Şimdi Ara

siemens çamaşır makinesi teknik yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 9 senedir kullandığımız siemens marka çamaşır makinesi 2 haftadır sıkma esnasında gürültülü çalışıyor sanki içinden bir parça kopmuş bir yere çarpar gibi ses yapıyor acaba gerçekte sorun nedir makine gidici mi yoksa basit bir arıza mıdır Candoğan bey ve yardımcı olabilecek herkesten yardım bekliyorum
    bu akşam çektiğim videoyu ekledim 03:40 dakikadan itibaren çıkan ses ancak başka zamanlarda daha da fazla şiddetlendiği oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyDrama -- 6 Nisan 2010; 2:28:09 >

• bu makine kafayı yedi sanırım son zamanlarda suyunu attıktan sonra kazanı hiç çevirmeden bekleyip hiç sıkmadan su alıp durulamaya devam etmekte bu şekilde toplam 1 veya 2 ara sıkmayı pas geçmekte son sıkmada aşırı derecede birden hızlanıp camından sular akmaya başlayınca durup çamaşırı ıslak çıkarıyor tekrardan sıkma programına getirip sıktırıyoruz makineye yol mu göründü ne

http://www.youtube.com/watch?v=bsE42s7cC6Y
    son durulama sıkma

• quote:

Orijinalden alıntı: Brent

quote:

Orijinalden alıntı: T-una

quote:

Orijinalden alıntı: VooDoo

Candoğan bey aynen dediğiniz gibi yaptım sadece ön paneli çıkartırken deterjan çekmecesinin oradaki vida paslanmış sökemediğimden koparmak zorunda kaldım, ön panel çıkınca taşı yerine oturtup ardından çemberi klipsinden güzelce sıkıştırdım sonra makineyi tekrardan toplayıp içine bir miktar çamaşır atıp su aldırıp ardından sıkma programında çalıştırdım, makine gayet güzel sessizce eskisi gibi çalışıyor, paylaşımınız ve yardımınız için teşekkür ederim.

Helal olsun

T-una bey, tabi her arızada bu kadar başarılı olamayabiliriz yarın öbürsü gün karşıma daha karmaşık şeylerde çıkabilir

Konuyu ben buraya açtım bakabılırmısınız?http://forum.donanimhaber.com/m_93295494/tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.