DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Daewoo Nubira Şehir İçi 12 Lt Yakar Mı?
6
Cevap
0
Favori
3.374
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Daewoo Nubira Şehir İçi 12 Lt Yakar Mı?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2650 Mesaj
      07 Nisan 2010 02:12:20
      http://www.sahibinden.c...745729WQQpXQQdisplayitem

Arkadaşlar yukarıdaki linkte Teknik Detaylara tıkladım şehir içi 12 lt yazıyor. Bu değer normal mi?

• Yarbay
      4351 Mesaj
      07 Nisan 2010 02:56:28
      Evet bildiğim kadarıyla kasası biraz ağır bir araba ve 11 litre civarı yakıyor. Nexia pek sevmediğim kore beygirlerini barındırıyor

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
      Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
      Dead Line
    • Yarbay
      7030 Mesaj
      07 Nisan 2010 03:05:26
      Yakmaması lazım.

God doesn't play dice with the universe.
    • Yarbay
      3013 Mesaj
      07 Nisan 2010 08:00:10
      ben de lanos vardı şehirdışı 7 litre şehiriçide 10 litre falan yakiyordu, nubira nin kasasi lanostan agirsa bu değerler normal olabilir.

• Yarbay
      2650 Mesaj
      08 Nisan 2010 01:01:43
      Peki Lanos'un yakıt tekütimi normal mi? Birde bu araçlar genelde 150.000 km civarındalar. Sıralı sistem LPG ile sorunsuz çalışır mı yoksa uzakmı durmak gerek bu araçlardan? İkinci eli sanırım kötü bu araçların. Ama çoğu kişide proton daewoo gibi araçları spring, broadway, şahin, doğan gibi araçlara kıyasla övüyorlar.

• Er
      3 Mesaj
      17 Temmuz 2010 13:26:56
      herkese merhaba, bende 98 model daewoo nubira 2.0 CDX var. üzerinde sıralı sistem lpg takılı. benzinle şehir içi 35 kuruş, şehir dışı 20 kuruş yakıyor. lpg'de daha düşük değerler. kasa ağır fakat binilcek bir araba. yol tutuşu ve hızlanması çok iyi. kontrolü kolay bir araba

• Yüzbaşı
      531 Mesaj
      17 Temmuz 2010 15:53:12
      benim 2.0 la kafa kafaya yakıyor ha

ROVER
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Daewoo Nubira Şehir İçi 12 Lt Yakar Mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.