.boschpark.com/bosch/bgs62200-roxxx-2200-watt-torbasiz-sensorbagless-supurge-p-383.html

BGS62232: 575 TL

http://www.boschpark.com/bosch/bgs62232-roxxx-2200-watt-torbasiz-sensorbagless-supurge-p-382.html

• marka olarak güzel,fakat piyasada bu konuda yok,yok alıcıların ekonomik durumlarına hitap edecek tarzda,sunumlar var, olay tercih olayı
  • torbazıların performansı dahalen tartışılırken akıl karı degil bu tür süpürge çıkarmak, ha bu arada bu süpürgeyi kime yaptırmışki, kendi yapamıyor ya.
  • Reklamların da ki "inşaat artığı bile..." vurgusu ev hanımları açısından tercihte etkili olacağını sanmıyorum...

Günlük kullanımı önemli olan bir ev elektroniği ürünün, yakından gözlemlemeden tercih edilmemesi taraftarıyım...
  • Tercih meselesi sayın üyeler, herkesi düşüncesi farklıdır, tabiiki gelip yerimizde görebilir inceleyebilirsiniz, ürünümüzü
  • İlk çıktığından beri bu meretler hep aynı işi yapıyor: tozları vakumlayarak bir bölmeye hapsetmek.
    Ama yıllarca makuajlanarak, ıvır, zıvır özellikler eklenerek hatta yeni bir icatmış gibi lanse edilerek tüketiciler soyuldu farkettirilmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İlk çıktığından beri bu meretler hep aynı işi yapıyor: tozları vakumlayarak bir bölmeye hapsetmek.
    Ama yıllarca makuajlanarak, ıvır, zıvır özellikler eklenerek hatta yeni bir icatmış gibi lanse edilerek tüketiciler soyuldu farkettirilmeden.

acaba hangi üretim alanında bu yapılmıyorkii? Ayrıca kimse kimseye zorla bir şey satmaya çalışmıyor? Gibi gibi, Neyse Tuvnera Kardeşim, Emeğe Saygı.
  • Peki Bu aletin tam olarak Emiş gücü Nedir bilgi verebilirmisin. Hepa filtresi kaç artı birde ses seviyesi kaç Desibel bunlar hakkında bil verebilirmisin.
  • 300 W tır emiş gücü , ses ise kullandıgınız ayara göre değişir min.30 db max.80 desibele kadar çıkar, hepa filtre sanırım 14 ama onun bilgisine sahip değilim eğer öğrenmek isterseniz, bütün sorularınızı 444 6 333 nolu telefondan m.h. temcilsine ileterek açılan soru kayıt formununuz mühendisler tarafından cevaplandıktan sonra sizi arayıp cevabınızı iletiyorlar.
  • Valla Dostum 500 TL lik ürün için 300 Watt emiş gücü az neyse sana hayırlı satışlar. Olmamış Bosch .
    500 TL verdikten sonra 450 Watt emiş güçlü Philips alırım daha iyi...
  • Tercih Meselesi bişi diyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ProXy

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İlk çıktığından beri bu meretler hep aynı işi yapıyor: tozları vakumlayarak bir bölmeye hapsetmek.

acaba hangi üretim alanında bu yapılmıyorkii? Ayrıca kimse kimseye zorla bir şey satmaya çalışmıyor? Gibi gibi, Neyse Tuvnera Kardeşim, Emeğe Saygı.

O konuda en uzun ve en kalın kazığı otomotiv sektöründe görebiliriz.

• dimi yani... vs vs, bu kimi ticaret kimi kazık kimisi ise istediğini der, ama sonuç arz/talep üreten istediğini üretir, herkezde istediğini alır.
  • Bosch torbalı süpürgelerde çok iyidir, ama torbasızlarda anlaşılan yine beklenen performansı gösterememiş.

Benim 130TL'ye aldığım Profilo 1600w elektrikli süpürgede 320w civarı emiş gücü varken Bosch için bu seviye çok düşük.
    Üstüne turbo fırça da mevcut değil. Eminim kalitesi yüksektir ama en azından 400w emiş gücü olmalıydı.
  • http://www.consumer.philips.com/c/vakum-temizleyici/marathon-autoclean-fc9232_01/prd/tr/

Dediğiniz gibi philips daha iyisini yapmış hem daha uygun fiyata galiba bunu alacağım :)

Ha bu arada boshpark taki arkadaş filtre en fazla senede bir değişmesi gerekir demişti buradaki bayi ise hiç değişmesine gerek yok dedi bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderak -- 15 Nisan 2010; 18:33:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderak

http://www.consumer.philips.com/c/vakum-temizleyici/marathon-autoclean-fc9232_01/prd/tr/

Dediğiniz gibi philips daha iyisini yapmış hem daha uygun fiyata galiba bunu alacağım :)

Ha bu arada boshpark taki arkadaş filtre en fazla senede bir değişmesi gerekir demişti buradaki bayi ise hiç değişmesine gerek yok dedi bilginize

1 model self cleaner diğer model auto cleaner özelliklidir, self olanı belli aralıklarla temizlemeniz gerekmektedir, değiştirmeniz değil. Diğer modelde ise kenndini temizleme sistemi olduğu için temizlemeyede gerek kalmıyor. Lütfen YANLIŞ yönlendirme yapmayalım

• Bosch süpürgelerin emme güçleri hiç bir yerde yazmıyor ben göremedim, fakat bu "300" olayı Bosch'un tüm süpürgelerinin tanıtımında var.Islak kuru süpürgesinde bile güç 300-1600W yazıyor.
  • Arkadaşlar önceki mesajımda vermiş olduğum ürün philips tarafından uzunca bir süredir getirilmiyormuş bayilerin elinde kalmışsa alabilirmişiz. Galiba süpürge alamayacağım armudun sapı üzümün çöpü derken :)

Bosch ile görüştüm mühendisler dediki filtreler senede 1 değişmeliymiş (kullanıma göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderak -- 20 Nisan 2010; 18:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Bosch süpürgelerin emme güçleri hiç bir yerde yazmıyor ben göremedim, fakat bu "300" olayı Bosch'un tüm süpürgelerinin tanıtımında var.Islak kuru süpürgesinde bile güç 300-1600W yazıyor.

Evet genelde bu şekilde bilgi verilir, çünkü ayara göre güç değişiyor.
  • Bosch Roxx'x elektrikli süpürgeler için uygun HEPA filtre satışına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.supurgemarket.com/bosch-roxxx-hepa-filtre-p-5364.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.